2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593346 بازدید | 17786 پست
سلام
منم واسه همتون دعا میکنم سعی میکنم نه شب باشه اما اگرم نشد هر موقع که بشه دعا میکنم امیدوارم اینجا پر مامان بشه.
منم با نظر ملودی جون موافقم دنبال علایم نباید باشیم اگه تجربه بچه ها رو بخونیم هر کسی با جواب + یا منفی یه حالتهایی داشته و اصلا شبیه هم هم نبوده، منم این روزهای سختانتظار رو تجربه کدم اما خوب چاره ای نیست.

شبنم و عسل جون من اصلا هیچ به این ویاگرا اعتقاد نداشتم اخه روش نوشته روزی یک یا دو قرص ، با اب فراوان و فقط مخصوص اقایان، اون وقت من هرشب اونو واژینال استفاده میکنم، واسه همین خیلی با بی اعتمادی استفاده میکردم اما حالا حس بهتری دارم، با همه چیزهایی که از این دکتر میشنوم میبینم نسبتا به روز هست ، میدونم چند وقت دیگه بقیه دکترها هم این دارو را میدن، اخه من دفعه قبل موقع ای وی اف اوایل 88 قرص دی اچ ای آ را بهم داد و گفت داروخانه ها ندارن باید بری ناصرخسرو ، منم اولش رفتم چند تا داروخانه خیلی بزرگ و شبانه روزی ولی حتی اسمش رو نشنیده بودن و اخر رفتم ناصر خسرو و بعد 4-5 ماه مصرف هم ای وی اف کردم که + شد ، حالا میبینم همه دکترها میدن این قرص رو.

وااای چقدر تبلیغ دکترم رو کردم برم ازش پورسانت بگیرم.
مامان ملودی جونم امیدوارم این ماههای اخر برات راحت بگذره عزیزم باور کن خیلی به یادتم و امیدوارم تو و ثمره جون این روزها براتون راحت و بی دردسر طی بشه.
ارام جون ، ارومی؟؟ بهتری؟؟ حست رو درک میکنم منم اون موقع که سقط کردم یکی از دوستام با من حامله بود و بچه اش وقتی به دنیا اومد یه جورایی دل من گرفته بود که چرا نی نی من نموند که الان منم خیالم راحت باشه، عیف نداره عزیز دلم ببین ما چه مامانهای باحال و بافکر و قدردان و عاقل و متینی بشیم که با این همه سختی نی نی دار میشیم ( هه هه هه ) امروز از دنده تعریف کردن بلند شدم.

واسه همه بچه ها که انتقال دارن ارزو میکنم بهترینها رقم بخوره. و بقیه که مثل خودمم امیدوارم روزهای خوشی در انتظارشون باشه
ملودی جون ممنون ،منم همین کار رو می کنم .
10 دی باید ویزیت و سونو بشم و اگر خدا بخواد و همه چی خوب باشه،دارو های انتقالم رو دریافت می کنم .

برای انتقال جنین فریز کسی حرفی ،نکته ای ،توصیه ای داره بهم بگه ؟
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شبنمم مسخره ام نکنی من نتونستم عکس بذارم حالا بعدا دوباره یه تلاشی میکنم . سفر بهت خوش بگذره منم یحتمل تو این هفته که میاد یه کوچولو سفر میرم البته رفتنی شدم میام میخبرم.

ملودی جونم امیدوارم هر چی پیش بیاد واست راضی کننده باشه و مطابق میلت .
عسلم 1000 تا لایک به اون متنی که واسه ندا نوشتی
من پیش دکتر میردامادی رفتم
ازش خیلی تعریف می کردن اما به نظر من خیلی وقت ادمو بی خودی هدر میده مثلا بی خودی سه ماه به من آنتی بیوتیک های قوی می داد و می گفت لاپاراسکوپی نمی خوای لوله نداری و ...... خیلی هم بداخلاق بود البته خیلی ها هم پیشش جواب گرفتن اما بعضی پزشکا وقتتو هدر نمی دن یه راست میرن سر اصل مطلب مثلا دکتر بزرگ علوی هم خیلی وقت منو بیخودی گرفت در صورتی که دکتر قوامی عادل با همون آز مایش اولی که دید نظر قطعی گفت

