2737
2734
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593870 بازدید | 17786 پست
سلام دوستای گلم.

هنوز از مسافراتتون برنگشتین؟

واسه من که عید بدی بود چون یه اتفاق بد تو زندگیمون افتاده که الانم از ناراحتی اون اتفاق دارم خودم به بیخیالی میزنم.

زندگیه دیگه باید ساخت.

شبنم جون کجایی؟

راستی به نظرتون من که مشکل ندارم و پری ام منظمه و بعد 4 سالی دارم ای اف و دوباره شروع میکنم دکتر که بهم گفت روز 2 یا 3 پری ات بیا

یعنی بهم ال دی میده؟ یا سیکل ای وی اف و شروع میکنه؟

راستش صبرم کم شده و دوس دارم یه راست بره سراغ داروی های ای وی اف ام.

لطفا اگه میدونید نظر بدین.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
مامان سما جون اگه منظورت از علائم لانه گزینی همون لکه بینی من از روز انتقال تا الان یه لک کوچولو هم نداشتم خدا رو شکر

وااای فردا مهمان دارم نه که از مهمان بدم بیادا الان اصلا حوصله ندارم بیچاره شوشوم خیلی کمکم میکنه

ولی نمیخوام صبح بیدار بشم لا لا دارررررررم
پرنسسای مامان 92/8/11 پا به دنیا گذاشتن خدا جونم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ocholo جون،خوبى عزیزم،،من هم هیچ لکه یبنى تا الان نداشتم،،،،عزیزم چند روز بعد انتقال بى بى گذاشتى??? این انتظار تا موعد از خیلى عذاب اوره،جالب اینجاست که دکى خودش هم بهم بى بى داد واسه روز ١٩ ،که اگه مثبت بود برم واسه از
🇸🇪❤️ای بلای تو به جانم،،،، که تو جانی و جهانی❤️🇸🇪
2728
ملیح حون .نازگل جون

خوش امدین .ایشالا با هم مامان شیم زود زود

بچه ها

من دورو برای تخمدانه چبم درد میکنه یعنی دلیلش چی؟

اوچولو جون

سلاااااااام عزیزم خوبی ؟نی نی یات خوبن؟

افسانه جونم

نی نی شما چه طوله؟

مامان سما جون خدا رو شکر که هیچ لکه بینی نداشتی این خیلی خوبه من 18 روز بعد انتقال آز دادم یه 3 ,4 روز قبل آزم بی بی گذاشتم انشالله که مامانی عزیزم

الیف جان مرسی عزیزم خدا رو شکر یه چند روزیه بهترم نی نیا هم زیاد ازشون خبر ندارم تا 26 که برم ببینم دارن چکار میکنن این 2تا وروجک
پرنسسای مامان 92/8/11 پا به دنیا گذاشتن خدا جونم شکرت
هالان جان به نظرم بهت ال دی میده عجله نکن دقیقا منم روزی که می خواستم شروع کنم به دکترم گفتم میشه بدون خوردن ال دی شروع کنم دکتر گفت به نفع خودته که با ال دی شروع کنی اما بدون ال دی هم میشه برات شروع کنیم که منم ترجیح دادم حرف دکتر رو گوش کنم.
الیف جان اگه داری دارو مصرف می کنی شاید بخاطر مصرف داروهای محرک تخمک باشه. اگه نه شاید خدای نکرده کیست داشته باشی البته این مطلب من علمی نیست تجربیه. شاید هم کار سنگینی کردی که بهت فشار اومده باشه. یکم گرمش کن شاید بهتر بشی.
در جستجوی نمو جان اینقدر زود ناراحت نشو شاید بقیه بچه ها جوابت رو نمیدونستن اولا که می تونی صفحه اول رو بخونی که مطالب جامعی داره و بهت راهنماییهای خوبی میکنه اما در مورد نشاسته من خودم شب قبل انتقال نشاسته خوردم و تا سه روز بعد هم ادامه دادم.
خدایا به فرشتگانت بسپار در لحظه لحظه نیایش خویش“دوستان مرا از یاد نبرند . . .”
2738
ثمره جان ممنون از راهنماییت عزیزم همیشه توصیه هاتو میخونم و برای سلامتی خودتو و نی نی دعا میکنم.

