2737
2739
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1594074 بازدید | 17786 پست
سلام
آنا جون اگه دردات توی تخمدان هست ممکنه برای رشد فولیکول باشه امااگه دل درد داری از چیز دیگه ای می تونه باشه فکر نکنم از عوارض آمپول گونال باشه. با این تفاسیر اگه قطع نشد و دل درد هست از دکترت پیگیری کن که یه وقت مشکلی برات پیش نیاد.
فاطمه جون هیچ کدوم از ماهایی که اینجا هستیم فکر نکنم چنین حرفهایی رو نشنیده باشیم و چنین جوابهایی نداده باشیم فکر کن من 10 سال چنین جملاتی رو شنیدم و جواب دادم اما بالاخره پایان شب سیه سپید است. انسان با امید زنده است تو هم دوست خوبم امید داشته باش به فردای روشن پیش رو. به هیچکی هم کاری نداشته باش خدا باماست.
خدایا به فرشتگانت بسپار در لحظه لحظه نیایش خویش“دوستان مرا از یاد نبرند . . .”
آرمینه جون...ثمره جون..منم چون میدونم شماها هم مثل من هستین و درک میکنین با شما دردو دل میکنم.مرسی که حرفامو جدی گرفتینو خوندین...ثمره جون شما خیلی صبوری که 10 سال دووم اوردی پسر گلت هم که اینشالا هم سالمه هم صالح پاداش صبرته..اما من گمون نکنم بتونم اینقدر صبور باشم.اگه دفه اول نگیره نمیدونم چی به سرم میاد....حالا دارم خودمو اماده میکنم واسه دفه اول و دوم هم انتقال فریزی...ولی از سر نو امپول زدن و همه این کارا نه...طاقتشو ندارم.همیشه به خودم میگم مشکلاتی که من دارم خیلی ها دارن...اما نه تو این سن..این مشکلات از قد و قواره من بزرگترن...زورم بهشون نمیرسه..همه هم سن و سالای من الان دارن خوش میگذرونن و همه جوره حال میکنن...منم کارم شده بیام نی نی سایت...برم تو انجمن ها مامانای 2 قلو و بخونم بغض کنم...بعد هم هی برم سایت نی نی لازم...هی شیشه شیر و رنگ لباس و مارک تاپ لاین یا چیز دیگه انتخاب کنم...مینی واشر تمام اتومات پیدا کنم و بعدم با کلی حسرت پنجره رو ببندم و فردا باز برم ازشون سر بزنم.فکر میکنم لباس بچه ها تموم میشن اگه نرم سر بزنم...دارم دیوونه میشم نه؟؟ آمپول هام هم تویخچاله..هنوز شروع نکردم.به بهانه آب خوردن یا چیز دیگه میرم نگاشون میکنم و ....

ببخشید خیلی حرف زدم.حرفای منو هیچکس جز شما نمیفهمه...خدا رو شکر که شما هستین..خدا رو شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام همراهان همیشگی
بازم سال نو رو بهتون تبریک میگم.

منم تو دعاهاتون فراموش نکنید ها...احساس میکنم کسی منو یادش نمیاد...
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
فاطمه ببخشید سوال می کنم مگر شما چند ساله ازدواج کردی و تو اقدام هستید که اینقدر استرس داری.

عزیزم مشکلات بیشتر از شما هم هست. من خودم 30 ساله ام و 4 ساله که یائسه شدم . حتی تخمک هم ندارم.
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
2728
غریبه جان حرف قشنگی زدی خوب شد گفتی اگه مایی که مشکلات داریم که بالاخره با ای وی افی چیزی حل میشه اینقدر ناراحت باشیم تو که دیگه جای خود داری.

ولی مشخصه که قوی هستی و خودتو نباختی افرین به شما خواهر گلم.برات حتما دعا میکنم.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
مرسی هالان جون. دارم اهدایی میگیرم و امید به خدا اواخر اردیبهشت انتقال میدم و مامان میشم.
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
غریبه جان درسته این روزا خیلی استرس گرفتم و معلومه که به اندازه شما سختی نکشیدم....من شهریور 89 رفتم خونه خودم و از همون اول هم جلوگیری نداشتیم...همینطر خودمو تو مطب دکترای مختلف علاف کردمو الکی هزینه کردم آخرم اومدم مشهد نوین گفتن مشکل همسر شما حل شدنی نیست...باید آی وی اف کنی..

همسرم وقتی باهاش دردو دل میکنم میگه برو بابا بچه میخوام چیکار.....اصلا انگار نمیخواد بفهمه من چی میگم....واسه همین مجبور میشم سر شما رو درد بیارم.ببخشید اگه موج منفی دادم بهتون
2738
فاطمه جون فکر کنم دید و بازدیدهاى عید و حرف و حدیث هاى اقوام خستت کرده .... شاید هم پریودى و مودت پایین آمده زود رنج شدى .... ولى بدون که این روزها میگذره و فقط یه خاطره ازش بجا میمونه ..... همه ما گاهى از کنجکاوى هاى مردم خسته میشیم ولى خدا رو شکر کن که سنت کمه و اگر میگى فعلا بچه نمیخوام قابل قبوله .... من که هر وقت این دروغ رو میگم بعدش یه وجدان دردى میگیرم که نگو یعنى به مردم بگم شما خیلى خررر هستین بهتره ....تا با این سن و سال و بعد از چند سال ازدواج و با یه همسر بى جنبه که بیخود قربون صدقه بچه هاى دماغو مردم میره .... بهشون بگم فعلا قصد نداریم یعنى با این حرفم کاملا دارم به شعور مردم توهین میکنم خوب ولى خدا رو شکر فامیل ما هم پشتکار خوبى دارن و اصلا مایوس نمیشن و هردفعه بازم سوال میکنن

فاطمه جون قبلا هم بهت گفتم من اگر سن شما بودم اصلا به بچه فکر هم نمیکردم ..... دختر برو از جوانیت لذت ببر حالا حالا هااااااا وقت دارى براى بچه دار شدن و مطمئن باش با اولین میکرو مامان میشى چون کسانى که سنشون کمه احتمال موفقیتشون بیشتره ... چند تا از مریض هاى دکتر عارفى که هم سن شما بودن اولین بار ٢ قلو باردار شدن تازه یکیشون که ٣ قلو شد
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
منم دارم به جمع شوما میپیوندم
وقتی لاپارا شدم دکی 3ماه بهم فرصت داد حامله شم
اما شانس چسکی من .حامله نشدم
این ماه اخرین فرصتم بود خیلی مطئمن بودم حامله میشم عین خررررر
الانم روز2پری هستم
میبایست الان یزد میبودم اما بنابر مشکلاتی که داشتم نتونستیم بریم پیش دکی ماه بعد میرم کرای ای وی افو انجام بدممم
دعام کنین
8ساله منتظرممم
هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

2بار ای یو ای
لاپاراسکوپی
عکس رنگی
انجام دادم
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

من سعی میکنم دیگه مرتب بیام تایپکتون سر بزنم
خواهشا توصیه هاتونو وتجربه هاتونو بهم بگین
چه ساعاتی بیشتر هستین

ملیح جان صفحه هاى اول تاپیک رو بخون همه اطلاعات مورد نیاز براى اى وى اف اونجا هست
این روزها اکثر خانم هاى اى وى افى رفتن ددر .... بخاطر همین یکم سوت و کوره ولى بعد از تعطیلات هر روز که بیاى ١٠ صفحه اضافه شده
اگر سوال خاصى دارى بپرس اگر دوستان اطلاعات داشته باشن هر وقت بیان جواب میدن
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
سلام ، منم لطفا به لیستتون اضافه کنید ، 3 ساله منتظرم
1 بار لاپراسکوپی کردم
2 بار ای یو ای ناموفق داشتم
و این ماه دارم قرص ضد بارداری و متفورمین مب خورم برای ای وی اف لطفا راهنمایم کنید ،
بابابت مشکل نازایم هم کسی نمی فهمه دردمون چیه ؟

2706