موضوع: آتليه عكس عروس خوب در اصفهان + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
ماهك پست ها : 4142عضویت:1388/11/5
1389/2/29 - 6:09 عصر
خانوماي گل اصفهاني لطف كنيد بهترين آتليه هاي اصفهان رو معرفي كنيد، در ضمن براي من اين موضوع اهميت داره كه كادر آتليه همه خانوم باشن ... پيشاپيش ممنون.
شهره پست ها : 1311عضویت:1389/5/6
1389/5/9 - 9:39 عصر
عزيزم بهترين گزينه تو اصفهان اتليه ريحان خيابان شيخ صدوق جنوبي است البته اگه قيمت برات مهم نباشه .ودر ضمن خود آقاي ريحان عكس ميگره ودر مورد اينكه عكاس خانم داشته باشه بايد سوال كني .ولي كارش حرف نداره
تيبا پست ها : 29عضویت:1390/6/30
1390/7/3 - 9:15 عصر
ماهك عزيزم
آتليه بانوان خلاق تيبا بهترين عكاس خانم در اصفهان و مجهزترين آتليه اسپرت و عروس و داماد در اصفهان هستش
نمونه كارش در اصفهان تكه
03116613600
1390/7/4 - 3:25 عصر
شادي جان
سلام احمد ريحان كه آقا هستش خانم ها باهاش راحت نيستن
اما خانم شفيعي در آتليه تيبا كارش مثل آتليه هاي خوب تهران هستش تمام پزها و فيكورهاش جديده و اسپرته
حتمابرو نمونه كارهاش را ببين واقعا يك هنرمند كامل هستش از نظر نور ژست نقاطع مهم عكس............
راستي طراحي هاش ساده و اسپرته و اصلا عكس هاش شلوغ نيست ......
1390/7/5 - 11:37 صبح
بهترين عكاس عروس در اصفهان خانم شفيعي 03116613600 آتليه تيبا
znb پست ها : 548عضویت:1389/6/31
1390/7/20 - 3:57 عصر
تيبا خانم مديريت اين آتليه خودتونيد؟ميشه آدرستون بديد بيايم كاراتونو ببينيم؟راستي رنج قيمتا به چه صورته؟
1390/7/20 - 10:18 عصر
سلام znb
عزيزم مديريت تيبا خانم هاجر شفيعي هستش و من مشتري ايشان بودم
آدرسشون چهار راه سپهسالار اول خ حاج رحيم ارباب هستش
قيمتشون عادلانه هست كاره خوب انجام ميدن شما ميتوني از طريق سايتشون كارهاشون را بيبيني TIBAstudio.com
afson پست ها : 1عضویت:1390/11/22
1390/11/23 - 5:59 عصر
اما اتليه رانا توي خيابان ارديبهشت شمالي هم يكي از بهترين آتليه هاي اصفهان است .
البته تاكيد كنيد حتما خانم سليماني عكس بگيره .چون خود ايشون براي بهترين اتليه ها هم عكس و فيلم مي گيرند .
واقعا عالي بود من و دوستام رفتيم .
هم عكس عروسي و هم اسپرت عالي مي گيرند .
قيمتشون هم مناسب است .
تمام كادرشون هم خانم هستند و ادم راحت است .
كليپ هاي عروسيشون هم همه جديد بود كه من جايي نديده بودم بخصوص كليپ سه بعدي هاشون .
