2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593287 بازدید | 17786 پست
وای یه عالمه نوشتم مییگه تایید نشدی وووووای

بازم مینویسم سادات جون ما اینجاییم واسه همین روزا که به هم دلداری بدیم خدایا سادات جون و با دادن یه نی نی غافلگیر کن لطف___________________________________________اً
خدا جونم کوچولومون رو به خودت سپردم مراقبش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سادات جونم تمام این روزایی که گذشت به یادت بودم عزیزم. میدونم الان دلت گرفته عزیزم و من هیچی ندارم که بگم. فقط با خوندن پستت با خودم فکر کردم باید از تو خواهرم درس صبر و توکل بگیرم....
ترانه جونم الهی بمیرم برات که این قدر غصه داری راست میگی تو شرایط ما اگه همسری همراه نباشه همه چی صد ها بار سخت تر میشه اما خدا خودش هوای تو و دل مهربونتو داره .
لا یکلف الله نفسا الا ما اتها سیجعل الله بعد عسر یسرا و خدا به زودی بعد از هر سختی اسانی قرار دهد..خدا معجزه اش را شامل حال منم کرد و منم تا اخر مسیر این کوچولو رو به دستای مهربون خودش میسپارم
سلام من واقعا نمی دونم چی بگم خیلی ناراحت شدم سادات جونم ازخدا می خوام به خاطر این شب عزیز به حق شیر خواره کربلا به هممون یه فرزندی بده که لایق امت محمدی باشه
معجزه الهی شوخی نیست و دائم در حال تکرار است فقط دیگر عصاها اژدها نمیشوند.
2728
سلااااااام

مانا جوون.....سادات جووونم
توجمع این دوستای گلم دیدیم که خا جواب همه منتطرها رو میده....صبر هیچ کس بی جواب نمیمونه..امیدتون رو از دست ندید عزیزای دل.....خدایا به دل شکسته دوستام آرامش بده.....جواب صبر هممون رو بده..مابه تو توکل کردیم..

ترانه باران عزیزم..واقعا تواین راه سخت داشتن یه همراه خ.دش یه دلگرمیه ولی عزییزم بدون که هرکدوممون یه جوری مشکل داریم....توکلت بخداااا

خدایا بر داده و نداده ات شکر گزارم.یا ارحـم الراحمین..۹۵/۸/۱۷ خدایا شکرت🙏🏽🙏🏽🙏🏽💖💖
سادات عزیزم من همش به یادت بودم عزیزم واقعا متاسفم برات این دومین باری هست که از لحظه عضویتم تو این سایت خبر منفی شدنتو می شنوم وناراحت میشم ولی عزیزم تو صبورتر از این حرفها هستی انشالله به حق اربعین خدا جواب سختیهاییکه کشیده ای بدهد .
باران بهاری خوش اومدید لطفا صفحه اول را مطالعه کن تمامی موارد را شبنم جون زحمت کشیده اند وانجا نوشته اند
محیا منتظر عزیزم سلام
یادته یه متنی تو وبلاگت بود و من برات نوشتم دلم حسابی ریش شد.....
هفت هفتم تموم شده بود و داشتم اماده میشدم برم سونو گرافی اولم انتظار داستم صدای قلبشون رو بشنوم
نمی دونم چرا حس می کردم دو تا هستن
همسرم کربلا بود به سختی رسیده بود اونجا
از شب قبل به اسم هایی که دوس داشتیم فکر کردم به شوخی های همسرم که هر وقت درد داشتم می گفت لگد میزنن
به خوشحالیهامون به توجه ها و مراقبت هاش و از همه مهمتر به فرشته هان که دارن ذره ذره بزرگ میشن.... خدا رو شکر
رفتم ابن سینا بخش مراقبت های بارداری. منتظر اسانسور که بودم از ته دلم برای اونایی که منتظرن غصه خوردم وخلاصه اسانسور اومد
با یه حس خوب وارد کلینیک شدم
اولش بهم یه برگه دادن و معاینه های مهم رو گفتن و یه سری سوال و حواب و بعد...
رفتم پیش دکتر. بعد که پروندم و دید گفت بخواب برای سونو
زیر لب داشتم دعا می خوندم
ولی سکوت دکتر

هیچ چیز ندیدن
بهمین راحتی
حالم خیلی خیلی بد بود دوهفته بود خودم رو مامان می دونستم
بتام بالا بود ٩٧٦
زنگ زدن گفتن بیا دوباره سونو با دستگاه بهتر و متخصص سونو گرافی
این بار یه ساک چهارهفته ای دیده شد
گفتن سه روز بعد ، یعنی فردا دوباره بیا
شاید.....
شاید معجزه بشه و چشممو دست خالی من به لطف کرم امام حسین و دعای شماست
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ. فقیر و خسته به درگاهت امدم رحمی...
سلام
اربعین حسینی را به همه دوستان انجمنی تسلیت عرض میکنم.
سادات جونم
دیشب یه عالمه بغض کردم واقعا ما نمیدونیم مصلحت خدا تو چیه؟اصلا دیگه نمیدونم در مقابل این منفی شدن ها چی باید بگم. چقدر تاسف،چقدر بغض، ناراحتی همدردی ، دعا ، تضرع...... شاید باید بیخیال بشیم و دیگه دست از انتظار بکشیم، خدا خودش به همه چیز داناست و حتما این سختیها یه جایی جبران میشه.
مانا جونم
عزیزم به شما چی بگم فقط میگم که خوب میفهممت