من بیمارستان صارم هم رفتم
اونجا لاپاراسکوپی انجام دادم و آی یو ای خیلی پولکین پزشکهای دلسوزی ندارن من از آی یو آیی که اونجا انجام دادم خیلی پشیمونم تمام آزمایشاتش هم از بیرون گرون تره اما خوب بیمارستان منظم و تمیزیه .. یه خانمی کنار من بود تو اتاق عمل لاپاراتومی انجام داده بود که خیلی عمل سنگینی محسوب میشه دکتر صارمی براش انجام داده بود در کل ازش راضی بود به هر هر حال ایشون هم یکی از دکترهای صاحب نام تو قضیه ناباروری هستند اما فکر نکنید میتونید به راحتی دسترسی بهش داشته باشید فقط عمل های سنگین انجام میده و کیسهای حاد

عسل بانوی عزیز
ممنون که به یادمی راستشو بخوای این روزها یه ذره آدم کم حوصله تر میشه و من هم چون قوس کمر دارم کمر درد دارم زیاد پشت کامی نمی شینم سر کار هم همینجور دارم رو صندلی وول وول م یخورم و کارهامو انجام میدم گاهی اوقات ایستاده کار می کنم

نازنیا جونم
ممنون از لطفت امیدوارم خدای مهربون جواب اینهمه صبر به بهترین وجه ممکنش بهت بده و به همه دوستای گل واقعا پروسه فرسایشی هست هر کسی نمی تونه تحمل کنه من خودم یه خانمی از دوستام بردم پیش دکتر قوامی برای میکرو کلی داد و بیداد راه انداخته بود واییی من باید آمپول بزنم واییییییییییییی من بایداین کارو بکنم وایییییییییی .............. که پشیمون شدم بردمش دکتر بهش گفتم خوب نکن این کارو اگه بچه واست مهم نیست پیش خودم گفتم من اصلا صدام در نیومد هر چی می گفتم من بدون حرف انجام می دادم نهایتش این بود که آروم آروم اشک می ریختم

ملودی عزیز
امیدوارم زودتر از اونچه فکرشو کنی واسه بارداری برگردی پیش دکتر خودت من کلینیک شایامهر رو هم بهت پیشنهاد میدم رویان خیلی شلوغه و هردمبیل نوید هم که کلی تلکت می کنن بهتره همون امید بری یااین شایامهر خیلی آمار نتیجه هاشون بالاست هر ماه بالای 50 نفر جواب می گیرن البته با توجه به اینکه تعداد مریضهای اونجا کمتر از رویان و ابن سینا هست هزینه هاش هم به نسبت جاهای دیگه متعادل تره
2728
آرمیتای عزیز
برای انتقال جنین فریز من خودم دوماه قبلش کلاس ایروبیک می رفتم چون می گفتن ورزش باعث میشه خونرسانی به رحم بیشتر بشه و پیاده روی زیاد انجام دادم امگا 3 و یتامین e هر روز و ویتامین d هم هفته ای یک بار می خوردم می گن تو لانه گزینی خیلی تاثیر داره
راستی یادمه تو صارم دکتر مسرور می گفت قرص پنتوکسی فیلین خونرسانی به رحم بیشتر میکنه و خیلی خوبه البته باد دکترت واست تجویز کنه من به خاطر آندومتریوز دکترم بهم داده بود واسه کم تحرکی اسپرم هم به اقایوناین قرص میدن اما عوارضش زیاده قرص زیاد جالبی نیست

