2726
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554121 بازدید | 3867 پست
انشالله اربعین میرم مشهد کامل اینارو میپرسم میام همینجا بهتون میگم جواباشو
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زهرا جون به ما هم بگو اگه چیز جدیدی یافتی.
من چند روزی سرم شلوغه اما بعدش حتما یه سرچ مفصل میکنم میام میگم بهتون. هم درمورد رازیانه و هم هورمونا
هرگز تسلیم نشو هر روز معجزه تازه ای اتفاق می افتد.
2728
من رفتم دکتر بخدا از بس قرص و داروی مختلف داده سیکلام شده هر دو هفته
اینبار بهم قرص استرون داده تا 15 روز بعد باز روزی یه استرون دو پروستوژن
فکر کنم ته معدم گچ بسته روزی سه تا متفورمینم میخورم بدتر
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
من خودم یکی از کسایی هستم که به معجزه رازیانه ایمان دارم. من پریودهام از زمان مجردی افتضاح بود. 3،4یا حتی 6 ماه طول میکشید که پریود بشم.یه بار از یکی از همکارام شنیدم که رازیانه برا تنظیم هرمونهای بدن زنها خوبه. از وقتی نامزد بودم شروع کردم به خوردن رازیانه. منتها من خود رازیانه رو میگرفتم پاک میکردم بعدش آسیاب میکردم و هر روز صبح یه قاشق به یه لیوان شیر یا چای اضافه میکردم و میخوردم. همون ماه اول استفاده پریود من شد45 روزه که برا من یه معجزه بود. بعد که اقدام برا نینی کردم ،من رو برا آزمایش هورمونی فرستادن،با اینکه بازم پریودم با وجود منظم شدن نسبت به قبل نامرتب بود45-40 روزه،ولی به هیچ وجه مشکل هورمونی نداشتم،و مطمئنا تاثیر رازیانه بود. من ماه ده اقدام باردار شدم ،که البته دو ماه قبل اون پیازدرمانی رو شروع کرده بودم که کلا تخمدانهام رو از کیست پاک کرده بود. الان هم 23 هفته هستم ،و دعا میکنم همتون خیلی زود مامان بشین
ممنون دیبا جون انشالله نینیت سالم و سلامت دنیا بیاد دلتو شاد کنه عزیزم
من فقط 2 ماه کلومیفن خوردم کلافه شدم........ یه دردی کشیدم توی پریودی که دیگه حالم از این قرصا به هم میخوره
خواهش میکنم عزیزم . ولی زهرا جون درمان گیاهی رو نباید قطع کرد و ناامید شد. من اواخر دیگه شده بودم علف خوار کامل. رازیانه میخوردم. ویتاگنوس. عرق بومادران. سیاه دانه و عسل و پیاز درمانی رو هم همزمان با داروی دکتر انجام میدادم.
دیبا جون یکی از عوارض کلومیفن همین دردای پریودی هستش. اونم از چند روز قبل از پریودی. درد زیر شکم و تخمدان، درد سینه ها و.....
خواهش سرین جونم . اره بابا بین مشکل های ناباروری مشکل تنبلی تخمدان ساده ترین مشکلی هستش که با داروی دکتر و یه مقدار تلاش خودمون زود حل میشه.

اره زهراجونم قرصای دکتر رو هم میخوردم
2706