2737
2734
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 893766 بازدید | 3791 پست
شاد::

عزیزم متاسفانه آماری در رد یا قبول این محصول ندارم.با این حساب هیچ قضاوتی نمی تونم داشته باشم.ممکن هم هست اثر خوبی داشته باشه.مثلا یکی از بچه ها از صابون والنسی خاویار می گفت نتیجه گرفته .
اما اینکه آیا پوست همه ی افراد مشمول چنین نتیجه ای خواهند بود جای بررسی داره .بعضی اوقات استفاده از محصولات پوستی یا آرایشی به مرحله ی آزمون و خطا واگذار می شه .یا نتیجه می ده یا نمی گلم .لپ مطلب اینکه :باید امتحان کرد و نتیجه رو اعلام کرد:)

دختر بهار::

آیا ضد آفتابت چربه؟
شاید بهتر باشه از" ضد افتاب فلوئید مکس بیودرما" که مخصوص پوستهای چرب و جوش زاست استفاده کنی.
اما پیشتر از اون باید بررسی شه دلیل جوشهای طولانی مدتت چی می تونه باشه ؟هورمونی ؟استرس؟یا دلائل دیگه و با توجه به این پزشک بهت دارو خواهد داد گلم.
اما یه پیشنهاد ارزون قیمت دارم .بد نیست اگه پوستت خیلی خشک نیست (اگر فیس واش نداری البته) از فیس واش گارنیر که مخصوص انواع پوسته و روش عکس لیموست و 10 هزار تونه استفاده کنی.هم لایه برداره هم روشن کننده هم به استناد بعضی دوستان تاثئری روی خشک شدن جوشها داره.
اما پیگیر دلائل این جوشهای طولانی مدت باش ممکنه نیاز به آزمایش باشه.

طناز کرمانی::

نیازی به داخل حمام رفتن نیست خانمی:)من به شخصه سالهاست شیو می کنم. با عرض معذرت (البته شما این روش من رو نسخه برداری نکنین چون ممکنه پوستتون حساس باشه و همین امر موجبان جوش مضاعف رو فراهم کنه.مناسبتره برای خودتون یه شیور شخصی داشته باشین:)) از ریش تراش شوهرم استفاده می کنم.
اما شما می تونید با یکی از سری های دستگاه اپیلیدی خونه گی تون که مخصوص شیو کردنه شیو کنید صورتتون رو.فقط قسمتی که موی درشت داره رو بند بندازین و همون یه قسمت رو کرم بعد از اصلاح بتیس یا سی گل بزنین.چند روز یک بارش بستگی مستقیم داره به میزان رشد موهات.من که 15 روز یه بار تقریبا شیو می کنم.

دختر بهار :

با تاریخچه ای که از پوستت برام نوشتی و جوش زا بودنش عاقلانه ترین راه استفاده از کرم پودر اکتی پور هست که دو رنگ بژ روشن بژ تیره و بی رنگ داره(حدود 30/35 تومنه) و از برند نوروآ ست و بسیار معروف و محبوبه.
رنگ بژ تیره اش رو خیلی ها بیشتر دوست دارن چون معتقدن کاورینگ لک اش رو صورت بهتره.نهایتا به رنگ پوستت بسته گی داره انتخابش

آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

saba::

آره آکوای قهوه ای که پودر ابرو ِ خیلی جذابتر از مداده.
و
عزیزم دختر بهار لطف کرد و اسم دو ویتامین c خوب رو در اختیارت قرار داد.فقط توجه داشته باش اگر صورتت راه و بی راه در حال جوش زدنه " ممکنه"" ویتامین س تشدیدش کنه.
اما از مزایای ویتامین c نمی شه گذشت و بی دلیل از لیست کرمهامون حذفش کرد.
نوع خارجی اون مثل سرم ویتامیت سی دکتر گرندل و سرم ویتامین سی اکسیژن و....وجود دارن که گرونن و ویتامین سی سی گل و اردن هم همون کار رو می کنن.
اگر صورتت مدام جوش میزنه و احتمال میدی استفاده از ویتامین سی کرمی اذیتت کنه جاش مدام کیوی بخور.