1391/1/20 - 9:41 صبح
من سهيلا هستم و براي عروسيم در اصفهان آتليه تيبا را انتخاب كردم
نمونه كار و قيمت تمام آتليه هاي اصفهان را با شوهرم بررسي كردم
نتيجه بررسي اول آتليه ريحان واقعا بي نظير بود ولي عكاس خانم حرفه اي نداشت و كادرشون آقا بود كه شوهرم قبول نكرد ، در ضمن قيمتش چند برابر بقيه بود
آتليه بعدي كه نمونه كارش را پسنديديم آتليه تيبا بود چون عكاس خانومش حرفه اي بود و آتليه بزرگ و واقعا بي نظيري داشت و چون نمونه كار آكثر آرايشگاه هاي بالا شهر را اونجا ديدم (ازش پرسيدم اين نمونه كارها ي آرايشگاه را از كجا آورديد؟ بهم گفتش :مدلهايي كه خود آرايشگاه فرستاده و براش آ لبوم زدم آۀبوم كه نبود اينگاري ژورنال بود از بس قشنگ عكاسي كرده بود)
روز مراسم زماني كه وارد آتليه شديم اول موبايل هامون را گرفت و به دست همراهمون سپرد و گفت:ديگه ميخواي عكس بگيري حدود 1.5 ساعت عكس ميگرفت از اين دكور به اون دكور ، از اين فون به اون فون ، از اين لنز به اون لنز
واي چه انرژي براي ما گذاشت
چند روز بعد دعوت شديم براي انتخاب عكسهاي آلبوم ها(آخه سه تا آلبوم ميدهد)مگه ميشد عكسي را حذف كرد
همه عكسها قشنگ بودن .........خلاصه بجاي 50 تا عكس مجبور شديم 75 عكس انتخاب كنيم
چند هفته بعد دوباره دعوت شديم براي تاييد عكسهاي طراحي شده ...من نمي دونم جادو كرده بودن بي نظير ترين عكسهاي بود كه ميديدم .........خلاصه بعد از مدتي كه آلبوم ها به دستمان رسيد ،باور كن تا يك هفته فقط هر شب ساعتها مينشستيم و نگاه ميكرديم من و خانواده ام لقب جادوگر را به خانم هاجر شفيعي ميدهيم و تمام كارهاي عكاسي و فيلم فاميل را به تيبا معرفي ميكنم راستي سميرا موبايل خانم شفيعي 09131281360 و دفترش 03116613600 آدرسشون چهار را سپهسالار اول خ ارباب
andi پست ها : 1عضویت:1391/2/5
1391/2/5 - 4:07 عصر
in tiba fekr karde mardom hame mesle khodesh kam aghl o shouran - doste khaze man inja jaye tabligh baraye atelie amaturie shoma mnist - har site i berid search konid bita in omade tabligh karde - lol neveshte man soheyla hastam :)) tiba jan dost daram biyam be adresse atelie harchi az dahanam dar omad behet begam - ama afsos az makan haye amaturi khosham nemiyad
sodeh پست ها : 1عضویت:1391/2/6
1391/2/6 - 6:58 عصر
آندي
شما حق نداريد در اين سايت به كسي بي احترامي كنيد
من در اصفهان زندگي ميكنم و در آتليه تيبا عكسهاي اسپرت با همسرم گرفتيم و آنچه ديدم را براي شما بيان ميكنم
در آتليه تيبا سه تا فضاي 60 تا 70 متري بطور موازي تعبيه شده شامل اتقك سفيد براي عكسهاي رويائي و آتليه وسطي مخصوص عروس و داماد با دكورهاي مخصوص و آتليه آخري هو دكورهاي اسپرت داشت و با عكسهاي كه از ما گرفت خدايي به نظر من يكي از بهترينهاي اصفهان هستش

يك سوال دارم از شما آقا يا خانم اندي :آيا در دهات شما آتليه 180 متري در بالاي شهرتان وجود دارد؟آيا شما همكار تيبا هستيد و مي خواهيد ضد تبليغ كنيد؟
در ضمن يادت باشه آدمهاي آماتور و بي شخصيتي مثل تو محيطهاي تبادل نظر را خراب ميكنند
SOLMAZ12 پست ها : 4عضویت:1392/1/31
1392/1/31 - 5:38 عصر
من شانسی در اینترنت برای عروسیم با آتلیه تیبا آشنا شدم .من و نیما شوهرم فقط فیلم برامون مهم بود و همه آتلیه مطرح اصفهان را زیر پا گذاشتیم.
