2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ملودی جون من برای پلی کیستیک اصلا نگران نیستم نمی دونم چرا شاید چون سالهاست باهاش درگیرمو به نظرم اصلا مریضی نیست و فقط تاثیرش روی این چاقی لعنتی و موهاست میشه آدرس تاپیک رو برام بذاری

مامان پویا جون خوشحالم و بهتون تبریک میگم که الان خیلی خوب شدین و راضی هستین خیلی عالیه این همه کم کردین منم کلا رونی عظیم دارم خیلی افتادگی ندارم چاقی داخل دارم و بیشتر از داخل رون چاقم زیاد بقل پا ندارم ولی دکترا گفتن نکن حتی الهی توی پرونده ام نوشت که خودش گفته میخواد و اگه بد شد با خودشه همینطوری که شما میگین تصمیم با خودمه و نظر دکترا که میگن نکن ممنونم عزیزم
2738
بابا من نمیدونم اشکال از نینیه از سیستمه از چیه وای بخدا با یک کلیک چندتا پست میاد. البته دیدم بعضی مواقع مال دیگرانم اینطوری مبشه.
مرسی صبا جون. برات میذارم. ولی به شرط اینکه توام استرس نگیریا. من یه مدت گیر داده بودم به همسری میگفتم ما بچه دار نمیشیم .هی میگفت چرا میگفتم آخه تو تاپیک نوشته. حسا ا ا ا اب کننن تاپییییک داره. آخه من فکر میکردم خیلی پیش پا افتاده هست
دوستای گل یه راهنمایی هم به من بکنید کارد ابدوی طاهری خوبه ؟ بخیه هاش تمییزه ؟ نافو خوب درمیاره فردا وقت ویزیت دارم باهاش اما منشیش گفت نمیتونین کار مریضهای دیگه رو ببینید دکتر خوشش نمیاد . شک کردم اخه عکسو میتونن با فتوشاپ صاف کنن اگه کسی سینه و ابدوشو میدونه بهم بگه مررررررررسی
هستی جان بعد این عملها و بیهوشی و بی حسی و....رسما دیونه شدم.عذر خواهی میکنم اما تو این ماه 3بار پری شدم به طور وحشتناک.اصلا نمی تونم رانندگی کنم با همه دعوا دارم .....البته نا گفته نمونه که عوامل محیطی هم دخیله
ارامش جان شکم پهلو بازو رو 2ماهه کمر یعنی خط زیر سوتینو 1ماهه الترا ساکشن کردم پیش دکتر الهی.البته بگم که پهلوم اصلا نیاز نداشت یعنی قوس داشت کاملا شکمم هم زایمان نشده بود کمرم هم خیلی کم برجستگی چربی داشت اما بازوم خیلی شل و گنده بود.
2706