2737
2739
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554131 بازدید | 3867 پست
من شوهرم به همه گفته که ما بچه نمی خواهیم تا اگه ادام کردیم نشد دیگه استرس نگریم یک ماه اقدام کردم نشد تخمک 21 ساختم ولی نشد ولی همون روزای تخمک گذاری یعنی 4 5 روزشو نشد مشکل پیش اومد اقدام کنیم
بچه ها من یکی از دوستای عمم 11 سال باردار نمی شد مادربزرگش واسش حلوا درست کرد باردار شد تا مواد حلوا متوجه شم میام به شما هم میگم درست کنید
سلام دوستان تجربه من از دو روزمصرف رازیانه وبومادران:
پری هام کاملا مرتب و29 روزه است برا تنبلی تخمدان دو روز این عرقیاتو خوردم اما چون پریم مرتبه ترسیدم وفوری قطع کردم خوردنشو وبخاطر همین دو روز پریم دو روز جلو افتاد یعنی 27 روزه پری شدم .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مواد لازم

خرما ترجیحا رطب هسته گرفته شده یک بشقاب خوروش خوری سرپر

زنجبیل .... دارچین .... فلفل سیاه.... زردچوبه .... زیره سیاه ......میخک ....خسرودارو......سه مورد اول هر کدام 2 قاشق

غذا خوری سر پر .....زردچوبه و زیره نصف قاشق غذاخوری و میخک و خسرو دارو کمیییییی و قرص کمر نر و ماده از هرکدام یک عدد یا ترجیحا پودرش رو از عطاری ها بگیرین

و آرد گندم دو قاشق غذا خوری

خانم های اگه یه سری رو پیدا نکردین مهم نیست اما یادتون باشه ریختن 5 مورد اول ضروریه

همش تو ی عطاری ها پیدا میشه
خدایا شکرت به خاطر وجود دخترم و همسرم
2728
طرز تهیه :

ابتدا ارد رو توی ماهیتابه می ریزیم و روی حرارت متوسط رو به کم ان را تفت می دهیم به قول ما بو می دیم یعنی بوی

خامی ارد گرفته بشه و رنگش به نخودی رنگ برسه و سپس اون قدر بهش روغن اضافه می کنیم تا از ماست رقیق تر بشه

بعد بهش تمامی اون موارد ی که بالا گفتم از عطاری بگیرین اضافه می کنین البته باید اگه مثلا یکی از اون ها پودر نیست

حتما اسیابش کنین و بعد اضافه کنین و فقط یه تفت خیلی کوچولو می دین و زود زیرش رو خاموش می کنین توجه کنین

که حیفه بیش از حد حرارت ببینه و اثرشون کم بشه بعد بهش خرما رو اضافه می کنیم و هم می زنیم تا کاملا

مواد با هم مخلوط بشه و بعد نوش جان کنین

طرز استفاده : ار روز اول پری تا نهایتا 20 پری بیشتر صبح ها قبل از صبحونه روزی دو تا سه قاشق غذا خوری

سوالاتی که زیاد پرسیده شده :

به شوشو می تونیم بدیم ؟ بله برای هر دو خیلی خوب و مقویه

برای تقویت شوشو چی از همه بهتره ؟ گرده ی نخل نر از عطاری بگیرین بهتره اما اینم خیلییییییییییی مقویه

چرا نباید بعد از 20 پری خورد؟ چون خیلی طبیعت این حلوا گرمه

اقدام ها چه جوری باشه؟ من که دکتر نیستم اما چیزهایی که دکتر ها می گن بعد از پری مثلا از 8 یا 10 پری یه روز در میون

این حلوا چه اثراتی داره ؟ خیلی باعث می شه احساس گرما تو بدنتون کنین و این احساس طبیعیه
خدایا شکرت به خاطر وجود دخترم و همسرم
منم با تخمدان پلی کیستیک بعد 15 ماه مامان شدم این ماه کلا 15 تا کلومیفن خوردم 3 تا هم hmg زدم روز 17 پریودم hcg زدم بعد پری هر روز یه استکان عرق رازیانه ویک استکان عرق بومادران می خوردم مثل ماههای قبل ولی خیلی جالبه دستور خانم احمدی که توی یه تاپیک بود رعایت کردم برای اولین بار از روز یک تا سه پری جوشونده تخم هویج و تخم شوید خوردم وقتی هم پری شدم خودمو نشستم با دسمال نمدار تمیز می کردم و 3 روز حمام نرفتم چندش بود ولی ماه های قبل خودمو با آب خفه می کردم بی بی چکم دیروز دو هفته بعد تزریق آمپول مثبت شد امروزم خدارو شکر آزمایشم مثبت شد
2738
سلام به همگی!

سارین جون، خوبی؟!سرما خورده بودی؟! ان شاءلله زودتر خوب خوب بشی.

ژیگول جون بهت تبریک میگم عزیزم.ان شاءلله نی نی به سلامتی بیاد تو بغلت.

منم این ماه از دستورات خانم احمدی استفاده کردم.تو پریودی به خودم آب نزدم، همونطور که ژیگول جون هم گفتن دمکرده تخم شوید و تخم هویجو خوردم. رازیانه و بومادران و دوسین و عسل با دارچین هم طبق دستور استفاده کردم.آب گریپ فروت هم میگفتن برای فولی خوبه، خوردم وووو..و با این تمهیدات پانزدهم دوره م ترشحات تخمکگذاری داشتم در حالیکه دو پریود اخیرم با آمپول بود.

این ماه چه پریود بشم و چه مامان بشم موفقیت بزرگی برای من محسوب میشه.تقریبا ده روز دیگه معلوم میشه.میام خبر میدم
Lilypie Pregnancy tickers

من چند وقتیه خواننده خاموش این سایت بودم .
چهار سال اقدام . تنبلی تخمدان. یک بار ای یو ای . یک بار ای وی اف ناموفق. با زوره دارو پریود میشدم. ولی خدارو شکر دوماهی هست که با رعایت کردن دستورات خانم احمدی بدون دارو پریود میشم . واز ایشون به اندازه یک اسمون ممنونم.
امیدوارم هر چه زودتر همتون تو زندگیتون معجزه ببینین
- تا حالا دقت کردین اونقدر که پراید جون ایرانی هارو گرفت اسکندر مقدونی و چنگیز خان نگرفتن ؟!
من 10 روز از موعد پریم گذشته با اینکه لتروزول خوردمو امپول اچ ام جی زدم منفی بود امشب میرم امپول بزنم پری تشریفشو بیاره
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2706