2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593375 بازدید | 17786 پست
چیستا 91جونم

من 2 تا از همکارام بار اول ای وی اف حامله شدن یکی 2 قلو بعده 6 بار ای یو ای

تویه مقاله انگلیسی هم خودنم که هر بار ای وی اف شانسش 35 در صده. خب حتمالا یکی بعده 3 بار دیگه حتما جواب می گیره البته اگه خواست خدا باشه(من خودمو این جوری دلداری میدم)
سلام سلام
امیدوارم حال همگی خوب باشه بخصوص آوا جون که امروز جواب آزش مثبت مثبت باشه
بچه ها کاش همه کسایی که انتقال میدن اسماشون باشه که بتونیم تو دعاهامون ییادشون کنیم
شبنم جونم ممنونم ایشاله بسلامتی میای کاشونه ات
راستی من تو سرچ های آی وی اف یه چیزایی رو نتیجه گیری کردم میخوای هممون هرچی میدونیم بنویسیم

چیستا جون نگران نباش اگه خدا بخواد میشه به باراول و دوم ربطی نداره

عسل بانو جون منم اوایل ماه دیگه انتقال دارم البته باید پری بشم بعد برم
منم میرم افلاطونیان البته یزد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاااااااااااااااااااام صبح همگی بخیر و شادی . افسانه جونم یاسی جونم ستایش جونم و شبنم جونم و بقیه دوست جونام مرسی که به یادم بودید. ستایش جونم امیدوارم جوابت مثبت بشه عزیزم . این هفته دوم خیلی سخت میگذره . من که تا حالا هر چی بی بی چک گذاشتم منفی بوده دیگه توکل به خدااااااااااااااااا نشد هم دوباره . یکی باید این وسط خسته بشه .فعلا که من انرژی دارم خسته نیستم نشه باز هم ادامه میدم . و اما چیستای عزیز هیچوقت اینطوری فکر نکن کلی از دوستهای من بودند که بار اول شدند این موضوع قراردادی نیست. من و سه تا از دوستام که با هم انجام دادیم و همه بار اول بودیم اون سه نفر شدند فقط من نشدم یعنی از 4 نفر سه نفر شدند آن هم بار اول. به این فکر کن که تو هم جزء اون آدم هایی هستی که بار اول میشی
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
2728
سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم به دوستای خوب خودم
عسل جونم بچه زدن داره
فقط اومدم بگم مکن بیاد همه شما هستم پس منو فراموش نکنید لطفا
فعلا بای
یا امام رضا
دوستانی که باردار هستید یا انشالله بزودی باردار میشوید.
حتما حتما حتما نمک رو از غذاتون حذف کنید و روزی یک عدد سیب میل کنید
تا هم فشار خونتون در طی بارداری کنترل بشه
هم نینیتون زیبا بشه
هم با اعصاب بقیه بازی نکنید و خودتون آرامش داشته باشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــید.

الهی و ربی من لی غیرک...
آوا جون نگار جون فرناز جون و آلاله جون مرسی از راهنماییتون.آخه من تا حالا هر کسی رو دیده بودم بار اول باردار نشده بود.

بچه ها مامان الما که تو ماه 7 بارداری هست دیشب فشارش رفته بالا و الان بستری شده. برای سلامتی خودش و نینی گولوش دعا کنید. و به توصیه بالا گوش فرا دهید .
با تشکر

الهی و ربی من لی غیرک...
ههههههههه چیستا جون
من دو روز نمک رو از رژیم غذاییم حذف کردم،دچار افت فشار مغزی شدم ...ههههههههه

