2737
2734
من پسرم بیست ماهشه جیش نمیگه اما تا میره تو دستشویی جیش میکنه همون یه ساعت به یه ساعت جیش میکنهپی پی هم زوده هنوز اما پی پی که کرد میبرمش تو کاسه توالت می اندازم خودش میشوردش و باهاش بای بای میکنه میدونه که پی پی کرد باید بره دم دستشویی تازه میبرمش قشنگ میشینه که من بشورمش من کلی پیشرفت کردم اما زمان کمک میکنه این ماییم که عجله داریم
اونـیکـه لـیـاقــت ما رو نــداره ، خــب نــداره دیگـه !! چـیکار کـنــم؟ غـصــه کــم سـعـادتـی مــردم هــم مــن بـخــورم؟!!!
دخترم 2 سال و 2 ماهشه
امروز میخوام شورت آموزشی و یه سری چیز میزایی واسه تشویق و ... بگیرم ایشالا از فردا پوشک گیرونو شروع کنم دیگه
خودم خیلی استرس دارم اما تصمیم دارم با اسن ترس روبرو بشم! ببینم چی میشه دعا کنین برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون مامان ایلیا..........من بیرون که میبرمش پوشکش میکنم ولی فکر کنم کارم اشتباهه دچار دو گانگی میشه میخوام

هزجا میرم شورت آموزشی پاش کنم....خوبه؟؟؟؟؟؟/ ولی بازم خونه مادر شوهرم میترسم چون خیلی وسواس داره....
2731
خوب عزیزم وقتی دعواش کردی چه توقعی ازش داری باید خودتو کنترل کنی بیچاره دخترت چی کشیده از دستت .فکر کنم جذابیت جیش کردن براش از بین رفته گلم ولی شما هم باید صبور باشی بچه ها حتی تا 4 سالگی هم ممکنه گاهی جیش نگن تو شلوار خرابکاری کنن باید ادامه بدی باز بزاریش اشتباه نکن
اونـیکـه لـیـاقــت ما رو نــداره ، خــب نــداره دیگـه !! چـیکار کـنــم؟ غـصــه کــم سـعـادتـی مــردم هــم مــن بـخــورم؟!!!
باران جون سعی کنی جایی اگه وسواس دارن یا مشکل دارن فعلا نری بزار یاد بگیره اینجوری براش عادی میشه ها
من چی بگم که پسرم رو میبرم دستشویی جیش نمیکنه میارمش بیرون میریزه رو فرش!
ولی رو راست بگم من کوتاه بیا نیستم
هر جور شده یادش میدم حالا نگه هم مهم نیست خودم تند تند میبرمش
فقط یاد بگیره جیشش رو تو دستشویی ول کنه به اصطلاح برای من فعلا کافیه
سلام بچه ها...من بهتون این روش رو پیشنهاد میدم من همون مامان داغون مثالم!!!این روش رو پسر نساز من کمی موثر بود!!از این برچسب ریزایی که ستاره و قلبو و پولک و ایناس یخرید و بهش بگید اگر جیش کنه و بگه یکی براش میچسبونید و اگر مثلا به 4 تا برسه براش شیء مورد علاقشو میخرید یا به جای مورد علاقش میبرید یا هر جایزه دیگه ای!!و اگر نه و جیش کنه تو شور و شلوار از اون ستاره ها یکی کم میشه!!

این پسر من آی بدش میاد ستاره هاش کم شههههههههههههههههههه که نگو!!!گوش شیطون کر کمی راه اومده!!اینم امتحان کنید

اللبته پسر من هنوز یاد نگرفته تا صبح هم خشک باشه و من پوشکش میکنم ولی در طول روز شورت آموزشی پاشه و بهش قول دادم اگر همیشه بهم جیش و پی پی رو بگه من شورت انگری بردز و بن تن واسش تنش میکنم.
مرقدت ضرب المثلهای مرا تغییر داد....هرکه بامش بیش برفش بیش"نه"کبوتر بیشتر
2738
کجال جان پسر من کوچیک هست و این جور تشویقها رو نمیفمه و یا صبرش رو نداره چهار تا ستاره جمع کنه جایزه بگیره
دیروز صبح خیلی خوب بود ولی عصر نمیدونین بین ساعت 6تا8هفت هشت بار جیش کرد رو فرش دیگه دفعه آخر طاقتم تموم شد سرش داد زدم
تا صبح خشک بود یه بار بیدارش کردم جیش کرد تو دستشویی بعد دوباره خوابید
من یک هفته ای شروع کردم فعلا تونسستم بهشش یاد بدم که فقط اونجا جیش و پیپی کنه البته فعلا ایستاده وبا کمی ترس انجام میده
خیلی خسته کننده است
ولی با صبر همه چیز درست میشه
یا فاطر و به حق فاطمه
سلام
منم دخترم و قبل ماه رمضون شروع کرده بودم
دیدم حوصلم نمیگیره و مهد هم می رفت گذاشتم برای بعد ماه رمضون
الان دو روزه شروع کردم
هر سری که می برمش تو دستشویی جیش می کنه 1 ساعت یبار
ولی امشب هندونه کلی خورد 15 مین یبار جیش می کرد............باباشم همون موقع اومد دید دخترم نشسته زمین و داره جیش می کنه..........دعواش کرد ..........:((
حالا تصمیم دارم چند روز اول همسرم نیست باز بذارمش شبا ببندمش
.............مهد هم میره امیدوارم تو مهد هم تن تن ببرنش قراره که ببرنش و یه پولی به خدمتکارشون بدم
2706