2737
2734
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554128 بازدید | 3867 پست
دوست جونا خواستم بگم من کلا تو این 8ماه که دارو خوردم واقعا سختی کشیدم...

هرماه کلی قرص و کپسول گیاهی و عرقا و جوشونده ها ی مختلف بدمزه ...
واژینال عسل که واقعا دیوونم کرده بود.تازه چند تا گیاه و مخلوط میکردم و میجوشوندم و روزی 3بار یک ربع توش میشستم تا به رحمم وارد شه...واقعا خسته کننده بود...

پرهیز غذایی هم داشتم که خیییییییلی کم اینارو خوردم: ماست و دوغ و بادمجون و قارچ و عدس-خیار و کاهو و کلم و میوه های ترش و هندونه

تازه همیشه عاااشق همشون بودم . به زور مقاومت میکردم...

علاوه براینا 3سال عقدمو قرص شیمیایی خوردم مرتب که خودتون میدونین جه عوارضی داره....

گاهی که با یک کیسه دارو از دکتر برمیگشتم شروع میکردم به گریه و زاری و....

از همه مهمتر فکرکنم اصلاح تغذیم بود چون مثلا همیشه کف دست و پام یخ بود اما اینارو میخوردم خوب بودم
""""""آب سیب شیرین هم هر روز میخوردم که شنیدم خییییییلی خوبه شمام بخورین برای دوران بارداری هم از خیلی چیزا پیشگیری میکنه..."""""""""""""

تغذیه خیلی مهمه چون فکر کنم رحم و تخمدان هممون سرد شده...چیزای سرد نخورین

دکترم میگفت بلغمت زیاد شده....ولی دیگه تعجب کرده بود خوب نشدم و میگفت احتمال حاملگیت خیلی کمه...

برای همین هنوز باور ندارم...

اگه آزم مثبت شد میرم پیشش برای تشکر و اینکه الان باید چی بخورم..من اصلا سبزوار متخصص خوب نمیدونم کیه چون تازه اومدیم اینجا ولی ازش میپرسم...

فردا جواب آزمایشم میگم زود بیاید...

در کنار همه اینا لطف خدا از همه مهمتر بوده و باید برم مشهد تشکر از امام رضا(ع)

خوشحال میشم بیای وبلاگم نظر بدی... http://khoshbakhtyema.blogfa.com/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مبارکه زی زی جون هوراااااا اینم اولین مامان این ماه فاطیما جون همش به خاطر انرژی مثبت خخخخخخ
راستی منم ٤٥ روز بعد از پریودی قبل سرانجام پری بدون دارو تشریف آوردن.....حالا این ماه هم رازیانه می خورم آخه دارو گیاهی باید چند ماه مصرف کنی که اثر داشته باشه.
ایشا... مامان شدن بقیه دوستای تاپیک......
منم تخمدان پلی کیستیکم از تیر ماه منتظرم از زمستونم دارو تحریک تخمک گذاری مصرف کردم اسفند ماهم عکس رنگی گرفتم که مشکلی نبود بعد اون دیگه پری نیومد تا با قرص پروژسترون 18 اردیبهشت پری شدم این ماهم از 3 پری 3 تا کلومیفن خوردم تا 5 روز فعلا منتظرم ببینم چی میشههههههههههه
2738
وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووییییییییی

مبارکه زی زی جونم
مرسی بهم خبر دادی
خیلی خیلی خوشحال شدم تا دیدم پستتو بدو بدو اومدم تا مطمئن بشم
انشالله که قدمش خیر باشه و 9ماه بارداری خوب و خوشی داشته باشی خدا بهت یه نی نی سالم و صالح بده به حق همین ماه عزیزم
برا منم حتما حتما دعا کنی ها الان تو دعا کنی دوتا قلب از خدا میخواد دیگه خدا زودتر مستجاب میکنه
اییییییییییییییی جونم ایشالله همیشه خوش خبر باشی گلم
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2706