2733
2734
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593985 بازدید | 17786 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلم صبح زیبای پاییزی همه به خیر و شادی...
بالاخره روز موعود فرا رسیده و رفتم آزمایش دادم... باید تا بعد از ظهر صبر کنم تا جوابش آماده بشه... خیلی دلهره دارم... برام دعا کنید... البته روز دوازدهم بی بی گذاشتم که منفی بود. از اون روز حسابی امیدم رو از دست دادم. یعنی میشه بی بی اشتباه باشه؟؟؟ میشه آزمایشم با بتای خوب مثبت بشه؟؟؟ امروز 15 انتقالمه...
انّما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون...
2731
سلام دوستان
صبح زیبای یک هفته مونده به یلداتون پر از خیر و برکت و آرامش و شادی

من عالیمممممم
واحد روبروییم فارغ شد دختر ... حالم بد بود اما زود خدا بغلم کرد و خوب شدم

ایشالله خدا سالم و صالحشو قسمت تک تکمون کنه به حرمت ماه صفر

شبنم جون
چطورین شما سه تا ؟؟؟ ببینم بالاخره رفتی واسه فسقلا خرید کنی یا نه ؟؟؟؟ بیا از اسماشون بگو ... وای من که خیلی هیجانتو دارم عشقم ... راستی دهم دی میام مشهد .... وای شبی جونم بیا زودی یه خبر از خودتو جوجوهات بده

سادات جونم
کجایی خانوم گل ؟؟؟؟ امیدوارم تو آغوش خداوند به آرامش و شادی برسی و بیای دلمون رو شاد کنی ... خیلی یادتم خانومی

پروین جون
واسه شما خیلی خیلی خوشحال شدم ... خدا حفظ کنه فسقلتو ... ایشالله قدمدار و نامدار باشه براتون

هسام جون
دومین آزت کِیِه ؟؟؟؟ منتظرم خوش خبر بیای ....

هالان جان
کجایی خانوم ؟؟؟ از دیشب کلی یادتم .... ایشالله فقط دلت شاد و لبت خندون باشه

ترانه بارانم
تنها تنها رفتی برف بازی ؟؟؟؟ وای تو تی وی دیدم خوش بحالتون .... ما که یه برف ندیدیم... ایشالله بحق علی سال دیگه با جوجوت بری برفو و نعمت خدارو نشونش بدی

لیلین جون
قهرمان و پهلوان در چه حالن ؟؟؟ مواظب خودتون باشیا ... میبوسمت

ترنم جان
دختر جوجه ات مبارکت باشه ... میبینم که از الان دستاشو گذاشته روسرشو پاهاشو درازیده و تنبل خانوم شده .... ای جونم خدا حفظش کنه ... اسم گل خانوم ما چی هست حالا ؟؟؟؟

پارادایز جانم
تو چه مرحله ای هستی ؟؟؟؟ راستی خواهرشوهرت آروم شد ؟؟؟؟؟ ایشالله آرامش و شادی هر چه زودتر به زندگیتون برگرده

یاسی جونم
خیلی یادتم خانوم گل

شوقینه جونم
الان تو سیکلی ... ایشالله که خوشخبر بیای گلم

محیای نویسندمون
کجایی خانوم ؟؟؟ دلمون واسه متنهای خوشگلت تنگ شده

حالا خودم
منم خوبم شکر دیروز رفتیم فشم یه هوایی تازه کردیم و راجع به جوجه ناز نازیمون که داره اذیت میکنه حرف زدیم .... بعد از سفر مشهد تصمیم میگیریم مملی جونم کی عمل کنه ... امیدوارم خیر و خوشی در راه باشه .....
میبوسمتون
التماس دعا
سلام بر همه مامان ها ، نی نی ها و مامان های به زووووووووووووووودی

من یک هفته پر از استرس و نگرانی رو گذروندم. یکی از عزیزانم بی مقدمه قلبش گرفت و در سی سی یو بستری شد اونقدر هفته پیش بهمون استرس وارد شد که خدا میدونه. خدا رو شکر که بالاخره از بیمارستان مرخص شد و خطر از سرش گذشت.

الان خیلی تند پست های شما رو خوندم و خیلی خوشحال شدم که در هفته گذشته این همه خبرای خووووب داشتیم

سارا جون
hosam جون
میترا جون

خیلی خیلی بهتون تبریک میگم دوستان عزیز
خدا رو شکر که از انتظار دراومدین و مامان شدین
دعا می کنم بارداریتون هم پر از لذت و ارامش باشه و نی نی ها رو به سلامتی در آغوش بگیرین

سادات جونم
خیلی خوشحالم که نی نی نازت رو انتقال دادی. انشالله خدا کمکت کنه و همین نی نی برات بمونه و دیگه به مینی آی وی اف مجدد نیازی نباشه. الهی آمین

محیا جونم
وای بالاخره روز موعود رسید!!!
من امروز از پشت این کامپیوترم جم نمی خورم تا بیایی و جوابت رو بگی.
از خدا میخوام جواب ازمایشت مثبت باشه و به جمع مامان ها بپیوندی الهی آمین

