2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593298 بازدید | 17786 پست
فاطمه جونم وقتی ال دی میخوری از روز 21 پری آمپولای سوپرفکت یا دکا رو شروع میکنی که من این مرحله رو رد کردم بعد که پری میشی آمپولای تحریک تخمدان از روز دوم شروع میشه که واسه من از فردا شروع میشه گلم.

هالان جونم قربونت بشم عزیزم ایشالا اسکیموهات خیلی زود میان تو دلت. ولی عزیزم من دو باره باید از اول شروع کنم برام دعا کنید

منم فقط 5 تا الدی خوردم الانم شیش روزه سوپرفکت میزنم ومنتظر پری هستم واسه سونو بعدشم 28 انتقال .هیچ داروییم مصرف نمیکنم.
خدایا شکرت نمو من پیدا شد...به همه خاله های کلوپ نموهاشون رو بده.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام به خانمهای سخت کوش عزیز

مخاطب خاص :سلام اوا جونم
چند روزه این تاپیک را خوندم و متوجه شدم اینجا می ایی منو یادت میاد زهرا ...شماره موبایلمو داشتی چند بار اس بهم زدی همشهری شیدا هستم . شناختی؟ کجایین شما دلم برای همتون تنگ شده بود شنیدم شبنم مامان شده خدارو شکر با شیدا در ف ی س در ارتباطم ..یه سوالی ازت داشتم ممنون می شوم راهنماییم کنی عزیزم . اگر یادت بیاد من یه بار نوید زیفت کردم بعد تحت تاثیر حرف بچه ها رفتم رویان اونجا دوبار میکرو کردم اخریش اسفند 91 بود بلاستوسیست با کیفیت عالی انتقال دادم که نشد ........با یکی از اشناهامون که متخصص زنانه صحبت کردم گفت من جایی بهتر از رویان و نوید نمی شناسم که هردورو رفتی یه مشاوره برو پیش دکتر صارم و برام وقت گرفته برای هفته بعد ..راستش برام سخته دوباره از اول شروع کنم ترجیح میدادم دوباره بروم نوید ولی خوب ...میخواستم ببینم ویزیت اولشون چه طوریه و ایا می تونم خود دکتر صارم را ببینم و یه توضیحاتی بهم بدی که ویزیت اول چیکار می کنن گفتن شوهرمم باشه ولی اون نمی تونه بیاد ایا ویزیتم می کنن ایا صبح کارم تموم میشه؟ اخه اولین ویزیت رویان یادم میاد تا 5 عصر طول کشید .....راستش رویان رفتن برام سخته اعصاب شلوغی اونجارا ندارم ترجیح میدهم جای ارومی بروم که رفتار کارکنان خوب باشه ..یه بار برای یک کار دیگه رفتم صارم خیلی تمیز ومرتب بود ....ولی زیاد تو سایت تعریف اونجا را نشنیدم . ممنون بوس بوس
سلام خانومای گل سخت کوش
کسی می تونه به من بگه سرماخوردگی تو دوران ال دی خوردن مشکلی به وجود میاره یا نه؟
و اینکه داروهای بعدیم مثل سوپرفکت چه قدر هزینه داره؟
یه سوالم داشتم اونم این که آمپولها روش خاصی دارن برای تزریق یا هر تزریقاتی برم فرقی نمی کنه؟
Lilypie Maternity tickers
سوال اول نه به نظر من بهتره خودت را با ویتامین و تغذیه صحیح تقویت کنی

منکه سوپر فاکت ایرانی دوعدد را از رویان اسفند ماه خریدم 56 تومن

سوپر فاکت یزر جلدیه در بازو بعضی داروها عضلانی بعضی مثل گونال اف زیرجلدی دورناف
نگران نباش خودشون کاملا توضیح می دهند بهت