aha نقل ارومیه نیست که کنار چای بعد از ظهرمون استفاده کنیم گلم:)
اگر صورتت لک داره (رد جوش و لکهائی در اثر آفتاب و...) از سفید کننده قوی راسن که فاقد هیذروکینون ه استفاده کن.راسن یکی از برندهای بسیار خوب ایرانیه.
برنز جون تاپیکت خیلی عالیه مرسی.
من و مادرم یک هفته اس داریم شبا روغن کنجد یه صورتمون می زنیم .
یعنی چیزی در حد معجزه !!! خیلی عالیه من دیدم مادرم سفید شده شک کردم به روغن کنجد رفتم بررسی کردم دیدم روغن کنجد روشن کننده هست . پوستمون روشن و صاف و یکدست و سفت شده ...
2728
ماریا::

اگر برای مصرف روزانه کرم پودر می خوای تو هم مثل تمام کسانی که مستعد جوش اند کرم پودر اکتی پور رو که دو رنگ داره استفاده کن( برای مصرف روزانه بسیار خوب و کافیه).همه کسانی که داشتنش ازش راضی ان و با استفاده ازش دیگه جوش نزدن(در حالی که با بقیه کرم پودرها جوش می زدن)

برای مهمونی اگه می خوای ،برندهای گیاهی مناسبن.مثلا برندune(یون) .بسته به اینکه پوستت چربه یا خشک می تونی انتخاب کنی از استندش توی فروشگاه .اما ریمل و روژهاش خیلی لایت ان و برای ارایش های سبک مناسبن.

ریمل ی که واقعا تقوین کننده باشه به نظر من وجود نداره .اما تعدادی از ریمل های حجیم کننده اینهان::

ریمل بورژوآ اولترا بلک(ظرفش کلفتتر از ریملهای معمولیه و مشکی رنگه و عکس چشم روشه.مواظب باش رنگ خاکستریشو نگیری )

ریمل کاپریس نوع رگارد

ریمل کاربن بلک اورال (ظرفش مشکیه) البته باید اورژینالش رو پیدا کنی.تقلبیش زیاده

ریمل میبیلین زرد

ریمل میبیلین سرخابی که روش عکس چند تا پَر داره(جدیده تقریبا)

ریمل گلدن رز نوع کت واک که نارنجیه ظرفش

ریمل دیور شو بلک اوت که بسیار گرونه و ضد آب:)

درباره aha .به هیچ وجه بی دلیل نباید استفاده شه . ربطی به مرطوب کننده نداره
توصیه به همه دوستان::::

در این فصول که امکان خرید میوه ی کیوی هست حتی اگر دوستش ندارین با فکر به اینکه معدن ویتامینc هست توی برنامه روزانه بزارین و بخورینش.
گگاهی هم به عنوان ماسک روی صورت بزارین.
برنز جان من پوستم ب شدت خشکه(در عین حال جوش میزنه) فعلا از پن سبا مد استفاده میکنم به نظرت ژل بهتره؟
ابرسان قوی چی بزنم از کیو وی خوشم نمیاد .به نظرت اوریاژ خوبه؟
با توجه به خشک بودن پوستم چه کرم پودری پیشنهاد میدی چون اگه کرم پودرم مرطوب نباشه افتضاح میشه روی پوستم فعلا نظرم روی ایوروشه و کلینیکه کدوم بهتره؟
2738
MARIPEZ::

بله .اوریاژ خوبه .مرطوب کننده های آکوا اوریاژ که اصطلاحا 24 ساعته ست و در صورت نیاز کرم گزموز اوریاژ.

برای پوست خشک مرطوب کننده درمو نوتری ریچ استادرم عالیه.یه کلکسیون از مواد معدنی و ویتامین هاست ، و برای کسانی که سابقه استرس دارن یا از دارو استفاده می کنن یا کم خوابی و بد خوابی دارن ویا رژیم می گیرن و یا سیگاری ان عالیه.(160 تومن)

کرم مغذی b5 الارو هم مرطوب کننده خوبیه برای پوست خشک( 26000 تومن)

کرم مرطوب کننده 24 ساعته ساسکین(گمونم 60/70 قیمتش)

کرم مرطوب کننده آکوآپورین اوسرین ریچ (مخصوص پوست خشک)

بین ایرانی ها مرطوب کننده کلاژن آردن مخصوص پوست خیلی خشک و مرطوب کننده پلاس سی گل مخصوص پوست خیلی خشک .مرطوب کننده های مدیلن هم خوبن

اگر از پن سبامد راضی هستی نیاز بع تغییرش نیست .اما اگر نیستی فوم ژل بیودرم خوبه به عنوان فیس واش برای پوست خشک.
همینطور QV واش.

