2410
2553
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1592497 بازدید | 17786 پست
مرسی نینی ناز جونم انیدوارم شما هم موفق بشی ناز نازی بوسسسسسی .. مریم عزیزم ایشالا از ته دل واست دعا میکنم امیدوارم این دفعه دیگه مامان مهربون میشی عزیزم ..اصلاً استرس نداشته باشید و خیلی ریلکس که مطمئنم با خواست خدا موفق میشیم بوسسسس منم ٢ شنبه انتقال دارم d:
چشم شبنم بانو....اطاعت.صبر میکنم پری بعدی ال دی بخورم.اینجوری هم مامانم تعطیل میشن هم بی نظمی پریم درست میشه هم اینکه طبق دستور شما تخم دان هام کمی استراحت میکنن. خیلی دوست دارم شبنم جونم.بووووووس نمیدونی چقدر دلم میخواد از نزدیک ببینمت.به نوین هم دیروز زنگ زدم گفتن ال دی بخورم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام دوست جونا،حالو احوالتون خوبه؟تعطیلات خوش گذشته؟اچولو جون مبارکه عزیزم هم تولد شوشو هم شنیدن طنین قلب جوجه هات .الی بلا جون منم باید از اول شروع کنم به نظرت کی دوباره برامون شروع میکنن؟کی باید دوباره بریم دکتر؟شبنم خانمی رسیدن بخیر خوش گذشت ؟میشه لطفاً دعای منو عوض کنی واینو جاش بزاری(خدایا زندگی مهتا را با وجود یه نی نی سالم و صالح تکمیل کن ،آمین).مرسی ازت شبنم جون.......آنا جون إنشا... نی نی های توپولت را بزودی انتقال بدی عزیزم.......مامان سما جون شمارش معکوس شروع شده امیدوارم نی نیهات تند تند رشد کنن و جاشونو محکم بچسبن.........
نه رادیا جون من تهران نیستم.اینجا چون یه تبادل نظر آف لاینه باید سوالتو بزاری و بری بعدا بیای تا شب بچه ها میان جوابتو میدن عزیزم نگران نباش.مخصوصا شبنم جون مدیریت محترم یا عسل بانو یا آوا جون و بقیه دوستان بیان حتما جوابتو میدن عزیزم
مرصی مهتا جونم خانومی امیدوارم عزیزمم شما هم موفق و شاد بشی گلم و فاطمه جونم عزیزم من سوئد هستم و شما درست میگین اینجا یکی انتقال میدن عزیزم ایشالا شما هم با صبر و حوصله مراحل ivf رو به خوبی بگذرونی و مامان بشی خانومی بوس
2714
منم همینطور آنا جون.همسرم مشکل کمی اسپرم و کم تحرکی داره.همین که رفتم مشهد دکتر یه راست رفتن سر آی وی اف.هر چی گفتم آمپولی قرصی واسه شوهرم نمیدین ؟؟ گفتن شوهرت از اون مدلیه که اگه بدنش دست کاری بشه بدتر میشه...پس همینو حفظش کن تا کارت به بانک اسپرم نرسه...
مرسی فاطمه جون خوبم،امروز روز ١٦ پریم هست از دیشب یک کمی ترشح قهوه ای دارم به نظرتون برا چیه؟.......الی بلا جون گوش به حرف کسی نده کار خودتو بکن ،ما دیگه گوشمون از این حرفا پره دوستم.باید قوی بود.إنشاا... این دفه موفق میشی .من احتمالاً سشنبه میرم پیش دکی ببینم چی میگه،خداکنه بزودی دوباره شروع کنه..........راستی دوستان قرص کیوتن گرفتم برا شرکت نوتری روش عکس قلب انسان داره درشم سفیده ،به نظرتون درسته یا نه ؟!
سلام به همهٔ دوستای گلم شبنم جون انا جون و بقیه دوستانی که به یادم هستید،،،،،،ایشالا که بتونم دوشنبه با خبر خوب بیام ،،،،برای همگیتون دعا می‌کنم، ایشالا که همگى امسال مامان میشیم

شبنم جون
خانمی رسیدن بخیر،،،،مرسی‌ عزیزم از دعای قشنگت،،،ایشالا که تعطیلات حسابی‌ بهت خوش‌گذشته باشه .

آنا جون
عزیزم من خوبم شکر،،،۳ روز دیگه نتیجه مشخص می‌شه ،،،امیدوارم که بتونم با دست پر بیام و خبرای خوب بهتون بدم عزیزم،،،برات دعا کردم عزیزم،،،خدا رو شکر که پانکچرت به خوبی‌ انجام شده،،،امیدوارم تو این سال جدید کلی‌ مامان داشته باشیم،،،،
Jag t�nk p� dig Anna ,,,,pusss ,,,har du fb Anna ??????
🇸🇪❤️ای بلای تو به جانم،،،، که تو جانی و جهانی❤️🇸🇪
سلام عزیزانه من
شبنم جون والا خیلی روم عوارض گذاشته بدنم باد کرده فشارم میره بالا 21 میرم تهران واسه سونو روزه اول پریودیمه نمیدونم به نظرت کی پانکچر میشم؟
باید آب بخورم ؟من هرروز دوغ میخورم تا فشارم بیاد پایین ،لطفا دوسته گلم منو راهنمایی کنی ممنونت میشم
فداتون بشم آرزویه مادر شدن برا تک تک دوستانم دارم
مرسی هالان جون وشبنم جون

زنگ میزنم دکی میپرسم شاید به قول شبنم جون از همون روز اول باید قرص رومصرف کنیم

هالان جون شماکی باید پری بشی؟ من 2شنبه یا 3شنبه
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
2706