موفق باشی
مامان زهرا سلام.خدا از دهنت بشنوه شبنم مامان بشه...تا جایی که من میدونم از بچه های قدیم قو مامان شده تازگیا...شبنم هم که تا دیشب مامان نبود...مگه از دیشب تا حالا کاری کرده شیطون بلا....امشب هم که پیداش نبوده...دیشب هم که شب جمعه بوده...همه شواهد بر مامان بودنته شبنم بانو...
آوا جونم شما لطف داری گلم
امیدوارم امسال که با انرژی های مثبت تو یه محیط عرفانی شروع کردی از بهترین سالهای عمرت باشه و پر از موفقیت و شادی برا هممون باشه
شبنم جونم من کم می نویسم و بیشتر خواننده ام... دکترم بعد از انجام آز پی سی تی که منفی بود میکرو تجویز کرد و الان اواسط مرحله ال دی هستم و اگه خدا بخواد اواسط اردیبهشت فکر می کنم پانکچر داشته باشم امیدوارم مثل همیشه من رو راهنمایی کنی تو این راه عزیزم
مامان زهزا جان ممنونم از جوابت منم صارم می رم و دکتر صارمی هم ویزیتم کرده به نظر منم امتحان کن نظرش گاهی اوقات متفاوت با بقیه دکتراست امیدوارم موفق باشین
Lilypie Maternity tickers
سلام صبح زیبای همگی به خیر
اول از همه یه تبریک جانانه به اوچولو واسه نی نی های خوشگلش که صدای قلب نازشون و شنیده
دوم ازهمه شبنم جون نمیدونم شما به این چی می گی اما من که میگم یه تلپاتی عجیب آخه من هم روز پنج شنبه داشتم به جوجه بی بال فکر می کردم با خودم می گفتم آخرش مامان شد یا نه ؟؟؟؟؟؟ خیلی واسم جالب بود زمانی که دیدم از ایشون پرسیدی
در مورد خودم باید بگم فعلا هیچ قدام نکردم فقط تصمیم دارم امروز یه تماسی با نوین بگیرم ببینم چی می گن؟؟؟؟؟ و کی باید برم؟؟؟ به امید خدا نمیدونم چرا نمی تونم حتی تماس بگیرم یه جورایی شدم راستش و بخوای نمیدونم نا امیدم یا اینکه استرس زیادی دارم
راستی شبنم جون استاد خدادادی و می شناسی همون که خیلی از بیماریها و از طریق راههای قرآنی درمان کرده من درخواست خرید کتابهاش و دادم و راستش و بخوای چند وقتی میشه که طبق رژیم ایشون دارم پیش میرم البته cd هاشون و گوش کردم و واسم خیلی جذاب بود بهش ایمیل زدم واسه مشکل شوهرم ایشون هم جواب داد که به یکی از کتاباش مراجعه کنم بد نیست که از تجربه این آقا هم استفاده کنید.
برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید
سلام صبح بخیر به همه دوست جونا امیدوارم که عید به همتون خوش گذشته باشه وسال خوبی را هم شروع کرده باشید امسال سال مامان شدن هممونه به من که خیلی خوش گذشت مسافرت بودیم خیلی خوب بود تپل مپل جون شوشوروراضی کن انشالله اینبار نتیجه میگیری بازشما جنین فریزی دارین من چی بگم که دوباره باید ازاول شروع کنم انتقال ازفریز زیاد هزینه ای نداره سعی کن راضی شه
لطفا برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنون
سلام صبح بارونیتون بخیر
شبنم جونم
ممنون از دلگرمیهات بخاطر آهنگها. دلم میخواست همون آهنگ مهدی کرمی رو براتون بذارم که پیداش نکردم. انشالله کی اقدام میکنی مامان بهار؟
اوچولو جون
مبارکهههههههههههه. مشالله آمار دوقلوها رو به افزایشه. خدا برات حفظشون کنه منم با اینکه میدونم خیلی سخته ولی ترجیح میدم دوقلو داشته باشم. تا دوباره بعد از چند سال نخوام با مسائل آی وی اف درگیر بشم.
آوا جون
خوش گذشت یزدگردی. واقعا شهر جالبیه. بخصوص رستورانهای خوبش و شیرینی حاج خلیفه. خودمو لو دادم که چقدر شکمو هستم. اسم هر شهری میاد یاد خوراکیهاش میفتم.

راستی دوستان امسال چه خبره جایزه میدن به حامله ها . تو همین دو هفته 7تا خبر بارداری شنیدم تو اقوام و دوستان. تازه فقط دوتاشون بچه اولشون هست بقیه دوم و سوم. من براشون خوشحال میشم اما از طرفی هم خیلی دلم میگیره چون همه اون خانمها از من کوچکترن و من هنوز نتونستم تجربه مادر شدن داشته باشم. نمیدونم شاید لایق نیستم. در هر صورت هرگز در این زمینه اصراری ندارم هر چی خدا بخواد منم راضی ام. اینطور که معلوم سال پر بچه ای پیش رو داریم امیدوارم امسال برای همه ما هم همراه با نینی های سالم باشه. ولی خیلی برام عجیبه که تا دو سه سال پیش هر کی سومیش رو باردار میشد تا مدتها از دیگران مخفی میکرد و خجالت میکشید اما الان انگار فضیلت شده فرزند بیشتر.

الهی و ربی من لی غیرک...
راستی دوستان می خواستم یه چیزی بگم 2 روز پیش با همسری رفته بودیم بیرون بعد به یک مغازه سیسمونی که رسیدیم وایستادیم و در مورد اینکه کدوم تخت بهتر و قشنگتر هست نظر دادیم خیلی حال داد با خودم می گفتم یعنی میشه یه روزی بیایم و درمورد سیسمونی بچمون صحبت کنیم
یه چند وقته روحیه آقای همسر خیلی بهتر شده خدا کنه که جوابمون هم مثبت بشه دیگه عالیه...............
بادوم جون دوغ فشار و بالا میبره بهتره که از مایعات دیگه استفاده کنی چند تا آمپول زدی تا الان ؟؟؟؟؟ درد در ناحیه تخمدان هم داری؟؟؟ حالت تهوع هم داری؟؟؟؟؟؟ مایعات فراوووووون بخور که اگه هایپر شده باشی یه هایپر خفیف باشه و به خیر بگذره
فاطمه جون من هم روز 21 دکا زدم البته من ال دی نداشتم نوین معمولا سیکلش همینطوره داروهاش غصه نخور عزیزم مطمئن باش مامان می شی چون سنت کم هست زود میگیره
برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید
2706