2737
2739
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554133 بازدید | 3867 پست
سادات جان منم این ماه دوباره اقدام کردم. البته یه کم ترس دارم هنوز بخاطر سقط قبلی. 2 هفته دیگه باید صبر کنم. امیدوارم حداقل پری سر وقت بیاد.
هرگز تسلیم نشو هر روز معجزه تازه ای اتفاق می افتد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی الهه جان بیا بگو این ماه به جز کلومیفن چی خوردی؟ چند روزی که رازیانه خوردی نی نی چند وقتش بوده؟
سلام لطفا راهنماییم کنید من این ماه بعد از تمام شدن پری دارم رازیانه و بومادران میخورم پری هام خیلی منظمه ولی تنبلی دارم ب نظرتون تاثیری داره ؟پریهام ب هم نمیریزه ؟
نمیدونم پرولاکتینم بالا هست یانه به نظرتون ادامه بدم یا نه؟
2731
سلام سارین جان چند وقته نشد بیام اینجا
من این ماه رفتم دکتر چون 4 ماه بود پری نیومده بود تازه 15 روزم پیاز درمانی کردم فایده نداشت
خلاصه اینبار قراره به حرف دکترم کنم
بهم لتروزول داد و دوتا امپول اچ ام جی که همه رو استفاده کردم ولی خوب روز 10 پری تب و لرز و اسهال و سر درد شدید گرفتم که هنوز نفهمیدم برا چی بود ولی خوب دکتر گفته بود از شب 10 نزدیکی داشته باشیم یه شب درمیون که افتاد از شب دوازده به خاطر مریضی من
دیروزم سنو دادم نوشته تخمدانهای چپ و راست هر دو پر فلیکول ریز بزرگترینش 13 میل
خیلی برام سخته ماه دیگم باز بخوام این همه دارو بخورم حالم حسابی گرفتس
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
سارین جون ان شاءلله که نی نی دوباره زودی میاد تو دلت. برای چی پشیمونی ازینکه قرص خوردی؟ اتفاقا من این حرفتو خیلی دوست داشتم که گفتی چون چند ماه گیاهی تلاش کرده بودی این قرصا همون ماه اول جواب داد.

برای قندم هم؛ دکتر اصلا آزمایشی از من نگرفته که بدونه قندم در چه محدوده ایه. صرفا چون میگن متفورمین برای تنبلی تخمدان خوبه میگفت حتما استفاده کنم.
برای منم این سوال مطرحه که آیا با پایین آوردن قند خون به رفع تنبلی کمک میکنه یا مواد دیگه ای داخلش هست مفیده. شما چیزی در این زمینه میدونین آیا؟

راستی این تاپیکو دیدین؟

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=545602&PageNumber=1

نظرتون چیه؟
Lilypie Pregnancy tickers
سلام خانم ها من این ماه دکتر لتروزول بهم داده تقریبا دو ماهه گلوکوفاژ میخورم الانم روز اول پریمه به نظرتون پیاز درمانی با اینا انجام بدم ایرادی داره؟
لطف خداوند بوسیله یک دوست خوب شامل حال من شده؛ خدایا ممنونم
2738
سلام عاطی جون. به نظرم تا آز ندادی نخور. اگه پری منظمه نمیدونم چی میشه اگه بخوری. ببخشید اطلاعاتم در همین حد بود
زهرا جان خوبی؟ ببین از اولش استرس گرفتی و دودل شدی. یه مدت به حرف دکترت گوش کن. توقع نداشته باش با همون ماه اول همه چیز درست بشه. برای دارو باید صبر داشته باشی. یه مدت طول میکشه تا دکتر بدونه چه دوزی برات مناسبه. تورو خدا فقط حواستو پرت یه چیز دیگه کن. بیخیال باش. میدونم سخته ولی سعی کن.
سلام سارین جون ببخشید
یه سوال داشتم من حدود سه ماهه که داروهای گیاهی میخورم 15 ماهه منتظرم و در عرض این دو ماه اصلا ترشحات کشدار تخمکگذاری رو نمیدیدم ولی این ماه چند بار دیدم یه بار روز نهم پری و سه بار هم تو روزای 13و14و15 پری حالا به نظرت اینا ماله تخمکگذاری بوده میتونم امیدوار باشم مرسی اگه جوابمو بدبددددددددددددد
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند . . . ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست چون خدایی هست . . . آری و چه زیبا نوشته بود ! همواره با خود تکرار میکنم امیدی هست ؛ چون خدایی هست . . .
مینو جان منظورم این بود که کاش صبر میکردم و مثلا این ماه میخوردم. چون اون ماه میدونستم اسباب کشی داریم و این مشکلات پیش میاد. حالا دیگه میترسم دارو بخورم.
منم فکر میکردم قند دارم ولی قندم توی مرز پایینی بود. به نظرم حتما بگو برات از بنویسه. حالا فکر کن مثلا به من متفورمین بده. به نظرت قندم نمی افته؟
تنبلی به تنهایی بیماری نیست اما عوارضی که داره بیماری محسوب میشن. مثل قند خون و ...
من از این علائم فقط تخمدان پلی کیستیک دارم و چند تا موی زاید زیر چونه و یه کم شکم. یکی ممکنه همه علائم با هم داشته باشه. پس هر بیمار داروی خودشو داره.

تاپیکی که گذاشتی خوبه ولی وقت نکردم همه رو بخونم. در کل من با یلدیز جون موافقم.
بقیه رو بعد میخونم.
من که اصلا به ترشحات توجه نمیکنم. هیچ وقت از روی ترشح نتونستم تخمک گذاری تشخیص بدم. زیاد دقیق نشو بیشتر استرس میگیری.
2706