2703
2716
تلفن سفارش ٠٩٣٠٢٩١٢٦٩٩

لاغری تضمینی

بادی رپ و ترمودرمی+فریز جربی(ﻣﺮﮒ و دفع سلول چربی)+اراىه روشهای تغذیه صحیح از بعد روانشناختی(بدون رژیم)
و رژیم درمانی

جهت عضویت در کانال(ت ل گ ر ا م) روی لینک زیر بزنید https://tlgrm.me/joinchat/Bgwhvzv9K8VnxMWY6RXxXw

به تاپیک (٢) بادی رپ خوش امدید،

>
جهت ورود به انجمن 1 بادی رپ روی لینک زیر کلیک کنید: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=329175&T=%D9%84%D8%A7%D8%BA%D8%B1%DB%8C_%D8%B1%D9%88%D8%B4_%D8%A8%D8%A7%D8%AF%DB%8C_&PageNumber=1

تصویر بادی رپ. برند best choice (بهترین برند بادی رپ جلبکی با غلظت وکیفیت بسیار بالا )

آپلود عکس

آپلود عکس

--------------------------------------

آپلود عکس
--------------------------------------

آپلود عکس

---------------------------------------

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

>

آپلود عکس

آپلود عکس

:

کاهش تصویری همسر شهلا جان،از کاربرای سایت پستاشون تو تاپیک هست:

36541546767842864570.jpg

طریقه تشخیص مواد درجه یک و مرغوب و نحوه مصرف:

حتی زمانی که خالص و باند خشک استفاده میکنید حس فریز زیاد دارید، یادانه های سفید داخل مواد است،، فریز بالا شرط اصلی میباشد، مثل زمانی که یخ یا برف روی بدن بگذارید،

روشی بسیار موثر در مقایسه با سایر روشهاى لاغری

(((((((((((((((( لطفا سوال یا مشکل و یا سفارش خود را از طریق تلفن یا اسمس مطرح نمایید. )))))))))))))

این جانب النا راد مدیر بازرکانی موسسه تجلی زیبایی افتخار دارم پاسخگوی سوالات مشتریان عزیز در زمینه لاغری به روش انواع بادی رپ و مانکن استایل و کنتورپ و بادی استاپ و ژلهای لاغری، جلبک و سایر محصولات چاقی و لاغری گیاهی باشم.

روش لاغری بادی رپ فریز:

در لغت به معنی پیچیدن بدن است و به روشهایی که در ان ژل و مواد لاغری با پیچیدن باند یا سلفون به بدن استفاده میشود بادی رپ میگویند.

سلولهای چربی با این روش به اصطلاح کاملا میسوزن و به مرگ سلولی میرسن و دفع میشن بنابراین کاملا بدون بازگشته.

شرکت بازرگانی تجلی زیبایی سالهاست مواد رو به صورت عمده و از سال ٩٠ به صورت جزء هم پخش میکند.

جهت اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید

٠٩٣٠٢٩١٢٦٩٩

ایا بادی رپ منجر به تبخیر اب بدن میشود:

همانطور که حتی در کتاب علوم ابتدایی هم ذکر شده و هممون میدونیم هر تبخیری نیاز به گرما و حرارت دارد، بنابراین پر واضحه که بادی رپ های سرد به هیچ وجه نمیتونن اب بدن را تبخیر کنند چون ایجاد فریز و سرما میکنند، نه حرارت و گرما.

و اما بادی رپ های گرم و تشک حرارتی که ایجاد تعریق نموده بنابراین اب بدن را تبخیر میکند => ولی در روش بادی رپ شما روزانه حد اقل ١٣ لیوان اب مینوشید که لازمه ی روشهای لاغری موضعی بالاخص بادی رپ میباشد، و تعریقی که با تشک حرارتی دارید خیلی خیلی کمتر از ابی میباشد که روزانه مصرف میکنید، کما اینکه اگر قبل و بعد از بادی رپ با دستگاه این بادی که در بسیاری از کلینیکها وجود دارد میزان اب و چربی بدن را بسنجید صد درصد متوجه میشوید که اب بدنتان زیاد شده و بافت چربی کم شده است،

و ما به این مختصر تعریق برای دفع سلولهای چربی به اصلاح شکسته شده و مرده نیاز داریم،

مزیت استفاده در منزل:

١- صددرصدبهداشتی بودن (در سالنها باندها و ظرف تهیه مواد عمومی میباشد)

٢-مزیت استفاده جلبک به صورت خالص و بدون مخلوط کردن با اب و در نتیجه کاهش و نتیجه بهتر(در سالنها و کلینیکهها مواد بدلیل به صرفه بودن با اب مخلوط میشوند)

٣- هزینه فوق العاده به صرفه (حدود یک پنجم مراکز)

استفاده هم خیلی راحته. ژل رو به بدن میمالید روی اون باند میبندید و تشک حرارتیتونو میذارید. در این مدت حس سرما(شبیه سرمای برف)در موضع دارید. پدیده علمی اپپتوزیس یا مرگ و دفع سلول چربی در اثر سرما

(جزوه و راهنمای کامل همراهش هست)

یه پک خریداری میکنید.که بسته به نیاز هرشخص سایز و مقدارش متفاوته

در منزل مصرف میکنید.

هفته ای سه بار و هربار ١/٥ ساعت وقت میگیره

خاصیت لیفتش خیلی عالیه. هم لیفته هم چربیسوزی. کلا بدن رو جمع میکنه.

نتیجه در افراد متفاوته ولی در بدترین حالت هر سه الی چهار جلسه یک سانت از هر ناحیه کم میشه

مثلا در دو هفته یک سایز کاهش داشتیم

در یک ماه و نیم دو سایز کاهش داشتیم

در یک جلسه ٣ سانت از یک ناحیه هم داشتیم

هرسایز ٤-٥ سانته

از لحاظ وزنی بین ٤-١٢ کیلو کاهش در ماه داشتیم . بهترینها هم تو هرجلسه ٢-٤ سانت از موضع کم میکنن. همه گزارشهایی که میگم تو سایت هست.

بادی رپ روشیه که در خیلی کشورها استفاده میشه

در ایران هم در کلینیک ها و سالنها و توسط متخصصین تغذیه یا پوست و مو حدود ١٥-٢٠ ساله استفاده میشه

انواع و اقسام داره و همه انواع موجوده

بهترین برند best choice میباشد.که غلظت ژل و نوع سرد ان فریز بسیار بالا دارد و قابلیت استفاده اسان با باند خشک و بدون خیسی و ریزش را دارا میباشد.

ایرانیهاش تو گالن ٤ لیتریه

سرد

گرم

نوع مرغوب ایرانی با بست چویس از لحاظ تاثیر گذاری تقریبا برابره. البته اگر (((واقعا مرغوب)))) باشه،و چیزی مخلوطش نکرده باشن.

تفاوت جلبک بست چویس و مواد ایرانی:

بست چویس ژله غلیظه استفاده راحتتره ریزش و خیسی و کثیف کاری نداره. تولید کارخانه بست چویس

مانکن استیل از بست چویس و جلبک رقیقتره . مثل روغن . استفاده سخت تره . و میزانش بیشتره.

مواد جلبکی ایرانی هم موجوده که تو گالن ٤لیتریه و اون هم درجات مختلف داره،

نحوه تاثیرگذاری:

مواد گرم و سردو تشک مکمل هم هستن. و مقایسه اونها باهم مثل مقایسه پیراهن و شلوار باهمه، در واقع پروسه چربیسوزی و دفع چربی در اثر استفاده هرسه کنار هم اتفاق میوفته،

پروسه درمانی به شکل زیر اتفاق میوفته:

این پک شامل تشک حرارتی و دونوع ژل جلبکه

تشک حرارتی روزنه های پوست رو باز میکنه و بدن رو اماده میکنه برای جذب ژل بین بافت چربی.و همینطور سلولهای چربی مرده توسط تعریق دفع میشن.

مواد گرم (به همراه تشک)حجم سلول چربیو کوچک میکنه

بنابراین کمک به جذب مواد سرد میکنه و مواد سرد طی پدیده اپپتوزیس یا مرگ سلول چربی در اثر سرما سلول چربی رو به مرگ سلولی میرسونه،

این روش همانند ان است که شما چندین بار کرایو انجام دید مضاف بر ان در کرایو سلولهای چربی خارج نمیشن ولی در این روش با تعریق زیاد تشک حرارتی و جلبک قهوه ای (گرم) خارج میشوند.

مواد گرم تعریق رو هم زیاد میکنه

اگر میخواید براتون میزان مورد نیازتون رو حساب کنم تماس بگیرید یا توسط اسمس یا واتسپ یا لاین اطلاعات زیر را بفرستید.

(١-سایز فعلیتون (سایزو مانتو و شلوار و برای اقایان پیراهن و شلوار)

و ٢-سایز ایده التون (سایزی که میخواید بشید)

و ٣-نواحی که میخواید مصرف کنید

و ٤-قد و وزنتون)

براتون میزانشو و اندازه تشک رو حساب میکنم.

اگر سوال دیگه ای هم داشتید در خدمتم.

tajalie.zibaii@gmail.com

٠٩٣٠٢٩١٢٦٩٩

ساعت پاسخگویی : لطفا ظهرها تا ساعت ٥ تماس بکیرید،

چنانچه قادر به پاسخگویی باشم، در تمامی ساعات باسخکو خواهم بود،

در تمامی ساعات میتوانید پیامک ارسال نمایید.

روشی که اراىه میشود(بکیج کامل) شامل: (تضمینی=لاغری صد در صد)

١-ترمو درمی(تشک حرارتی با سنسور تنظیم حرارت): کوجک کردن حجم سلولهای جربی

٢- بادی رب : کوجک کردن حجم سلولهای جربى

٣-فریز جربی(مرک سلولهای جربی توسط سرما) (در فصل سرما به همراه تشک حرارتی که استفاده از ژل را اسان و لذت بخش تر میکند)

٤- روشهای تغذیه صحیح بدون رزیم که در حدود ٩٨ درصد افراد سبب کنترل تغذیه میشود ،چنانجه کفایت نکرد رژیم درمانی

پودرهای لاغری خوراکی مخلوط ٤٠ گیاه در صورت درخواست ارائه میشود،

سلولهای چربی با این روش به اصطلاح کاملا میسوزن و به مرگ سلولی میرسن و دفع میشن بنابراین کاملا بدون بازگشته.

خاصیت لیفت این ژلها خیلی عالیه. هم لیفته هم چربیسوزی. کلا بدن رو جمع میکنه.

