2410
2553
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1592479 بازدید | 17786 پست
سلام دوست جونا
شبنم جونم من سه چهار بار اومدم اینجا اما سوال دوستان رو یا جوابی براش نداشتم یا سوال خاصی نبود. به هرحال الان اومدم بیشتر از حالم بهت خبر بدم
خدا رو شکر فعلا که حالم خوبه و منتظرم 4شنبه برم پیش دکتر . پسری هم ایشالا که خوبه. من ازش خبر خاصی ندارم. برام دعا کن که به امواج مثبتت مثل همیشه نیازمندم
ملودی جونم دلم برات تنگ شده بود. خدا رو شکر که حالت خوبه بوس برای خودت و دختر خوشگلت. راستی شیاف رو از کی دیگه قطع کردی؟؟ من هنوز هم در حال استفاده از شیافم .ایشششش
راستی یه خبر برای دوستای قدیمی: الا هم دو قلوهاش پسر شدن . خلاصه که پسر من کلی همبازی پیدا کرده ههههههههه
سحر جون نگران نباش برای میکرو حتی اگه یه دونه اسپرم خوب پیدا کنن کافیه شاید این رقم اگه 6 درصد نرمال باشه برای طبیعی خوب نباشه اما برای میکرو هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. مگه دکترت رو عوض کردی که تازه پرونده ات رو داشت می خوند؟؟؟

