2726
عنوان

خانوما به جز کلوتریمازول برای عفونت از چه پماد یا دارویی نتیجه گرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 575619 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
با سلام قرص خوردنی مکمل پروپلیس پماد مالیدنی آلوئه پروپلیس هر دو امریکایی هستند و کاملا طبیعی http://www.winnersclub.ir/post/76/Forever-Bee-Propolis.aspx http://www.winnersclub.ir/post/68/Aloe-Propolis-Creme.aspx برای نحوه مصرف این دو محصول حتما با سایت مورد نظر مشاوره نمایید
با حس خوب همه چی خوب پیش میره . من با فوراورلیوینگ حالم رو خوب نگه میدارم   
جالبه من به پماد واژینال کلوتریمازول حساسیت ندارم، اما عیدی سه شب از پماد موضعیش استفاده کردم و چشمتون روز بد نبینه، بدنم ریخت بیرون و یه خارشی داشتم که میخواستم جیغ بزنم.
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
پماد میکوزین عالیه از سیر درست شده من خیلی خوب بود برام.
عاقبت در یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می‌نهد.آنزمان برمن خدای مهربان نام شور انگیز مادر می‌نهد. برام دعاکنید فرشته من بعد از 23 روز زندگی بهشتی شد خیلی دلتنگم یعنی میتونم یه کوچولوی سالم داشته باشم.شکرت خدای مهربون
سلام ددوستان من 5 ماه بود که بچه میخاستم اما چون شوهرم بچه نمیخاست هیچ حاضر نمیشد دکتر بریم حتی نمیزاشت من برای آزمایشی دکتر برم بعد از 5 ماه که باردار نمی شدم، یه مدت شدیدا ترشح های بو دار گرفتم. به حدی این بو زیاد شد که خودش بهم گفت برو دکتر. منم رفتم از پماد داخل مترونیدازول استفاده کردم. به چند شب استفاده سریعا بوی بد رفت. و جالب اینجاس که ماه بعدش باردار شدم !!! الان هم همینطور پماد مترونیدازول برای عفونت واژن خیلی موثر هستش.
مادر عاشق
سلام دوستان کمک فوری.من عفونت گرفتم دکتر بهم.پماد واژینال کلیندامایسین و قرص واژینال نیستاتین داده.روی هر دو نوشت شب ها یک مرتب مبخواستم بدونم اگ هر دو رو پشت سر هم استفاده کنم مشکلی نداره؟؟
من فقط با قرص فلوکونازول خوب شدم.......این پمادها رو میزدم ولی دوباره بعد یه ماه عفونت میگرفتم ولی قرص بیشتر بهم.جواب داد
خدایا کوچولوی ما رو از همه بلاها دور کن .... سپردمش به خودت پس نگهدارش باش... آمین
2706