2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593256 بازدید | 17786 پست
سلام دوستا من خیلی کم میام کلوپ ولی خیلی خوشحال شدم هنوز سال نو درست وحسابی شروع نشده بود ماچندتا

مامان داشتیم خداروشکرانشاا... قسمت همون مامان شدن توسال 92باشه

من چندروز دیگه پری میشم میخوام برم برای انتقال فریزهام میخواستم بدونم برای انتقال حتما روز اول باید برم سونو یا یا

2و3هم میشه چون از دکی پرسیدم قرص میده فقط
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
اوچولو جون بهت تبریک میگم هم تولد شوهر عزیزتو و هم نی نی گولو هاتو.عزیزم انشالله بیای خبر شیطنتاشونو بدی.

فاطمه عزیزم مرسی از راهنماییت گلم ایشالله با هم مامان میشیم.

مهشید جان منم باید پری این ماههم که شروع شد برم واسه انتقال دکتر گفته از روز 2 پری برم و بهم قرص میده.
فکر کنم 2 خوبه ولی بازم برای اطمینان از دکتر خودت بپرسی بهتره.

A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی شبنم جون از دعای قشنگت .

اطلاعات من
غریبه 30 ساله 4 سال 2 سال یائسگی زود رس اقصی دریافت اهدایی اواخر اردیبهشت

راستی طی توری که عید داشتم برای تهیه داروهام پارسین و پرشین داروخانه های کامل تری بودن
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
سلام دوستان گلم ..شبنم امیدوارم به ابوالفضل که کم طاقته و خیلی بهش اعتقاد دارم امیدوارم هر چه از خدا میخوایی بهت بده عزیزم با این تاپیک عالی خیلی چیزا یاد گرفتم و هر روز اوکادو و روغن زیتون خوردم تو این ما همون ٥ روز اول تخمکهم خوبه خوب رشد و بزرگ شده بود که دکی تعجب کرده بود مرصی از زحمتات و امیدوارم همه منتظرای نینی خدا بهشون نینی بده در اخر به خودم هم بده بوس همه الان رو تختم دارم اماده میشم واسه پانکچر بوس همه
2728
سلام به همه دوستای شاداب و پر طراوت

آنا جونم
خیلی ممنون از محبتت عزیزم. این مطالب صفحه اول رو من ننوشتم. این ها رو همه بچه های این تاپیک نوشتند و من فقط منظم کردم و کپی کردم صفحه اول. الهی آمین به دعای قشنگت.
خیلی خدا رو شکر که فولیکولهات خوب رشد کردند و انشالله امروز هم پانکچر آسونی داشته باشی. دیدم دعای نادعلی رو دوست داری همین الان پیداش کردم تا برات بخونم. از خدا میخوام که دلت تو غربت شاد بشه و تو همین سیکل نی نی دار بشی

هالان جون و مهشید جون
تو کلینیک نوین برای انتقال فریز به همه روتین میگن که از اول پری تا سوم پری روزی یکی استرادیول بخورند . از سوم تا نهم روزی دو تا و از نهم تا سیزدهم روزی سه تا. بعد روز سیزدهم برن برای سونو که اندازه ضخامت آندومتر اگه خوب بود روز انتقال رو مشخص کنند.
میدونم که تو کلینیک های دیگه روالش فرق می کنه اما گفتم بنویسم شما هم یک تماسی با مرکزتون بگیرین شاید باید از روز اول پری استرادیول رو شروع کنین

نی نی ناز جون
آمین به دعای قشنگت. فکر کنم چون قبلا هایپر شدی حتی اگه نمی گفتی هم دکتر این بار با احتیاط بهت دارو میداد. در هر حال اصلا نگران نباش عزیزم. اگه دکتر خودش تشخیص میداد که باید داروهات بیشتر باشه اصلا به حرف تو گوش نمی کرد و دارو بیشتر میداد

اوچولوجون
چقدر خوشحال شدم پستت رو دیدم عزیزم. خدا رو شکر که همه چیز عالی بوده و صدای قلب نی نی ها رو هم شنیدی. انشالله تا آخر بارداری همه چیز همین طور عالی پیش بره و دوقلوها صحیح و سلامت به دنیا بیان.
من مطمین هستم اگه مامان های دیگه هم بدونن که ما چقدر خوشحال میشیم وقتی میان و از حال خودشون و نی نی هاشون خبر میدن، بیشتر پیش ما میان

