2733
2739
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1594076 بازدید | 17786 پست
صبا جون؟؟
نوشتم که برات!!!!!! خط آخر نوشتم عزیزم

احتمالا چون من خط به خط پستم رو ادیت می کنم و مرتب مطالب جدید رو به انتهای پست قبلی اضافه می کنم تو قبل از این که من بهت برسم پست من رو خوندی
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فرشته جون
من تازه واردین رو نادیده نمی گیرم گلم. علت این که برای تو و شاید بعضی دوستان دیگه ننوشتم عمدی نبوده.
من پست تو رو اصلا ندیدم!! تازه الان رفتم ببینم کجا مگه چیزی نوشتی که من ندیدمش!!!
از محبتت ممنونم. امیدوارم به زودی تو بیایی از فرشته های نازت برامون بگی

من اغلب پست های بلند می نویسم فرشته جون. چون وقت گیر هستند وسطاش هزار تا کار دیگه هم می کنم. میرم آشپزخونه به غذا سر می زنم. نوشیدنی می خورم. با تلفن حرف می زنم. گاهی ایمیل مهمی میاد که همون موقع مجبورم جواب بدم. خلاصه گاهی پیش میاد که سهوا یا یک چیزی که می خواستم بنویسم کلا یادم رفته یا این که فکر کردم نوشتم اما در واقع ننوشته بودم!!!
این جور وقت ها دوستان جدید فکر می کنن به خاطر تازه وارد بودن اوناست اما دوستان قدیم که بیشتر من رو می شناسند لطف دارند و نادیده می گیرند و به روم نمیارند.

بهرحال ازت عذر می خوام و امیدوارم بتونیم دوستان خوبی برای هم باشیم
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
سلام دوستان

شبنم جون
ممنون عزیزم که به فکرم بودی
بله باهاشون هماهنگ کردم و دوستمون زحمت کشیدن و از دکترشون(دکتر قوامی فک کنم) پرسیدن ایشون هم گفتن مشکلی نداره هر وقت خواست انتقال بده روز 5 پری بیاد پیشم
روزگارا: تو اگر سخت به من میگیری، با خبر باش که پژمردن من آسان نیست، … گرچه دلگیرتر از دیروزم، گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند، لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست زندگی باید کرد….
سلام شبنم جون وبقیه دوستان اگه یادت باشه شبنم جونم قبلا هم ازت راجع ب نوین سوال کردم من نردیک عاشورا مشهد بودم چون داشتم ال دی میخوردم فک میکردم حتما پانچکر میشم بیوپسی شوهرمم عالی بود ولی فریز نکردن گفتن نمونه pesaرو فریز نمیکنیم واسه روز عملت تازه میگیریم خلاصه منکه فک میکردم مشکل همش ازمردمونه تو ازمایشAMH نشون داد ذخیرم کمه0.8 رنجمه البته رنج نرمال ازمایشگاه از 0.7 تا 3 بوددکتر چون من 28 سالمه گف ذخیرم کمه حتی ترسوندم گفتم بهس ک ممکنه کم تخمک بدم گفت شایداصلا نداشته باشی یا کم بدی تخمک خیلی بهم ریختم بهم دارو داد 2 ماه کیوتن و اسید فولیک شنیدم کیت ازمایشگاههای ایران زیاد معتبز نیس الله واعلم موند م بخدا خودمم DHEA قرص گرفتم با ویتامین ای و سیاهدونه وعسل زنجفیل هل دارچین و... هرگرمی ببینم میخورم قطره ویتاگنوس جوشونده هویچو انجیرو دمکرده اویشن به لیمو و گل محمدی میحورم دیرور رفتم ماما خونگی طبیبه تادست گذاشت شکمم گفم کیست دارم شکمم و کمرموبا ده تا تخم مذغ بست لب کلام شبنم جون من پری ک بیاد یک هفته بعدش میرم مشهد واسه سونو تو کلوب ذخیره کما هم راهنماییم کردن سانازو اگه بشناسی از کلوب گاهی..... با رنج 0.6 طبیعی 2 قلو حاملس ب نظرت واسه منم امیدی هست چ کارای دیگه ای هم بکنم ؟ شما از تیرویید پنهان دادی/؟ یا از ویتامین د3؟خیلی مستاصلم شبنم جون یکم راهنماییم کن عزیزم منم عین خاهرت بدون من چون کسی از روند درمانم اطلاع نداره با کسی هم نمیتونم درد دل کنم ب نظرت توخوردنی ها چیزی از قلم نیافتاده اگه از amhداده بودی میشه رنجتو بنویسی واسم گلم سرتو درد اوردم ببخشیذا
2738
سلام مامان شبنم. الهی فدای دوتا دختر گلت بشم و نصیب من هم بشه.
آره فکر کنم چون ادیت کردی من زودتر دیدم ، خیلی محبت داری.
گلم آخه من از همه بچه های این سایت داغون ترم ولی چون نمی خام بچه ها رو که همه تو مراحل حساسی هستند رو ناراحت کنم غمم رو تو دلم قایم کردم. فقط اینو بگم که اسفند ماه ذخیره تخمدانم 0.1 بود و الان هم تو سیکل آی وی افم و تو سونو اولم که فقط 2 تا AFC داشتم. فردا دوباره سونو دارم . خیلی محتاج دعای تک تک عزیزان هستم راستی سنم هم 36 ساله
برای تمام رنج ها صبر می کنم ! صبر اوج احترام به حکمت خداوند است !

خانم ها کمک .. کسی بوده بعد از مصرف سوپرفکت روز 2-3 پری فولی هاش کم بودن بعد مصرف 5 روزه گونال و منوپور افزایش پیدا کرده باشن؟؟؟؟
برای تمام رنج ها صبر می کنم ! صبر اوج احترام به حکمت خداوند است !
شبنم جوووووووووووووووووووووووووونم خیلی خوشحالم بخاطر نی نی هات. به نظر من یک جنس خیلی بهتره البته این نظر منهههههههههههههه واااااااااااای اگر دوتاش هم دختر بشه حرف نداره. خدایا شکرت که شبنم با من فامیل نیست وگرنه الان باید سر اسم بچه با هم دعوا می کردیم باهات شوخی می کنم آوا خیلی اسم ساده و قشنگیه می تونه یه دنیا حرف توش باشه و خیلی چیزای دیگه ... این روزها همه اسم های سخت می گذارند به نظر من اسم ساده و پر معنی بهتره هیچ مدل دیگه هم نمی توانند اسم را تغییر بدهند ( مدل دیگه تلفظ کنند) ... من و شوشو چون موسیقی کار می کنیم هر دو این اسم را خیلی دوست داریم و اگر یک روزی قسنتمون بشه ...
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
سلام عسل بانو جون بهت تبریک میگم ما با هم سیکلمونو شروع کردیم و حالا با هم مامان شدیم خداروشکر..............
من فقط بعضی وقتا خونریزی میکنم که هم میترسم هم اذیت میشم نمیدونم اون تو چه خبر هست...............
سلام به دوستای خوبم
شبنم جون مبارکه نی نی هات ممنون که یاد ماها بودی و دعامون کردی به خاطر دل مهربونت که خدا بهت نظر کرده و دو تاگل و بهت هدیه کرده ...
نکیسا جون وبقیه دوستان مرسی که بیادم بودید
دوستان منو از دعا فراموش نکنید روز 6 انتقالم هستم
خدا جونم کوچولومون رو به خودت سپردم مراقبش باش
2706