دوست جونا من برم صبحانه بخورم و بعد بیام بقیه پست ها رو بخونم.
وقتی اومدم اگه سوالی بود که من جوابش رو بلد بودم حتما زیر همین پست اضافه می کنم
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
2738
سلام دوستان

دیبا جون ممنون که به یادمی
منم همیشه پستای تو رو میخونم سرشار از انرژی و امیده
عزیزم انشاالله همیشه عاااااااااااااااااااااااااالی باشی
روزگارا: تو اگر سخت به من میگیری، با خبر باش که پژمردن من آسان نیست، … گرچه دلگیرتر از دیروزم، گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند، لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست زندگی باید کرد….
سلام دیبای عزیزم امیدوارم روحیه ات همیشه بالا باشه ودوچندان شود.مشهد هم بری وحاجت خودتو بگیری وبرگردی ونی نی تو بغل بگیری
شبنم جون عزیزم خوشحالم پستتو دیدم خداروشکر مریضتون حالش بهتر شده ومرخص شده است .خودت خوبی نی نی ها خوبند جواب آمینو سنتزتو گرفتی دخملت خوبه اون یکی نینی چی شد جنسیتشو .خاله قربونشون بره.خیلی مواظب خودت باش
محیای عزیزم انشالله با جواب مثبتت شادیو به تاپیک بیاری ودل همه رو شادکنی
سلام سلام صدتا سلام به همه دوستای سخت کوشم
پروین جون ممنونم.البته شوهرمن تابستون این عملو توی رویان انجام داد اسم عملشteseبود حالا نمیدونم با بیوبسی فرقی داره یا نه.
محیا جونی منتظر خبر مامان شدنت هستم.روز اول هفته رو باخبر خوش شروع میکنیم
ترانه باران عزیز شما برفارو ببینید /سوز و سرماش مال ما باشه آخه انصافه!
دیبا جووووووونم خوبی؟مملی جونت خوبه؟خواهرشوهرم ظاهرا که خوبه ولی باطنا فکرنکنم!دکتربهش گفته بود که ده روز بعدازاینکه پرژسترون رو قطع کنه به خونریزی میفته و جنین هم خودش میفته/ولی الان پونزده روزه اتفاقی نیفتاده/شک کرد رفت پیش دکتر تهرانی/تهرانی هم نظر دکتر خودشو داد/حالا بزم چند روزدیگه باید صبر کنه اگه به خونریزی نیفتاد دکتر بهش یه شیاف میده که گفته بادرد زیادی همراهه!
خودم هم توی هیچ مرحله نیستم نشستم ودل به لطف خدا بستم که شامل حالم بشه/آخه من یه خورده پررو هستم از خدا خواستم طبیعی باردار بشم!(زهی خیال باطل)البته پیش خدای بزرگ امکان هر ناممکنی وجود داره باید امیدوار بود
شبنم جون امیدوارم که همیشه همه عزیزانت تندرست باشن تا شما بااین وضعیت دچار استرس نشی
خدایا! امروز زندگیم را دردستان توانمندت قرارمیدهم وبه تو توکل میکنم که چراغ هدایتگر راهم باشی....
سلام

کسانی که شوهراشون آزو اسپرم هستند .

شوهراتون آزمایش کاریوتایپ یا آز کروموزومی دادند؟کسی بوده که شوهرش مشکل کروموزومی داشته باشه؟

ممنون میشم جواب بدید
خدایاااااااا به خاطر همه چیز شکرررررررر
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام خوشگلا

وای که چقدر دلم تنگ شده بود برای تک تکتون.

راستش دو هفته ای مشغول اسباب کشی بودم و اساسی سرم شلوغ بود. تازه یکی دو روزه یک کم آروم گرفتیم

کشتی زندگیمون توی یک بندر تازه لنگر انداخته...ولی من هنوز یک کم دریازده ام!!!

به فکر تک تکتون هستم. همیشه سر میزنم بهتون. با شادیهاتون شادی می کنم و با غصه هاتون اشک می ریزم.

دوستتون دارم و همیشه دعاتون می کنم.

دیباجونم ممنون که یادم کردی عزیزم.

رَبِّ لَا تَـــــذَرْنِی فَـــــرْدًا وَأَنـــــتَ خَیْــرُ الْوَارِثِیــــــنَ...وبلاگ کوچک نقلی ام را آب و جارو کرده ام، قدمتان به روی چشم.
di@naجان همسر من آزو هستش/قبل از عمل بیوبسی دکتر براش یه سری آزمایشای هورمونی نوشت/حالا نمیدونم این که شماد میگی همون آزمایشه یانه؟!
خدایا! امروز زندگیم را دردستان توانمندت قرارمیدهم وبه تو توکل میکنم که چراغ هدایتگر راهم باشی....
سلام...
پارادایزجونم وله ماهم اینجاداریم یخ میزنیم توخونه
مکافات خونه ی بزرگ توزمستون همینه که گرم نمیشه توزمستون ... الانم با کلی لباس وشال توخونه من سرمایی دارم میگردمولی بازم سردمه.....

من به دستان خدا خیره شدم....
2706