2733
2734
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1594074 بازدید | 17786 پست
من تخمدونهام خیلی تنبله با داروهای iuiفولیکولم به ٩بیشتر نرسید که بهم کفتن روزی ٣تا امبول مریونال بزنم که یهو انقد فولی تولید شد و افتادم تو داستان میکرو راستی همه فولیکولا ٢٠نبودن ٤،٥تاشون ١٥؟١٦بودن اونا اصلا بدرد میخورن؟اندومترمم امروز ١١بود زیاد نیست ببخشید سوال زیاد میبرسماااا
Lilypie Maternity tickersاوینای من ٣٧ هفتشه خدارو شکر
شایلین جان .لطفا سوالاتت را در یک پست قرار بده تا حجم تاپیک بالا نره والا شبنم جون ا این همه مشغله وقت نداره پست های چند خطی شما را پا کنه اگه هم سوال داری که همون لحظه می خوای ججواب بگیریبه کلوپ های زیر برو تا اونجا با بچه ها چت کنی
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19992
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=5230
برات دعوت نامه هم می فرستم تا یید کن تا جز کلوپ هات قرار گیرد .ببخشید ما اینجا موظف هستیم قوانین تپیکو به تازه واردها یادآوری کنیم نا اسپم زیاد ایجاد نشه .می تونیدد صفحات اول این تاپیک را با حوصله مطالعه کنید واطلاعات لازم رو کسب کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان از صلح اینقدر گریه کردم چشام باز نمیشه
رفتم بیمارستان‌ آمپول انتقال رو زدم لحظه آخر دکتر گفت انتقال نمیدم گفتم چرت گفت جنین هات 8 سلولی هستن فردا بیا. باید 16 بشه
الان 4 روزه جنین ها فریز هستن
چه خاکی فه سرم بریزم یعنی چی میشه
خدا جونم شکرت که منو به ارزوم رسوندی
2728
سلام

شبنم جون خیلی خوشحالم که خطرازعزیزانت رد شده.. همیشه سلامت باشی و شاد... بیشتر مواظب خودت ونی نی هامون باش

ارانلاجان من تیزرو دکترم بود ...بار اخر با حاجی شفبعها میکروانجام دادم ...به خاطر توصیه های همه به خانواده وهمسرم وهمکاراش... ولی من تیزرو ومحیطش وآرامشش را ترجیح میدم وکارشو به روز تر میدونم امکاناتش رو خیلی بیشتر میدونم...
ولی هزینه هاش خیلی بالاتره خب...انشا... با دقت دکترت رو انتخاب کنی. موفق تر بشی... اعتماد کن به تیزرو...

لاپراتو کی انجام داده؟؟؟ تیزرو امیدواهی به کسی نمیده خیلی خیلی رک هست...

نی نی جون سلام خوش اومدی ..عزیزم اینجا انلاین نیست ..دعوتنامه هم لازم نداره... خوش اومدی ... س.ال داشتی بفرمتت هرکسی بلد بود جواب میده... فقط صفحه ی اول این تاپیک پراز اطلاعات بسیار مهم هست بخونش...

مامای دوفرشته ی ناز چرا الکی به خودت استرس می یاری

امپول انتقال چیزی جز پروزسترون نیست... نگران کننده باشه... دکترت مصلحت میدونه که جنین هاتو 16 سلولی یا 5 روزه بلاستو انتقال بده این که خیلی خوبه...

درثانی فریز نکردن اونا دارن رشد میکننن. پاشو دعایی بخون دلت اروم بشه برو دوش بگیر و برای انتقال قفردا واوردن دونه ی برفیت فرشته ها ی برفیت اماده شووو...خواهری من... گریه نداره پاشو

نی نی جون تمام سوالات وحرفات روهم تو یه پست بزار ممنونممممممممممم
من به دستان خدا خیره شدم....
2738
محیا جان
عزیزم خیلی متاسفم با هر کلمه از حرفات اشک ریختم منم دو بار منفی قبل حال تو رو داشتم خیلی شکستم هنوز هم خورده هاش تو وجودم هست خیلی درد داره میدونم خیلی سنگینه غمی که تو قلبته خدا بهت صبر و توان زیاد بده و بزرگتر از اون نعمت مادر شدن رو بهت بده عزیزم
ای کاش نبود تو دنیا حتی یه لحظه غصه ، ای کاش تمام دلها خالی شه از هر غصه😍
شایلین عزیز و نی نی جان
اینجا تاپیک هست و کلوب نیست عزیزان. کلوب جاییه که میتونید آنلاین چت کنید و همون لحظه جوابتون رو بگیرید. اما اینجا تاپیک هست و به صورت آفلاین کار میکنه. یعنی ممکنه شما الان سوال بپرسید و فردا جواب بگیرید. چون همه آنلاین نیستیم.
برای همینه که شوقینه جون براتون دعوتنامه کلوب (محل چت کردن) فرستاده. اینجا هم میتونید همه سوالاتتون رو توی یک پست قرار بدید و صبر کنید تا بقیه دوستان بخونند و جواب شما رو بدند. اگر هم عجله دارید صفحه اول همین تاپیک خیلی خیلی میتونه بهتون کمک کنه خانومای خوشگل
ناراحت نشید عزیزان. آخه رسیدیم به صفحه 737 و وقتی میخواد لود بشه خیلی طول میکشه و وقتی هم که شبنم جون (مدیر تاپیک) بخواد پستهای اضافی و اسپم و یک خطی و سلام و خداحافظی و کسی هست؟ و ... این چیزا رو پاک کنه کلی ازش وقت میگیره اونم با وجود بارداری دوقلو !!!
*در روضه قلب جز گل عشق مکار*
ترانه عزیزم ممنون از دلداریت خانمی
خیلی نگران بودم ولی الان بهترم شاید صلاحی توش بوده. خدایا. خودت همه کارامو به این زودی جفتک جور کردی وسط راه دستکم ول نکنی منجز خودت پناهی ندارم دستو سفت بگیر دست همه دوستای سخت کونمو بگیر دامن همگیمون رو سبز کن
خدا جونم شکرت که منو به ارزوم رسوندی
من امروز پیش کاویان منش بودم همه رو نوشتم براتون اما پاک شد! بعدا میام دوباره مینویسم فقط اینکه چیری ار باد رحم و سشوار نگفت بهم!خخخخخ
لا یکلف الله نفسا الا ما اتها سیجعل الله بعد عسر یسرا و خدا به زودی بعد از هر سختی اسانی قرار دهد..خدا معجزه اش را شامل حال منم کرد و منم تا اخر مسیر این کوچولو رو به دستای مهربون خودش میسپارم
سلام شب بخیر
ببخشید سوال داشتم کسی هست که دکترش رویا نصیری باشه؟مریض ها رو یکی یکی می فرستن داخل یا گروهی؟؟؟؟؟؟؟

دکتر هما اسکوییان چه طور؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست.
2706