فاطمه جون
برای چی این ماه ال دی نخوردی؟؟ به نظر من ال دی رو حتما بخور عزیزم. دکترها که الکی نمیگن ال دی بخورین. خوردن ال دی باعث میشه که اون ماه تخمک گذاری نکنی و برای ماه بعدش که قراره اینداکشن رو شروع کنی تخمدان هات استراحتی می کنند و نتیجه بهتر میشه. تازه اگه کیست حتی ریز داشته باشی با خوردن یک ماه ال دی برطرف میشه. این که میگن ال دی نخورین سرطان و ... میگیرین، مال کسانی هست که ده بیست سال ال دی می خورن نه یک ماه و دو ماه. بازم یک روز زنگ بزن نوین و با مشاوراش مشورت کن

نگین جون
انشالله همه کارات به راحتی و سریع پیش بره و تو هم مامان بهار بشی

هالان جونم
این جور افکار نگران کننده به سراغ اکثر آدمها میاد. تو تنها نیستی که از این جور احساس ها داری. این نشون میده که نسبت به بچه ای که قراره بیاری احساس مسیولیت می کنی. گاهی هم این افکار نگران کننده از بهم ریختن هورمون ها ناشی میشه. راستی تازگیها آزمایش تیرویید دادی؟ نکنه یه وقت خدای نکرده کم کاری داشته باشی چون یکی از علامت هاش احساس خستگی و افسردگیه. کم کاری تو بارداری هم برای رشد جنین خیلی خطرناکه ولی با یه دونه قرص میشه خیلی راحت درمانش کرد.

غریبه جونم
اطلاعاتت رو میذارم صفحه اول و دعا می کنم که انشالله خودم به همین زودی جلوش بنویسم که مامان شدی.اگه دوست داری با ما ساعت هشت شب دعا کنی مثل دعاهای صفحه اول یک دعا برای خودت بنویس تا بذارمش پیش دعاهای بقیه.
همین طور بقیه دوستانی که دوست دارند با ما دعا بخونن لطفا همین کار رو انجام بدین.

جمعه شادی داشته باشید همه دوستان گلم
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
سلام من هم میخوام ای وی اف بشم معلوم نیست با تخمک خودم یا با اهدایی

من رز 58 33 سال سن 14 سال ذخیره تخمدان کم رویان
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
انا جون ایشالا جنین هات خیلی خوب وعالی رشد کنند و تو همین سیکل مامان دوقلوهای سالم و خوشکل بشی
شبنم جون ممنون به خاطر دعات عزیزم
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
شبنم جون دعای من اینه/

بارالها خونه من و شوشوم نورانی بشه ومهر و محبت داخلش رواشه وهمیشه تورو شکر و سپاسگذاری میکنم تااخر عمر و همه بچه های نی نی سایت نی نی دار بشن اممممممممیییییییییییییییییییننننننن
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
مرصی شبنم جونم عزیزمی من کارم تموم شد یک ٢ ساعتی اینجا استراحت میکنم نیم ساعت دیگه هم صبحانه بهم میدن ..بوس عزیزم ..مرصی نگین جون گلگلی ایشالا تو هم به زودی مامان بشی عزیزم بوس ..شبنم جونم مرسی عزیزم دوست دارم منم واست دعا میکنم امسال مامان بشی عزیزم خیلی خیلی زود
رز جون یک نفر پیدا شده ولی باید برم اول ببینمش بعد ازمایشهایی که لازمه انجام بدیم نمیدونم تا اخرای اردیبهشت کارها ردیف میشن یا نه
دوستان خوبم دکترم پاکروشه قبلا پیشش رفتم وگفته تنها راهم اهداییه حالا اگه یه هفته دیگه برم پیشش و ازمایشها رو انجام بدیم کی ممکنه انتقال انجام بگیره ؟؟؟؟؟
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
سلام
من تازه اینجا رو پیدا کرده ام. اگه میشه میخواستم از کسایی که تجربه دارند بپرسم آیا با انتقال سه جنین میشه دو قلو باردار شد ؟ یعنی امکانش زیاده یا کم؟ لطفا اگه کسی هست که اطلاعات داشته باشه بهم بگه .ممنون میشم
ضمنا مراکزی رو که توی تهران برای این کار (ای وی اف) خوبن بهم معرفی کنید لطفا ...خیلی ممنونم
خدایا می دانم لحظه به لحظه زندگی ام را تو می آفرینی...
2706