من نشاسته و از این حرفا نخوردم فقط یه بار روز سه انتقال بود خوردم میوه به هم نخوردم چون اون موقع نبود خیلی هم استراحت مطلق نبودم تنها بودم خودم همه کارهامو باید انجام میدادم فقط گرمی نخوردم و خیلی حرکاتم آروم بود مثل مورچه
عسل جونم مرسی عزیزم از اینکه جوابمو دادی
بچه ها الان هزینه میکرو توی مرکز شایامهر -نوید-رویان چقدره؟
من می خوام پیش دکتر عارفی میکرو کنم
ملودی جان من پست هاتو توی تاپیک قو دیده بودم می خوام یه شرح حالی از خودت بدونم از قو چه خبر برای درمانش چیکار کرد
عسل جونم توی چه مرحله ای هستی
ستایش هزینه داروهات چقدر شده تا الان دکترت کیه امپولات چیه
نازنیتا ارمیتا جون برای همتون دعا می کنم
یا امام رضا
ملودی جون ، من به جز فولیک اسید چیز دیگه نمی خورم،البته نخواستم سر خورد اینکارو بکنم،پزشکم فعلا چیزی تجویز نکرده
ممنون از راهنمائیت
به نظر من ادم باید ریلکس باشه ،مطمئنا اون کلاس ایروبیک هم که رفتی تو روحیه ات تاثیر مثبت گذاشته .
بقیه چیزا بستگی به خداوند داره،اگر بگه موجود باش،موجود میشه . من خیالم راحته .
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.

نصیحت‌های مادرانه

تحقیقات نشان داده اند که کاهش استرس می تواند باعث افزایش باروری شود، پس سعی کنید استرس‌های روزانه را کم کنید. صبح که از خواب برمی‌خیزید، سعی کنید ابتدا کارهایی را دنبال کنید که به شما آرامش ببخشند.
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است

ورزش

سعی برای باردار شدن ممکن است سخت و طاقت فرسا باشد. این موضوع استرس و فشار عصبی را بیشتر می کند که برای بارداری نامطلوب است. ورزش یکی از راههای مفیدی است که شما را از قید و بند استرس و فشارهای عصبی منفی می رهاند. پس سعی کنید در برنامه هفتگی خود 4 الی 5 روز در هفته و هر روز به مدت 30 دقیقه، برنامه ورزش کردن بگنجانید.
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
سلام دوستای مهربونم

آوا جونم ایشالا میای اینجا و میشی اولین مامان این تایپیک.چندتا ستاره خوشکل می گذاریم بغل اسمت تو لیست و می نویسیم مامان شدددددددددددددددددددد

ملودی جون من در مورد صارم اطلاعی ندارم.تو میکرو باید علاوه بر حاذق بودن دکتر زنان، جنین شناس هم خوب باشه و امکانات آزمایشگاهی خوبی داشته باشند.تا جایی که می دونم مراکزی که می تونن جنین رو به مرحله بلاستوسیت برسونن تو ایران کمن.بهتره جایی بری که می تونن این کارو بکنن.چون احتمال لانه گزینی رو بالا می بره.به نظرم در مورد بخش جنین شناسیش تحقیق کن.من در مورد بیمارستان آبان پرسیدم و گفتن امکاناتش خوبه و می تونه به این مرحله برسونه.پس یعنی جنین شناسی مجهزی داره.مطمئنا رویان هم همینطوره.ولی در مورد بقیه اطلاعی ندارم.

بوسسسسسسسسس برای همه دوستای گلم
CafeMom Tickers
النا جان من یک سال پیش افلاطونیان میرفتم ولی متاسفانه برای من تشخیص اشتباه داد.من کیست درمویید داشتم که اصلا با دارو خوب نمیشد ولی افلاطونی فک کرد کیست معمولیه و هی قرص جلوگیری داد و معطلم کرد.خودشم میگفت نمیدونم چرا کیستت کوچک نمیشه.بعدا جای دیگه فهمیدم که ابن چی بوده.یه بدی دیگشم اینه که هردفعه یه دکتر میبینتت.ولی عزیزم بازم نظر خودت ب.خیلی ها هم راضین.
نداجان من آمپول دکاپپتیل از قبل پری تو بازو میزدم.پری که شدم روزی نصف دکا میزدم.نیم ساعت بعدش گونال پن از این خودکاریا تو شکمم میزدم و آمپول منوپیور عضلانی.شبم همینا جز دکا تکرار میشد
یاسی جون مرسی از اینکه اینقد به فکر همه هستی
آوا جون بیصبرانه منتظر خبر خوبت هستم.من دوروز بعد شما آز دارم.اگه پری نیاد البته
سلام عزیزان

من هم قصد آی وی اف دارم

الناجون میخواستم ببینم منظورتون افسانه محمد زاده هست؟؟؟

به نظرم دکتر صبوریه
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
2706