2733
2739
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593996 بازدید | 17786 پست
سلام ستایش جون
خوشحالم که بعد از این همه خواننده خاموش بودن امروز اینجا نوشتی. من هم از آشنایی با شما خوشحالم.
انشالله این بار خدا برات خواسته باشه و با لطف اون مامان ستایش بشی. من برات دعا می کنم عزیزم
کی باید آزمایش بدی؟

یاسی جون
خیلی هم خوب کاری کردی که زود تصمیم به بارداری گرفتی. همین که شرایط مهیا باشه و آدم آمادگی روحی روانی بچه دار شدن رو پیدا کنه دیگه وقتشه!
در مورد غربت هم می دونم خیلی سخته. منم تو شهر خودم غریبم و کیلومترها با خانواده و دوستانم فاصله دارم ولی کم کم دارم تو شهر جدید دوستان خوبی پیدا می کنم و همین باعث میشه از دلتنگی هام کم بشه. راستی تو کدوم شهری؟ اگه دوست داری بگو

شیرین جون
دکتر مشخصی تو ابن سینا داری یا اونجا هم تیمی کار می کنند؟ از هزینه های پی جی دی اونجا هم برامون می نویسی لطفا؟
شعری که نوشتی خیلی قشنگه. انشالله که این دفعه سیکل موفقی رو شروع می کنی و یک برادر یا خواهر ناز برای آوین جون میاری. منم برات دعا می کنم
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
شبنم عزیزم مرسی بابت تبریک ات ودعای خیرت
خدا از زبونت بشنوه گلم
من چون کیست آندومتریوز داشتم وخونریزی ماهانه باعث تشدید آندو وچسبندگی میشه باید دیفرلین را برای سه ماه بزنم که توی این مدت پریود نشم ومشکلم بدتر نشه ورحمم آماده بشه برای ای وی اف یا میکرو
اکثرا برای کسایی که مشکل من را دارن واسه حداقل سه ماه دیفرلین تجویز میشه
امیدوارم این دردی که میکشم فایده ای داشته باشه چون من باید هرچه سریعتر باردار بشم وگرنه بازم مجبورم لاپرا بشم
شبنم جون شما فقط بخاطر ترس استفاده نکردی یا دلیل دیگه ای داشته؟
خدایا صبرم بده تا حکمت داده ها و نداده هایت را بفهمم خدایا به من و تمام دوستان منتظرم فرزند سالم و صالح عنایت کن"الهی آمین" خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااااااااااام
من بهارم ،30 سالمه و 6.5 ساله ازدواج کردیم،2.5 ساله که نی نی میخواهیم
مشکل ما نازایی بدون علته چون تمام آزمایشها و سونوگرافیهای من و همسرم و عکس رنگی چیز غیر نرمالی رو نشون نمیده ولی نی نی هم نمیاد

یه بار iui کردم که فایده هم نداشته
یه بار رفتم پیش دکتر قوامی عادل گفت چون از اهواز می آیی و راهت طولانیه بیا زیفت کن
ولی من زیر بارش نرفتم

حالا نمیدونم کی به میکرو یا زیفت تن بدم ولی فعلا که آمادگی ندارم
و فقط در نقش تشویق کننده در این تاپیک به سر میبرم
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
راستی اونایی که زیفت کردن متونن بگن فرق زیفت با میکرو چی هست؟
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
2731
واااااااااای که من قربون همتون بشم بچه ها
منم 2بار ای یو ای کردم و 1بار ای ود اف 1 بارم میکرو بالاخره مامان شدم
بهتون توصیه میکنم که دست از تلاش برندارید دعا هم فراموش نشه حتما جواب میگیرید
من حسابی براتون دعا میکنم دوستای خوبم
متولد دی جون
دکتر به من سه تا دکا داد که سه ماه بزنم و پری نشم. علتش این بود که در هستروسکپی تشخیصی دیدند رحم من پر شده از بافت های خونی خشکیده که همه جای رحم رسوب کرده. این آمپول ها رو دکتر داد که پری نشم ولی برای از بین بردن اون رسوبات قبلی هیچ دارویی نداد. من شنیده بودم که در آندو اول لاپارا می کنن بافت هایی رو بر می دارند بعد دکا یا دیفرلین میدن. به همین دلیل چون سنم بالاست هم ترسیدم این دکاها رو بسه ماه بزنم بعدش دیگه اصلا درست و حسابی پری نشم و به عواقب یائسگی زودرس دچار بشم و هم برام توجیه نداشت که اگه پری نشم اون رسوبات قبلی که رحم منو درگیر کرده چه جوری خودبخود خارج میشن!
دکترم هم بعد از هیسترو من دو ماهی رفت خارج و من بهش دسترسی نداشتم که منو توجیه کنه!! البته الان هم که برگشتند خیلی دیر بهم وقت دادند و عملا همون سه ماهی که باید دکا می زدم از اون تاریخ گذشته.
راستش برای من اولویت اول اینه که خودم سالم و پرنشاط باشم و بعد اگه خدا بخواد بچه دار بشم. به همین دلیل با چند تا دکتر دیگه هم مشورت کردم و همه اونها گفتند که خوب شد دکا رو نزدی. چون تو سنی هستی که برای بچه دار شدن فرصت زیادی نداری و با این کار شاید شش هفت ماه بعد دکا هم پری نشی.
من دکتر طب سنتی رفتم و با حرفهای اون ایمان پیدا کردم که باید با تغذیه درست این مشکل رحم رو حل کنم نه با جلوگیری از پریود. الان هم فقط دارم رژیم غذایی اون رو رعایت می کنم که گفته تا می تونم از سردیجات پرهیز کنم و غذاهای گرم و خشک بخورم
راستی کیست آندو یی که تو لاپرا دیده شد رو برات برداشتند متولد دی جون؟؟