الهی و ربی من لی غیرک...
سلام دوستان عزیزم

مانا جووووووووووووونم نمیدونم چی بگم خیلی نا راحت شدم عزیزم از خدا برا ت ارامش و شروعی دوباره با موفقیت میخوام عزیزم نا امید نشو دوباره یا علی بگو و شروع کن کمی که بهتر شدی ولی نذار فاصله دار بشه

سادات جونم عزیزم من واقعا از شنیدن منفی شدنت دلم گرفت عزیزم هنوز تصمیم نگرفتی دکترت رو عوض کنی پیش یه دکتر دیگه هم برو اخه منم پلی کیستیکم عزیزم .منم بعد از 4 بار منفی شدن با دکتر قبلیم با استخاره دکترم رو عوض کردم هر چند با دکتر قبلیم هم حس خیلی خوبی داشتم اما خوب میدونم شما اونقدر صبور هستید که به حکمت خدا اعتراضی نمیکنید عزیزم . از همون خدا بهترینها و دل شادیتون رو میخوام به همین زودی انشاالله

نازی جونم و عسل بانوووووووو عزیزم و البته ماه لی لی عزیزم تبریک میگم انشاالله به زودی صدای قلب کوچولوشون رو بشنوید و خوشحالیتون کامل بشه عزیزم

ترانه عزیزم چقدر دلگیر بود حرفهای دلت عزیزم گاهی خدا منتظر همین نقطه و همین لحظه میمونه .از خدا میخوام که به همین زودی دلت شاد بشه .عزیزم با ساروگیت نمیخوای ادامه بدی ؟؟؟؟؟؟؟

شبنمی عز یزم مامان فرشته ها خدا حفظشون کنه عزیزممممممممممم بوس برا دوفرشته کوچولو و البته مامان فرشته ها

شامپونی مهربونم ممنون از لطفت عزیزم انشاالله خدا به زودی دوتا از این فرشته ها رو قسمتت کنه و جونم منم خاله دوتا فرشته دیگه بشم بووووووس

باقی دوستان عزیزم در هر مرحله ای هستید انشاالله خدا دامن همه رو به زودی سبز کنه انشاالله

از خودم بگم

منم شدم مامان یه پرنسس کوچولووووووووووو ای جانم

دیشب که فهمیدم داشتم ذوق مرگ میشدم و البته خدا میدونه تو تموم لحظه ها به یاد تک تکتون بودم خدا رو قسم میدم به حق دل رباب و این اربعین امام حسین (ع) به زودی زود تک تک شما مهربونا هم از پسملها و دخملهاتون برامون بنویسید

دوستتون دارم مهربونا

برا من و نی نی هم دعا کنید 3ه هفته دیگه میخوام انومالی بدم انشاالله دعا کنید همه چی نی نی خوب باشه انشاالله
داداشم جوون بود فوت شد میشه براش صلوات بفرستید ممنون ،خدایا شکرت به خاطر زمینی شدن فرشته ام ،دوستانم هم منتظرند به حق بزرگیت به همه نظر لطفی نما و دامانشان را سبز ممنون مهربانم(درسته آدم کاملی نیستم اما...کاملا خودمم)
سلام دوستان صبور و سخت کوشم
دیشب پستا رو نخوندم مهمون داشتم با عجله نوشتمو از نت اومدم بیرون .
امروز به امید خبراى خوب و امیدوار کننده اومدم اما........!!!!!!!!!
سادات جونم واقعا متاسفم عزیزم نمیدونم چى بگم که تسکین دهنده دل غمگینت باشه
خدایا خداوندا دل سادات جون و بقیه بچه هایى که جواب منفى گرفتن بزودى زود شاد کن و حاجت همه حاجتمندان رو بده امییییییییین

مانا جون متاسفم عزیزم منم با این درد اشنام میدونم جواب منفى بعد از اینهمه تلاش چه صدمه اى به روح و جسممان میزند خدا بهت قوت بده

خواهر خوبم ترانه باران عزیز مطمئن باش خدا جواب صبوریاتو میده در ناامیدى بسى امید است. پایان شب سیه سپید است

بودن مثل ما ولى الان خوشحال خداروشکر تجربه اى بأشد براى ما دلشکستگان عزیزان
سلام به همتون. من دوساله که خواننده صفحتون هستم. تاحالا توی مسیر آی یو آی بودم که نشد . از ماه بعد وارد سیکل آی وی اف میشم. مشخصاتم رو میذارم اگه شبنم جون اومدن :
کیان....30ساله....نزدیک به 2 سال... بدون مشکل ( کیست درمویید دارم)... 2بار آی یو آی ناموفق در ابن سینا...دکتر طرازی
خدایا دلم معجزه می خواهد معجزه ای در حد خدا بودنت ...
2706