کلینیک اگر اورژینالش رو گیر بیری عالیه.
من ایوروشه کرم پودرشو نداشتم اما دوستانی که پوست چرب داشتن از کرم پودر کاسه ایش راضی ان.
کرم پودر گیاهی با توجه به جوش های زیر پوستیت هم مناسبه .برندهائی گیاهی مثل یون (من پنکک چرب اش رو دارم)
اما تا این حد چرب شاید برات مناسب نباشه مگر اینکه گاهی استفاده کنی.کرمهای یون زیادن

درمان جوشهای زیر پوستی معمولا به ترتیب قدرت با دیفرین یا ترتینوئین توصیه می شه .اما در مواردی به علت استفاده حجم زیاد باعث قرمزی شدید هم شده .که راهش اینه که فقط اندازه یه عدس نه بیشتر برای کل صورت (یعنی فقط جاهائی که جوش زیر پوستی دارن )استفاده شه.

درسترم هست از دیفرین استفاده شه .هفته ی اول فقط دوشب اندازه عدس روی کل جوشهای زیر پوستی صورن نه بیشتر
هفته دوم یه شب درمیون هفته سوم یه شب دیفرین یه شب AHA

اما به نظر من قبل از به کار گیری این روش از چیزی که می گم استفاده کن:

ژل شستشوی صورت گارنیر (مخصوص انواع پوست) روش عکس لیمو داره (دقت کن مال انواع پوست رو بگیری )10 هزار تومنه هم لایه برداره هم روشن کننده و.....بعدش هم مرطوب کننده مخصوص پوستت رو بزن

احتمال این زیاد هست که زیر پوستی هات با همین لایه بردار بره اگر نفت روش بالا رو برو
AMANDA::

همینطوره عزیزم.
اتفاقا توی تاپیک قبل هم دربارش در خصوص مصرفش برای زیر چشم نوشته بودم که ترکیب روغن زیتون+ روغن کنجد ، ضد چروک و ضد لک و تیره گیه. و اینکه اگه روغن زیتون باعث جوش بشه جاش روغن بنفشه باید گذاشت و بعدش یه دستمال کاغذی زیر چشم باید گذاشت و برداشت تا چربی اضافی رو به خودش بگیره و موجیات جوش فراهم نشه.

بد نیست اشاره کنم ترکیب : روغن بادام تلخ + روغن کرچک هم برای زیر چشم خیلی خوبه.

و زدن روغن نارگیل خالص به زیر چشم برای پیشگیری از چروکها.

خوشحالم که نتیجه گرفتی و جوش هم نزدی گلم:)
ّبرزنز طلایی عزیز نمی دونم نوشتم یا نه برایت من اصفهانم .ممنون از پاسخت اما من برایم با بچه تهران اومدن سخته البته الان قصد دارم برم دکتر اما می خواستم بدونم کسی اطلاع خاصی در مورد این جوش ها داره البته اکثرا می گویند این جوش ها هورمونی است من قرص یاسمین مصرف می کنم یکسال است به خاطر اینکه یک کیست اندومتریوز تخمدان داشتم . اصلا گمان می کنم از همان وقتی که سر و کله این کیست پیدا شد پوست من داغون شد البته کیست را رد اوردم یک مدتی بهتر بودم اما دوباهر . الان هم چند بار سونو رفتم خبری از کیست نیست اما جوش ها ماندگار شدند .
افشان::

عزیزم اشکالی نداره که تهرانی .به اون آدرس ی که دادم پیام بزار و از دکتر بپرس .جواب میده بهت و حتی سوال کن توی اصفهان کجا رو معتبر می دونه که بری و بگو امکان تهران رفتن نداری.
وای برنز جان ممنون چه جواب کاملی عزیزم چند تا سوال دیگه هم دارم اگه ممکنه جواب بده
یه پاک کننده ارایش چشم خوب بهم معرفی کن شنیدم شامپو بچه خوبه
من هر وقت از کرمای لایه بردار استفاده میکنم دیگه نه ضد افتاب رو پوستم میخوابه نه کرم پودر پوستم به شدت بد میشه نمیدونم باید تحمل کنم و ادامه بدم یا کلا پوستم اینجوریه

با اینکه 22 سالمه خط خنده هام خیلی عمیق شده بدم میاد خیلی به نظرت میشه از الان ژل تزریق کنم اگه نه چه کرمی بزنم

