2733
2734
عنوان

خانوما به جز کلوتریمازول برای عفونت از چه پماد یا دارویی نتیجه گرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 575646 بازدید | 110 پست
من پماد میکوزین استفاده کردم ا ز سیر درست شده و عالیه سیر هم بخورید و ماست خیلی خوبه
عاقبت در یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می‌نهد.آنزمان برمن خدای مهربان نام شور انگیز مادر می‌نهد. برام دعاکنید فرشته من بعد از 23 روز زندگی بهشتی شد خیلی دلتنگم یعنی میتونم یه کوچولوی سالم داشته باشم.شکرت خدای مهربون
وای خدا یه بار گفته بودم....خخخخخ.... ازبس خوبه این پماد
عاقبت در یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می‌نهد.آنزمان برمن خدای مهربان نام شور انگیز مادر می‌نهد. برام دعاکنید فرشته من بعد از 23 روز زندگی بهشتی شد خیلی دلتنگم یعنی میتونم یه کوچولوی سالم داشته باشم.شکرت خدای مهربون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا پوست صورتم جوش می‌زند و راه های مبارزه چیست؟ چند روز است که غافل شده‌اید و صورتتان پر از جوش شده؟ شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که به محض خوردن گرمی‌ها جوش می‌زنند. جوش‌هایی که با مصرف برخی مواد غذایی، لوسیون‌ها و حتی مواد طبیعی بهتر یا بدتر می‌شوند. ممکن است در مسافرت کرم ضدآفتاب را فراموش کرده باشید یا آب و هوای شهر دیگر با مذاقتان جور در نیامده باشد. طبع بدن شما چیست؟ اول از همه بهتر است بدانید که چرا جوش می‌زنید. خیلی از مشکلات پوستی ناشی از سبک زندگی شماست که ممکن است در ایامی خاص تغییرات زیادی کرده باشد. برای این موضوع باید طبع بدن خود را بشناسید و روش‌های سنتی درمان جوش را یاد بگیرید. در مسافرت؛ غافل شده اید! سعی کنید همیشه به همراه غذا سبزی و سالاد مصرف کنید این مواد به دلیل فیبر فراوان و کمک به دستگاه گوارش نقش مهمی در از بین بردن جوش‌ها دارند. شاید در مسافرت . . . ادامه...
2728
سلام کسی هست، لطفا کمک کنیهم عفونت دارم، به نظرتون چکار کنم، ترشح زرد رنگ، و بد بو
میگفتند:سختی ها نمک زندگی است...اما چرا کسی نفهمید"نمک"برای من که خاطراتم زخمی است شور نیست...مزه"درد"میدهد
تریپا سولفا هم میتونی استفاده کنی
جوی باریک عزیزم راه خود گیرو برو ... یک شب مهتابی از این تنگنای بر فراز کوها پر میزنم،  میگذارم میروم ، ناله خود میبرم ، دردسر کم میکنم ...  چشمهائی خیره می پاید مرا، غرش تمساح می آید بگوش ، کبر فرعونی و سحر سامریست ، دست موسی و محمد با من است ، میروی ، وعده آنجا که با هم روز شب را آشتیست ، صـبـح چنـدان دور نیست ... 
من بعد از ازدواج عفونت گرفته بودم رفتم دکتر کپسول و شیاف داد،اما راستش ترسیدم استفاده کنم چون بدم میومد ،بجاش ژل شستشوی فیروزه گرفتم بعد از رابطه استفاده کردم،از همسرمم خواستم حتما بهداشت رو رعایت کنه،سرکه سیبه محلی ام گرفتم بعد از پریود به اندازه نصف استکان میریختم تو لگن و ده دقیقه توش مینشستم،لباس زیرامم فقط نخی کردم و هر روزم عوضشون کردم،خوده دکتر تعجب کرده بود میگفت چکار میکنی که عفونت نمیگیری
2738
سلام دوستان خیلی درد دارم سه بار دکتر رفتم یه بار کلیندامایسین و قرص ایترومایسین 400 و مترونیدازول 250داد ولی خوب نشدم دوباره رفتم کرم واژینال میکوزین تجویز کرد ولی بازم خوب نشدم اینبار قرص واژینال ژینوفیلوس و ژل واژینال پوویدون 10% و قر ص خوراکی فلوکونازول 100واسم تجویز کرد ولی سه شبه که استفاده میکنم ولی هنوز خوب نشدم تو روخدا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه خیلی نگرانم اخه میخوام واسه بارداری اقدام کنم دکترا میگن باید بهتر شی ؛ممنونم
دوستان خواهشاً خواهشاً برای عفونت واژن حتماً به پزشک مراجعه کنید چون این خیلی مهمه که نوع عفونتتون چیه، قارچی یا باکترییایی الان من همه نظراتو خوندم داروهای هر دو نوع عفونت نوشته شده، اینجوری به اشتباه میافتین!! خطرناکه بخصوص عفونت باکتریایی که بوی بد هم بهمراه داره که دالاواگ و ... داروی درمانشن برای قارچ همون کلوتریمازوله بقیه رو نمیدونم در مورد دارو سرچ کنید تا مطمئن شید واسه قارچه یا باکتری اصن برا تشخیصش اول باید برید دکتر 🙏🏾
The only place that SUCCESS comes before TRY is in the dictionary
من ۵ روزه عفونت گرفتم. چندتا دونه روی واژنم زده دکتر هم رفتم پماد هیدروکورتیزون و آلوویر ۵درصد و قرص آسیکلوویر و یه قرص کلوکونازول ۱۵۰ وقرص سیپروفلوکساسین بهم داده اما هنوز خوب نشدم رفتم یه پماد کلوتریمازول ۱درصد خودم گرفتم ولی میترسم استفاده کنم بدتر بشم کسی نمیدونه چیکار کنم کامل خوب شم دیگه کلافه شدم دستشویی نمیتونم برم هنوز دونه ها کامل خوب نشدن چقدر طول میکشه خوب شم؟ ممنون
2706