2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593271 بازدید | 17786 پست
دوستای گلم سلام

شهر ما اصفهان که هواش عالی شده از صبح تا حالا یه بند داره بارون میاد،انشاله اینقدر بیاد تا زاینده رودمون که

خشکش کردند دوباره پر آب بشه

شبنم جون دستت درد نکنه اطلاعات صفحه اول خیلی خوب شده فقط اگه قسمت مزاج هاش را زودتر پر کنی که همه

ما بتونیم استفاده کنیم عالی میشه!

فان مع العسر یسرا ***ان مع العسر یسرا ***
پس با هر سختی البته آسانی هست***و با هر سختی البته آسانی هست***
مرسی شانای جون از کمکت شما پیش کدوم دکتر میری آل یس یا آقا حسینی?
منم از شلوغی خوشم نمیاد ولی دلمو زدم به دریا برای من مهمترین چیز اینکه دکتر خوبی باشه و کارشو درست انجام بده فردا میرم پیش دکتر خودم باهاش مشورت کنم یکشنبه هم میرم پیش آقا حسینی و از دکتر عارفیم امروز وقت گرفتم برای 3بهمن
فقط اگه کسی دکتر نوروزی اورولوژیست رو میشناسه بگه چجوری ازش وقت بگیرم
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شبنم جون . چشششششششم
32 سالمه 9 سال ازدواج یه 6 سال اقدام جدی.... 3بار iui....... میکرو.2.بار....لاپراسکوبیوهیسترو...3 بار زیفت...تحت درمان دکتر کومارو جدیدا دکتر طرازی.پایان
سلام به همه دوستان
سلام شبنم جون خیلی خوشحال شدم عزیزم تاپیکت و دیدم
من هم هستم
هدیه29 ساله 3ساله ازدواج کردم 1.5 ساله که نینی می خواه مشک هم کمبود و کم تحرکی اسپرم دکترمهناز منصوری کلینیک نوین
الان هم تو سیکل ivf هستم و دارم آمپول می زنم خیلی خیلی محتاج دعاتون هستم چون یک کمی دچار استرس شدم
راستی من دیشب دوازدهمین آمپول فوستیمون و زدم و پهلوهام درد میکنه می خواستم بپرسم که این مشکل حادیه؟؟؟
با آرزوی موفقیت برای همگی
برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید
2728
سلام صبح همگی بخیر
انشاله این ماه میتونیم مامانای زیادی داشته باشیم هدیه جون اتان جون
شبنم جون من نمیخوام الکی وقتم هدر بشه چون دکترم میگه یکم چسبندگی تو ناحیه لگن دارم که لوله ها چسبیده
و در حین لاپرا به لگن دست نمیزنن چون سوراخ میشه
البته اونم میگه میخوای یه ماه برات دارو بنویسم که طبیعی اقدام کنی فعلا تصمیم نهایی رو نگرفتیم
هدیه جون منم فوستیمون می زدم،روز آخری که تزریق کردم حالم خیلی بد بود،اونم به خاطر اینه که تخمدان ها حسابی درشت شدن و تخمک زیادی تولید کردن،...نگران نباش ،،،
نمی خوام ناراحتت کنم اما تو اتاقی که من بستری بودم،همه کسایی که فوستیمون زده بودن ،هایپر شدن،به جز اون یه نفری که گونال زده بود ...
البته ممکنه برای تو اتفاق نیفته ...
بوووووووووووووووووس
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.
سلام به همه مامانهای اینده. با تشکر از یاسی جون به خاطر پیشنهاد دعا دسته جمعی ،ایشاله که همه منتظران به زودی به ارزوشون برسن از همه بابت دعا تشکر میکنم ،جالبه تو یه مقاله در مورد ivfداشتم تحقیق میکردم در مورد اثر دعا نوشته بود که دو گر وه مختلف در دوره درمان تحت بروسی بوزن و بدون اینکه خودشون بدونند یک گر وه تحت دعا قرار گرفتن و درصد موفقیت این گر وه از گر وهی که تحت دعا نبودند بیشتر بوده ،خیلی برام جالب بود حالا ایشاله که همه واسه هم دعا کنیم:)
گاهی گمان نمی کنی، ولیکن... می شود
گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته، قرعه به نام تو می شود

گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست
گاهی تمام شهر ، گدای تو می شود
Good luckیاسی جوون ایشاله به خوبی امتحانتو میدی ، اگه دوز داروهای تقویت تخمک زیاد باشه احتمال هایپر شدن هست یعنی تخمدانها بیشتر از قبل رشد می کنند و تعداد تخمک بیشتری می سازند به همین علت شکک بزرگ می شه و دردناک بهتر در زمان شروع پروسه ای وی اف حتما مایعات خیلی بیشتر از زمان معمولی مصرف بشه و همچنین پروتیین هم زیاد مصرف بشه در ضمن میتونین ازسفیده اب پز شده تخم مرغ استفاده کنین ولی یادتون نره نوشیدن اب فراوان هم در کیفیت تخمک مهمه و هم در رفع اثر داروها من در این زمینه تجربه کردم تا میتونین اب بخورین,یاسی جون نگران نباش:)

سلان به همه دوستای عزیز و باروحیه و انرژی مثبت
شبنم جون دلمون واقعا برات تنگ میشه.زود بیا.موفق باشی عزیزم
سیم چوب جون شما الان چند روز از انتقالت میگذره؟برات دعا نیکنم ایشالا همه چی به خوبی پیش بره.
دوستای گلن روزای انتظار واقعا برام سخت شده.شش روز مونده تا آزمایشم.هیلی منتظرم.حتما دعام کنید ناامید نشم.
سلام بچه ها صبح همگی بخیر
راستی بچه ها این دعای دسته جمی کی هست و چه دعایی؟
و بچه ها کاش میدونستیم کیا انتقال دادن و چند روزشونه
من که تازه اومدم نمیدونم لااقل تو دعاهامون یادشون کنیم
ستایش جوون من ٣روز از انتقالم میگذره ،اره واقعا روز های انتظار خیلی سخته هر روز به اندازه یک سال میگذره,ایشاله به همین زودی میای و میگی ازمایشت++شده من واست دعا میکنم :) نگار جون فکر کنم ٣تا٤ نفری هستیم که انتقال دادیم اگه وقت کردی پستهای قبلی رو بخون بچه ها نوشتن :)مرسی از اینکه واسه ما دعا میکنی ابشاله نوبت خودتم میرسه ما واست دعا میکنیم

سلام شبنم جونم.............

راستش من هنوز برای آی یو آی تصمیمی نگرفتم

شوشو هم فعلا زالو درمانی میره تا ببینیم چی میشه.....

دکتر منصوری هم چیز خاصی نگفت.... گفت هر وقت میخوای میتونی بیلی واسه آی وی اف... ولی در مورد آی یو آی

موافق نبود...واسه همین فعلا موندم چیکار کنم...

به امید لطف خدای مهربون تا ببینیم چی میشه....
و چقدر دیر می فهمیم

که زندگی , همین روزهاست که منتظر گذشتنش هستیم . . .
2706