ﻓﺮﺁﯾﻨﺪ دقیق ﺍﺛﺮﮔﺬﺍﺭﯼ ( مواد فریز یا سرد): پدیده اپپتوزیس چیست:

ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﯾﮏ ﻓﺮﺁﯾﻨﺪ ﺣﺬﻑ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﭼﺮﺑﯽ ﺑﺪﻭﻥ ﺻﺪﻣﻪ ﺑﻪ ﭘﻮﺳﺖ ﻭ ﺳﺎﯾﺮ ﺑﺎﻓﺘﻬﺎﯼ ﺑﺪﻥ ﺍﺳﺖ. ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﭼﺮﺑﯽ ﺳﺮﻣﺎﺩﯾﺪﻩ ﺩﺳﺘﺨﻮﺵ ﭘﺪﯾﺪﻩ ﺁﭘﭙﺘﻮﺯﯾﺲ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﻧﺪ. ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺁﭘﭙﺘﻮﺯﯾﺲ ﻣﺮﮒ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ﺷﺪﻩ ﺳﻠﻮﻝ ﭼﺮﺑﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺿﺨﺎﻣﺖ ﻻ‌ﯾﻪ ﭼﺮﺑﯽ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﻮﺛﺮﯼ ﮐﺎﻫﺶ ﻣﯽ ﯾﺎﺑﺪ. ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﭼﺮﺑﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺑﻮﺳﯿﻠﻪ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻟﻨﻔﺎﻭﯼ ﺟﺬﺏ ﻭ ﺗﻮﺳﻂ ﻣﺎﯾﻊ ﻟﻨﻔﺎﻭﯼ ﺗﺨﻠﯿﻪ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯼ ﭼﺮﺑﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﭙﺬﯾﺮﺩ ﻭ ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﻻ‌ﻏﺮﯼ ﻭ ﮐﺎﻫﺶ ﺳﺎﯾﺰ و وزن ﺑﻮﺟﻮﺩ ﺁﻣﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺑﯿﻦ ﭘﻮﺳﺖ ﺑﺪﻥ ﻧﯿﺰ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﻭﺟﻮﺩ ﺳﺮﻣﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﭼﺎﺭ ﺷﻠﯽ ﻭ ﺍﻓﺘﺎﺩﮔﯽ ﻧﻤﯿﺷﻮﺩ. ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﺭﻭﺷﯽ ﺍﯾﻤﻦ ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﻋﺎﺭﺿﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺗﺤﻤﻞ ﺳﺮﻣﺎﯼ ﺁﻥ ﻧﯿﺰ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

مواد درجه یک و مرغوب:

برند best choice ، این مواد نیازی به مخلوط کردن با اب نداره، کاملا غلیظه مثل ژل ، و حس فریز زیاد دارد(٩-١١برابر مانکن استیل) مثل ژل به بدن مالیده میشه و باند خشک پیچیده میشه،

و مثل مانکن استیل نیست که ریزش و خیسی داشته باشه،

پودر کیاهی خوراکی لاغری: موجود است

پودر کیاهی چاقی : موجود است

کمربند و تشک برقی حرارتی ( به همراه کارانتی تعمیر ،در صورتی که قابل تعمیر نباشد گارانتی تعویض با یک عدد تشک سالم)

عرض ٣٠ سانت

عرض ٥٠سانت

عرض ٧٠ سانت

تشک مخصوص ران (دو عدد)

تشک مخصوص بازو (دوعدد)

سخن دوستانه:

(((((((١-گارانتی تشکها ،گارانتی واقعی میباشد و فقط در حد حرف نیست،

٢-در مورد همه کالاها حتی اگر خودم متحمل ضرر و زیان بشم از اینکه جنس نامرغوب بفروشم بیزارم و همیشه دوست دارم بهترین رو تقدیم مشتری عزیز کنم))))))

هرسوال یا راهنمایی خواستید در خدمتم.به غیر از روزهای تعطیل.اسمس هرزمان خواستید میتونید بدید.

٠٩٣٠٢٩١٢٦٩٩

٠٩٣٠٢٩١٢٦٩٩.....لاغرى موضعى به روش فریز چربى (بانداژ) ، بادى رپ و مانکن استایل ، جلبک دریایى· پاسخگویی ظهرها تا قبل از ساعت 5 . بغیر از روزهای تعطیل····بقیه مواقع هم چنانچه مساعد باشم پاسخگو خواهم بود·ارسال اسمس در تمامی ساعات. تاپیک1:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=329175&PageNumber=1 تاپیک2:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=341544&PageNumber=1 جهت عضویت در خانه تناسب و نیز دریافت رژیم روزانه رایگان روی لینک زیر بزنید ‏https://tlgrm.me/joinchat/Bgwhvzv9K8VnxMWY6RXxXw
((مژده. مژدهههههههه

مژده 😍😍😍😍😍😍😍😍مژده بی سابقه ترین تخفیف پک های بادی رپ تخفیف ده درصد از این لحظه تا ساعت ١٦ سه شنبه ٢٤ اسفند تحویل سفارش در صورتی که مشتری مایل باشد همین امسال صورت میگرد و در غیر اینصورت چنانچه مشتری مایل باشید میتواند از تخفیف در این محدوده زمانی یعنی تا ٢٤ اسفند استفاده نموده و سفارش را ١٥ فروردین به بعد تحویل بگیرد. دراین صورت پرداخت هزینه به صورت واریزی تا ساعت ١٦ روز سه شنبه ٢٤ اسفند باید انجام شود. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

💃💃💃💃💃💃

😍😍😍😍😍

(((((((((((((( لطفا سوال یا مشکل و یا سفارش خود را از طریق تلفن یا اسمس مطرح نمایید. )))))))))))))

بعضی از کزارشها در تابیک ١ و بعضی در تابیک ٢ میباشد،

برخی گزارشهای
همین تاپیک یعنی تاپیک ٢
(لاغری موضعی به روش بادی رپ و مانکن استایل):

محبوبه(مامان آرنیکا)

1393/5/14 - 7:44 صبح

سلام.

من از دیشب شروع کردم

باورم نمیشه که با 1 بار استفاده جواب داد.

دور کمر 1 سانت کاهش

دور ناف 1 سانت کاهش

زیر ناف 1/5 سانت کاهش

نکنه توهمه.چون من با شک و تردید این موادو خریدم.

صفحه٣٠٧ تاپیک٢

توتور

1393/5/12 - 2:24 عصر

منم امروز از النا جون خریدم مواد رو خیلی امیدوارم و هیجانزده ام که زودتر برسه دستم و شروع کنم

سایزهای من اینه دور باسن 110

شکم 107

صفحه ٣٠٧ تاپیک ٢

توتور

1393/5/15 - 2:23 عصر

النا جون مواد دستم رسید و گفتم اینجا هم ازت تشکر کنم

و شب انشالا استفاده میکنم

من ترد میل هم دارم و قبلا باتردمیل و رژیم سبک 13 کیلو کم کردم ولی الان اصلا فرصت نمیکنم ورزش کنم وگرنه خیلی کمک میکرد بهم

صفحه٣٠٨

توتور

1393/6/20 - 12:29 صبح

سلام

خوشحال میشمئ میبینم بقیه اینقدر خوب کم کردند

منم مواد را گرفتم ولی فقط 5 جلسه تونستم استفاده کنم اونم مرتب نه فاصله میفتاد بینش و تو 5 جلسه حدود 4 سانت دور شکمم کم شد ولی متاسفانه حیلی گرفتارم و نمیتونم وقت بذارم براش

میترسم هم همینجوری نامرتب استفاده کنم حروم بشه موادم

صفحه ٣١٢تاپیک٢

farnoosh

1393/5/1 - 3:55 صبح

من تو کتاب دکتر کرمانی هم دیدم نوشته بود بادی رپ روی سلولیت موثره خیالم راحت شد

farnoosh

1393/5/14 - 11:41 عصر

سلااااام

من امشب استفاده کردم واسه اولین بار

کنجکاو شدم ببینم چیزی کم کردم

با کمال تعجب دیدم 1سانت کم شده از رونم

ولی باورم نمی شهههههههههه

النا جون من فقط یک ساعت اول که محلولو زدم یخ کردم بعدش عادی شد اشکال نداره؟

من مواد سردو خالص زدم بعد با باند کشی خشک بستم

صفحه٣٠٨ تاپیک٢

farnoosh

1393/5/29 - 8:31 عصر

سلام

من بعد 8جلسه استفاده ران راستم 5سانت و ران چپم4سانت کم کردم

صفحه٣٠٩تاپیک٢

farnoosh

1393/6/11 - 8:18 عصر

سلام النا جان,من الان11جلسه اس استفاده کردم6سانت دور رانم کم شده

صفحه٣١٠تاپیک ٢

mahsastar

1393/4/31 - 5:56 عصر

سلام من حدود 1 هفته است که مواد رو گرفتم و 1 بار گرم و هر قسمت تقریبا 3 بار سرد استفاده کردم خیلی جمع و جورتر شدم ولی متاسفانه اندازه نگرفته بودم که به سانت بگم

صفحه٣٠٦تاپیک ٢

خاتونه

1393/4/28 - 6:00 عصر

وااااای یکتا جان خیلی بهت تبریک می گم چقدررررررر عالی

پستاتونو می خونم این همه کاهش دارین خیلی خوشحال میشم دلم میوخواد منم زودتر بخرم

صفحه ٣٠٥ تاپیک ٢

لیلی

1393/4/21 - 2:08 صبح

سلام

من امشب بااین سایت واین روش لاغری آشنا شده ام من تمام قرص های لاغری و رژیم دکتر کرمانی و کرایو لیپولیز رو امتحان کردم و نتجیه ای جز 2 یا3 کیلو ندیدم لطفا منو راهنمایی کنید که این روش روی من تاثیر خواهد داشت .مرسی

وزن من 90 و قد من 158

صفحه٣٠٣تاپیک٢

لیلی

1393/5/3 - 11:13 صبح

سلام خانم الناراد

من دیروز از موادم استفاده کردم و امروز 2سانت در ناحیه شکم کاهش سایز داشتم 114 شده بود 112

صفحه ٣٠٦ تاپیک ٢

لیلی

1393/5/5 - 5:43 عصر

سلام خانم راد

پس از 3جلسه 5سانت از دور شکمم کم شده

از تعجب دارم شاخ در میارم

غذامو کم کردم آب زیاد مینوشم

لی به خاطر مشکل کمرم ورزش نمیتونم بکنم

احساس میکنم استفاده از این مواد خودش حس سیری به آدم میده

ن از شما متشکرم

صفحه ٣٠٦ تاپیک ٢

لیلی

1393/5/11 - 7:11 عصر

سلام به خانمرادو دیگر دوستان

اندازه شکم من از115رسیده به 108

خیلی خوشحالم و خداروشک میکنم

ن فعلا فقط روی شکم دارم کار میکنم.

مرسی خانم راد

صفحه٣٠٧تاپیک٢

لیلی

1393/5/25 - 9:33 عصر

سلام

خوب و خوش هستید خانم النا وبقیه دوستان

پس از دو ماه مادرم اومد خونمون

به من گفتند چقدر جمع شدم

خیلی خوشحالم

من 22روز از این مواد استفاده میکنم.

