2737
2739
عنوان

پریود بعد از سزارین

23078 بازدید | 6 پست
سلام من 65 روز پیش سزارین شدم (البته بچه ام سقط شد) تا 40 روز خونریزیم قطع شد و بعدش 11 روز بعد یعنی 51 روز بعد از سزارین پریود شدم و تا 10 روز خونریزی داشتم بعدش 2 روز لکه بینی بود و از امروز که تازه 3 روزه پریودم تموم شده دوباره پریود شدم و خونریزی دارم کسی تاحالا مثل من بوده ؟
منم بعد از سزارینم تقریبا تا 40 روز خونریزی داشتم که 10 روز اخر تقریبا لک بینی بود. بعد یک هفته خونریزی نداشتم و دوباره شروع شد که فکر کردم پریوده و گذاشتم به اون حساب. بعد از یک هفته تموم شد. پنج روز خونریزی نداشتم که دوباره شروع شد و تقریبا یک هفته طول کشید و اینبار دیگه وقتی تموم شد تا 5 هفته خونریزی نداشتم و بعد پریودهای عادیم شروع شد.
از دکتر پرسیدم گفت به هم ریختن خونریزی و پریود بعد از زایمان عادیه.

اگر رنگ خونی که می بینی هم تیره رنگه و با رنگ خون پریودهای همیشگیت فرق میکنه یعنی هنوز خونهایی که توی رحم از زمان حاملگی جمع شده بودن دارن تخلیه میشن. برای من تا نزدیک دوماه که اونطور تند تند خونریزی پیدا میکردم تا آخراش رنگ خون تیره بود یعنی خونهای دوره حاملگی بوده. ولی از دفعه اخر دیگه مثل معمول قبل از بارداریم شد.

خلاصه که نگران نباش تارا جان ولی اگه میخوای مطمئن باشی میتونی یه دکتر زنان هم بری. البته معمولا خودشون بعد سزارین میگن 10 روزیا 40 روز بعدش بیا.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام تارا جون خوبی عزیزم؟

اگه میتونی برو پیش دکتر یه سونوت بکنه ولی این حالتها طبیعیه و به خاطر تغییرات هورمونیه

خیلی نگرانت بودم...دوست داشتم یه جوری پیدات کنم

روحیه ات بهتره؟ امیدوارم به زودی زود صاحب یک نینی سالم بشی

یک عالمه بوسسسسسسسسسسسس
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
سلام فیروزه جونم . الینا خوشگله خوبه ؟

من هرروز میام تایپک و نوشته هاتونو میخونم عزیزم

با خانم بهبهانی تماس گرفتم گفت بعداز ظهر با مطب ولیعصر تماس بگیرم

روحیه ام بد نیست خدارو شکر بهترم

منم میبوسمت عزیزم و از اینکه به یادمی ازت ممنونم گلم

دفعه آخری که رفتم پیش دکتر برای کشیدن بخیه به دکتر گفتم دیگه نمیخوام بچه داربشم میترسم دومی هم مثل اولی بشه و دیگه طاقتشو ندارم دکترکلی دعوام کرد و گفت تو بیخود میکنی دیگه بچه دارنشی این مورد دیگه برات پیش نمیاد و کلی امیدوارم کرد منم بهش گفتم شایعه شده شما میخواین برگردین اگه نباشین من عمرا جرات کنم دوباره حامله شم اونم خندید گفت پس زودتر حامله شو تا نرفتم حالا اگه خدابخواد شاید سال دیگه اقدام کردم یکم وضعیت روحی و جسمیم بهترشه

فیروزه جون همیشه دعات میکنم برای معرفی دکتر و از خدامیخوام الی رو همیشه سلامت زیر سایه پدرومادر نگه داره
تارا جونم همیشه به من لطف داری

امیدوارم در اولین اقدام خدا یه نینی سالم بهت عطا کنه

آمین

تارا جون فکر نمیکنم دکتر از ایران بره...اینها شایعه است...اون خیلی وطن پرسته

اصلا فکرای بد نکن و به خدا توکل کن

همیشه بهترین ها رو در بهترین زمانها نصیب بنده هاش میکنه...مطمئن باش

بازم میبوسمت
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .