2737
2734
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554130 بازدید | 3867 پست
برا زیاد شدن خونریزی ماهیانه
سیاه دانه و عسل خوبه یا زیرا سیاه یا دم کرده زعفران
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هومی جان عزیزم هنوز که یک سال نشده. منم قبلا فکر میکردم همون ماه اول باردار میشم. حرف بقیه رو ول کن. توی نی نی سایت هم زیاد نچرخ چون استرست بیشتر میشه. اینجا اسم بیماریهایی رو میبینی که تنت میلرزه. انشاالله همین ماه نتیجه میگیری. اگه نشد برو دکتر برا شوهرت آز بنویسه خودتم سونو داخلی کنه اینجوری خیالت راحت میشه. ولی عکس رنگی به نظرم چند ماه دیگه صبر کن بعد برو. دکترا میگن خانمی که سنش زیر 30 سال هست و پریودی منظم داره تا یک سال هم طول بکشه مشکلی نیست. پس الکی به خودت استرس وارد نکن.
دکترا اگه ببینن بیمارشون عجله داره بهش داروی تحریک تخمک گذاری میدن که معمولا همون ماههای اول جواب میده.
هرگز تسلیم نشو هر روز معجزه تازه ای اتفاق می افتد.
به نظر من اولین مرحله باید سونو میشدی. نمیشه همینجوری الکی بگی فرض بر این میذاریم که تنبلی تخمدان داری.
وقتی تصمیم به بارداری میگیری:
1- باید تا یک سال رو حساب کنی و آمادگی داشته باشی و براش برنامه ریزی کنی.
2-بعد آزمایشهای قبل از بارداری بدی که حتما شامل پرولاکتین و تیروئید هست.
3- از سه تا 6 ماه قبلش اسید فولیک بخوری
4- استرس ممنوع. نه موقع اقدام و نه زمانی که به پری نزدیک میشی.
5- بعد از اقدام هم فوری ندو خودتو بشور. 10 دقیقه به پهلوی راست بخواب. (من بعد از 10 دقیقه خودمو میشورم ولی بعضیا میگن تا صبح از جات پا نشو. به نظر من زیاد توی این مورد سخت نگیر)
6- (با عرض معذرت) بهترین حالت اقدام، حالت سجده هست که اسپرمها مستقیم به عمق رحم پرتاب میشن.
7- از روز 7-8 پری به شوهراتون عرق کاسنی بدین تا کم نیارن و میلشون بیشتر بشه.
8- توی دوران پری خودتون گرمی زیاد بخورین و خودتونو خیلی نشورین و سعی کنین کمتر حمام برین و اگرم رفتین سریع دوش بگیرین بیاین بیرون.
9- اگر عفونت دارین واژینال عسل بعد از پاکی تا یک یا دو هفته انجام بدین. اینجوری رحم هم آماده میشه برای لانه گزینی
10- اگر در حال اقدام هستین فوری تا پری عقب افتاد و بیبی چک هم منفی شد ندویین دارو گیاهی بخورین تا پری بیاد. یه هفته دیگه صبر کنین.
11- تا چند ماه به اطرافیانتون نگین در حال اقدام هستین چون هر ماه میپرسن حامله نیستی؟ و میرن روی اعصابتون. حتی مادر و خواهرتون

اینا چیزایی بود که من توی این یک سال از حرفهای دوستان سایت و مطالبی که خوندم بهش رسیدم.
2738
هانی بانو جان بابونه مقدار خونریزی رو خیلی زیاد میکنه. من از وقتی اسید فولیک میخورم 3 روز اول خیلی شدید میشه و تا روز 5 دیگه تموم میشه. قبلا 7 روز بود. نمیدونم به اسیدفولیک ربط داره یا نه.
فاطمه جان رازیانه از بعد پاکی بخوری موثر هست. برای عقب انداختن داروهای بهتری هم هست. چون خودم استفاده نکردم میترسم پیشنهاد بدم.
شما رو به خدا دوستان اول مطمئن بشین باردار نیستین بعد دارو بخورین. "دیدین الهه ناز خدا" بعد از چند روز فهمید بارداره؟ شانس آورد فقط رازیانه خورده بود.
برای تنبلی تخمدان چیزایی که خودم امتحان کردم و خیلی راضی بودم سیاهدونه و عسل بوده و واژینال عسل. رازیانه هم برای منظم شدن پری خوب بود ولی نمیدونم باعث بارداری هم میشه یا نه.
سلام سارین جون خوبی عزیزم یه سوال داشتم من رفتم سون دادم که خدا رو شکر همه چی نرمال بود فقط فاقد فولیکول بودم بردم درمانگاه نشون دکتر زنان دادم میگه احتمالا زمان تخمک گذاریت نبوده فقط بهم ویتامین ای داد به نظر شما من رازیانه بخورم یا نه دلم میخواد زود باردار شم
  خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   
مرسی سارین جون حتما به نصیحتت عمل میکنم خیلی خوشحالم که دوست خوبی مثل شما پیدا کردم که میتونم براحتی دردودل کنم .واسم دعا کنین انشالله که همه به ارزوشون برسن
لطف خداوند بوسیله یک دوست خوب شامل حال من شده؛ خدایا ممنونم
سلام میشه منو راهنمایی کنید من ال هاشم خیلی بالاس . کیست تخمدان 3 سانتی .فیبروم رحم حدود6سانتی دارم پلی کیستیک هستم
منم میتونم رازیانه و سیاه دانه استفاده کنم
خرید از سایت علی اکسپرس. محاسبه = 3400*قیمت +فقط 10 هزار تومان
بهار جان خدا رو شکر. خیلی خوبه. پری منظم، سونو عالی. برای چی میخوای دارو بخوری؟ اولین اصل این بود که عجله نداشته باشی. به نظرم نخور و اگرم خواستی بخوری خیلی کم بخور. در همون حدی که آسیاب میکنن و با نبات مثل قاووت میشه و قدیمیا میخوردن.
برای این میگم کم بخور چون پرولاکتین رو بالا میبره.
عزیزم خیلی فکرت رو مشغول نکن بعد از 5-6 ماه اگه دیدی نشد شوهرت بفرست بره آزمایش بده. اما الان اصلا شک به دلت راه نده.
2706