صفحه٣٠٩تاپیک٢

لیلی

1393/5/28 - 3:12 عصر

سلام خانم راد و بقیه دوستان

من با 12 جلسه استفاده فقط در ناحیه شکم 10 سانت کم کردم

ولی وزن من تغییر نکرده البته فعلا

اندازها من از ابتدا تا کنون

115...............114.....113.....111.............................................الان 105

صفحه٣٠٩تاپیک٢

mani

1393/5/15 - 2:04 عصر

مرسی النا جون من ماندانا هستم نمیدونم یادتون میاد هفته پیش ازتون مواد سرد و گرم گرفتم.

تا الان 6 بار از مواد استفاده کردم.

یه کوچولو تغییر کردم اما سایز نگرفتم.البته رژیم هم دارم.

صفحه٣٠٨تاپیک٢

یکتامهر

1393/4/18 - 10:13 صبح

سلام منم حدود یکماه هست مواد رو گرفتم اما وقت نداشتم منظم استفاده کنم از دو روز پیش شروع کردم امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم. من کاملا چاقی موضعی دارم بالاتنه خیلی لاغر ولی در ناحیه ران و باسن سلولیت و چربی انباشته دارم و همچنین saddle bag. سایز هام رو هم میزارم

دور شکم 94

دور باسن 100

دور ران راست 61

دور ران چپ 59

صفحه٣٠٣تاپیک ٢

یکتامهر

1393/4/23 - 9:31 عصر

سلام من به خاطر پری یکهفته نتونستم استفاده کنم امروز دوباره گذاشتم و الان سایزهام رو گرفتم

دور شکم 94 بوده که شده 90 کاهش چشمگیری بوده !!

سایز درو باسن و ران ها هنوز تغییر نکرده.

دوستان یادتون باشه حتما در کنارش ورزش کنید این مواد به خاطر اون حالت سرمایی که ایجاد میکنه جریان خون رو در بافت چربی کهنه و در سطح افزایش میده و اگه ما ورزش کنیم برداشت چربی نسبت به حالت عادی افزایش پیدا میکنه.چون همون طور که میدونید در حالت عادی تعداد مویرگها در واحد سطح در بافت چربی کهنه کمتر هست و برداشت چربی اول از ذخیره گلیکوژن ماهیچه ها انجام میشه که با ورزش های هوازی میتونید اینو شیفت بدید به بافت چربی و در اون صورت هم چربی هایی که زودتر ساخته شده و کهنه تر هست دیرتر میسوزه و در اخرین مراحل مصرف میشه اما حالا که با این مواد امکان سوخت چربی های کهنه رو واسه بدنتون تسهیل میکنیم بیاین حتما کنارش ورزش کنیم تا این چربیهای سرسخت رو از بین ببریم .

من که این مواد رو گرفتم چون نمیخواستم فقط وزن کم کنم بلکه میخواستم در کنارش یه پوست سفت و صاف داشته باشم به زیبایی پاهای بازیگرای هالیوودی که این روش ها رو استفاده میکنن. امیدوارم همگی مانکن بشین.

صفحه٣٠٤ تاپیک ٢

یکتامهر

1393/4/24 - 9:17 صبح

سلام النا جان من فعلا فقط دوبار استفاده کردم و کاهش سایز در ناحیه شکم داشتم. 4 سانت. امیدوارم در باسن و ران هم کاهش رو به زودی ببینم.

صفحه ٣٠٤تاپیک ٢

یکتامهر

1393/4/28 - 1:06 صبح

بچه ها من واقعا واسم عجیبه الان دور شکم رو اندازه گرفتم 87شده تازه از مهمونی اومدم کلی شام خوردم فقط دوبار بادی رپ گذاشتم یعنی ممکنه؟ 7سانت کاهش!!!!!! ولی بقیه جاهام ثابته وااااااااای خیلی خوبه دفعه بد دیگه شکم رو نمیزارم چون سایزش خوبه دیگه

صفحه ٣٠٥ تاپیک ٢

یکتامهر

1393/6/10 - 1:14 صبح

سلام من بعد از نتیجه خوبی که دور پهلو و شکم گرفتم یکم تنبلی کردم و واسه ران ها میخوام با تاخیر از همین فردا شروع کنم امیدوارم نتیجش مثل شکم باشه واسم و مانکن میشم به زودی.

صفحه٣١٠تاپیک٢

یکتامهر

1393/6/11 - 10:27 عصر

مرسی النا جون از توضیحاتت و راهنمایی های خوبتون. راستش همین دیروز پری شدم و باید صبر کنم بعد شروع کنم. از شکمم7 سانت کم شد برگشت هم نداشت خیلی راضی بودم.خودم حس میکنم سلولیت هام هم بهتر شده.

صفحه٣١٠تاپیک٢

یکتامهر

1393/6/12 - 9:41 صبح

وای فرنوش جون 6 سانت ران کم کردی ؟ تبریک میگم دست راستت زیر سر من من که از شکم خیلی راضی بودم امیدوارم ران ام همینجور جواب بگیرم. راستش من خودم دانشجو دکترای تخصصی ام و موقعی که مواد رو خریدم فقط به خاطر از ببن رفتن سلولیتهام خربدم چون تمام منابع علمی تایید کرده بودن روی سلولیت موثره و یک ساعتم واسه النا جان روضه خوندم که سرمای -10 بافت چرب رو نکروز میکنه و اصلا به کاهش سایز فکر نمیکردم تا اینکه موادرو گرفتم و با امیدواری واسه سلولیت شروع کردم و در کمال تعجب دیدم که سایز کم کردم. یه بار دیگه فهمیدم هرچیزی که مکانیسم عملکردش هنوز مشخص نشده دلیل نمیشه که غلط باشه و جواب نده!!!! مثلا نسبت بالهایی زنبور به کل بدنش برای پرواز مناسب نیست و از نظر قوانین ایرودینامیک پرواز غیر ممکن هست اما زنبور اینو نمیدونه و پرواز میکنه!!!! النا جان واقعا دستت درد نکنه پیروز و سلامت باشی همیشه.

صفحه٣١٠تاپیک٢

یکتامهر

1393/6/13 - 8:26 صبح

بانوی اردیبهشت جان من که گفتم سرمای -10 چربی رو نکروز میکنه منظورم توی دستگاههای پزشکی بود.سرمای این مواد منفی 10 نیست اما واقعا موثر هست و من که ازش جواب گرفتم اگه -10 بشه که پوستت رو میسوزونه و داغون میکنه. عزیزم اینو گفتم که یه وقت اون چیزی که نوشتم باعث برداشت اشتباه نشه. در نهایت منظور من این بود که این مواد خیلی موثر هستن. منم احساس سرمای شدید نداشتم اما جواب گرفتم.

صفحه٣١١تاپیک٢

دکتر الی

1393/4/17 - 6:13 عصر

سلام

من دو روزه دارم میزنم. یه روز پک سرد. یه روز گرم

رو مواد سرد هم همونجور که گفته شده بود نخوابیدم

ولی در کمال ناباوری تغییر سایز داشتم

اینجوری:

دور بازو: 29.5 ( نیم سانت)

دور شکم: 91 ( یکسانت)

دور سینه: 99 ( یکسانت)

دور کمر: 80 ( یکسانت)

دور ران: 55 ( فعلا تصمیم ندارم رونهامو ببندم چون اندازه شون اوکیه)

یه توضیح: من ساز دور قسمت زیر سینه م رو هم میگیرم چون پشت کمرم چاقی و چربی انباشته بدی داره ولی تو سایزا ننوشتم

بیشترین کاهش رو هم تو این قسمت داشتم

قبل شروه 87 بود ولی امروز 85

الان امتحانامه رژیم غذایی افتضاحی دارم... همه ش فست فود

و ورزش هم ندارم. بخاطر همینه که وزنم نیم کیلو رفته بالا . ولی از 5شنبه باز رژیم سالم و فعالیت رو شروع میکنم

من تغییراتم رو یه روز در میون میذارم

صفحه٣٠٢ تاپیک ٢

فریبا

1393/3/27 - 8:28 صبح

درود بر تمام دوستان

من یکی از استفاده کنندگان مواد بادی رب از نوع سرد و گرم هستم ، به مدت 2 ماه است که این مواد را مصرف می کنم و تا الان نزدیک به 10 کیلو با رژیم و ورزش کم کردم ، این روش سلامت شما را تضمین کرده و عوارضی نخواهد داشت به همین دلیل برای دخترم نیز 3 روز پیش سفارش دادم ، امیدوارم او هم مثل من نتیجۀ مثبت بگیره

صفحه٣٠٢ تاپیک ٢

کارن

1393/2/21 - 12:28 صبح

سلام من هم جلسه ی پنجمم هست و دارم خوب جواب می گیرم امیدوارم .موفق

صفحه ٢٩٩ تاپیک ٢

فرناززز

1393/2/9 - 6:57 عصر

سلام النا جون امروز 3 روزه که از این مواد استفاده کردم

من قبلا ساکشن کرده بودم نتیجه ای که تا الان گرفتم این بود که قلمبه سلمبه هایی که بر اثر ساکشن ایجاد شده بود تا حد قابل قبولی از بین رفته هنوز به سانت چیزی کم نکردم ولی تا این جاش که من راضیم به نظرم میاد که لیفتم شده پاهام

صفحه ٢٩٨ تاپیک ٢

فرناززز

1393/2/11 - 1:59 عصر

مرسی النا جون من که از لیفتش خیلی راضیم بین نیم تا یک سانتم حدس میزنم که کم شده باشه رونام. فقط چون رزیم هم دارم نمیدونم علتش دقیقا کدومه .امروز جلسه پنجم بود که البته نتیجش فردا معلوم میشه . میدونی این قلمبه ها که بعد از ساکشن ایجاد شده بود حتی وقتی سایز و وزنم از اینم کمتر میشد بازم از الان بیشتر بود .

صفحه ٢٩٩ تاپیک ٢

فرناززز

1393/2/13 - 5:00 عصر

سلام النا جون

امروز 6 جلسه شد که انجام دادم تا حالا هر روز بود ولی دیگه میخوام یک روز دز میان باشه البته استخر و پیاده رویمو دارم رزیم هم به صورت کم خوری دارم الان 65 کیلوام با قد 163 دیگه وزنم خیلی مهم نیست پایین تر بیاد.چیزی که تا الان خیلی مشهوده لیفت روی رونامه من که خیلی راضیم کلا جمع و جورو سبک شدم .

صفحه ٢٩٩ تاپیک ٢

فرناززز

1393/2/23 - 10:34 عصر

بچه ها بیاین گزارش بدین ببینیم چقدر کم کردین من که فکر کنم رونام یک سانتی کم شده باشه دور باسنم هم یک سانت

صفحه٣٠٠

فرناززز

1393/2/24 - 3:29 عصر

دور بازوم بعد 2 بار استفاده 29 بود که شد 28.5 اگه همینطوری پیش بره و 27 بشه عالیه

صفحه٣٠٠ تاپیک ٢

فرناززز

1393/3/5 - 2:03 عصر

سلام النا جون خوبی راستش دقیق نمیدونم چند بار مصرف کردم ولی امروز که سایزمو گرفتم دیدم دور شکمو کمرم 2 سانت کم شده رانم 2 سانت کم شده دور باسنم 4 سانت من که خیلی خوشحال شدم

صفحه ٣٠٠ تاپیک ٢

فرناززز

1393/3/5 - 2:05 عصر

فکر کنم این مواد بعداز چند روز جواب بهتری میده شاید مثلا یه ماه بعد بازم کم کنم

فعلا فقط دارم رو بازوهام میذارم

صفحه٣٠٠تاپیک ٢

fahim
1392/10/30 7:48 ب.ظ
مرسی النا جوووووووووونم آخ جووووووووووون من از شب اول دارم تغیرات رو حس میکنم
صفحه٢٩٠تاپیک٢

fahim

1392/11/19 - 12:39 عصر

سلام النا جون من از موادم فعلا فقط واسه شکم و پهلو استفاده میکنم در مدت 2 هفته با رعایت رژیم و پیاده روی و رقص تونستم از 83.500 به 78.300 برسم

و یه سایز کم کردم از 44 به 42 رسیدم

هووووووووووووووراااااااااااااااااااااااا

صفحه ٢٩٣ تاپیک ٢

fahim

1392/12/1 - 9:14 صبح

سلام النا جونم من بازم وزن کم کردم 1.5 کیلو الان 76.800 هستم و خیلیییییییییییییییی خوشحالم

مرسی عزیزم

راستی نزدیکه دوران پریودم هستم تو این دوران مواد سرد رو نذارم؟

صفحه ٢٩٤ تاپیک ٢

fahim

1392/12/3 - 9:22 صبح

سلام النا جونم نه دیگه اون باز نشد یه جدید ساختم

23 روز استفاده از مواد گرم و سرد :1سایز کاهش

6.700 کاهش وزن داشتم

رژیم و پیاده روی و مصرف آب فراوون رو هم رعایت کردم

صفحه ٢٩٤ تاپیک ٢

fahim

1392/12/7 - 6:23 عصر

سلام

من چون پریود هستم این هفته فقط گرم گذاشتم وزنم خیلی تغییر نکرد فقط 200 گرم ولی همیشه این روزا شکمم خیلی بزرگ میشد ولی اینبار هیچ فرقی با قبلش نکرد و این خیلی برام جالب بود و خبری از اون ورم ها نبود

صفحه ٢٩٥ تاپیک ٢

*maman mimi*
1392/1/26 5:29 ﺏ.ظ
گﺰﺍﺭﺵ ﻫﻔﺘﻪ ﻗﺒﻞ
ﺷﮑﻢ..............99...............92(-7)
ﺯﯾﺮ ﺷﮑﻢ..........104..............98(-6)
ﺩﻭﺭ ﮐﻢ............95................81(14)

ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺍﯾﻦ ﻫﻔﺘﻪ

ﺷﮑﻢ..............99...............90(-9)
ﺯﯾﺮ ﺷﮑﻢ..........104..............95(-9)
ﺩﻭﺭ ﮐﻢ............95................80(15)
صفحه 63 همین تاپیک

*maman mimi*
ﭘﺴﺖ ﻫﺎ: 715
ﻋﻀﻮﯾﺖ: 4/9/1388
1392/1/26 5:30 ﺏ.ﻅ
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﻫﻔﺘﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺮﻡ ﺷﻠﻮﻍ ﺑﻮﺩ ﻭ ﮐﻢ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩﻡ.
صفحه 63 همین تاپیک

*maman mimi*
1392/1/23 1:29 ق.ظ
من تو عید استفاده نکردم.غذا هم اصلا رعایت نکردم ،خدا رو شکر برنگشت.
صفحه٣٥تاپیک ٢

*maman mimi
1392/1/23 1:31 ق.ظ
والا دقیقا نمیدونم ،فکر کنم 17-18 باری بستم.از اوایل اسفند شروع کردم
صفحه ٣٥

maman mimi
1392/1/23 1:28 ق.ظ
سلام
ظاهرا اینجا صحبت از انضباط و حضور وغیاب ....اگه اینجوری که من حتما رد میشم!
و اما گزارش من:
شکم..............99...............92(-7)
زیر شکم..........104..............98(-6)
دور کم............95................81 (-14)

*زیز شکمم بعد زایمان دو تیکه شده بود (مثل پیر زنا که شرتم نپوشن هیچ جاشون معلوم نمیشه!!البته نه تا اون حد)ولی الان خیلی خوب شده.
صفحه ٣٥

maman mimi
1392/1/23 1:34 ق.ظ
نه رژیم نداشتم.ولی به همین زودی ها قرار فاز دوم رو شروع کنم
صفحه٣٥

ملودی
1392/2/10 4:23 ب.ظ

من وقفه زیاد انداختم. کاهشای قبلمو ندارم ولی خیلی زیاده. این سری 5بار استفاده کردم
دور سینه 3سانت
زیر سینه 2سانت
دورشکم روی معده (5سانت بالای ناف) 3سانت
باسن 2سانت
ران راست 4سانت
ران چپ 3سانت
زیر شکم(4سانت زیر ناف) 4 سانت
بازو 2سانت
پایین ران 2سانت
ساق پا 2سانت
دور زانو 3سانت
صفحه ٩٤ تاپیک ٢

ملودی
1392/2/10 4:29 ب.ظ

شایدم 6 بار. وقفه هایی که انداختم طولانی بود ولی برگشت نداشتم. الان طوری شدم که روم میشه برم مهمونی و تو مکانهای اجتماعی.قبلا همیشه فراری بودم. میفهمید چی میگم دیگه. . .
اگر سایزای قبلیمو پیدا کردم براتون میذارم. فکر کنم در کل دو سایز لباسی کم کردن. شایدم یک و نیم سایز لباسی
صفحه ٩٦ تاپیک ٢

asalsadat
24جلسه مصرف. 3 سانت کاهش
همراه پرخوری

چیتا
1392/3/7 7:24 ﺏ.ﻅ
ﻣﻦ ﺟﺎﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﯿﻦ 8 ﺗﺎ 10 ﺳﺎﻧﺖ ﮐﻢ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﻻ‌ﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﺩﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﻫﺲ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﮑﺮﺩﻡ ﻭﻟﯽ ﯾﻪ ﺳﺎﻧﺘﺸﻢ ﺑﺮ ﻧﮕﺸﺘﻪ
صفحه 226 همین تاپیک

فاطیماا
ﻋﻀﻮﯾﺖ: 29/2/1392
1392/3/7 11:06 ﺏ.ظ
ﺁﺭﻩ ﺁﺭﺯﻭ ﺟﻮﻥ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺩﻭ ﺟﻠﺴﻪ ﺩﻭ ﺳﺎﻧﺖ ﻭ ﺗﻮ ﺳﻪ ﺟﻠﺴﻪ 4 ﺳﺎﻧﺖ ﮐﻢ ﮐﺮﺩﻡ
ﻭ ﺭﺍﺿﯿﻢ
صفحه 229 همین تاپیک

پولک
1392/1/19 11:29 ب.ظ
من سه شبه از محلول سرد استفاده میکنم همزمان هم پیاده روی و رژیم کالری شماری دارم مامانم امشب دیدم گفت لاغر شدم:-O
سایزم یه دو سه سانتی کمتر شده
صفحه ١٦ همین تاپیک

پولک
1392/1/20 12:45 ق.ظ
مرسی النا جون
من خداروشکر ارادم تو لاغر کردن خوبه یکی از دوستامو قرار تو تابستون ببینم بهش قول دادم باربی بشم خخخخخخخ
واقعا این شش ماه بعد زایمان از خودم خیلی بدم میاد
تازه برا شوهرم بستم تا حالا سه سانت دور شیمکش کوچیک شده
صفحه ١٧ همین تاپیک

پولک
1392/1/20 1:56 ق.ظ
تعداد دفعات مصرف و میزان کاهش:
من یه بار بازوهام که یک سانت
یکبار شکمم یه ناحیه دو سانت یه ناحیه سه سانت
یکبارم رونام که دو سانت
چون بچه کوچیک دارم نمیتونم همه رو یکجا ببندم
صفحه ٢١همین تاپیک

زهرا16
1392/1/20 9:32 ق.ظ
راستی من یک تجربه دارم که خودم امتحان کردم و جواب داده اینه که زمانی که باندها رو می بستم و احساس سرما نمی کردم همون موقع 2 لیوان آب می خورم و خوب جواب می ده یعنی که آدم حسابی یخ می کنه.
صفحه ٢٣همین تاپیک

marz
1392/1/20 11:54 ق.ظ

من 10-11 بار مرتب استفاده کردم

3-4سانت شکمم کم شد

1/5 باسن
0.5 سانت بازوم فکر کنم
(صفحه٢٤همین تاپیک)

marz
1392/1/20 12:20 ب.ظ
زهرا جون آره بچه ها وزن هم کم میکنن

اما من خودمو اصلا وزن نکردم

اشتهامم آره کم شده بود
صفحه ٢٤

شرمان
1392/1/20 5:33 ب.ظ
من نسبتم همون یک به پنجه. گاهی یخ میکنم گاهی نه اما فکر میکنم آثارش خوبه.
صفحه٢٧تاپیک ٢

مامان مهناز 2
1392/1/23 1:09 ق.ظ
13 سانت شرمان جون دور رانهام کم شده
صفحه ٣٤تاپیک ٢

مامان مهناز
1392/1/23 1:20 ق.ظ
شرمان جون باور کن کار خاصی نکردم فقط یه کم سفت بستمش وروش دراز کشیدم
صفحه ٣٤تاپیک ٢

زهرا16
1392/2/2 8:50 ق.ظ
سلام الناجون
صبحت بخیر عزیزم
اگه یادت باشه دوشنبه هفته گذشته که قرار بود سایزها رو بزاریم من 8 روز به مدت 2 ساعت استفاده کرده بودم و گفتم کم نکردم علتشو فهمیدم به خاطر پری بود . یعنی کم کرده بودم ولی چون ورم داشتم مشخص نمی شد توی این چند روز نتونستم بزارم ولی ( به خاطر همون موضوع و هم اینکه یکم بدنم سوخته بود ) آب زیاد خوردم یعنی موارد دیگه رو رعایت کردم که اگه کم کردم حداقل زیاد نشه و دیشب اندازه هامو گرفتم که به این شرح است:
زیر سینه 2 سانت
دور کمر 2/5 سانت
دور شکم 2 سانت
دور باسن 3 سانت
دور ران 3 سانت
وزن یک کیلو
ازت بخاطر زحماتت ممنونم عزیزم
صفحه ٦٦تاپیک ٢

