2733
2734
دکتر رضا راست منش-پایه گذار رژیمهای HPLP در دنیا برای کاهش وزن پایدار
خ ولیعصر- خ زعفرانیه- 3راه آصف- پلاک 2- جنب داروخانه زعفرانیه
22175671- 22424075
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همین دکتری که گفتم یه سری چای گیاهی میده که باید هر روز دم کنی و بخوری. بچه های شرکت ما چند تاشون رفتن و خیلی راضین منم دارم میبینم که چقدر خوب لاغر شدن
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2738
دوست عزیز،من که برای لاغری به قرص لاغری و اینجور چیزا عقیده ای ندارم. من با ورزش و مصرف چای سبز به وزن ایده آلم رسیدم.البته اگر شیر میدین چای سبز مصرف نکنید،چون شیر را تلخ می کند.پیاده روی و ورزش،حلقه زدن،کمتر خوردن،مصرف زیاد میوه و سبزیجات و .......باعث لاغری میشه.
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...
من یه وبلاگی رو می خوندم که دختر خانمی یک ماه استفاده کرد و بعد راهش کرد و گفت تاثیری نداشته
الانم آدرسش یادم نیست بزارم پارسال بود

سرچ کن
تو وبلاگ ها اگه کسی استفاده کرده می یابیش
بی خودی هزینه نکن

اول از تجربیات اونا استفاده کن
sam sam جون،من76کیلو بودم.مدتش یادم نیست چقدر طول کشید،کمتر از 6ماه شد فکر کنم.رسیدم به وزن64کیلو.به نظرم هیچ چیز مثل ورزش مفید نیست.رژیمهای جورواجور و داروهای لاغری اثرش کوتاه مدته.
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...
منم قرص استفاده کردم 4 ماهه 12 کیلو کم کردم ولی تا قط کردم برگشت خالم و مامانم هم همینطور.... الان دارم با ورزش کم میکنم یک سال دیگه هم باید شیر بدم....
خیلیا پایِ معرفتِ خودشون وایسادن نه خوبیِ شما !😏

سلام خانوما اگه میخوایین لاغر شین حتما بخونین

اول از همه چی سراغ قرصای بازار نرید که صددرصد بدنتون داغون میشه وبدتر از همه چی نتیجه هم نمیدن

فکر نکنین تبلیغه یا دروغه نه بخدا فقط میخوام کمکی کرده باشم 

یه دکتر طب سنتی تو ترکیه هست که داروهایی داره که فوق العادن یعنی عالین معجزس.کسایی که میتونن برن ترکیه یا اونجا کسیو دارن بگن ادرس بدم تهیه کنن عالی لاغر شن بدون اینکه پوستشون شل وافتاده بشه بدون هیچ رژیم خاصی واقعا عالین صددرصده نتیجش

نه اگه کسی نمیتونه بره من میارم میتونه زنگ بزنه اطلاعات بگیره بخدا دروغ وتبلیغ نیستا.واسه هر مشکلیم بگین دارو داره

09035321077هرکس خواست تماس بگیره فقط مزاحمت نباشه

سلام مامان های گل

یه راه لاغری موضعی مخصوصا برای کسایی که خیلی سخت لاغر میشن. روش کویتیشن و آر اف هست که میتونید تحقیق کنید بعد انجام بدید خیلی ام کم هزینست 

یه مرکز لاغری غرب تهران هست که تضمینی هست

محمدی ۰۹۱۲۸۹۵۲۸۵۶  مشاوره رایگان داره

2706