2410
2553
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1592500 بازدید | 17786 پست
سلام مهربونا

ببخشید من پستاتون رو نخوندم فقط اومدم یلدا رو تبریک بگم و از خدا بخوام دیگه تو هیچ یلدایی تنها و بدون نی نی نباشیممممممممم انشاالله

مهمون من چهارشنبه میره و منم راحت میتونم پیشتون بیام انشاالله

خیلی به یادتونم مهربونا

بوووووووووس از طرف من و نی نی به خاله های مهربووووووون

خیلی برا ما هم دعا کنید
داداشم جوون بود فوت شد میشه براش صلوات بفرستید ممنون ،خدایا شکرت به خاطر زمینی شدن فرشته ام ،دوستانم هم منتظرند به حق بزرگیت به همه نظر لطفی نما و دامانشان را سبز ممنون مهربانم(درسته آدم کاملی نیستم اما...کاملا خودمم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ماه لی لی عزیزم
نگران نباش خانومی. دوست من وقتی رفت سونو بهش گفتن هفته 7 هستی اما با حساب خودش (با توجه به پری) میشد هفته 5. بهش گفتن جنین سقط میشه. حتی دکتر بهش گفت دیگه پروژسترون نزن آخه لکه بینی داشت. اونم قطع کرد شیاف پروژسترون رو. دوباره هفته بعدش رفت پیش دکتر و گفت: خانوم دکتر طبق پری نباید این هفته ای که سونو گفته باشم. دکتر هم دید و بعدش فرستادش سونو که ساک دیده شد و قلب هم شنیده شد.
عزیزم زیاد به حرف این دکترها توجه نکن. ممکنه جنین شما دیر تشکیل شده باشه. تازه اگر دستگاه سونو قدیمی باشه ممکنه نتونه درست عمل کنه.
به خودت استرس وارد نکن.

هسام جون
شما هم الکی به خودت استرس وارد نکن. دعا بخون و سعی کن آرامش داشته باشی. همین استرسها خودش بدترین چیزه.

امیدوارم همه چیز براتون خوب پیش بره عزیزان. امشب برای هردوی شما دعا میکنم.

بوس برای هردوتون

نیکا جون
مرسی از دلگرمیت خانومی
*در روضه قلب جز گل عشق مکار*
2456
سلام و صبح زیباتون بخیر
سادات جون به یادت هستم و منتظر خبرهای خوبم
در مورد ریداکشن هم باید بگم یک عمل خیلی راحت هست که با بی هوشی مختصر انجام میشه از طریق وازن یک آمپول می زنن و قلب یکی از فرشته ها و از کار میندازن من با عمل مشکلی نداشتم تا وقتی با خودم کنار اومدم که ریداکت کنم یک کم سخت بود اما موندن اون نی نی ممکن بود خطر زیادی داشته باشه
آوا جون زودتر شروع کن دیگه نی نی هامون اختلاف سنیشون کم باشه
مانا جون متاسفم عزیزم فقط از خدا می خوان که هر چه زودتر یک فرند صالح بده
ترانه جون من سه قلو داشتم واسه شکا هم دعا می کنم که یک دو قلو خشکل خدا نصیبت کنه
ماه لی لی جون عزیزم همه چیز و واگذار کن به خدا خودش بترین مصلحت و انجام میده ما هم واست دعا می کنیم
از فاطمه خبری نیست قرار بود انتقال بده
شبنم جون میشه لطف کنی اسم و آدرس دکتر سونو گرافی که رفتی و بهم بدین ممنونم
همتون و به خدا می سپارم
برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید
2714
سلامممممم

بعد از مدتها اومدم اینجا به همه دوستایی که مامان شدم تبریک میگم امیدوارم نه ماه بارداری راحت پشت سر بزارن

نازی جان
مبارک باشه دوستم
سونو باید بری که دکتر ساک حاملگی ببینه معمولا بعد از یه هفته از از دوم باید سونو بدی امیدوارم که نه ماه حاملگی راحت داشته باشی

شبنم جونم
خیلی خوشحال شدم فهمیدم دوقلو دخمل داری خدا واست حفظشون کنه امیوارم هر دوشون مثل مامانشون سختکوش و باهوش بشن
راستنی من کلی اسم دارم واسه دوقلوهای دختر خواستی بگو واست میل کنم

عسل بانو عزیزم
ازت بی خبرم نتونستم صفحات قبلی اینجا رو بخونم امیدوارم پدرت بهتر شده باشه

نازنینا و اسمان ابی عزیز دوستای قدیمی خودم
به امید روزی که بیام اینجا و به همتون تبریک بگم

دوست جونا
بچه دار شدن خیلی خیلی مسئولیت بزرگیه خیلی خیلی استرس داره یعنی دیگه فکر و خیال راحت پرررررررررررر
حسابی خودتو از لحاظ روحی اماده کنید
سلام صبح زیباى اولین روز زمستانیتان بخیر و شادى

مانا جون خیلى متاسفم عزیزم انشاا.... دفعه بعد مامانى
نازى جون مبارکههههه دست راستت سر همه ما منتظرا ایشالله ٩ ماه به دلت محکم بچسبه عزیزم و بزودى صداى قلبشون رو میشنوى

شبنم جون مبارکههه واى دوتا دخمل ناناز خوشبحالت منم خیلى دختر دوست دارم ایشالله صحیح و سالم بدنیا بیانوممنون عزیزم که تو دعاهاى قشنگت من حقیر رو هم فراموش نکردى
بچه هایى که انتقال دادن ایشالله همگى +++++++بشن وامیدى باشه برا همه ما
و اونایى که تو سیکل هستن خدا یارویاورشان باشه
وأما خودم تازه سیکلمو شروع کردم و دارم ال دى مصرف میکنم و محتاج دعاهاى تک تکتان هستم
سلام دوستان
انشاا... قسمت تک تک منتظرا
من دیروز رفتم آز دادم دوباره عدد بتا از 358 شده بود 410
رفته بالا اما دوبرابر نشده خیلی نگرانم:(((
گفتن سه شنبه باز باید برم آز بدم
خدایا تا کی این سختی ها ادامه داره:((

ماه لی لی جون نگران نباش صبر کن یه مدت بعد برو سونو مهارت دکتر سونولوژِیست و دستگاهش خیلی مهمه
خدایا محافظش باش باوشه؟؟
سلام

مانا جان
خیلی خیلی متأسفم عزیزم. نمیدونم چی بگم که دردت رو کم کنه . فقط میتونم برات دعا کنم به زودی اونی که میخوای برات رقم بخوره عزیزم

نازی جان
تبریک خانومی. انشاءالله بارداری راحتی داشته باشی
*در روضه قلب جز گل عشق مکار*
2706