باران
1392/2/2 3:57 ب.ظ
سلام به همه دوستان من 8 روز قبلا استفاده کردم و حدود 5 سانت رو شکم کم کردم روی بازو رو هر چقدر اندازه گرفتم نتونستم ب امتر دربیارم چقدر کم شده اما رو لباس کاملا معلومه کم شده ، البته من رژیم داشتم و نمیتونم دقیق بگم این کاهش سایز همش برای رژیم هست یا برا محلول ،
حالا رژیمم تموم شده ، وزنم شده 63 ، سایزم 38 شده ، همه هم دکتر و هم اقوام و دوستان میگن بسه ، اما من اصرار دارم یه سایز دیگه کم کنم در واقع الان 38 به تنم کیپه میخوام آزاد واسته ، خلا صه گذاشته بودم بعد رژیم فقط از مواد استفاده کنم که بتونم راجع بهش دقیق نظر بدم و میخوام از فردا شروع کنم ، فقط برای شکم استفاده میکنم ، از زیر سینه میبندم تا پایین شکم یه روز درمیون ، تا هر چقدر موادم جواب بده ، روراست خیلی دیگه برام مهم نیست وزنم بیاد پایین میخوام فقط شکمم سفت بشه و یکم جمع تر ،
صفحه٦٦تاپیک٢

parmis59
1392/2/8 12:48 ق.ظ
من کلا 20 بار استفاده کردم ولی نه مرتب 12کیلو کم کردم
صفحه ٨٧ تاپیک٢

زهرا16
1392/2/9 8:43 ق.ظ

زیر سینه 102 *****بعد از 8 بار استفاده ( سری قبل) 2 سانت - ****بعد از 4 بار استفاده( سری جدید)- 1 سانت
دور شکم 117-*****بعد از 8 بار استفاده ( سری قبل) 2 سانت -****بعد از 4 بار استفاده( سری جدید)- نیم سانت
دور باسن 120-*****بعد از 8 بار استفاده ( سری قبل) - 3 سانت -***بعد از 4 بار استفاده( سری جدید)- نیم سانت
دور ران 77-********بعد از 8 بار استفاده ( سری قبل) 3 سانت -***بعد از 4 بار استفاده( سری جدید)- 1 سانت
وزن 89-**********بعد از 8 بار استفاده ( سری قبل) 1 کیلو -*****بعد از 4 بار استفاده( سری جدید)- 600 گرم
دور کمر 99/5 -*****بعد از 8 بار استفاده ( سری قبل) - 2/5 سانت *بعد از 4 بار استفاده( سری جدید)- نیم سانت
روی ناف 113 -*****بعد از 8 بار استفاده ( سری قبل) 2 سانت -***بعد از 4 بار استفاده( سری جدید)- 1/5 سانت

بقیه جاها رو استفاده نکردم

اندازه های جدید
زیر سینه 99
دور شکم 114/5
دور باسن 116/5
دور ران 73
وزن 87/400
دور کمر 96/5
روی ناف 109/5
توضیح : ( هر روز به مدت 2 ساعت استفاده کردم 8 بار جدا بعد پری شدم و 4 بار جدا )
صفحه ٩٢ تاپیک ٢

زهرا16
1392/2/9 11:57 ق.ظ
نه من رژیم نداشتم ستی جون .ولی از روزی که از محلولها استفاده می کنم اشتهام خیلی خیلی کم شده . مثلا من بین روز کیک و شکلات و چیپس و ... چه سرکار بودم چه توی خونه می خوردم . ولی الان نه اصلا یعنی هیچ میلی ندارم بهشون حتی همکارام جلوی من بخورن حتی هوس هم نمیکنم. غذام هم قبلا دو کفگیر برنج بوده الان شده 10 قاشق گاهی اوقات هم کمتر . البته به جاش در طول روز آب زیاد می خورم. حتی بین غذا . من قبلا حتی نصف شب بیدار که می شدم گرسنه ام می شد یک چیزی می خوردم ولی الان یک بطری آب می زارم بالای سرم شب که بیدار بشم فقط آب می خورم.
به قول النا جون سایز بهتره کم بشه تا وزن. البته واکنش بدنهای مختلف متفاوته
صفحه ٩٢ تاپیک ٢

nemol
1392/9/10 11:22 ق.ظ
سلام إلنا جوووووووووون بعد٣بارمصرف ورجیم البته رجیم ٢هفته ١کیلو کم کردم
صفحه٢٨١تاپیک٢

nemol
1392/9/16 7:05 ب.ظ
سلام النا جون بعد ٣بار استفاد تواین هفته ٦٠٠ کرم کم شدم
صفحه ٢٨٢ تاپیک ٢

nemol
1392/10/4 3:27 ب.ظ
سلام النا جون خوبی کلم من دارم استفاده میکنم حتی موادو کمتر هم میریزم وحس سرما رو دارم شوهرم میکه جم شدس
صفحه ٢٨٥ تاپیک٢

nemol
1392/10/24 1:04 ب.ظ
سلام انتیا وآل هو جون أمید ارم موفق شدیم من سایزم از 46 به ٤٢ رسید شماها جطور
صفحه٢٨٩تاپیک٢

nemol
1392/10/24 1:04 ب.ظ
سلام انتیا وآل هو جون أمید ارم موفق شدیم من سایزم از 46 به ٤٢ رسید شماها جطور
(حدود ٢٠ جلسه)
صفحه٢٨٩تاپیک٢

nemol
1392/10/30 6:38 ب.ظ
سلام دوستان من جند روز تنبلی کردم و نزاشتم از امروز شروع میکنم ال هو جون رجیم از امروز شروع کردم ٨٤. الان ٧٩ کیلو هستم شما جطور
صفحه٢٩٠تاپیک٢

nemol
1392/11/2 11:39 ق.ظ
منم این هفته 300کرم کم کردم هورررررررررا

صفحه٢٩١ تاپیک ٢

nemol

1392/11/13 - 12:25 صبح

سلام النا جون من شدم ٧٨ البته بیاده روی ورجیم کم کردم

صفحه ٢٩٢ تاپیک ٢

nemol

1392/11/17 - 1:04 صبح

من با رجیم کرمانی روزی نیم ساعت بیاده روی وىک ربع حلقه زدن وبادی رب وزنم وسایزمکم شد الان شلوار ٤٢ بهم کشاد شده. من میتونم بس میشه. این شعار منه

صفحه٢٩٣ تاپیک ٢

nemol

1392/11/17 - 1:07 صبح

من با یک کیلو مواد نمیدونم جند بار بتم ولی با این مقدار سایزم از٤٦ رسید به ٤٢ که برام کشاد شده میخوام تاعید دو سایز کم کنم

صفحه٢٩٣ تاپیک ٢

nemol

1392/11/21 - 11:42 عصر

عسل جون این مواد برای موضعی خیلی خوب من رونام بزرک که براحتی جربیش اب نمیشه وأین مواد کمک میکنه به راحتی سایز کم کنی برای من که خوب بوده

nemol

1392/12/4 - 5:58 عصر

البته بأزمة باید کم بشم الان 76کیلوشدم از أمشب باید دوباره ببندم النا جون باید بهت بزنکم مواد ازت بخرم بازم ممنون

صفحه٢٩٤تاپیک٢

آنیتا
1392/10/12 12:05 ب.ظ
النا جونم مرسی راستش دور باسنم بوده 105 اما بعد 1 ماه مصرف شده بود 101
صفحه٢٨٦تاپیک٢

آنیتا
1392/10/12 12:05 ب.ظ
راستی دور ران پام هرکدوم بوده 60 الان شده 57
صفحه٢٨٦تاپیک٢

آنیتا
1392/10/23 4:18 ب.ظ
النا جون من از باند صورتی کشی استفاده میکنم دقت کردم دیدم اگر باندهارو بعد از استفاده بشورم برای مصرف بعدی حد فریز شدنش بالا میره.و کاملا عمل میکنه.مچکرم بانو
(البته برای کسانی که با اب مخلوط میکنن و اغشته میکنن)
صفحه٢٨٩ تاپیک ٢

آنیتا

1392/11/13 - 12:37 عصر

سلام دوست جونیا من با رژیم کالری و بادی رپ سرد (موضعی) تونستم 1/5 کم کنم کلی

خوشحالم مچکرمممممممم

صفحه ٢٩٣ تاپیک ٢

آنیتا

1392/12/3 - 2:40 عصر

سلام علیکم دوست جونیا همگی خوبین؟

دوستان گلم من که مانکن شدم رفت ترکوندم و کلی لاغر کردم مخصوصا ناحیه باسن

صفحه ٢٩٤ تاپیک ٢

آنیتا

1392/12/4 - 4:00 عصر

عزیزم کلا 2 ماه شد.و وزنم الان شده 59 بنظرم کاملا خوب هستم و احتیاج به لاغری بیشتر نیس.البته هفته ای یک بار و استفاده میکنم .

صفحه ٢٩٤ تاپیک ٢

مامان الهوNEGRO

1392/10/15 8:17 ب.ظ
سلام النا جان
من از تعطیلات برگشتم
دیروز دوباره از مواد استفاده کردم جلسه چهارم
سایزم تغییر نکرده . وزنم قبل از سفر یک و نیم کم شده بود
اما دیروز رفتم لباس بدم برام بدوزند خیاطم وقتی اندازه هام رو میخواست بگیره گفت چقدر جمع و جور شدی!!!
همین یه جمله کلی به من انرژی داد
یه چیز دیگه ...پوست بغلهای ران پام دون دون بود!!! با کمال تعجب دریافتم که پوستم صاف شده خیلی
صفحه ٢٨٦تاپیک٢

مامان الهو (NEGRO
1392/10/20 3:17 ب.ظ
سلام النا جون....
سلام نمول جون......
من اومدم فقط یه سر بزنم و ببینم دوستان در چه حالند....
و گزارشم اینکه هنوز وزن و سایز نزدم اما چند نفر توی مهمونی بهم گفتن که جمع و جور شدی!!!!
صفحه ٢٨٨تاپیک٢

مامان الهو (NEGRO

1392/10/23 12:13 ق.ظ
وزنم 1 کیلو و نیم کیلو کم شده
صفحه ٢٨٨تاپیک٢

NEGRO

1392/11/22 - 8:49 عصر

مرسی خانومی...راستش وقت پیاده روی ندارم .به دلیل مشکل زانو تردمیل هم نمیتونم استفاده کنم . اما دراز نشست میرم

رژیم هم خوب رعایت نمیکنم اما کم میخورم

صفحه٢٩٤ تاپیک ٢

NEGRO

1393/1/19 - 5:23 عصر

النا جان سلام

عزیزم اومدم بگم که شلوار فرمم داره از پام میفته!!!!!!خخخخخخخخ

حتی توی عید هم که کلی آجیل خوردم خوشبختانه وزنم اضافه نشده و به طور محسوس شکم و باسنم جمع و جور شده

