2703
2553
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1592479 بازدید | 17786 پست
سلام خوبین من بعد از خیلی وقت دوست داشتم اینجا یه خبر کوچیک از خودم بدم متاسفانه نرسیدم هیچ صفحه ای رو بخونم
فقط همین صفحه رو خوندم
مادر نازنین زهرا معمولا تو اولین سونو یا نهایت دومین سونو مشخص میشه که چند قلو دارن.
شوقینه جونم برات دعا میکنم که این سری دست پر مرحله ات رو به پایان برسونی
شایلین جون مبارکه عالیه خدا رو شکر کن به نظر من از همین امروز شروع کن حدیث کسا رو بخون خیلی هم آسونه که ایشالا نی نیهات رو 5تن حفظ کنه فکر کنم 2 یا 3 تاش رو انتقال بدن
مهشید جون مبارکا باشه ایشالا با دل خوش
ترانه باران عزیز مراقب خودت باش سوپ بخور که زود خوب بشی
سادات جونم به یادتم ایشالا که خدا خودش تو تقدیرت مادر شدن در همین بار گذاشته باشه.آمین
خدایا به فرشتگانت بسپار در لحظه لحظه نیایش خویش“دوستان مرا از یاد نبرند . . .”
سلام دوستان
من کلی نوشتم همش پرید
اومدم بگم فکر نکنید که بی معرفتم من درگیر ریداکت بودم که خدا رو شکر تموم شد
محیا جون متاسفم که منفی شدی
سادات جون بیادتم و از خدا می خوام که این بار مامان بشی
شبنم جون دختر دار شدنت و تبریک می گم از سرکلازت راضی بودی کدوم بیمارستان انجام دادی؟؟؟؟
ترانه جون خوشحالم که وارد سیکل داری میشی ان شاا... مامانی
همتون و دوست دارم و توی این روزهای عزیز واستون آرزوی پایان این انتظار و دارم
برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاااااااااااااااااااااااام
بالاخره وقت عمل منم جورشد 15 دی لاپاراالتماس دعا دارم ازتون.دعا کنید تخمدانم برام سالم بمونن و ذخیرم ته نکشه.ممنون
سادات جونم خیلی بیادتم.خداکنه دست پر برگردی
ترانه جون یه ااستاد پزشکی میگفت وقتی سرما خوردین نصف یه هندونه رو بزورم شده کامل تا تهش بخورین فردا صبحش میبینید ازسرما خبری نیست.بعضیا هم امتحان کردن نتیجه گرفتن واقعا
شبنم جون و بقیه دوستان خوبین؟
برای اونایی که تو سیکلن ارزوی موفقیت میکنم
معجزه جون چه خوب واقعا.خوشحال شدم سالمی ورزش کن حسابی شوشو هم بفرست ورزش کنه
و طلب صبر برای امثال خودم
امروز پری اومد شوشو نمیدونه هنوز خدا بخیر بگذرونه
مانا جون با خبرای خوب بیا.شوقینه جون انشالله همه چی خوب پیش میره
هالان جون بیا خبری از حال پدرت بده
!سپاسگذارم..تو بهترین بخشندگانی
2456
سلام خوبید تبریک میگم به همه مامانای تازه که آزمایشاشون مثبت شده و به مامانای قدیمی وناز
من به امید خدا این ماه دارم ال دی می خورم تا ماه بعد برم تو سیکل انتقال ولی کمی اوضاع بهم ریخته است میگن تا نتیجه آزمایش ایمونولوژی نیاد نمی تونی بری توسیکل ولی دکتر زنان میگه مشکلی نداره حالا منه بیچاره شدم این

دختر نازم زندگی مارو مثل بهشت کردی وقتی تکوناتو حس می کنم سوره توحید می خونم
سلام بر همه دوستان
هدیه جووون ریداکت کردی؟؟؟ایشالا بسلامتی.اخی طفلکی عمرش به دنیا نبوده.بیا تعریف کن ببینیم عملش سخته؟؟؟ایشالا اون دوتای دیگه محکم به دلت بچسبن

نکیسا جون ایشالا هم رادوین دار میشی و هم یه اسم باید برای دخملت انتخاب کنی

ثمره جوون خیلی ماهی که هنوز میای بهمون سر میزنی.قند عسل رو هنوز دوماد نکردی؟؟؟دختر شبنم رو بگیر باشه!!!

