2733
2734
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554128 بازدید | 3867 پست
سلام به همگی من تاریخ اخرین پریودم 30 مرداد بود و باید 30 شهریور پری بشم ولی از دو روز پیش تا الان فقط لک قهوه ای میبینم بعضی وقتا حالات پریودی شدید ی دارم درد زیر دل ولی خبری نیست حالا سوالیکه دارم اینه که میتونه بخاطر استفاده از اپلیکاتور وانتی بیوتیک باشه ؟چون بخاطر عفونت واژنی مصرف میکردم در ضمن از گل گاوزبون زیره تخم شوید استفاده کردم جواب نداده کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه
  خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنبه رفتم دکتر! سونو هم دادم. وقتی رفتم برای سونوگرافی همه ش با خودم میگفتم الان میگه خانم شما که حامله ای!!!

ولی خب؛ تقدیر چیز دیگه ای بود! کلی فولی ریز محیطی دیده شد و نشانگر PCO بود!

بعد که دکتر معاینه م کرد متاسفانه گفت زخم داری و بعد هم که گفتم از بهمن دیگه جلوگیری نداشتم برام لتروزول نوشت بدون آمپول. البته اینم بهش گفتم چون تو شهر دیگه درس میخونم به طور منظم نزدیکی نداشتیم ولی دیگه همونو نوشت و گفت اگه تا سه ماه دیگه با این قرصا حامله نشدی بیا زخمتو فریز کنم.

در مورد ویتاگنوس و اگنوگل هم پرسیدم گفت با متفورمین تداخلی نداره و میتونی استفاده کنی.

روی مصرف مداوم متفورمین هم تاکید داشت ولی همسری دیگه نمیذاره بخورم میگه وقتی قطعش کنی دیگه بدنت نمیتونه خودش قندشو تنظیم کنه و نمیخواد دیگه بخوری.

یه چیز بامزه اینکه زمانی که من تو اتاق دکتر بودم یه نفر دیگه هم وارد شد و با حالتی درمانده گفت من چرا حامله نمیشم؟!! بعد دکتر با لحن بسیار مطمئنی گفت حامله میشی. این دیالوگ خیلی حس خوبی به من داد و آرومم کرد

من از اول تابستون که میام نی نی سایت خیلی رو تنبلی تخمدانم حساس شدم و مدام نگرانم. دیگه تصمیم گرفتم خیلی کمتر بیام. تازه هنوز این ترم هم واحد درسی دارم و الان تو خوابگاهم و بهتره الان حامله نشم ولی تحت تاثیر جو اینجا مدام یه بخشی از ذهنم درگیر این قضیه ست.منظورم این نیست که تلاش نکنم و کلا بیخیال بشم ولی تا چن ماه دیگه اگر هم نشه اصلا جای ناراحتی نداره.

دیگه اینکه با همسری توافق کردیم فعلا یه چند ماهی با داروهای گیاهی تلاش کنیم بعد اگر نشد لترو بخورم.

سارین حال کردی چه نطق طولانی ای کردم. گفتم جبران کم کاری سایت برای پستای تو رو کرده باشم.
این تاپیکو مدام میام چون حس همدلی خوبی بهم میده.
Lilypie Pregnancy tickers
سلام سارینا جون خوبی?
ببخشید چند وقته نتونستم بیام بهت سر بزنم.
من ماه پیش با تخمک اهدایی سه تا جنین انتقال دادم ولی متاسفانه منفی شدم.خیلی خیلی حالم بده.اصلا حوصله زندگی کردن ندارم.برام دعا کن حالم خوب بشه.
شمااز خودت بگو.چه میکنی?
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست
2728
سلام دوستان

اول تبریک میگم به الهه ناز چون به سلامتی مامان شده. خیلی خوشحال شدم. بارداری خوبی داشته باشی
هرگز تسلیم نشو هر روز معجزه تازه ای اتفاق می افتد.
2738
سادات جون خیلی ناراحت شدم منتظر خبرای خوش بودم. نمیدونم چی بگم. دونستن حکمت خدا کار ما بنده ها نیست. فقط میتونم برات دعاکنم.
عزیزم میدونم خیلی سخته اما نباید ناامید بشی. باید به زندگیت برسی. به خودت برسی.
مینو جان منم خیلی وقتا از این توهما زدم ههههه. بی خیال.

آفرین بهترین تصمیم گرفتی. نباید عجله کنی. به نظر من این ترم به ورزش و تغذیه خودت برس و هدفت دراز مدت باشه یعنی همون چند ماه دیگه.

یعنی شما قندت هم بالاست؟ چنده؟ من آز دادم بین 70 تا 80 بود و نرمال
مینو جان آرامش خیلی مهمه. اول باید شرایط مهیا باشه و بعد باردار بشی. دیدی که من چه بلایی سرم اومد. الان میگم کاش عجله نمیکردم و اون ماه قرص نمیخوردم. هر ماه از یه هفته مونده به پری مواظب باش مخصوصا بخاطر رفت و آمد بین شهر خودت و دانشگاه. هر ماه احتمالش هست نی نی توی دلت باشه. زود زود با خبرای خوب میای
سمانه جان مطمئن باش خیلیا مثل تو بودن. اگرم نبوده باشن باز مهم نیست. تو باور کن که این امکان داره. همین کافیه.
بهار جان وقتی پاک شدی شروع کن و تا زمان تخمک گذاری بخور. من 2 هفته میخوردم. هر کدوم برات راحت تره بخور. یا یه استکان دمکرده یا عرق رازیانه. دمکرده همیشه تازه درست کن.
2706