با دیدن نمونه کیلیپ های فیلمش شک کردیم این کاره خودش باشه خداوکیلی خیلی قوی بود اما پشت صحنه فیلماش که دیدم مطمئن شدم(البته به نیما شوهرم نشان ندادن که به همین خاطر میخواست با هاشون کار نکنه اما راضی شد)
اکیپ فوق العاده حرفه ای داره. کار ما را اجرا کردند و خیلی خوب در آمد
قیمتش هم نه خیلی بالا بود و نه پایین ما سه دوربین HD ; یک عدد کرین و استدی کم و پخش کیلیپ 3200000 دادیم
گول حرف کسی را نخورید اول برید نمونه کار هر آتلیه را ببینید بعد تصمیم بگیرید
bahar.ms پست ها : 2عضویت:1392/5/21
1392/5/21 - 5:22 عصر
سلام دوستان کسی شماره ی آتلیه حس رو داره؟؟؟
rose80 پست ها : 45عضویت:1391/9/10
1392/9/26 - 6:54 عصر
من داشتم دنبال یه آتلیه خوب میگشتم که اتفاقی این تاپیکو دیدم و نظراتشو خوندم
درسته آقای اندی یکم تند انتقاد کرد اما کار این خانم به اصطلاح سهیلا هم خیلی زشته که به شعور دیگران بی احترامی میکنه و فکر میکنه مخاطباش چیزی نمیفهمن!
توی دنیای مجازی تبلیغ آزاده .این خانم میتونه مستقیما بیاد و کاراشو معرفی کنه . اگه هم نمیخواد بگه خودش مدیر اونجاست و به نظرش این کار سبکه لااقل بگه کارمند یا بازاریاب اونجاست اما دروغه به این تابلویی را تنها افرادی میتونن باور کنن که مثل خود گوینده ش باشن!
خانم سوده دیگران هم بعنوان مخاطب حق دارن از شعور خودشون که توسط بقیه نادیده گرفته میشه دفاع کنن. شما هم بهتره از حرف درست دفاع کنی.... در ضمن کمی به عکس العمل خودت نگاه کن و در مورد خودت قضاوت کن....یه قسمت از برخورد خودتو کپی میکنم:

آندی
شما حق ندارید در این سایت به کسی بی احترامی کنید
....
....
یک سوال دارم از شما آقا یا خانم اندی :آیا در دهات شما آتلیه 180 متری در بالای شهرتان وجود دارد؟آیا شما همکار تیبا هستید و می خواهید ضد تبلیغ کنید؟
در ضمن یادت باشه آدمهای آماتور و بی شخصیتی مثل تو محیطهای تبادل نظر را خراب میکنند
....
.....

واقعا متاسفم

rose80 پست ها : 45عضویت:1391/9/10
1392/9/26 - 6:56 عصر
خانم سولماز بد نیست شما هم به همین نکته توجه کنی!!!!!واقعا که جای تاسف داره
ایسان پست ها : 1عضویت:1393/3/12
1393/3/12 - 8:30 عصر
من برای عروسیم رفتم اتلیه رانا هم از کلیپ راضی بودم هم عکس و فیلمم که متفاوت بود مخصوصا کلیپ عکسی که جای ندیدم هنوز. از نظر قیمت هم مناسب بود.همه پرسنل هم خانم بودند و خیلی راحت بودم.الان هم خیابان شیخ مفیدهستن.شماره هم 09133039167/6616324 شما هم برید ببینید .
abc2014 پست ها : 2عضویت:1393/4/6
1393/4/7 - 2:26 صبح
سلام بچه ها... وبسایت www.aro30.com همه آتلیه ها را لیست کرده. به قسمت آتلیه وقتی وارد سایت میشید برید یا روی لینک زیر کلیک کنید همه آتلیه های معروف و باسابقه هستند تقریبا... شب خوش
http://aro30.com/index.php/%D8%A2%D8%AA%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: