2410
2553
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1592478 بازدید | 17786 پست
واااااااااای چه خوب شد عزیزم که مثبت شدی
دو ساعت نبودم ها ببین چه خبره اینجا خدایا شکرت که دل دوستامو شاد کردی
راستی سلام اینقدر حول شدم یادم رفت
ستایش عزیزم انشاالله خدا یه نی نی سالم و صالح بهت بده
گلم برای ما هم دعا کن ما هم برای خودت و نی نی گلت دعا میکنیم "خاله جون محکم به دلت مامان مهربونت بچسب "
ستایش جون کتاب ریحانه بهشتی رو بخون خیلی خوبه
ثمره جون ما یه دعای دسته جمعی داریم که برای دوستانی که انتقال دادن می خونیم تا انشاالله آز شون مثبت بشه
هر شب ساعت 9 شب سعی می کنیم زیارت عاشورا بخونیم ولی اگه کسی شرایطشو نداشت هر چی تونست بخونه
مثلا من وقتی بیرونم ساعت 9 که میشه سوره حمد و دعای فرج میخونم بعد چند ثانیه چشمامو می بندمو دعا میکنم
الان هم سیما جون(سیم چوب) پالیز و روژان انتقال دادن
ستایش جونمونم که شکر خدا مثبت شد
روزگارا: تو اگر سخت به من میگیری، با خبر باش که پژمردن من آسان نیست، … گرچه دلگیرتر از دیروزم، گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند، لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست زندگی باید کرد….
سلاممممممممممممممممممممممم

خدایا هزاران هزاربار شکرتتتتتتتتتتتتتتت

ستایش عزیز الهی 9 ماه رو به راحتی بگذرونی و تلافی این همه سختی که کشیدی در بیاد.بتات خیلی هم خوبه برای الان یه چند روز دیگه میره حسابی بالا.اصلا نگران نباش.التماس دعای شدیدددددددددددد دارم ستایش جونم

شبنم عزیزم از زحمتایی که می کشی خیلی ممنونم عزیزم

سادات جون من متوجه نشدم، مگه میشه تو آی وی اف همچین سهل انگاری بشه؟؟؟؟

هدیه جون همونطور که بچه ها گفتن سفیده تخم مرغ و دوغ زیاد بخور.بگران نباش نهایت انتقالت یه مدت شاید عقب بیوفته عزیزم.اول سلامتی خودت مهمه.

من جواب آزمایشایی که طرازی بهم داده آخر دی آماده می شه.بهم گفت اگه مشکلی نباشه می تونی از همون ماه بری تو سیکل ولی چون پانکچرم میوفته آخر اسفند و تو عید همه خبردار میشن، اگه آزمایشام خوب بود از پری اسفند می رم تو سیکل که بعد عید پانکچر بشم و کسی نفهمه .وووووووووووووووی کلی ذوق دارم.یعنی
میشه منم مامان بشم خدااااااااااااااااا

بچه ها من راستش 9 شب کم پیش میاد بتونم دعا بخونم ولی هر روز به نیت بچه های انتقالی قرآن می خونم.

ایشالا به حق آقا امام حسین(ع) دل هممون شاد بشه و دوستای منتظرمون همه بیان بگن مامان شدنننن

بوسسسسسسسسسسسسسسسس
CafeMom Tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یاسی جون زحمت کشیدی گلمممم که توضیح دادی
انشالله سیما جون و روژان و پالیز جون هم مامان میشن و میان میگن +++++++ و ما کلی واسشون هوراااااااا میفرستیم
وانشالله که یکی یکی مامان میشیم و شبنم جون زحمت میکشن جلو اسممون میزارن مامان شد
وووووووووووووووی چه روزی بشه
همین روزا لوبیاهام میان تو دلم حالا چند تاش بموننو سبز بشن خدا میدونه!

ما 2 تا پسمل ناز داریم
2456
سلام دوست جونااااااااااااااا من اومدم تو این مدت که اینترنتم قطع بود خیلی دلم واستون تنگ شد
خوشحالم که یه کی دیگه هم ماماااان شد

ستایش جونم بهت تبریک میگم عزیزم انشاالله روزی همه بشه
بوووووووووسسسسس
پرنسسای مامان 92/8/11 پا به دنیا گذاشتن خدا جونم شکرت
سلام دوست جونااااا

چه خبرهاى خوبى ..... بزنو بکوب اینجا
ستایش جون مبارک باشه عزیزم ، بتات خیلى هم خوبه نى نى هم پسره

ستایش 91 انشاالله شما هم فردا مامانى بعدش چون من حافظم توپِ و همش دوستان رو با هم قاطى میکنم بهتون میگم مامان ستایش 1 ، مامان ستایش2

چقدر پست گذاشتین بلاخره شوهرم منو طلاق میده ... میگه شام نداریم تو همش تو نى نى سایتى
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
آوا جونم خیلى متاسفم ، ولى از اینکه میبینم دختر مقاوم و صبورى هستى خیلى خوشحالم ، قسمت ما هم اینه که براى نى نى دار شدن باید خیلى زحمت بکشیم

مهشید جون منم خیلى دلم میخواست Ld نخورم ولى دکتر قبول نکرد ، منم از ابن سینا خوشم نیومد مخصوصا اون نیروهاى گارد که گله به گله ایستادن آدم یاد حکومت نظامى میوفته ، حالا انگار اونجا سازمان مللِ که اینقدر نیروى امنیتى لازم داره ، من مدتى که ابن سینا میرفتم چیزى ندیدم ولى حدس میزنم که افراد ناراضى زیادى داره که عصبانى میشن و دعوا میکنن و حضور اون همه گارد براى اینه. تو دکترهایى که مریض ویزیت میکنن فقط رزاقى خوبه. من علاوه بر Ld مولتى ویتامین ، امگا ٣،٦،٩ ، فولیک اسید و اسپرین هم داشتم.

مامان ملودى خوب تو این همه دکتر رفتى چرا نمیاى با هم یه تور بزنیم شما هم بشى لیدر من دست تنها نباشم

آلاله جون من دکتر صفارزاده رو نمیشناسم ولى محسن معینى دکتر خیلى خوب و با وجدانیه

سادات جون این دکتر که فقط ویتامین داده ، یه مدتى همین ها رو استفاده کن شاید راه شما اینه و به امید خدا نتیجه گرفتى

شبنم جون خیلى ازت ممنونم که با این همه مشغله اینقدر اطلاعات خوب صفحه اول گذاشتى
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
سلام صبح همگی بخیر . عسل بانو جونم بعضی وقت ها فکر می کنم از بس صبر کردم خدا دیگه یادش رفته یا شاید میگه این هنوز هم میتونه صبر کنه بذار به یکی دیگه برسم که پیمونش لبریز شده بهر حال اینقدر من پیش این دکتر این دست اون دست شدم که هر چند سال یه مشکل به قبلی اضافه شد امیدوارم این انتظار 12 ساله واسه من هم یه روزی تمام بشه و امیدوارم انتظار هیچ کدام از بچه های اینجا طولانی نشه ...
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
2714
سلام دوستای گلم
من الان 3 ساله که تو اقدامم اولش 2 ماه لتروزول و بعد 2 ماه کلومیفن و بعد 1 ماه امپول hmgبعدشم 2 ماه هیچی دکی رو عوض کردم عکس رنگی هم انداختم بعدش 4 ماه کلومیفن که ماه 3 هم hcg زدم نینی هم نیومد بعدش 2 ماه هیچی بعدم دکی رو عوض کردم دکی گفت کیست28 میلی داری منم 1 ماه قرص ضدبارداری خوردم بعدشم 1ماه لترزول خوردم که اون ماه خارج از رحمی باردارشدم بعدشم 4 ماه هیچی دکی رو عوض کردم بعدم 6 ماه یاسمین ضدبارداری خوردم بعدشم 2ماه همینجوری اقدام داشتم و 2 ماهم لتروزول 15 تا خوردم و امپول hcg زدم که اونم باز هیچی تا اینکه آبان ماه رفتم پیش طرازی که گفت کیست داری دیدروجسترون بهم داد 7 تا خوردم و بعد از پری بیا که باید لاپرا بشی که ببینیم دلیل اینکه تا حالا حامله نشدی چیه آخه شوشو مشکلی نداره اصلا و ببینیم که چه کار کنیم و بعدش هم بعد از لاپرا ( که تخمدان راستم تو لگنم گم شده بود پیدا کرد لوله راستم چسبندگی داشت و اینکه مشکلشو برطرف کرد تخمدانهامو کوتر کرد و نقاط آندومتریوزی را سوزوند ) بعد گفت که کلا لوله هات تنبلن خیلی بعد باید میکرو بشی الان ماه دوم آمپول دیفرلین هست که مصرف کردم حالا ماه بعد باید برم آز بده تا سطح هورمونهام مشخص بشه تا اسفند ماه میکرو رو شروع کنه . حالا یک سوال دارم چون من میخوام بعد از عید پرواز داشته باشم دکتر اجازه پرواز نمیده .
حالا امیدوارم بتونیم دوستای خوبی باشیم .
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِین خدایا هزاران بار شکرت معجزه کردی
ستایش جون تبریک میگم

انشالله بارداری خوب وراحتی داشته باشی

ماری جون خوش اومدی.............. چقدر دارو مصرف کردی جون آدم بالا میاد تا این دکترا مشکلتو تشخیص بدن

اکثر دکترا اجازه پروازو میدن اما باید خیلی احتیاط کرد

سلام دوستان من امروز رفتم سونو بعدش یه سری قرص دادند فولیک اسید و آ اس آ و استروژن که باید تا 25 بخورم برم سونو بعدشششششششش انتقال
دوستتون دارمممممم بوسسسسسسسس
همین روزا لوبیاهام میان تو دلم حالا چند تاش بموننو سبز بشن خدا میدونه!

ما 2 تا پسمل ناز داریم

دوستان لطفا دکتر ومرکز خوبی که ازش نتیجه گرفتین به من معرفی کنید

من باید میکرو انجام بدممممممممممممممممممممممممممممم
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
سلام به همه دوستای گلم ومامانهای آینده
امیدوارم همه چی واستون خوب پیش بره
شبنم جون بابت اطلاعات صفحه اول واقعا ممنونم
ایشالله خدازودتر حاجتت را بده همینطور حاجت همه دوستای گلم را
خدایا صبرم بده تا حکمت داده ها و نداده هایت را بفهمم خدایا به من و تمام دوستان منتظرم فرزند سالم و صالح عنایت کن"الهی آمین" خدایا شکرت
سلام به همه دوستای عزیزم
مهربونا من با نینی سایت زندگی کرده و میکنم
همهشه برای همه دعا میکنم.فقط هیچ وقت از خدا ناامید نشین
برای منم دعا کنین جمعه بتام بالا رفته باشه و خارج رحمی نشه
راستی دوست جونا خارج رحمی فقط با سونو معلوم میشه؟میبوسمتون عزیزا
ستایش جون نگران نباش حتما میره بالا
خارج رحمی فکرکنم ازروی بتا مشخص بشه
لکه بینی ودرد هم داره بهش فکرنکن
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
2706