2737
2734
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554128 بازدید | 3867 پست
مریم جون، دکترم تشخیص داد تنبلی دارم. ولی در کل اصلا پری نمیشدم، وزنم کم کم زیاد شد، موی زائد داشتم، سونو هم نشون داد که اصلا فولیکول ندارم، و تخمدان هام پر از کیست های ریزه . همین دیگه. ایشالا که شما این مشکل تنبلی رو ندارید.
سلام مریم جان
من خیلی وقت نیست فهمیدم تخمدانم تنبله. پری به هم ریخت در ضمن تازه به فکر نی نی دار شدن افتاده بودم. رفتم دکتر سونو واژینال انجام داد گفت تخمدانت پر کیستای ریز هست یعنی تخمدانت تنبله. آز هورمونی هم دادم که روی هم رفته تشخیص داد باید کلومیفن بخورم.
ایشالا شما مشکلی نداشته باشی عزیزم
هرگز تسلیم نشو هر روز معجزه تازه ای اتفاق می افتد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی من موهای زاید هم دارم. زیر چونه و دور نوک سینه. از علائم دیگش چاقی هست و به دیابت هم منجر میشه اما من خدارو شکر این مشکلو ندارم
دوست جونا نیستین؟
من از دیروز که روز 5 بود شروع کردم رازیانه خوردم. اما برخلاف ماهای دیگه که روزای اخر خونریزی خیلی کم داشتم این بار دیدم انگار خونریزی بیشتر شده. بنایراین تصمیم گرفتم صبر کنم تا کامل پاک بشم بعد درمانم رو شروع کنم.

2728
2738
این هورمونه fsh هم که از رنجش پایینتره کاش همون چند ماه پیش ازو داده بودم الکی قرص هورمونی نمیخوردم بیفایدس دیگه چون بزرگ میشن ولی ازاد نمیشن راهی برای ازاد کردنشئنم که این دکترای بیسواد ندارن فقط قزص بخور نشد ماه دیگه :(
من این ماه با همه دکترا قهرم. شاید ماه بعد دکترمو عوض کنم. اخه من یه مشکل دیگه هم دارم. شوهرم در هفته چند روز خونه نیست. الکی قرص بخورم که چی؟
2706