خودمم روحیه گرفتم و دیگه پر حوری نمیکنم

صفحه ٢٩٦ تاپیک ٢

شهلا
1392/10/24 6:28 ب.ظ
مواد رو با آب جوش قاطی کردم اما نجوشوندم. بعد هم که بستم رفتم رو تردمیل .به نظرم یه ریزه جمع شدم.
صفحه٢٨٩تاپیک٢

mahal
1392/10/28 12:26 ب.ظ
سلام دوستای گلم
من حدود دو ماه 13 روز از مواد سر د وگرم استفاده کردم 7 کیلو کاهش وزن 5.5 سانت دور کمر دور بازو 5 سانت و پشت کمر 4.5 سانت کاهش داشتم.امتحان کنید نتیجه اشو میبینید
صفحه٢٩٠تاپیک٢

mahal
1392/11/5 12:04 ب.ظ
سلام دوستای گلم
من 7 کیلو کاهش وزن داشتم دور بازو 5 سانت دور شکم 7 سانت کاهش.
صفحه٢٩١تاپیک٢

٠٩٣٠٢٩١٢٦٩٩.....لاغرى موضعى به روش فریز چربى (بانداژ) ، بادى رپ و مانکن استایل ، جلبک دریایى· پاسخگویی ظهرها تا قبل از ساعت 5 . بغیر از روزهای تعطیل····بقیه مواقع هم چنانچه مساعد باشم پاسخگو خواهم بود·ارسال اسمس در تمامی ساعات. تاپیک1:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=329175&PageNumber=1 تاپیک2:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=341544&PageNumber=1 جهت عضویت در خانه تناسب و نیز دریافت رژیم روزانه رایگان روی لینک زیر بزنید ‏https://tlgrm.me/joinchat/Bgwhvzv9K8VnxMWY6RXxXw

لینک تابیک ١: تاپیک قبلی، لاغری به روش بادی رپ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=329175&PageNumber=1 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=329175&PageNumber=215 بعضی از تغییر سایزو وزنهای دوستان تاپیک که من دارم :

گزارشهای تاپیک ١:لاغری به روش بادی رپ

فریبا پست ها : 5 عضویت:1393/3/20 1393/4/14 - 1:11 عصر سلام بر همگی بعد از گذشت 3 ماه از زمانی که مواد بادی رپ را استفاده می کنم ، تمام دوستان و آشنایان در مورد لاغری من سئوال می کنند و همه در عجب هستند که چطور توانستم در عرض 3 ماه از وزن تقریبی 85 کیلو به 71 کیلو برسم. من کاهش وزنم و در نهایت به وزنی ایده آل تر رسیدن را مدیون اول تلاشی که در این راه کردم و بعد مواد بادی رپ هستم.. بسیار از نتیجه به دست آمده راضی هستم صفحه٢١٥تاپیک١ فریبا پست ها : 5 عضویت:1393/3/20 1393/3/26 - 3:13 عصر سلام دوباره به همراهان مواد لاغری بادی رپ، دیروز از این مواد برای دخترم هم سفارش دادم و هم سرد و هم گرم رو خریدم ، امیدوارم اون هم مثل من جواب بگیره و بتونه از استفاده این مواد نتیجه بگیره صفحه٢١٤تاپیک١ فریبا پست ها : 6 عضویت:1393/3/20 1393/3/21 - 3:20 عصر سلام، من یکی از استفاده کنندگان مواد بادی رپ (سرد و گرم) هستم ، دو ماه از این مواد استفاده کردم و 10 کیلو البته با رژیم غذائی و ورزش کم کردم . به همه دوستان توصیه میکنم از این مواد استفاده کنند و با روش بسیار بی خطر به وزن دلخواهشون برسن. صفحه ٢١٤ تاپیک ١ مامان مهناز. . . . . . .بعداز ٢٥ بار استفاده دور شکم ٢٠ سانت کاهش.
بعد از ٢٠ بار دور باسن 10 سانت کاهش. دور ران 9 سانت کاهش.
بعد از ٢٠ بار 7 کیلو کاهش وزن .

این میزان رو بدون رژیم و ورزش کم کردن ولی بعد از اون رژیم کم خوری و پیاده روی رو شروع کردن،

parmis59 ........>10 کیلو کاهش وزن . 26 روز استفاده
١٢کیلو کاهش ٣٥روز استفاده

هلیا . . . . . . . . . . . شکم و پهلو 6-7 سانت کاهش .محلول گرم. حدود یک ماه و نیم استفاده

آیدا . . . . . . . . . . . در هر بار استفاده دور بازو 0/5-1/5 سانت کاهش . دور شکم 2-3 سانت کاهش.دور ران1/5 -2 سانت کاهش.دور ساق 0/5 - 1/5 سانت کاهش.

درسا . . . . . . . . . . میزان کاهش: (ران 7 سانت.بازو 4 سانت. =>7بار .)(سینه هر کدام 3 سانت =>4بار.) (ساق پا 2سانت. شکم رو ی ناف و بالای ناف 5سانت.زیر شکم 2 سانت=> 5بار استفاده)

پگاه. . . . . . . . . . . .(لیپولیز کردن و به این دلیل سایزاشون متغیره و بدن زیاد ورم میکنه). مصرف بعد از لیپو بوده. میزان کاهش: دور شکم بالای ناف 3 سانت. پایین ناف 2 سانت. دور ران 1 سانت. دور بازو 1 سانت. 5بار استفاده

ملودی. . . . . . . . . .(لیپولیز کرده.مصرف بعد از لیپولیز است) دور شکم 3سانت.سینه هر کدام 3 سانت. ران 5سانت. بازو 3سانت. باسن 4 سانت. ساق پا 2سانت. کاهش وزن 4 کیلو.

م-ام-انا. . . . . . . . . در طول یک هفته.میزان کاهش : دور باسن 2سانت. دور شکم 3سانت. ران 3سانت

فرناز. . . . . . . . . . .میزان کاهش: دور باسن4سانت در 3بار مصرف

سیمبا. . . . . . . . . . .میزان کاهش :شکم 3سانت. زیر شکم4 سانت. ران 2سانت. باسن 4سانت. کاهش وزن 1/5 کیلو. 4بار مصرف

مامان مهناز. . . . . . . 3 بار با باند استفاده کرده. 2 بار فقط مواد رو مالیده به بدنش. یززان کاهش: زیر سینه 3سانت کاهش. شکم 2سانت کاهش. باسن 5 سانت کاهش.ران 4سانت کاهش.

سحر. . . . . . . . . . 3/5 ازکمرو 1/5 سانت ازشکم کم شده 5 بار استفاده کردن.

mahal
1392/10/19 10:30 ق.ظ
سلام دوستای گلم
من حدود 2 ماه که هم از مواد سرد وهم مواد گرم استفاده میکنم.از النا جون خریدم.6 کیلو کاهش وزن داشتم.5 سانت دور شکم 5 سانت دور بازو و 4 سانت پشت کمر کاهش داشتم.توصیه می کنم حتما یک دوره استفاده کنید تا نتیجه اونو ببینید.
موفق باشید
(مجموعا ١٣جلسه)
صفحه٢١٣ تاپیک١

*(: ﺑﺎﻣﺒﻮ*
ﭘﺴﺖ ﻫﺎ: 2,018
ﻋﻀﻮﯾﺖ: 20/6/1390
1391/11/4 10:27 ﻕ.ﻅ
ﺳﻼ‌ﻡ
ﺍﻧﺸﺎﻟﻠﻪ ﺣﺎﻝ ﻫﻤﮕﯽ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﻪ...
ﺍﯾﻨﻢ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﻣﻦ:
ﺑﻌﺪ ﺍﺯ 6 ﺑﺎﺭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ
ﻭﺯﻥ 1 ﮐﯿﻠﻮ ﮐﺎﻫﺶ
ﺩﻭﺭ ﺷﮑﻢ 4ﺱ ﮐﺎﻫﺶ
ﺩﻭﺭ ﭘﻬﻠﻮ 4ﺱ ﮐﺎﻫﺶ
ﻗﺴﻤﺖ ﺯﯾﺮ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﻢ 3ﺱ ﮐﺎﻫﺶ
ﻣﻤﻨﻮﻥ
صفحه 59 تاپیک ١

*مامان مهناز 2*
1391/10/20 10:05 ق.ظ
سلام دوستان صبح به خیر اینم از گزارش من (دو بار استفاده از باند)
دور شکم =4سانت کاهش
دور باسن=3سانت کاهش
دور سینه=3سانت کاهش
دور ران راست=3سانت کاهش
دور ران چپ=4سانت کاهش
شکمم نصبت به قبل یه مقدار سفتتر شده
من الان خوشحالم اگر اینطور پیش بره تا عید حسابی مانکن می شم
دست النا جون درد نکنه که اینکه تاپیک را راه انداختن و این محصول راه معرفی کردن

مامان مهناز 2
1391/11/25 10:08 ق.ظ
سلام دوستان
من اولین بار بعد از دو بار استفاده در ناحیه شکم وران دوسانت کم کردم.

مامان مهناز 2
1391/11/25 10:17 ق.ظ
بعد از 20 بار استفاده
دور شکمم از110رسیده به 95
دور باسنم از 110 شده 100
دور رانم از68شده59
7 کیلو کاهش وزن
می خواستم بگم که به این محصول اصلا شک نکنید منم شوهرم قبول نداشت این محصول را به زور برام گرفت میگفت همه اش تبلیغات الکیه ولی الان خیلی قبولش داره وبه راحتی دومیش را هم سفارش داد
صفحه 75 تاپیک قبلی
رژیم و ورزش نداشتم.جدیدا میخوام شروع به رژیم و ورزش کنم که نتیجه ام سریعتر بشه.
من قبل از اینکه از این مواد استفاده کنم بخاطر زایمان شکمم شل واویزون بود ولی الان خیلی جمع وجور وخوش فرم شده
صفحه 76 تاپیک ١

baran
1391/12/11 1:18 ق.ظ
ﺳﻼ‌ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﯼ ﮔﻠﻢ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﺯ ﺻﺒﺢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺑﻮﺩﻡ ﻭﻟﯽ ﻓﮑﺮﻡ ﺩﺭﮔﯿﺮ ﺳﺎﯾﺰ ﺯﺩﻥ ﺑﻮﺩ ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻪ ﺭﺳﯿﺪﻡ ﺍﻭﻝ ﺳﺎﯾﺰ ﺯﺩﻡ ﮐﻪ ﺑﯿﺎﻡ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺑﺪﻡ
ﺭﻭﯼ ﻣﻌﺪﻩ4 ﺳﺎﻧﺖ
ﺭﻭﯼ ﻧﺎﻑ 7 ﺳﺎﻧﺖ
ﺯﯾﺮ ﻧﺎﻑ 2 ﺳﺎﻧﺖ
ﺑﺎﺳﻦ 2 ﺳﺎﻧﺖ
ﺩﻭﺭ ﺭﺍﻥ 3 ﺳﺎﻧﺖ
ﺩﻭﺭ ﺑﺎﺯﻭ 1 ﺳﺎﻧﺖ
ﺑﻌﺪ ﺍﺯ 6 ﺑﺎﺭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ
صفحه 129

parmis59
1391/12/12 11:42 ب.ظ
امروز خونه مادر شوشو اینا مهمون بودیم پدر شوشو منو دیده میگه خیلی جم و جور شدی خیلی خوب شدی چیکار میکنی یک لحظه نزدیک بود قلبم وایسته گفتم الان شوشو میگه به بدنش جلبک میماله همه میترکن از خنده فوری خودم گفتم روزی 1ساعت پیاده روی میکنم .

parmis59 ..............
10 کیلو کاهش وزن . 26 روز استفاده

piraye
1391/12/10 10:46 ق.ظ
اولین سایز گیری 91/12/4 بعد از 6 بار استفاده تا تاریخ 91/12/9
دور سینه : 10 سانت کاهش
بالای شکم : 2 سانت
زیر ناف: 6 سانت ( البته فوق العاده سفت شده و از حالت شلی در اومده )
ران : 6 سانت
ساق پا : 2 سانت ( اصلا نبستم فقط اضافه موادم و زدم به پاهام )
بازو : 3 سانت
صفحه 125

elaheeeee
1391/12/11 1:52 ق.ظ
خـــــــــــــــــــــب حالا سایزای الهه خانوم
دوست جونای گلم 8 بار استفاده داشتم از محلول، هر بار حدود 7-8 ساعت مونده روی بدنم- آب ساعتی 1 لیوان نخوردم اما کمم نخوردم هروقت شده خوردم ، ورزش نداشتم - رژیم نداشتم- غذامو آرومتر و زیاد جویدم. . همین!
بازو:1 سانت کاهش
دور کمر: 4 سانت
باسن: 5 سانت
ران: 4 سانت
ساق پا : 2 سانت (البته فقط یکبار باند بستم)
صفحه 129 تاپیک قبل

*m*a*r*y*a*m**
ﭘﺴﺖ ﻫﺎ: 3
ﻋﻀﻮﯾﺖ: 25/11/1391
1391/11/26 5:59 ﺏ.ﻅ
سﻼ‌ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ...ﻣﯿﺨﺎﺳﺘﻢ ﺑﮕﻢ ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﻧﻬﺎﻡ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯿﮑﻨﻢ..ﻭ ﮐﻤﯽ ﻫﻢ ﺷﻞ ﻫﺴﺖ ..ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺍﺩ ﺑﺎﻋﺚ ﺟﻤﻊ ﻭ ﺟﻮﺭ ﺷﺪﻥ ﭘﻮﺳﺖ ﻫﻢ ﻣﯿﺸﻪ..ﺍﺻﻼ‌ ﺟﺪﺍﯼ ﺳﺎﯾﺰ ﮐﻢ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﭘﻮﺳﺘﻢ ﻫﻢ ﺳﻔﺖ ﺗﺮ ﺷﺪﻩ..ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺑﮕﻢ ﻭﻟﯽ ﺧﻮﺏ ﺷﺪﻩ ..ﺍﯾﺸﺎﻻ‌ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﻣﻮﺍﺩ ﺭﻭ ﻣﯿﮕﯿﺮﯾﻦ ﻭ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﻻ‌ﻏﺮ ﻣﯿﮑﻨﯿﻦ..ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻨﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﻇﺮﻑ ﺭﻭ ﯾﻪ ﮐﻢ ﺗﮑﻮﻥ ﺑﺪﯾﻢ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﭼﻮﻥ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﻣﻮﺍﺩﺵ ﺗﻪ ﻧﺸﯿﻦ ﻣﯿﺸﻪ..
صفحه 78 تاپیک ١

پارمیس 59. . . . . . . . . . 12 کیلو کاهش بهد از 33 روز استفاده

ویدا مامان برسام
1391/12/23 1:41 ب.ظ
من مواد جدید گرفتم و بین 1 تا 2ساعت بیشتر نبستم ولی بعد 3 بار استفاده وزنم 84.600 شده 83.400
صفحه 183

ویدا مامان برسام
1391/12/23 1:54 ب.ظ
تا حالا 3بار استفاده کردم
صفحه 183

اگر پستی رو پیدا نکردید با توجه به تاریخ و ساعتی که زیر هر اسم شده پست رو پیدا کنید.

اصل این گزارشها رو در تاپیک ١ که لینکش بالا هست میتونید ببینید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

محلول و ژل لاغری بادی رپ چیست ؟‌
عصاره جلبک دریایی به همراه مواد گیاهی دیگر است.
غلیظ است و در حال حاضر در بسیاری مراکز لاغری. کلینیک ها .مطبهای پزشکان تغذیه.سالنهای لاغری مورد استفاده قرار میگیره.
به صورت محلول لاغری موضعی است که در دو نوع سرد وگرم موجود است .
این ژل لاغری طبیعی در بسیاری از کشورها جهت لاغری و لیفتینگ مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع محلول و ژل
گرم :کاهش سایزو وزن و تغذیه و شفافیت پوست، رفع سلولیت و کاهش چشمگیر ترکها در کنار سرد
سرد :کاهش سایزو وزن و تغذیه شفافیت پوست، رفع سلولیت و کاهش چشمگیر ترکها در کنار گرم
پودر(گِل) : بیشتر جهت تغذیه پوست

از ویژگیهای محلول و ژل لاغری بادی رپ : (گرم و سرد)
1- از بین بردن بافت چربی کهنه که باعث می شود شخص وزن کم کند .
2- در کنار وزن سایز نیز کم می کند .
3- از شل و آویزان شدن پوست بدن جلوگیری میکند و نیز سبب لیفت وجمع شدن نواحی شل و دچار افتادگی مانند شکم و پهلو بعد از زایمان و نیز دیگر نواحی میشود.
جهت صرفه جویی در هزینه ها و رعایت بهداشت بهتر است بادی رپ و مانکن استایل را در منزل خودتان استفاده کنید.
مراجعه به مراکز لاغری با بادی رپ بسیار پر هزینه است. درحالیکه مواد لاغری بادی رپ و مانکن استایل خیلی ارزانتر و به صرفه است.
این مواد علاوه بر لاغری باعث سفت شدن بدن و جمع شدن بافت و پوست بدن نیز میشود.و تنها روش لاغریست که چنین ویژگی دارد.
هم کاهش وزن وجود دارد و هم کاهش سایز.
تاثیر سریع از ویژگی های منحصر بفرد آن است همراه با لیفت و سفت شدن بدن. تنها روش لاغریست که چنین ویژگی دارد. مهمتر اینکه لیفت ایجاد شده نیز کاملا و صد در صد بدون بازگشت میباشد.
هرکدام از ژلهای لاغری را میتوان به تنهایی استفاده کرد.
بهتر است از ژل لاغری گرم در کنار سرد استفاده کنید.
از مزایای استفاده از ژل لاغری گرم در کنار سرد:‌
1- از بین بردن بیشتر سلولیت و بافت چربی کهنه بدن
2- برای اشخاصی که روی یک وزن خاص استپ کردن
از ژل و محلول لاغری گرم در کنار سرد جهت نواحی که سفت است استفاده کنید.
استفاده از محلول لاغری گرم در کنار سرد برای رانهای سفت و معمولی و نیز بازوهای سفت مناسب میباشد.
در حالت کلی نیز استفاده از محلول لاغری گرم قبل از سرد نتیجه را افزایش میدهد.

2720
دو نوع هست .یه نوع سرد و یک نوع گرم
مدت مصرف بستگی به اضافه وزنتون داره.
معمولا توی تبلیغات مینویسن 2-4سانت در یک جلسه ولی این عقلانی نیست به نظر من و اغراقه. و اینطور کاهشها درواقع به دلیل استفاده از دستگاه های حرارتی ترمو و تبخیر آب بدن میباشد که نهایت تا 48 ساعت برمیگرده. ولی استفاده از تشک حرارتی برای شل کردن جربیها خوب و مناسبه بالاخص اینکه با مواد کرم استفاده بشه
با این حال تعدادی از افراد کاهش جلسه ای و بعضی افرادبعد از چند جلسه متوجه کاهش میشوند.واکنش بدنها متفاوته.
به عنوان مثال در این تاپیک آیدا جان کاهششون جلسه ای بود .و پارمیس جان و مرجان جان تاجایی که یادمه تا حدود دوهفته استوپ داشتن(البته هر دو فقط از سرد استفاده کردن) ولی پکیج کامل واقعا تاثیر و نتیجه چشمگیره
بنابراین با اینکه این پدیده در علم ثابت شده است میزان جوابدهی بستگی به بدن شخص دارد.

و معروفه به اینکه سریعترین روش لاغریه همراه با سفت شدن بدن.

روشهای صحیح غذا خوردن و تنفسی که تاثیرش همانند ورزش است و. . در اختیارتان قرار میگیرد، باید عادت های بد را فراموش کنید و مانند افراد لاغر یاد بگیرید چگونه در زندگی روزمره رفتار کنید چگونه از خوردن لذت ببرید و چاق نشوید.و اگر نسبت به چیزی مثلا شیرینی خیلی حریص هستید چگونه از آن متنفر شوید و یا حس خود را تعدیل نمایید. و مسائلی از این قبیل...
که این اصول که حاصل سالها تحقیق و مطالعه میباشد در اختیارتان قررار میگیرد.

پودرهای گیاهی خوراکی هم هست هم مخصوص لاغری و هم چاقی. و اون رو در صورتی که مایل بودید میخرید. من خودم پودرها رو از یه عطاری عرب تهیه میکنم و کاملا تضمینش میکنم .چون اطرافیان خودم هم زیاد استفا ده کردن. شما هم میتونید در صورت تمایل تهیه کنید.ولی برای چاقی کسایی که به هیچ روشی چاق نمیشن با استفاده از این پودرها 10 کیلو اضافه کردن. البته تا زمانی که استفاده کنید چاق میشید. ولی یکی از نزدیکان خودم خیلی سریع با این پودرها 10کیلو اضافه کرد.

