2410
2553
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1592509 بازدید | 17786 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عصر جمعه تون بخیر

شبنم جونم الهی فدات بشم که اینقدر مهربونی مچت درد نگرفت اینقدر تایپ کردی؟
من هم بالاخره امروز درستو حسابی پری شدم از فردا آمپولارو شروع میکنم.ممنون از راهنمایی جامع و کاملت
فاطمه جونم قربونت عزیزم عیب نداره گلم من یا ملیسا فرقی نداره مهم اینه که تو راهنمایی کردی که یه دنیا ارزش داره

بادوم جونم بله عزیزم من آذربایجانم. تا میتونی مایعات بخور ولی دوغو نمیدونم ولی تا اونجایی که میدونم اوچولوجون شکمشو به دوغ بسته بود

اوچولو عزیزم خیلی بهت تبریک میگم خدا برات حفظشون کنه

رادیا احتمال چند قلویی هست ولی به طور یقین نمیشه گفت به خیلی چیزا مربوطه ازجمله کیفیت جنینا ،محیط رحم وشرایط بدن و خیلی عوامل نشناخته

آنا جونم خوشحالم که فولیات خوب بودند ایشالا جنینای خوبی هم داشته باشی

مهتا جون میتونی طوری برنامه ریزی کنی که عمل پانکچر و انتقالت بعد مدرسه ها باشه کی پری میشی؟ روز دوم ،سوم پری دکتر خودش بهتر راهنماییت میکنه امیدوارم همه چیز موافق میلت پیش بره

الی بلا حداقل بای 2 تا پری رد کنی تا دوباره شروع کنی

مامان سما وای من چقدر بی تاب شنیدن یه خبر مثبتم زود باش یه خبری از خودت بده کاش امروز دوشنبه بود

شبنم جونم مشخصات و دعامو مینویسم به امید خدا یه ماه دیگه جلو اسمم مینویسی مامان شد

پریسا 30 سال 5 سال 3 سال تقریبا آزو اسپرمی..1 بار زیفت 1بار میکرو (جنین فریز)..لاپراسکوپی..دکتر تیزرو

خداجونم پریسا همیشه به رضای تو راضی بوده ولی یه کم طاقتش کم شده نذار از درگاهت نا امید بشه و دست خالی برگرده
2720
2714
مریم جان درسته دنبال انتقالم اخه گلم من که به کلی دست از زندگی نکشیدم امیدوارم با اومدن بچه حالم بهترشه.

مهشید جان من 27 باید پری بیاد که میشه اون یکی هفته.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
ایشالله ایشالله فاطمه جون.راستی تو هم این ماه شروع میکنی فاطمه جان؟

پریسا جون همشهری خوبی عزیز؟شما هم این ماه جنینای فریزتو انتقال میدی؟

A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
آره عزیزم..اما این ماه که پری بشم...خیلی مونده هنوز...تازه نمیدونم واسه چی پری که بشم تازه از روز 21 پری باید شروع کنم هالان جون....دوست داشتم 121 همین پری که گذشت شروع کنم اما ال دی نخوردم این ماه...واسه همین باید صبر کنم تا ماه بعد...2 هفته دیگه باید پری بشم
[]منم برام سواله که چرا دکترت گفته 21 پری قرصاتو شروع کن؟

به نظر من شاید از 21 میخواد تا پری بعدت بهت قرص بده...هرچند من هیچ وقت نظرات پزشکی ارایه نمیدم.. ولی اینم نظر بود دیگه.
سلام به همه دوستای گلم و شبنم نازنین

مرسی دوست خوبم که دلداری ام دادی عزیزممممم

من فعلا مشغول ال دی خوردنم

اوچولو جونمم بارکت باشه عزیزم چه خوب کردی اومدی و از خودت خبر دادی

شبنممممممممممممممممممممممممممممم جونم

یادت میادش قرار شد اگه همه راضی بودن اسم کسایی که دیگه اینجا نمیان و از لیست حذف کنیم؟!!!!!!!!!!!
2706