2733
2734
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593823 بازدید | 17786 پست
سلام و صد تا سلام، حرف خاصی نداشتم فقط اومدم چون دو روز بود خبری ازم نبود، یه چند وقتی هم طبق دستور دکی دارم پردونیزولون 50 میخورم، و یه نازنینای پر از پف و شکمو هستم که یا داره میخوره یا داره به غذا فکر میکنه

سادات جونم خوشحال شدم اینجا دیدمت . نگران نباش ، راستی کسی رو پیدا کردی واسه اهدا؟؟
ابریشم جون چطوریا؟ خفری ازت نبید؟؟ البته تو اون تایپیک باید سراغتو بگیرم اما گفتم شاید اینجا یه سر بزنی.

ملودی جون من دکترم پاکروش هست من ازش راضی هستم اگر چه هنوز نتیجه نگرفتم، اما چه جوری میخوای وقت بگیری ازش من چن روز پیش اونجا بودم اصلا اصلا مریض جدید قبول نمیکرد و میگفت حالا حالا ها هم خبری نیس از پذیرش. در ضمن واقعا معطلی داره اگه بتونی بری یه دکتر دیگه شاید واسه اعصاب و ارامشت بهتر باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانممممممممم سپیده جون پس تو زودتر از من انتقال جنین میدی ؟
الهی که موفق باشی و جواب + باشه ...

راستی من تو یکی از تاپیکا دیدم که برای انتقال مثانه باید پر باشه ؟ این حقیقت داره
اگه میشه یه نفر به صورت کلی و جزئی بگه که شرایط یک فرد برای انتقال چطور باید باشه ؟
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.
سلام دوست جونام صبحتون بخیر
عسل بانو جون و شبنم جون و بقیه عزیزان ممنون از راهنماییها و انرژی مثبتتون من باید چهارشنبه دوباره برم سونو فقط مرخصی گرفتن از سرکارم سخته ای خدا
دوستای خوبم برای همتون دعا می کنم خدا لذت مادر شدن رو به هممون بده آمین
2728
شبنم جون ممنون از راهنماییت به خدا یادم رفته بود اون همه سوزن های سنگین هورمونی زدم ولی چون بلافاصله بعدش

پری اومده بود حالا دیگه فکر میکردم این عقب افتادنه به اون داروها ربطی نداره

راستی بهار جون را یادته که دوهفته پیش پانکچر کرد و انتقال داد با اولین ای وی اف خدا را شکر بی بی چکش دو خطه شده

امروز هم آز داره
فان مع العسر یسرا ***ان مع العسر یسرا ***
پس با هر سختی البته آسانی هست***و با هر سختی البته آسانی هست***
سلام صبح به خیر با تشکر از انرژی +++++شادی مامان نبات جون ،سادات جون،عسل بانوی عزیز و گل سرسبد شبنم جون،واقعا اینجا ادم إحساس ارامش میکنه من کلی از اینجا اطلاعات مفید میگیرم ایشالاه بقیه دوستان که اینجا هستند به ارزوهای قشنگشون برسن:) یه سؤال دیگه دارم اینکه دیشب تا صبح زیر دلم سمت راست خیلی تیر می کشه نمیدونم بعد از انتقال طبیعیه یا نه اگه کسی تجربه داره به منم بگه با تشکر
گاهی گمان نمی کنی، ولیکن... می شود
گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته، قرعه به نام تو می شود

گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست
گاهی تمام شهر ، گدای تو می شود
سلام خدمت دوستای گلمم

ملودی جونم من شوهرم عمل نکرده، می ترسیم بعد عمل بدتر بشه آز اسپرمش.چون گرید واریکوسلش خفیفه و عمل تو گریدای بالا خوب جواب میده.شوهر من درد نداره.کشاف به قول یکی از بچه ها دست به چاقو هستش.کلا اکثر اورولوژیست ها همینطورن.من خودمم چون چسبندگی لگنی به خاطر کورتاژم پیدا کردم و سنمم 30 ساله.دیگه فایده ای نداره اینقدر وقت و هزینه کنم هم اون عمل بشه هم من عمل بشم که حالا شاید خوب شدیم و طبیعی باردار شدم.بازم برم بببینم امروز عصری دکتر طرازی نظرش چیه
CafeMom Tickers
2738
سلام ظهرتون بخیر
شبنم جون من یه کوچولو گودی کمر دارم اما زیاد نیست چطورمگه؟
ستایش وعسل بانو ممنون از راهنمایی تون
ولی دیروز داشتم میسوختم خداروشکر الان یکم بهترم اگه دوباره داغ نشم
خدایا صبرم بده تا حکمت داده ها و نداده هایت را بفهمم خدایا به من و تمام دوستان منتظرم فرزند سالم و صالح عنایت کن"الهی آمین" خدایا شکرت
سلام عزیزان
شبنم جونم اومدم بهت خبر بدم که الان آلما جون اس داد که کارن و کانیا جون به سلامتی دنیا اومدن و خدا رو شکر حالشون همگی خوب بود و گفت برای همه امون تو اتاق عمل دعا کرده.
خدایا شکرت بخاطر تمام داده ها و نداده هات
خدایا نصیب تمام دوستان بشه همه مامانها روی نی نی های نازشون رو ببینن و منتظرا به آرزوشون برسن
خدایا به فرشتگانت بسپار در لحظه لحظه نیایش خویش“دوستان مرا از یاد نبرند . . .”
سلام به دوستان سخت کوش، پرامید و موفق خودم

پریسا جون
کجایی؟ نتیجه آز چی شد؟؟؟؟؟

کسی از پریسا خبر نداره بچه ها؟

آلما جون
می دونم دیگه از این به بعد شاید حتی دیگه پشت کامپیوتر هم تا مدتی نشینی چه برسه که این جا رو بخونی. ولی امروز خیلی خیلی به یادت بودم و برات دعا کردم که زایمان راحتی داشته باشی. امیدوارم زودتر یکی از دوستانت بیان و خبر زایمانت رو بدن که همه چیز به خوشی انجام شده. بوووس برای تو و کارن و کانیا جون

رزا جون
چه خبر دلپذیری!!! انشالله همیشه خوش خبر باشی و به زودی خبر آز مثبت خودت رو بهمون بدی. خدا رو شکر که بهار جون هم مامان شد. انشالله امروز بتاش هم خیلی بالا باشه

هیوا جوووون
خیلی خوشحال شدم پستت رو دیدم. مخصوصا که میگی انتقالمون هم با هم انجام میشه. خیلی خوشحالم. تو که همیشه میای پس چرا خاموش عزیزم؟ گاهی هم برامون بنویس. چیزی که می نویسی لازم نیست حتما در مورد مراحل درمان خودت یا آی وی اف باشه هر چیزی که برای دوستان جالب باشه و امید و نشاط بده عالیه. راستی از خواهرشوهرت چه خبر؟ یه دونه نی نی داره یا دو تا؟ حالشون خوبه؟ برات بهترین ها رو آرزو می کنم.

صبایی جوووون
منم خیلی خوشحالم که اومدی. واقعا دلم برات تنگ شده بود. وجود دوست محکم و سخت کوشی مثل تو این جا برای ما نعمته بزرگیه. به امید خدا این بار نتیجه میگیری. برای انتقال اومدی بهم ایمیل بزن بیام ببینمت یا اگه کاری چیزی داشتی حتما بهم بگو. یادت باشه که فاصله من تا کلینیک دو دقیقه بیشتر راه نیست و خیلی خوشحال میشم اگه بتونم کاری برات انجام بدم.

اوچولو جون
خوش آمدی. انشالله به زودی عفونت درمان میشه و یک سیکل موفق رو شروع می کنی

شیرین جون
ممنون از لطفت. منم اگه خدا بپذیره براتون دعا می کنم. من تو صفحه دوم از خودم نوشتم. اگه دوست داشتی برو بخون. خوشحالم که الان احساس آرامش می کنی. تو این راه باید خیلی خیلی صبور بود.

افسانه جون
خیلی از لطفتت ممنونم.

صباجون
من گونال رو تو بازو میزدم. میزدم که چه عرض کنم اینقدر ترسو هستم که خودم دلش رو نداشتم و می رفتم تزریقات میدادم برام میزدند!! اما هیچچچچچچچچچ دردی نداشت. جای آمپول هم نه قرمز شد و نه کبود.

سیما جون
دکترها میگن استراحت مطلق لازم نیست. تو کلینیک نوین مشهد هم نیم ساعت بعد از انتقال میگن برید خونه و کارهای روزمره تون رو انجام بدین. حتی همون جور که شادی جون گفت میگن اگه همش بخوابین خونرسانی به جنین درست انجام نمیشه و بدتره. تجربه خود من از انتقال دوستانم به من میگه که بعد از انتقال مهمترین چیز آرامشه. اگه فکر می کنی استراحت به آرامشت کمک می کنه همین کار رو بکن. اگه با استراحت بیشتر دچار رخوت و نگرانی و استرس میشی فقط کاراتو سبک کن . انشالله که نی نی ها بهت چسبیدند و الان دارن تند تند رشد می کنند.

شادی جون
یعنی نی نی بعد از ده هفته پر کشید؟؟؟ می بخشی که این طوری می پرسم آخه امضات منو گیج کرد.

سادات جونم
خدا رو شکر که از بابت آنتی بادی مشکلی نیست. کارهایی که دکتر کاویان منش گفت روانجام میدی؟

عسل بانوجون
واقعا همه این آزمایش ها و سونو ها رو از دکتر خواستی برات بنویسه؟؟؟؟ خیلی بامزه بود. ولی داست میگی من بیخودی برای چی برم آزمایش زیادی بدم. اگه خدا بخواد منم امسال تا آخر سال دوقلو دارم! اعتماد به نفسو داری؟؟!