بهارسی جون
خیلی خوش اومدی. ممنون که اومدی ما رو تشویق کنی . انشالله که کار خودت به آی وی اف و زیفت و ... نمی کشه و به زودی میای خبر میدی که طبیعی باردار شدی

فرق زیفت و آی وی اف و میکرو
در IVF تخمک از زن و اسپرم از مرد گرفته شده، در محیط آزمایشگاهی لقاح انجام می شود و سپس تخم ایجاد شده در رحم زن قرار می گیرد.
در ZIFT یا Zygote intrafallopian transfer ، تخم همانند بالا تهیه شده و به جای رحم در لوله فالوپ زن قرار داده می شود.
در ICSI یا Intracytoplasmic sperm injection اسپرم مستقیما به داخل تخمک وارد می شود و برای مواردی که اسپرم کم است و یا قدرت نفوذ خوبی ندارد به کار می رود.

مامی باران جون
اگه فردا رفتی پیش دکتر نایبی و گفت ذخیره ات کمه اصلا غصه نخوری ها
ببین این جا سیما جون چی نوشته
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=229905&postID=13113348#13113348
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
بهار 30 عزیزم من یه بار عمل زیفت انجام دادم فرقشم با میکرو در نحوه انتقاله در روش زیفت جنین رو در لوله رحم میذارن

وجنین خودش به سمت رحم حرکت میکنه به همین خاطرم میگن درصد موفقیتش بیشتره ولی انتقال به روش میکرو اینه که

جنینو از طریق واژینال داخل رحم میذارن،امیدوارم موفق باشی.
2738
آرتمیس جون
خدا رو شکر که بعد از چند بار تلاش نتیجه گرفتی. خیلی ازت ممنونم که برای ما هم دعا می کنی. میگن دعاهای مامان ها زود مستجاب میشه و به نظر من دعاهای مامان هایی که با آی وی اف بچه دار شدند زودتر!!
منم برای سلامتی تو و خانواده ات دعا می کنم.

پریسا جون
چقدر خوشحال شدم که تو هم امروز آنلاین شدی و اینجا اومدی
یکی از اون زنان سخت کوش و موفق تویی که باید به زودی اسمت رو به عنوان مامان اینجا اعلام کنیم
حالت چطوره عزیزم؟ این بار فکر کنم خیلی از دفعه پیش که هایپر شده بودی روحیه ات بهتره. انشالله به لطف خدا الان مامانی و به زودی خبر خوشش رو به ما هم میدی.
کی باید آز بدی پریسا جون؟
شبنم جونم خیلی ممنونم ازت من صبح اینجا سر زدم ولی هرکاری کردم نتونستم پست بذارم همش ارور داد

فردا روز دوازده انتقالمه که میخوام یه آز بدم آخه ازدوشنبه باید برم سرکار برام دعا کن عزیزم
پریسا جونم بابا محضر دیگه چیه!!! شما خودت اینکاره بودی من خبر نداشتم! من اونها رو از اینترنت کپی کردم

دست گلت درد نکنه

وای پس دیگه چیزی نمونده!! من خیلی خیلی خیلی برات دعا می کنم پریسا جون. توکل به خدا.... انشالله که فردا با خبرای خوش میای
سسسسلام مجدد
شبنم جون من دوتا کیست داشتم هرکدومش تقریبا دوسانت بود که واسم برداشتن وچسبندگی پیشرفته دارم
اما نوشته توی شرح عمل که رحم ولوله ها سالم وباز
تخمدان وناحیه قدام شکم به صورت پراکنده دارای آندومتریوز که طی عمل از بین برده شدن
اما نمیدونم قدام شکم کجا میشه؟اینجور که من متوجه شدم : انگار بیشتر لگن ام چسبندگی داره
کم کم دارم خل میشم اینقد که این شرح عمل ام را نگاه کردم وتوی سایتهای مختلف چرخیدم
خدایا صبرم بده تا حکمت داده ها و نداده هایت را بفهمم خدایا به من و تمام دوستان منتظرم فرزند سالم و صالح عنایت کن"الهی آمین" خدایا شکرت
اره شبنم عزیز این امپول باعث یایسگی موقت میشه وچند ماه هم طول میکشه تا پریود شروع بشه
ولی دکترم توی برنامه ای که بهم داده بعداز آخرین آمپولم زده شروع ای وی اف
پرسیدم گفتن که دیگه قرص ال دی نمیدن ویه راست میرن سراغ داروهای ای وی اف
راستی شبنم جون من ساکن اهوازم ودکترم اهواز هستش
سلام مجدد به همه دوستای گلم
شبنم جون من 5 دی تازه دارم برا اولین جلسه میرم ابن سینا و راستشو بخوای من بصورت طبیعی باردار شدم و لی در هفته هفت سقط شد و الان برام تعیین جنسیت هم مهمه هزینه اش هم تقریبی 5 میلیونی میشه
عزیزان من حس کمی کنم خدا دعای دل شما ها رو که اینقدر خالصانه صداش میزنین میشنوه برا منم دعا کنید

2706