ولی باور کن یه سال بود بیصبرانه منتظر بودم درسم تموم بشه وو دوباره ای وی اف ام و شروع کنم واسه همین کمی عجله دارم ولی منم به توصیه دکتر حتما گوش میدم.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
سلام دوستای عزیزم

بازم شبنم جونم غایبه

دوستای گلم باورتون میشه امسال هیشکی از من سوال جواب نکرد؟ یعنی دور و بر اونایی که سیریشن نرفتم ولی خیلی راحت بودم

عسل جونم خوشحالم که تو هم به زودی سیکلتو شروع میکنی ولی من زودتر از تو مامان میشم

روزا جونم ایشالا به سلامتی امیدوارم سال 92 سال خوبی برات باشه

هدیه جونم خسته نباشی از کار ماکه از همون پنجم به سختی داریم کار میکنیم بیچاره ما

مامان سما جون ایشالا خیلی زود خبر مثبت شدنتو به مامیدی کی باید آز بدی؟

فاطمه جونم چه خبره اینجوری نا امید شدی عزیزم؟ برو خدارو شکر کن که مرحله پیشگیری و این حرفارو نداشتی و خیلی زود شروع کردی و وقتو تلف نکردی ایشالا همون بار اول مامان میشی. در ضمن به همسری هم زیاد سخت نگیر شاید حفظ ظاهر میکنه و نمی خواد غرورش بشکنه عزیزم، منم اصلا نمیتونم با شوشو درد ودل کنم چون خیلی زود دلش میشکنه اونوقت من باید بهش دلداری بدم

هالان عزیز سال نو شمام مبارک ،چرا یادمون میاد ولی قضیه از دل برود هر آنکه از دیده برفته
چون تعداد دوستان زیاده بیشتر از اونا یاد میشه که بیشتر میان

اوچولو جون زیاد خودتو خسته نکن عزیزم مواظب کوچولو باش

ترانه بارون، مهسا بانو، درجستجو نمو،غریبه،ملیح،نازگل به جمع ما خوش اومدین بعدا شبنم جون میان مراسم استقبال رسمی براتون میگیرن امیدوارم خیلی زود تو این راه موفق بشین و نتیجه بگیرین

دوستای گلم منم تو دعاهاتون فراموش نکنین
راس میگی پریسا جون اخه من الان وایمکسمو ماه به ماه شارژ میکنم و بعضی ووقتا عمدا به مدت دو هفته ای شارژ نمیکنم

وگرنه دوستتون دارم چون واقعا جو صمیمی و خوبی اینجا حاکمه.

بعضی وقتا هم به یه انجمن پزشکی بیشتر سر میزنم و اونجا هم دوستای مجازی خوبی دارم ایبنه که سرگرم میشم.

وای عسل جونم خوبه که شبنم نیست حداقل تو هستی .... ولی وقتی هردوتون هستین اینجا یه صفای دیگه داره...اینو واسه تازه واردای عزیز میگم که بدونن اینجا همیشه اینقدر سوت و کور نیست...بزارین شبنم بیاددد.....

عسل جون ، پریسا جون مرسی از راهنمایی هاتون.الان دیگه بهترم ولی این روزای تعطیل خیلی دیر میگذره...

اوچولو جون مواظب خودت باش عزیزم
سلام دوستان خوبم،۱۳ بدر همگی‌ مبارک.

۱۳ تون بدر،،، دشمناتون در به در،،،رفقاتون گل به سر،،،خوشیهاتون صد برابر،

پریسا جون

سلام عزیزم ،،، من ۱۹ فروردین باید بی‌ بی‌ چک بذارم دکتر بهم بی‌ بی‌ چک داده، که اگه مثبت باشه بعدش برم از بدم،،،برام دعا کنید خواهشاً که نتیجه بگیرم .
🇸🇪❤️ای بلای تو به جانم،،،، که تو جانی و جهانی❤️🇸🇪
ممنونم پریسا جونم انشاله که برای شما هم سال پر از شادی و نی نی باشه عزیزم و همینطور بقیه بچه های نی نی سایت آمین
فان مع العسر یسرا ***ان مع العسر یسرا ***
پس با هر سختی البته آسانی هست***و با هر سختی البته آسانی هست***
2706