ترانه جون بلا دوره ایشالا.همینه دیگه پز برفاتونو دادی دلمون سوخت مریض شدی...ای بابا مگه نمیدونی خانما ناز کش ندارن؟؟موقع بارداری هم که آقایون ناز میخرن بخاطر بچه شونه،نه مادر بچه...ایشالا زود خوب بشی

نازی جون چرا نمیری آزمایش بدی؟؟؟روز 15 م بتا معلومه دیگه.شمام با اینهمه علامت حتما مامان شدی

شوقینه جون ایشالا هفته دیگه پانکچری پر از فولیهای تپل مپل داشته باشی

شیما جون ممنون که بیادمی.اخه چرا از لاپارا میترسی؟؟؟اینقدر راحته که نگو.من دوبار انجام دادم.ایشالا که بعد لاپارا مشکلاتت رفع بشه و خودت طبیعی مامان بشی

دوستان قدیمی که همه از اینجا دل بریدن.ولی شبنم جون شما بیا و یه خبری از خودت بده

Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست
سلام به ماماناى گل
ایشالاخوب باشید و سرحال
من پارسال چهارده بهمن براى بار دوم انتقال داشتم و با خانمهاى خوب این کلوپ تا چندوقت همراه بودم
البته بیست و هستم بهمن جواب آز مثبتم رو گرفتم و شدم مامان پنجم کلوب
ولى بخاطر ویار شدید و باردارى سختم دیگه نتونستم بیام
اما الآن که در خدمتتون هستم ,توى مهر زایمان کردم و دو تا پسرام کنارمند
میخواستم از همه ى ماماناى گل که همراهیم کردن و باعث قوت قلب من بودن,تشکر کنم
روى گلتونو میبوسم
توکلتون به خدا باشه که مطمئن باشید هیچ چیزی رو پیش خودش نگه نمیداره
به وقتش اونو بهمون میده
Lilypie Maternity tickers
خدایا ممنونم که گذاشتى نى نیام بیان پیش خودم.....
2714
من تا الان 9 تا سوپر فکت زدم ... همیشه سر 28 روز یا 29 دوره پریود میشدم و منظم بود ... الان از یکشنبه قرص هام تموم شده و من مشغول زدن سوپر فکت ها و منتظر پری هستم . امروز 28 دوره بود و پری نیومد . میشه سوپر فکت باعث اختلال تو پری بشه ؟ نگرانم باید کاری کنم یا طبیعیه؟؟؟؟
البته شنیدم بعد قطع قرص های جلوگیری 3 تا 5 روز زمان میبره تا پری بیاد میشه راهنمایی کنید؟
سلام . من این ماه قراره آی یو آی کنم. 5 تا آمپول گنال زدم. امروز رفتم سونو

نتیجه سونو ام : ضخامت اندو6.5
تخمدان راست 3 فولیکول 19.5-22-13
تخمدان چپ یک فولیکول 21.5 و 10 فولیکول 8 میلی متری.....

به دکتر میزنگم خاموشه..... نمیدونم کی باید آمپول هاش س ژ رو بزنم. اصلا کی برم ؟ برای آی یو آی........... کمککککککککککککککک
رویا جان به مطبش زنگ بزن، پیام براش بذار، فکر کنم امشب یا نهایتاً فردا باید بزنی. دیر نشه عزیزم یه وقت

نی نی جون منم تو سیکلم. مال من روز 5 بعد قطع ال دی پری اومد الان هم دارم سوپر فکت، گونال و منوپور می زنم.
برای تمام رنج ها صبر می کنم ! صبر اوج احترام به حکمت خداوند است !
2706