2703
2553
سلام دوستان
من تنبلی تخمدان دارم و چند ماهه سیکلم نامنظم شده. 2 دوره کلومیفن خوردم اما نتیجه نداشت و بخاطر عوارضش دیگه نمیخام بخورم. از این ماه شروع کردم به خوردن رازیانه. چند تا تاپیک دیگه بود درمورد رازیانه اما قدیمی بود و به روز نمیشد. تصمیم گرفتم تاپیک جدید بزنم و هر ماه بنویسم چه نتایجی از درمانم گرفتم.
از دوستانی که قبلا رازیانه مصرف کردن خواهش میکنم به ما هم توضیح بدن چه نتایجی گرفتن.
دوستایی که مایلن شروع به مصرف رازیانه کنن لطفا بیاین با هم باشیم و به هم کمک کنیم.

دوستانی که توی این تاپیک به لطف خدا باردار شدن: 1- ziziiiiiiiiiiiiiiiiii.............صفحه 94 2- فاطیما............اقدام برای بارداری 2 ماه.................دور اول شروع مصرف رازیانه و قرص ویتاگنوس که پری سر وقت اومد.....این ماه واژینال عسل و پیازدرمانی که نی نی جون اومد...... صفحه 110 3- چیچک ناز.............صفحه 117 4-ژیگول....................صفحه 146 5- بهار123.................صفحه 147 6- مینو****.............صفحه 151 7- ماهرخ..................صفحه 156 و 186 8- النا........................صفحه 163 9- سارین....... بعد از دو سال اقدام و دو سقط....... صفحه 183
هرگز تسلیم نشو هر روز معجزه تازه ای اتفاق می افتد.
من از عرق رازیانه استفاده میکنم و از امروز که روز 5 سیکلم هست (البته از دیروز خونریزی خیلی کم دارم) دوره درمانم رو شروع میکنم:
هر روز صبح نصف استکان عرق رازیانه و عصر نصف استکان عرق بومادران

طبق اطلاعاتی که من بدست آوردم درمان باید از اول سیکل شروع بشه به شرطی که خونریزی کم باشه و اگر زیاد باشه بعد از پریودی. چون رازیانه سرشار از هورمونهای زنانه است و خونریزی رو زیاد میکنه.
مصرف دارو چند روز قبل از شروع سیکل بعدی باید قطع بشه. سیکل من 35 روزه است و احتمالا تا روز 25 میخورم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پیاز درمانی دستورش اینه من از تاپیک پیازدرمانی برداشتم: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=59251&PageNumber=1 جوشانده پیاز (پیاز نارنجی ) به رشد تخمک و حامله شدن کمک می‌کند. برای تخمدان پلی کیستیک ـ کیست های ریز تخمدان و همچنین منظم شدن پریود درمان خوبی است. نحوه تهیه: 2-1.5 لیوان آب بدون کلر را بجوشانید و پوست بیرونی و شکننده پیاز(پیاز نـــــــارنجــــی ) را جدا کنید [یه سری ها هم می گن با پوست خوردن نتیجه بخش تره در هر صورت در مقاله دکتر ابراهیم پوست بیرونی رو باید جدا کنید] سپس پیاز را به 4 یا 5 قسمت تقسیم کرده و به آب در حال جوش بریزید (آب ترجیحا بدون کلر باشه... فکر کنم آب معدنی مناسب تره) . 5 دقیقه در ظرف دربسته بجوشانید. پیاز ها رو از آب جدا کنید و ولرم بنوشید. این جوشانده را قبل از نهار و بعد از نهار و اگر شاغل هستید یکبار قبل از شام و یکبار قبل از خواب به صورت تازه تهیه شده بخورید. این جوشانده را تا 15 روز روزی دوبار به صورت تازه میل کنید. در ادامه از ده روز مانده به پریود به مدت 10 روز همین روش را تکرار کنید. در مدت انجام این درمان ترشحات سفید و زرد افزایش می‌یابد. این به خاطر تمیز شدن بدنتان است نگران نباشید. اگر این عمل را برای حاملگی انجام می‌دهید بعد از این عمل جداگانه عمل خوردن انجیر لازم است. برای این کار 9-8 عدد انجیر را پس از شستن در نیم لیتر آب بدون کلر در حال جوش بریزید. بعد از 6-5 دقیقه جوشاندن یک عدد هویج سفت و تازه را قاج کرده و اضافه کرده و 3-4 دقیقه دیگر بجوشانید و بصورت ولرم بنوشید.
2720
2714
سلام
منم تنبلی دارم ولی الان دارم دارو مصرف میکنم انشالله بعد عادت ماهانم میخوام درمان گیاهی رو شروع کنم و برم دکتر علفی خخخخخخخخ
ولی قبلا یک بار مصرف زیره سیاه روزی دو قاشق چایخوری یکی صبح یکی شب رو امتحان کردم جواب داد بعد 10روز سنو دادم دکی باورش نمیشد این همون رحمه قبله گفت وضعیتت عالیه
ولی چون نمیخواستم برا نی نی اقدام کنم انگیزه نداشتم
ولی من یه سوال دارم
رازیانه باعث سقط نمیشه؟؟؟؟
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2706