نازنیناجونم
خیلی خوب کاری کردی اومدی. منم در هیچ مرحله ای از آی وی اف نیستم و از خودم چیزی ندارم بنویسم ولی می بینی که با این همه مشغله هر روز میام و می نویسم. یادت باشه دکتر پاکروش مریض جدید قبول کرد به منم بگی ها. نمی دونم چرا این قدر دلم می خواد این پاکروش با همه توصیفاتی که از خودش و مطب شلوغش می شنوم ببینم.
میگم نازنین جون چرا یک عکس کاربری خوشگل برای خودت نمیذاری؟

سپیده جون
تا جاییکه من میدونم دکا رو برای این میدن که تخمک گذاری رو کنترل کنند. دکترت کیه؟

آرمیتاجون
خیلی خوش اومدی. آفرین به تو که ایمان و اراده قوی داری. ما اینجا همه به دوستانی مثل تو احتیاج داریم که ازشون انرژی مثبت بگیریم. از توصیه هایی که کردی هم ممنونم. انشالله به زودی نی نی های فریز رو انتقال میدی و یکی از مامان های موفق جمع ما میشی

ستایش 91 عزیز
انشالله چهارشنبه میری و می بینی یه عالمه فولی تپلی داری. برات آرزوی موفقیت می کنم

سیما جون
من که انتقال ندادم ولی از تجارب بچه هایی که انتقال دادند میگم که اونها انواعی از علامت ها رو از درد دل و…. تا کاملا بی علامتی داشتند! اینقدر علایمشون با هم متفاوت بوده که واقعا نمیشه بر اساس اون فهمید که اینها نشونه بارداری یا چیز خاصیه یا نه. اگه دردش کمه و اذیتت نمی کنه محلش نذار!!

متولد دی جون
آخه دکتر کاویان منش گفت هر کی رو دیدم آندومتریوز داشته گودی کمر هم داشته!! میگفت برای خودم هم کشف این موضوع جالبه.
البته من نفهمیدم اول آندو میاد بعد گودی کمر پیدا میشه. یا اونایی که گودی کمر دارند مستعد ابتلا به آندو هستند
خدا رو شکر که بهتری
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
سلام به روی ماهت ثمره جون
خدا رو شکرررررررررررررررررررر.
امروز همش یاد آلما بودم و می گفتم کاش ازش خبر داشتم.
تا پستم رو ارسال کردم دیدم اومدی و برامون نوشتی. خدا چه زود دعاهامون رو مستجاب می کنه.
انشالله روزای بارداری برای تو هم تند و تند و با شادی و سلامتی بگذره و سورنا جونم صحیح و سلامت به دنیا بیاد
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
سلاااام اجازه هست ؟
تاپیک جدید مبارکککککککککککککک
انشال.. که پر از انرزی مثبت باشه و زود پر از مامان بشه.
دلم براتون تنگ شده بود ولی نمی تونم زیاد بیام چون حالم خیلی مساعد نیست ولی خدا را شکر هفته 27 هستم . نمیتونم خیلی از وضعیتم بگم چون خواهر شوهر محترم مدتی این سایت است و از اوضاع من خبر ندارد .
خلاصه که امیدوارم به زودی خبرهای خوب همتون را بشنوم
از ته ته ته دلم براتون آرزوی موفقیت میکنم دوستای خوبممممممممممم
الما حونم مبارکهههه عزیز دلم خیلی خوشحال شدم. مرسی ثمره جون که خبر دادی. خودت خوبی عزیزم؟

شبنمم من که از این دکترم با همه چیزها که ازش میشنوم راضیم و خیلی هم باهاش ارتباطم خوبه ، اخر بداخلاقیه اما خوب با من که بداخلاقی نمیکنه شاید چون به هر حال 4-5 سالی هست که قیافه منو میبینه دیگه باهام ارتباط برقرار کرده و برام بعضی وقتها میشینه و کامل یه چیز رو توضیح میده، اون دفعه هم یه مجله فیلم داشتم ، میگفت خیلی از جرج کلونی خوشش میاد و منم مجله رو که عکس اون بود بهش دادم ( میبینی رشوه هم بلدم بدم ههه ههه ) به روی چشم حتما خبر میدم اما مثل اینکه اینور سال مریض جدید نمیبینه .
من بلد نیستم عکس بذارم اخر تکنولوژی هستم میبینی؟

بهار هم بتاش بالای 1200 شده که بچه ها میگن احتمالا سه قلوهه (تو تایپیک قبل)

وای شادی جون چه بد امیدوارم خودتو سرگرم کنی و با انرژی بیشتر بری جلو.
2706