2410
2553
من از دیروز شروع کردم. میشه یکی بمن بگه تا چند روز باید بعد از جیش رفتن تو خونه پوشکش کنم؟؟
توروخدا جواب بدید
شورت آموزشی رو از کی بیارم تو کار؟؟
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان گل الان دو هفته هست که دخترم رو تو خونه وشبا پوشک نمی کنم ولی نه جیش رو می گه نه پی پی خودم باید یادم باشه ببرم وگر نه بعد از کار خبر می ده به نظرتون کی می گه دیگه خسته شدم اگه کسی تجربهای داره کمک کنه
2720
البته من نمیدونم کارم درسته یانه ولی
به توصیه بعضی ازدوستان سایت هنوز
پوشکه ومن باز میکنم میبرمش که نمیکنه
ودوباره میبندم چون اگه اینطوری باشه
تمام خونه جیشی میشه حتی یبار محض
دلخوشی تودستشویی جیش نکرده که منم
براش زمان بندی کنم حتی دوهفته پیش
یک روز کامل بدون پوشک بود میومد بیرو
توشورتش جیش میکرد همه چی هم ح
حالیشه نمیدونم چطوری اینو حالیش کنم
2714
مامان امین جان مرسی. دخترم دو سالشه و نیم ساعت یبار که میبرمش جیش میکنه ها ولی بعضی وقتا روزی یکی دوبار هم وسط این نیم ساعتا جیش میکنه تو پوشکش. واسه همین میترسم پوشکش نکنم :(
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟
مامان رونیا من شنیدم این مرحله ممکنه تو بعضی بچه ها به یک ماهم برسه. خواهر بیچاره من این دوران براش یکسال طول کشید!!! پیر شد از بس بردش و آوردش و اونم نمیگفت. باید صبر و تحملمون رو ببریم بالا عزیزم
من پسرم 5/2 سالشهالان 10 روزه که از پوشک گرفتم برای شروع کار باید از ابتدا دیگه پوشکش نکنی چون اگه هی باز کنی هی ببندی دیگه بچه متوجه نمی شه که الان پوشک پاشه یا شورته. برای مرحله بعدی گرفتن شورت آموزشی که به من خیلی کمک کرد ووقتی پاش میکردم براش توضیح میدادم که این شورته و تو دیگه بزرگ شدی هر موقع جیش داشتی بگو بریم دستشویی فقط 3 یا 4 بار تو شورتش جیش کرد و بعد دیگه نکرد . فقط باید صبر داشته باشید و برای بچه هاتون توضیح بدید . البته برای بچه های بالای 2 سال
مامان رونیا خدا رو شکر ک یبوستش ادامه پیدا نکرد
امینم همینطوره تا نبرمش نمیگه الان حدود 3 هفتس شروع کردم ولی یاد نمیگیره هرچی تشویقش میکنم جواب نمیده اگه غافل بشم بعد خرابکاریش میاد میگه اگه صفحات اولو خونده باشی صاحب تاپیک یه مقاله گذاشته ک ممکنه شش ماه طول بکشه واقعععععععععععععا سخته من ک دارم دیوون میشم
مامان حسام یه بازی ک جالبه ببر دستشویی
من امروز یه قوطی خالی شامپو رو پر کردم بردم دستشویی فشارش میدادم آب میومد بیرون اونم میخندید بهش گفتم جیشی بیاد بازم فشار بدم امینم جیش کرد
خدا به همه ما از حوصله خودش یه میلی میلی میلی میلی میلی...........اپسیلون عطا کنه این دوره رو درست رد کنیم
آمممممین
بی بی مریم یه مدل شورتهایی هستن ی کم گرون هستن ولی اصللللللللللللللللا نم نمیده یه حوله بزرگ و جاذب لاشه من عید ک خونه پدرشوهرم ب.دیم از قم واسه امین خریدم 22 هزار تومن مهمونی ک میبرمش اونو میپوشونم ولی بازم میبرمش دستشویی اگه میترسی نجس کنه و حساسی از اونا تهیه کن پوشکو بذار کنار
2706