خدایا به فرشتگانت بسپار در لحظه لحظه نیایش خویش“دوستان مرا از یاد نبرند . . .”
سلام به همگی
الاله جون طاقت نیاوردم بهت نگم. من اول مریض صفارزاده بودم. سه بارهم iui کردم پیشش هی جوای منفی میشد منم از همه جا بیخبر هی پولامو میریختم تو جیبش. نگو خانم یادش میره قبل از iui منو سونو کنه ببینه فولی اماده شده یا نه. تو زندگیم دکتر به بی فکریه صفارزاده ندیدم. بعد هم که بار اخر دیگه من از نینی سایت اطلاعاتم زیاد شده بود و فهمیدم باید سونو میکرده و گفتم بهش. با خنده گفت ای وااااای یادم رفته بوده. حالا مهم نیست بیا ivf کن. ماماشم سریع تو دفترچم داروهارو مینوشت. دیگه اونقدر حالم بد بود که دفترچمو برداشتم و اومدم. بماند که سه بار که iui کرد من تو رویای مامان شدن بودم نگو اصلا فولیم اماده نیست.
اینارو گفتم که١٤ ماه تو هم مثل من تلف نشه. میدونم تنها نکته مثبتش زایمان بدون درده و دو ملیون جداکانه زیرمیزی میگیره. حالا باز تصمیم با خودته.
شبنم جونم خوبی؟ کی میری نی نی قولوهارو انتقال بدی. منم فردا صبح از خانم دکتر عارفی وقت دارم تا ببینم چی میگه.
ایشالله که همه نینی دار بشیم دسته جمعی. میبوسمتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی
بله شبنم جون احیانا همینه اولین بار بود اینو میشنیدم ممنونم که خیالم و راحت کردی عزیزم
ثمره جون یک سری قبل هم پیشش رفته بودم و اون موقع پرونده را تشکیل دادن آخه قبلا دکتر احمدی دکترم بود و چون گروهی کار می کردن تشخیص دادم برم پیش فشارکی ولی اینقدر سرپایی مریض می بینن که فکر کنم هردفعه یه جور تشخیص واسم بده
2456
سلا م دوستای گلم
مامان ملودی جون چرا گفتی کاش صارم نمیرفتم میشه یکم درباره تجربت تو صارم برام توضیح بدی لطفا
آوا جون شما اینبار که ناموفق بودو تو صارم انجام دادی?میشه توضیح بدی لطفا و بگی دکتر ت کی بود و هزینت چقدر شد?
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی
سلام دوستای گلم
امیدوارم که همگی خوب باشین من هم دیروز سونوی بار دوم رفتم وضعیت تخمکها بد نبود اما مشکلی که پیش اومده دکتر گفت که هایپر شدم نمیدونم باید چکار کنم لطفا کمکم کنید 5 شنبه پانکچر دارم محتاج دعای همتون هستم
برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید
سلام صبح همگی بخیر . ملودی جون من این فریزها را از سال 89 داشتم که الان انتقال دادم که منفی شد . وقتی از صبح رفتم صارم اتاق خصوصی گرفتم و تا 4 بعد از ظهر هم انجا بودم تقریبا یه چیزی حدود 700 شد. اولین بار که زیفت شدم متاسفانه آن روز شیفت دکتر خودم نبود و مثل الان نبود که حتما دکتر خودت انجام بده باز هم میگم مثل الان نبود که هر کسی یه درصدی هم هایپر میشه دیگه انتقال نمیدن و من با اینکه هایپر شدید بودم ( در حدی که یک هفته بیمارستان خوابیدم و بعد از یک هفته هم سه چهار روزی حالم بد بود و مجبور می شدم دوباره هر شب برم اورژانس چون ضربان قلبم نامنظم شده بود به حدی ورم کردم که تقریبا 10 کیلو وزنم اضافه شد از 6 صبح تا 12 شب بطور مداوم باید سرم می زدم ولی آن دکتر نادان توی آن حالت برام 4 تا جنین انتقال داد ...) از روز هشتم هم لک دیدم و فکر کردم دیگه پریود شدم داروهامو قطع کردم ولی بعد 2 هفته بتام 30 بود ... خلاصه اینکه هم خودم هم اون دکتر بی تجربگی کردیم . تا حالا دو سه بار به دلایلی مجبور به عمل شدم که همه را صارم انجام دادم من از نظم و رسیدگیش خیلی خوشم میاد. یکبار هم حاملگی خارج از رحم داشتم که روز تاسوعا عاشورا بود و off دکترم ولی باز هم چند بار آمد بیمارستان بهم سر زد و عملم کرد . الان دکترم کوهسار نبوی هست من ازش راضی هستم یه دکتریه که همه ازش حساب می برند و تند تند به مریض هاش رسیدگی می کنند. بهرحال همه جا خوب و بد داره ولی در کل من چون کارمندم دنبال جایی می گشتم که علافی نداشته باشه منظم کارت انجام بشه اینجا برام همینطور بود قبل جاهایی رفتم که باید یه صبح تا عصر وقت میگذاشتم .... این هم توضیحات کامل هر چیزی خواستی بپرس من در خدمتم ...
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
2714
آلاله جون اینجا اسم یک سری دکتر هست که مسلما کارشون بهتره ولی در مورد همون دکترها و مراکز هم نظر بقیه را بخوای هر کی یه چیزی میگه بهرحال تو هر جایی حتما یک سری حسن ها وجود داره و یک سری نواقص ... یکی یه جایی نتیجه گرفته میگه بهترین جا هست یکی جای دیگه یه کوتاهی در حقش صورت گرفته خاطره خوبی نداره در صورتیکه یک نفر دیگه همین جای بد بهترین نتیجه را گرفته ... همه دوست دارند نتیجه مثبت بگیرند ولی دیگه هر کی یه اولویت هایی داره مثلا هزینه، دکتر خوش اخلاق، دقیق بودن، مسیر ، ... و خیلی چیزهای دیگه که برای یکی مهمه و برای دیگری نیست. و اما نظر شخصی من در رابطه با خودم اولا من جاهایی و یا دکترهایی که را ترجیح میدم که تو یه مرکز ناباروری هم کار کنند. و بیشترین چیزی که برام مهمه اینکه جایی که میرم بهم حس خوب بده فضاش برام اینقدر قابل تحمل باشه که با اشتیاق برم دنبال درمان نه اینکه به خودم بگم اههههههههههه امروز باید برم سونو ... دوست دارم دکتر و آدم هایی که در طول درمان باهاشون سروکار دارم محترم باشند و بد اخلاقی نکنند به اندازه کافی درمان ناباروری آدم را حساس می کنه دیگه چه برسه بری با آدم های بد خلق سرو کله بزنی . مهمتر اینکه علاف نشم وقتی ساعت 8 وقت دارم دیگه نشینم تا ساعت 12 ... حالا تو برای خودت دو دو تا کن ببین چی برات مهمه ... چقدر حرف زدم ههههههههههههههههه
من صارم میرم خیلی ها ممکنه شاکی باشند خیلی ها هم انجا نتیجه گرفتند . من 3 بار اونجا عمل کردم . ولی بطور میستقیم برای ناباروری فقط سال 89 زیفت کردم الان هم انتقال فریز دادم که منفی شد ، دلیل نمیشه چون مال من منفی شد اونجا بد باشه چون یکی از دوست های خودم با مشکلات فراوان بار اول جواب گرفت و یکی از دوستان بعد 7 بار ای وی اف ناموفق با یک جنین باز جواب گرفت . خیلی راضی هستم ....
خدایاااا شکرت.خدایا چجوری شکرت کنم.خدا جونم باورم نمیشه.هزار بار شکر شکر
دوست جونا من الان جوابو گرفتم.مثبتهههه خدایاا
عزیزا فقط گفتن بتات پایینه.سه روز دیگه باید دوباره آز بدی.دعام کنین بره بالا.الان 250بود
بازم محتاج دعای خیرتون هستم
اول از همه گفتم بیام به شما بگم
ستایش جوووووون
مبارکه!!!! خیلی خیلی خیلی بهت تبریک میگم

‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
ستایش جون
دیشب خیلی برات دعا کردم که امروز خوشحال بیای پیشمون
امروز خیلی خیلی کار دارم و حسابی سرم شلوغه
اما از صبح چند بار این صفحه رو رفرش کردم که ببینم کی میای. خیلی ممنون که زود اومدی بهمون خبر خوش دادی. انشالله همیشه دلت شاد باشه. نه ماه بارداری داحتی داشته باشی و نی نی رو صحیح و سلامت درآغوش بگیری

خیلی خوشحال شدم عزیزم
خدا رو هزاران بار شکر

بتات هم اصلا کم نیست و خیلی عالیه!!!

هوورررررررررا
الان میرم صفحه اول جلوی اسمت می نویسم مامان شد

اگه دوست داری مشخصات صفحه اول رو کاملش کن و اسم دکتر و ... رو هم برامون بنویس
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
2706