آوا جون روحیت ستودنی ...ان شاءالله که آزت مثبت اندر مثبت میشه .
باورت میشه من الان فقط به خاطر تو اومدم پای سیستم تا ببینم آز دادی یا نه ؟ و جوابت چیه ؟
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.
سلام
چسیتا جونم ثمره و مامان ملودی خودمون هر دو خدا رو شکر بار اول باردار شدن پس خوش بین باش. مرسی از راهنماییت بابت نمک ، برای مامان المل هم چشم حتما دعا میکنم.
اوا جونم انشالله جواب آزت مثبت بشه و حسابی بیای و همه ما رو خوشحال کنی بخصوص بچه هایی که تو سیکلن حتما روحیه میگیرن با این جواب + تو
وای چقدر مامان داریم به زودی، سیما جون، ستایش عزیز حتما دعاتون میکنم البته منم برام راحت تره که دعایی که بلدم و بگم ولی به یادتونم عزیزانم.
شبنم جون امیدورام زودی برسی تو خونه ات که هیچ جا خونه ادم نمیشه، یکی از دوستای منم چهارشنبه گیر کرد تو مشهد و نهایتا چون کار واجب داشت با اتوبوس برگشت.حسابی به یادت افتادم اون موقع و گفتم نمیدونم شبنم برگشته یا نه که الان فهمیدم نخیر برف گیر شدی. مراقب خودت باش.
عسل جونم عجیب به یادتم امیدوارم همه چی خوب پیش بره، قرصها تموم شد یا هنوز مونده، کی حدودا پری میاذ؟؟ وای خیلی خیلی برات دعا میکنم که اینبار حسابی از دوران بارداریت لذت ببری و اروم و راحت واست بگذره.
منم یه مسافرت اجباری دارم، فک کنم به اینترنت دسترسی دارم اگه نداشته باشم مطمئن باش به یاد تو و بقیه هستم همین که برگشتم میام و اظهار فضل میکنم (میشناسیم که بالاخره یه چیزی واسه گفتن پیدا میکنم).
راستی بیا با این شبنم قهر کنیم حرفهای یواشکی با شانای!!!!! که چی؟؟؟ نمیگه این روزهای حساس که تو داری سپری میکنی نباید مغزت مشغول به هیچ چی بشه اون وقت مینویسه ایمیلت و چک کن و....!!!!
ثمره جون خدا رو شکر زودی متوجه عفونت ادراری شدی مامانت هم که پیشته، این سورنا خاان که اوم یه ماچ گندش بکن بابت این اذیتش ، البته خداییش تا حالا پسرمون پسر خوبی بوده و خیلی ازار رسون نبوده.

مامان ملودی عزیز اونهایی که طبیعی باردار میشن ماههای اخر خیلی بهشون سخت میگذره و هر لحظه فک میکنن نی نی داره میاد وای به حال ماها که بالاخره با دردسر به ابن مراحل و این روزها میرسیم واسه همین همه این دلشوره ها طبیعیه، میگم حتما باید همه چیز سیسمونیت کامل باشه؟ شاید اگه چیزهای اصلی و لازم رو بخری و بقیه رو بذاری واسه بعد بهتر باشه از این جهت که دست تنها هستی میگم ها، این روزها هم که هوا الوده و سرد و شلوغه ، هیچ چی تو این مرحله مهمتر از به ثمر رسیدن این تلاشت نیست، مراقب خودت بیشتر باش اینقدر هم مهمونی نده بابا جان، یا لااقل یه جوری برنامه ریزی کن که تو این مهمونیها یکی کمک حالت باشه. برات ارزو میکنم همه چی با شادی تموم بشه.

بچه ها واسه همتون دعا میکنم فک کنم یه هفته ای نباشم شایدم کمتر اما میام و دوباره پیشتونم زود زود، در ضمن من دارم یه کاری میکنم اگه واسم وقت کنید و یه دعای کوچولو کنین یه دنیا ممنون میشم .
ارام جون، سی سی استار، ملودی، سحر، مامان نبات ، نگار الاله، رزا و بقیه خوش باشین.
شادی مامان نبات ، میدونم از دست دادن نی نی خیلی خیلی سخته ، اما یه پیشنهاد، بهتر نیست امضات رو عوض کنی، میدونم این موضوع همیشه تو ذهنت هست اما خوب با خوندن اون جمله و هر لحظه دیدنش ، حس غم و ناراحتی بزرگی دوباره و دوباره میاد رو دلت. البته اصلا نمیخوام فکر کنی فضولی هست ها من خودم تو 4 ماهگی سقط کردم اینو گفتم که بدونی که درکت میکنم فقط واسه روحیه خودت گفتم باز هم هر جور خودت صلاح میدونی و حس بهتری داری همون کارو کن. میدوستمت عزیزم
نارینا عزیز ایشالا هرحا هستی موفق باشی و به خواستت برسی عزیزم
از همه دوستای عزیزی که به یادمن تشکر میکنم.این لحظه ها واقعا دیگه سخت شده.خیلی دیر میگذره.محتاج دعای خیر همتون هستن
آوا جون خیلی به یادتن و دعات میکنم.انگار خودم آز دارم.عزیزم ایشالا که همه و امروز شاد میکنی.منتظر خبر خوبت هستیم.راستی شما امروز روز چندمی؟تاریخ پری قبلیت رسیده؟
دوست جونا امروز دعا برای آوا جون یادتون نره
بوس برای همه
آواجون من زیفت کردم.گفتن روز هجدهم که سهشنبه میشه برم آز بدم.ولی واقعا خسته شدم.چون تقریبا استراحت بودم.من جرات بیبی چک ندارم اینقد که همیشه یه خط بوده.ایشالا یه روحیه تازه به هممون میدی با جوابت.لک بینی یا خونریزی که نداری؟
سلام به همه دوستای خوب و نازمممممم