و اینکه برای سیاهی پایین چشم یه نفر گفت روغن زیتون و نمکو پنج دقیقه بذار بمونه هفته ای دوبار.من حس میکنم روغن زیتون سنگینه این خودش به نظر شما باعث چرک نمیشه؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم اما ادم دلش نمیاد از شما ک اطلاعاتتون بالاس سوال نپرسه
MARIPEZ::

عزیزم شامپو بچه به عنوان شوینده و فیس واش استفاده می شه و حقیقتا خوبه .اما بهتره از فیس واش هائی که گفتم استفاده کنی یا اگه با سبامد اوکی هستی اونو ادامه بدی.
پاک کننده ارایش چشم من شخصا از تک فاز استفاده می کنم.از پاک کننده ارایش چشم لانژه (37/500 تومن)
خوبی تک فازها در اینه که زبر چشم چرب نمی شه و لازم نیست برای زدن کرم زیر چشم دوباره گرفتار پاک کردن چربی اون شیم.و اینکه گاهی موجبات جوش رو فراهم می کنه.
اما از طرفی دو فازها مانع به وجود اومدن چروک زیر چشم هم می شن (این نوع برای کسانی که زیر چشم استفاده نمی کنن یا از زیر چشم صرفا جهت رطوبت رسانی مصرف می کنن یا برای ارایشهای ضد آب بهتره.
حتی یکی از پزشکان خیلی خوب همین اواخر می گفت پاک کننده زیر چشم مای هم خوبه و پاک کننده ارایشش(با توجه به اینکه تقریبا همه مون مای رو مطرود اعلام کردیم)
پاک کننده زیر چشم کُدلی تک فازه و 150 میلی ش 45 /46 تومنه .سایز کوچیکشم هس
پاک کننده زیر چشم لیراک هم خوبه خیلی
پاک کننده زیر چشم استادرم دو فازشم خوبه اما به خاطر چربیش گاهی باعث جوش زیر چشم شده و البته گرونه.
دو فاز بورژوا رو هم بچه ها راضی ان.
همینطور ایوروشه
و اینگرید میه(60/70 تومنه)

برای خط خنده نهائی ترین درمان پی ارپی و تزریق چربی ه. یا با تشخیص پزشک تزریق ژل.
اما چیزی که بعد از مدتی مصرف می شه روی نتیجه موقتش حساب کرد : ژل ضد چروک کنسانتره الواژ اَون هست و بعدش ماتریکسیل مدیلن(یه مدت باید بزنی مدام)

برای سیاهی دور چشم فقط پی ار پی درمانگره.
اگر نخوای انجامش بدی فقط و در الویت از کرم روشن کننده دور چشم لورابیامنت (LB) استفاده کن و اگر نه از دی اپتی سرن لیراک

روغن زیتون باعث چروک نمی شه فقط ممکنه ایجاد جوش کنه روی بعضی پوستها گلم.

برای زیر چشمت اگر امکانشو داری شروع کن و اگر گیر آوردی کرم زیر چشم ویواسکین و اگر نبود (سخت گیر میاد) کرم زیر چشم سوتینگ اَون بزن(مرطوب کننده ست و پیشگیری کننده)39000 تومنه

اگر امکان خریدشو نداری شبها روغن بنفشه+روغن کنجد بزن و بعد دستمال کاغذی رو بزار روی جائی که روغن زدی و بردار تا چربی اضافیشو بگیره و احتمال جوش از بین بره .روغن کنجد برای رفع تیره گی زیر چشم موثره حقیقتا.

اگر هم نخواستی هزینه کنی یا حال درس کردن و ترکیب روغن نداری حداقل از پماد ویتامین آ شبها زیر چشمت بزن(نره توی چشمت)

اگه لک هات از بین رفتن لزومی نداره آ.اچ.ا رو ادامه بدی.اما نباید یه هو قطع کنی یه ماه هفته ای دو شب بزن یه ماه هفته ای یه شب بعد قطع کن.
می تونی جای آ.اچ.آ سفید کننده قوی راسن رو استفاده کنی یا روشن کننده راسن(این یکی چن ماه طول می کشه جواب بده9 و هر دو فاقد هیدروکینون ان.

و یک چیز جالب: پاک کننده صورت باریج( از عطاری باید خرید) برای جوشهام مفیده.
2706