بودرهای کیاهی لاغری: جربی سوز مخصوصا ناحیه شکم و بهلو، تنظیم متابولیسم، کاهش اشتها
روش مصرف نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی یک قاشق جایخوری از بودر را در یک لیوان اب یا ماست مخلوط کرده و میل کنید،
تا زمانی که چربی باشه محلول تاثیر میذاره.چربی کم و زیاد فرقی نداره. سلولیت هم در واقع چربیه که با سموم بدن مخلوط شده. و هر چی بیشتر بگذره از بین بردنش سخت تر میشه. بادی رپ و مانکن استایل تا حد بسیار بسیار زیادی روش تاثیر داره. و خیلی بهبود میبخشه. چون هم منجر به دفع سموم بدنتون میشه و هم چربی رو دفع میکنه. البته خیلی از کسانی که استفاده کردن و من بعد از مصرف باهاشون صحبت کردم گفتن که کاملا سلولیتاشون از بین رفته ولی من چون بسیار توی توضیحاتم محتاط هستم و نمیخوام تبلیغ کرده باشم محض احتیاط نمیگم صد در صد و میگم تا حد بسیار بسیار بسیار زیاد.این موضوع رو خودتون حین مصرف متوجه میشید. وموارد دیگه مثل تنفس عمیق روزانه برایسلولیت خیلی عالیه که تو فایلها نوشته شده.یکی از دلایلا ایجاد سلولیت رژیم های اشتباهه. پس خیلی حواستون باشه. در کل روش بادی رپ و مانکن استایل به دلیل دفع چربی و سموم تاثیر زیادی در بهبود سلولیت داره.خیلیها با این روش سلولیتهاشون کاملا از بین رفته. از بین رفتن کاملش بستگی به مدت زمان مصرف داره. بعضی افراد مثلا با سایز 40 سلولیت دارن که معمولا با نهایت یک ماه استفاده از بین رفته .و بعضی اشخاص مثلا با سایز 50 سلولیت دارن که قاعدتا نیاز به مدت بیشتری استفاده از محلول دارن. ولی معمولا از ابتدا متوجه کاهش سلولیتها میشید
2714
برای کسایی که اضافه دارن صحیح خوردن و خوردنای عصبی و عاطفی رو حذف کنید که اصولش کامل در جزوه هست،زمانی که خرید کردید روشها در اختیارتون قرار میگیره. رژیمی مناسب دوره بادی رپ نیز هنگام خرید در اختیارتون قرار میگیره ، میشه کفت ٩٨ درصد افراد با رعایت این اصول تغذیه شان هم در حد نرمال میشه ولی اکر کسی با رعایت این اصول باز هم برخوریداشت رژیم رو حتما رعاین کنه، جهت عضویت در کانال(ت ل گ ر ا م) روی لینک زیر بزنید ‏https://tlgrm.me/joinchat/Bgwhvzv9K8VnxMWY6RXxXw
هم روی سایز و هم وزن تاثیر داره
اگر بادی رپ رپ به همراه روشهای صحیح خوردن با هم انجام بدید و در واقع ناخودآگاه خوردنتون هم کنترل شده در این صورت تاثیر بهتر است.. در واقع محلول در غالب یک پکیجه جهت دستیابی به نتیجه مطلوب دستورات صحیح غذا خوردن و تنفس رعایت شود. (که بسیار هم راحت میباشد. مثل تلویزیون نگاه نکردن حین خوردن. یا حرف نزدن و...)
درود

جهت دریافت اطلاعات به واتسپ یا ت ل گ ر ا م یا کیک پیغام دهید.و در غیر این صورت اسمس ارسال نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر پس از مطالعه کامل با شماره
٠٩٣٠٢٩١٢٦٩٩
بین ساعت ١٤-١٧ بغیر از تعطیلات تماس بگیرید.

لاغری به روش بادی رپ فریز چیست؟
بادی رپ در لغت به معنی پیچیدن بدن است و به روشهایی که در ان ژل های جلبک دریایی با پیچیدن باند یا سلفون به بدن به صورت موضعی استفاده میشود بادی رپ میگویند.
بادی رپ در خیلی کشورها استفاده میشود.
در ایران هم در کلینیک ها و سالنها و توسط متخصصین تغذیه یا پوست و مو حدود ١٥-٢٠ ساله استفاده میشه.
شرکت بازرگانی تجلی زیبایی سالهاست مواد رو به صورت عمده و از سال ٩٠ به صورت جزء هم پخش میکند.

پک بادی رپ:
یه پک خریداری میکنید که شامل تشک برقی حرارتی و دونوع ژل جلبکه وبسته به نیاز هرشخص سایز و مقدارش متفاوته

انواع و اقسام بادی رپ:
همه انواع موجوده
بهترین برند best choice میباشد.که غلظت ژل و نوع سرد ان فریز بسیار بالا دارد و قابلیت استفاده اسان با باند خشک و بدون خیسی و ریزش را دارا میباشد.
ایرانیهاش تو گالن ٤ لیتریه بدون ارم و مارک.
نوع مرغوب ایرانی با بست چویس از لحاظ تاثیر گذاری برابره.
تفاوت بست چویس و مواد ایرانی:
بست چویس ژله غلیظه استفاده راحتتره ریزش و خیسی و کثیف کاری نداره. تولید کارخانه بست چویس.
ایرانیها رقیقه . مثل روغن بنابراین استفاده سخت تره . و میزانش بیشتره. بدون ارم و مارک .

طریقه استفاده:
استفاده بسیار راحت است. ژل را به بدن مالیده روی اون باند میبندید و تشک حرارتیتان را میگذارید. در این مدت حس سرما(شبیه سرمای برف)در موضع دارید. پدیده علمی اپپتوزیس یا مرگ و دفع سلول چربی در اثر سرما انجام میشود.
در منزل مصرف میکنید.
هفته ای سه بار و هربار ١/٥ ساعت زمان نیاز دارید.
(جزوه و راهنمای کامل همراه میباشد)

مزیت استفاده در منزل:
١- صددرصدبهداشتی بودن (در سالنها باندها و ظرف تهیه مواد عمومی میباشد)
٢-مزیت استفاده جلبک به صورت خالص و بدون مخلوط کردن با اب و در نتیجه کاهش و نتیجه بهتر(در سالنها و کلینیکها مواد بدلیل به صرفه بودن با اب مخلوط میشوند)
٣- هزینه فوق العاده به صرفه (حدود یک پنجم مراکز)

نتایج:
نتیجه در افراد متفاوته ولی در بدترین حالت هر سه الی چهار جلسه یک سانت از هر ناحیه کم میشه
مثلا در دو هفته یک سایز کاهش داشتیم
در یک ماه و نیم دو سایز کاهش داشتیم
در یک جلسه ٣ سانت از یک ناحیه هم داشتیم
هرسایز ٤-٥ سانته
از لحاظا وزنی بین ٤-١٢ کیلو کاهش در ماه داشتیم . بهترینها هم تو هرجلسه ٢-٤ سانت از موضع کم میکنن. همه گزارشهایی که ذکر شد در سایت هست.
گزارشهای ثبت شده مصرف کنندگان توسط خودشان در سایت زیر:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=341544&PageNumber=1

نحوه تاثیرگذاری:
همانطور که ذکر شد این پک شامل تشک حرارتی و دونوع ژل جلبکه
تشک حرارتی برای لاغری نیست ولی روزنه های پوست رو باز میکنه و بدن رو اماده میکنه برای جذب ژل بین بافت چربی.و همینطور سلولهای چربی مرده توسط تعریق دفع میشن.
مواد گرم (به همراه تشک)حجم سلول چربیو کوچک میکنه
در نتیجه حباب بین سلولهای چربی میوفته
مواد سرد بین این حبابها نفوذ میکنه و از انجا پدیده اپپتوزیس یا مرگ سلول چربی در اثر سرما اتفاق میوفته
مواد گرم تعریق رو هم زیاد میکنه
این روش همانند ان است که شما چندین بار کرایو انجام دید مضاف بر ان در کرایو سلولهای چربی خارج نمیشن ولی در این روش با تعریق زیاد تشک حرارتی و جلبک قهوه ای خارج میشوند.
خاصیت لیفت این ژلها خیلی عالیه. هم لیفته هم چربیسوزی. کلا بدن رو جمع میکنه.

میزان مورد نیاز هرشخص:
برای هر شخص میزانش فرق داره
اگر میخواید براتون میزان مورد نیازتون رو حساب کنم تماس بگیرید یا توسط اسمس یا واتسپ یا لاین اطلاعات زیر را بفرستید.
(١-سایز فعلیتون (سایز مانتو و شلوار و برای اقایان پیراهن و شلوار)
و ٢-سایز ایده التون (سایزی که میخواید بشید)
و ٣-نواحی که میخواید مصرف کنید
و ٤-قد و وزنتون)
براتون میزانشو و اندازه تشک رو حساب میکنم.

جزوه و راهنمای بادی رپ:
روشهای تغذیه صحیح از بعد روانشناسی
روشهای تنظیم متابولیسم
رژیم سوپ چربیسوز
جدول کالریها و تعیین میزان کالری مورد نیازتان از ابتدا و بعد از هر٥ کیلو کاهش
جزوه انواع روشهای بادی رپ و بهترین روش و سیستم تاثیرگذاری و...
همراهش هست.

ارسال و پرداخت هزینه:
دوستان عزیزی که ساکن تهران هستید هزینه پیک تهران ١٠-١٥هزار تومان به عهده مشتری میباشد.

مراکز بقیه استانها ، سفارش میاد جلوی درب منزل و هزینه ارسال رو همونجا پرداخت میکنید،

بقیه شهرها که مرکز استان نیستن سفارشتون میاد ترمینال شهرتون و اونجا با کارت شناسایی تحویل میگیرید، هزینه پیک ١٠ هزار تومان.

هزینه پست به طور معمول 15-20 هزار تومان است.

پرداخت هزینه برای تهرانیها نقدی یا واریزی هر طور که مایل باشید و برای دوستان عزیزی که در شهرهای دیگه هستید واریزی.

میزان مواد:
هر قوطی رو اگر بخواید خالص به صورت ژل استفاده کنی معادل حدود ٥٥ پیمانه (برای هر ناحیه در هر جلسه نصفه پیمانه نیازه یعنی معادل حداقل ١١٠ موضع)
و اگر مثل سالن با اب مخلوط کنید حدود ١٤٠ بانده(برای هر ناحیه در هر جلسه یک باند نیازه)

حتی اگر به صورت خالص هم استفاده بشه هزینه حدودا یک چهارم تا یک پنجم هزینه ی بادی رپ در سالنها و کلینیکها میباشد.
یعنی این روش برای سالندارهای عزیز بسته به موقعیت مکانی و غیره میتونه حداقل ٥ تا نهایت ٥٠ برابر سوددهی داشته باشه.

پودر لاغری هم هست عطار عرب هستن درست میکنن مخلوط ٤٠ گیاه چربیسوز مخصوصا شکم پهلو تنظیم متابولیسم و کاهش اشتها
هر قوطی حدودا ٢٥٠ گرمه
عزیزم تهرانی قیمت هم میدی بهم عزیزم وزن عین مواد چقدره سنچینه چون برای خارج از کشور میخوام برای کل بدن میخوام 20کیلو هم میخوام کم کنم یکی این که بگو وزن موادش چقدر میشه یکی اینکه تهرانی و یکی هم قیمتش چقدر میشه ممنوخ

سلام عزیزم من چاق نیستم اما بعد از زایمانشکمم به نسبت بدنم بزرگه سایزم 38_40 هستش به نظر تون چن جلسه می خوام که دوباره 36 بشم فقط شکمم رو می خوام آب کنم.استفادش توی خونه راحته؟
هزینش حدودا چقدره
خدا یا عاشقتم
2706