این قضیه بلاستوسیت رو من هم شنیدم که به خواست خودمون نیست و برای کسایی که چندبار میکرو یا آی وی اف ناموفق داشتند یا سنشون بالاتر از 35 هست انجام میدن.حالا چراشو نمی دونم.امیدوارم برای پول در آوردن بیشتر نباشه که الهی خیر نبینننن

چیستای عزیزم فقط به خودت بگو من همون بار اول مامان می شم هر چقدر می تونی به خودت انرژی مثبت بده بعدش اگه خدای نکرده زبونم لال مثبت نشد حالمون گرفته می شه و وقت هم برای غصه خوردن زیاد داریم.خیلیا هم هستن که بار اول نتیجه می گیرن ولی تو نی نی سایت شاید کمتر میان یا اصلا اهل اینترنت بازی نیستن. من که همش می گم همون بار اول نتیجه می گیرم و تازه کلی هم فریزی دارم که میدم به اونایی که به جنینی اهدایی نیاز دارن.کلی به رحم چسبنده خودم امیدوارم

راستی من نتیجه آز پرولاکتینم رو بعد مصرف سه تا داستینکس گرفتم از اون ور بوم افتادم.یعنی زیر حد نرمال اومده بودم.70 واحد بیشتر بودم و از سینه هام با تحریک شیر میومد حالا اومد زیر نرمال ههههههه سه شنبه وقت دکتر غدد دارم ببینم چی می گه.کلا من باید آنرمال باشم حالا یا از این ور یا از اون ور

راستی من هر روز برای دوستای انتقالی دعا می کنم یا قرآن می خونم.یادتون باشه وقتی منم انتقالی شدم برام دعا کنین ها

خوب تا دیدار بعدی همه شما رو و خودم رو به خدای بزرگ می سپارممممممممم

ماچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ
CafeMom Tickers
سلام اومدم عرض ادبی بکنم وبرم
واسه آوا عزیز دعا میکنم باجواب مثبت دلش شاد بشه
بوس واسه همتون
خدایا صبرم بده تا حکمت داده ها و نداده هایت را بفهمم خدایا به من و تمام دوستان منتظرم فرزند سالم و صالح عنایت کن"الهی آمین" خدایا شکرت
سلام به همگی

آوا جون خیلی متاسفم عزیزم. امیدوارم خیلی زود خودت رو پیدا کنی و دوباره تلاشت رو شروع کنی. راستی شما جنین فریز داری؟

شبنم جون ممنون از لطفت امیدوارم که واقعا همینطور بشه دیگه داره خیلی طولانی می شه سه سال...ضمنا هیچ ایمیلی از شما دریافت نکردم.

عسل بانو و نازنینای عزیز از شما چه پنهون خودم هم دارم از فوضولی می میرم که شبنم با من چه کار داره. اما هنوز ایمیلی نگرفتم.

ملودی جان من دکترم خود آل یاسینه ولی من از خیلی وقت پیش در تلاش بودم و وقت گرفته بودم. دکتر نوروزی رو هم شمارش رو دارم. اگه خواستی برات می ذارم البته پارسال که فقط با نامه دکتر وقت می داد اونم ساعت 11 شب. تو بیمارستان پارسیان هم هست. اما راستش من اصلا ازش راضی نیستم چون اصلا برای مریض وقت نمی ذاره. گاهی می دیدم میومد بیمارستان بعد از 4-5 ساعت تاخیر بعدش در عرض 10 دقیقه کلی مریض رو می دید در حالی که با موبایلش حرف میزد. به نظرم خیلی سرش شلوغه
سلام دوستان عزیزم
امیدوارم تو این هوای سرد دلهاتون گرم گرم باشه

آوا جون
خیلی ناراحت شدم که خوندم نتیجه آزت منفی شده
بتات چند بود؟
بازم جنین فریز داری؟
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
2706