2733
2734
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593935 بازدید | 17786 پست
سیم چوب جان سه روز رو اگه بتونی استراحت مطلق داشته باشی خوبه اما بعدش قدم بزن تو خونه چون میگن مطلق هم

خوب نیست و خونرسانی به جنین انجام نمیشه پس بعدش نسبی باش ان شالله که مامانی.......
سلام به همه دوستای گلم

سیم چوب عزیز انشالا دوهفته دیگه با خبر + شدن ازت همه رو خوشحال میکنی.استراحت اصل نیست.فقط کارای سنگین نکن و استرس نداشته باش و توکل کن به خدا.

عسل بانو با این مطلبی که در مورد انتی بادی گفتی دلم هرری ریخت.دکتر به من گفته بود چون انتی بادی داره بدنم طبیعی نمیتونم باردار شم و حتما باید ای یوای و ای وی اف کنم.حالا اینها که نشد بماند،میترسم از اهدایی هم که بخوام استفاده کنم بدنم جنینو نپذیره..گیج شدم حالا من چکار کنم
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متولد دی جون حالتات به خاطر آمپوله.من که خیلی از این بدتر بودم.تمام وجودم هر یه ربع خیس عرق میشد.ولی عزیزم نگران نباش زود گذره.ایشالا که موفق باشی عزیزم
دوستای عزیز من مریض صاحب کشافم.نمیدونم جواب میگیرم یا نه بهش ایمان دارم.چون مشکل کیست درمویید داشتم که هیچ کدوم از این دکترای معروف نفهمیدن و فقط معطلم کردن ولی کشاف بار اول تشخیص داد
2728
واى شبنم جون چقدر منو خجالت زده کردى من هراطلاعاتى که دارم از شما دوستان خوبم یاد گرفتم.
براى چى آزمایش هاى پس از سقط رو بدى آخه شما که مشکلى ندارى فکر نمیکنى دیگه زیادى محکم کارى بشه؟؟؟؟؟ شبنم جون من حدود ٢ سال پیش وقتى تصمیم گرفتم نى نى دار بشم براى چکاپ رفتم پیش دکتر شکیبا خداداد، یک سرى آزمایش هم از قبل داشتم با خودم بردم همون ها رو نگاه کرد و وارد پرونده کرد من دائم بهش میگفتم لازم نیست آزمایش دیگه اى بدم .... نمیخواد دوباره تکرار کنم .... اونم میگفت نه همین ها خوبه و نیازى نیست بهش گفتم لطفا برام یه سونو هم بنویسید تا وضعیت رحم و تخمدان ها چک بشه .... بعد از چند دقیقه گفتم لطفا یه سونو از کبد و کیسه صفرا برام بنویسین .... بعد از چند دقیقه .... میشه لطفا یه سونو از کلیه و مجارى ادرار برام بنویسین .... میشه یه دارویى بدین که زود باردار بشم .... خلاصه خانم دکتر بهم گفت ببین هرچى گفتى به حرفت گوش کردم ولى تا ٦ ماه هیچ دارویى بهت نمیدم و هیچ آزمایشى برات نمینویسم فردا نیاى بگى یه سونوى دیگه بنویس اگر میخواى بعد از باردارى هم اینطورى باشى اصلا پیش من نیا با اینکه خیلى دکتر خوب و دوست داشتنى بود من دیگه پیشش نرفتم چون اون سال براى سزارین فقط ٣ تومان دست مزد جدا میگرفت و نکته اصلى اینکه نتونستم ٦ ماه صبر کنم و بعد از ٤ ماه رفتم ابن سینا

افسانه جون ممنون از اطلاعات خوبت

متولد دى منم ١/٣ دیفرلین ٣/٧٥ زدم دارم خُل میشم یهو گر میگیرم یهو عرق سرد میکنم ، یعنى یائسه بشیم این مصیبت هارو داریم همش دلم براى خودم در زمان یائسگى میسوزه

صبا جون من گونال اف رو دور ناف زدم ، به دکترت بگو مدل پن برات بنویسه تزریقش خیلى راحته و خودت میتونى انجام بدى و اصلا درد نداره مثل خودکار میمونه که درجش رو براى مقدارى که میخواى بزنى تنظیم میکنى بعد تهش یه دکمه داره که فشارش میدى و دارو وارد بدنت میشه . انقدر راحت و بدون درده که من یه بار تو ماشین پشت چراغ قرمز یواشکى دکمه مانتومو باز کردم و سریع زدم

سادات جون نگرانى نداره عزیزم قبل از ivf بگو دکترت آزمایش هاى آنتى بادى رو برات بنویسه اگر مشکلى باشه با یه سرم ivig حل میشه . غصه نخورى هااااااا

سیم چوب جون استراحت مطلق لازم نیست ولى بهتره ٣ روز اول رو بیشتر استراحت کنى و فقط براى کارهاى ضرورى بلند بشى . هرکى ازت پرسید باردارى بگو بله ، اگر گفتن چند وقتِ بگو نصفه روز

ستایش جون مهمترین عامل ، اعتماد به دکتره چون باعث میشه آدم آرامش داشته باشه و قدم هاشو محکم و استوار برداره انشاالله که نتیجه مثبت میگیرى

دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
دلم خیلی گرفته
سه شنبه نوبت داشتم برا ابن سینا
با شوهرم دعوام شد نمی خوام برم احساس می کنم باید آرزومو همین جا چالش کنم
رفتن به محضر و تکمیل اسناد خونه با داداشش براش مهمتره تا 2 سال انتظار داغون کننده من
کاش یکی اتون بود و دلمو آروم می کرد
گاهی واقعا باورم میشه خدا هم میون بنده هاش فرق می ذاره
ببخشید اگه ناراحتتون کردم آخه نمی دونید چقدر دلم گرفته
عسل بانوجون واقعا ماشالا به اینهمه اطلاعاتت.خیلی ممنون ازت.واقعا خیالم راحت شد همیشه فکر میکردم هیچ راه حلی برا این مشکلم وجود نداره.

دخترم اوین قرار نیست بچه های این تاپیک با یک دعوا کوچولو نا امید بشناااااا.اینجا کسایی که دارن درمان میکنن از گردنه های سختی عبور میکنن بدون اینکه ناامید بشن.ما سنگ صبور هم هستیم درددلاتو بهمون بگو اما توی ادامه راهت کوتاه نیا.حالا حالاها باید با مسایل پیش رو در این راه دست وپنجه نرم کنی.برات موفقیت رو ارزو میکنم
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست
سلام به همگی ..خوشحالم دوباره همه دور هم جمع شدیم .....خوبی؟ شبنم جون ....عسل بانو با انرژی و با معلومات خوبی عزیزم؟ بقیه دوستان صبورم ....امیدوارم همگی خوب باشید.
این پنجمین میکرو هست که انجام میدم و تو سیکل انتقال هستم
امیدوارم خداوند همه ما رو به آرزومون برسونه
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود
گاهی نمی شود، نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می شود...
2738
شبنم جون اگه میشه شماره تلفن کاویان منش و عارفی رو واسم میزاری؟. زود وقت میزن؟ معطلی دارن؟تو چرا اینقدر به عارفی ایمان داری؟ اصلا هیچ اطلاعاتی ندارم. اما دنبال یه تیکه چوبم تا غرق نشدم بگیرمش. میدونم تو خیلی تحقیقات کردی و...
شبنم ندیده خیلی دوست دارم. بوس
مرسی شبنم جون و افسانه جوناز کمکتون از عسل بانو جون و ثمره جونم خواهش میکنم نظرشونو به من بگن که کدوم دکتر بنظرشون بهتره برای میکرو
افسانه جون شوهر شما پیش کشاف عمل کرد?آخه اون به شوهرم گفت عمل ولی پویان گفت فایده نداره فقط میکرو بخاطر این میخوام پیش یه اورولوژیست دیگه ام برم ببینم کدوم راهو پیشنهاد میده
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی
سلام ....سلام ...
منم هستم ،یووووووووووووهووووووووووووووووووووووووو
من چون ایمان و اراده قوی ای دارم،به هیچکس نگفتم میخوام آی وی اف کنم .چون دیگران به خاطر اطلاعات ناقصی که دارن ،آزارم میدادن ...
6 آبان پانکچر کردم و هایپر شدم ، دو روز بعدش فهمیدم خدا بهم 6 تا جنین تپل و مپل و خوشگل داده که برام فریزشون کردن ...
خدایا جنین هامو حفظ کن ...
به زودی میرم تو سیکل انتقال ..
دوستان برام دعا کنید ،یه دعای دسته جمعی و توپ ...

خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.
توصیه من به کسایی که هنوز پانکچر نکردن اینه که اولا ایمان و روحیه قوی ای داشته باشن .دوما استرس نداشته باشن،استرس باعث میشه تخمک پوچ بشه سوما داروهاتونو سر وقت تزریق کنید... چهارما زندگی عادی تون رو داشته باشید .توصیه اخرم اینه که رژیم غذایی همیشگی تون رو داشته باشین
خوووو من به جای گونال اف ،فوستیمون زده بودم ،روزی سه پودر و دو آب ..روزای آخر به شدت سر گیجه داشتم و به وضوح تخمدان هامو حس می کردم که بزرگ و متورم شدن،اصلا موقع راه رفتن مجبور بودم دستمو بذارم رو شکمم راه برم .
با اینکه درد داشتم و شکمم حسابی بزرگ شده بود،اما من یه نصفه روز بیشتر استراحت نکردم و پاشدم با همسر رفتیم کلی بازار گردی کردیم و چیز میز برای خودم خریدم .بس که خجسته ام .
حالمم خیلی زود خوب شد،یه هفته نشده خوب شدم،اما چون شکمم بزرگ شده بود همه فکر میکردن حامله ام و دارم پنهان می کنم ...هههههههههههههههه
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.
سلام دوستان
منم می خوام انتقال جنین انجام بدم از دوم پریم قرص استردیول روزی 3 تا وروزی یکی هم امپول دکاپپتیل میزنم و5شنبه برم سونو اگه همه چیز خوب بود انتقال انجام بدم.

یه سوال امپول دکا را برای چی میدن؟
2706