2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام من احتیاج به معرفی یه دکتر خیلی خوب دارم که مطبش خیلی شلوغ نباشه اخه میخوام به مشکلم با دقت گوش بده تا حالا چندتا دکتر رفتم که به جز استرس کاری نکردن البته تا همین الانم تحت نظر دکتر شهریورم ولی هیچ دارویی برای تنظیم پریودام نمیده اخه تخمدانام پلی کیستک منم همش عقب میندازم خواهشن اگه دکتر خوب شیرازی میشناسین معرفی کنیین
خدایا امیدم به تو خواهرم رو شفا بده😢😢😢😢😢
2738
سلام خدمت مادرهای عزیز دکتر شهره رستم صولت رو به هیچ عنوان انتخاب نکنید که واقعا پشیمون میشید اصلا به صحبت بیمار گوش نمیده فقط کار خودشو میکنه و میخواد خیلی سریع بیمار بعدی رو ویزیت کنه و مادر باردار رو با کلی نگرانی میفرسته بیرون با دنیایی از سوالات بی پاسخ؟؟! تجویزشون هم اصلا به روز نیس مثلا برا مقابله با تهوع متوکلوپروماید تجویز میکنن ک خیلی وقته پزشکهای داروساز این قرص رو از گروه داروهای ایمن در بارداری خارج کردن و فعلا دمیترن بهترین دارو تو این زمینه هست
راستی دوستان سه نفر از دوستانم زیر نظر خانم دکتر شکوفه رفیعی بودن ک یکیشون ماه اینده زایمان میکنه....تجربه شون این هست که دکتر بسیار دلسوزی هست و پای صحبت بیمارشون میشینن و اینکه دستشون هم خیلی سبک هست
دعای روز دوم ماه مبارک رمضان بسم الله الرحمن الرحیم"اللهمّ قَرّبْنی فیهِ الی مَرْضاتِکَ و جَنّبْنی فیهِ من سَخَطِکَ و نَقماتِکَ و وفّقْنی فیهِ لقراءةِ آیاتِکَ برحْمَتِکَ یا أرْحَمَ‌ الرّاحِمین" خدایا نزدیک کن مرا در این ماه به سوی خوشنودیت و برکنارم دار در آن از خشم و انتقامت و توفیق ده مرا در آن برای خواندن آیات قرآن به رحمت خودت ای مهربانترین مهربانان.
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم
2706