2733
2734
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 893771 بازدید | 3791 پست

saba:

aha برای پوستهائی هس که رد جوش و لک داره.البته اگه حساس باشه پوست ممکنه قرمز کنه پوست رو که اونهم راهکار داره

ویتامین سی برای جوان سازی و روشن کردن پوست استفاده می شه و یه آنتی اکسیدانه که روند پیری پوست رو به تاخیر می ندازه
آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
برنز جون پوست من تقریباً خشکه و سفید.
یک سال پیش هر چی خال و کک و مک بود رو لیزر کردم . اوائل خیلی خوب بود اما حالا پوستم فرق کرده انگار . اون سفیدی و طراوت قبل رو نداره .
نقطه های کمرنگی هست که دیگه لیزر نمیشه کرد ولی وجود داره دیگه .
به نظر شما ویتامین سی بگیرم یا روشن کننده پوست ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمیرا::

ضد لک : سرم وینو پرفکت کُدلی رو بگیر ، چون مخصوص بعد از لیزره و خیلی ها راضی ان ازش(مرتب استفاده کن ازش.1/5 ماه الی دو ماه زمان نمیبره نتیجه رو ببینی)
مر طوب کننده هم :ترمیم کننده آنتی باکتریال سیکالفیت از برند اَون رو بگیر .مخصوصه پوستهای لیزر شده ست.
2731
برنز جان یعنی من عاشق این جواب دادنهای سرشاز از انرژیت هستم .
یعنی به نظرت این سقوط پوستی (حالا نه آنچنان، ولی خوبببببببب)من به خاطر لیزر کردنه ؟
بعدشم منی که به ندرت جوششششششش میزدم یهور لپم چند تا جوش زده که هنوز بعد از یکسال جاش نرفته .

ممنون از راهنماییت دوستم .
سمیه مامان ماهان::

پول نده که ماسک بخری .خودت از هر میوه ای توی خونه داری استفاده کن .ماسک گوجه فرنگی عالیه مثلا .ماسک خیار .ماسک کیوی که هسته ی مرکزی آنتی اکسیدان و ویتامین c دنیاست .روزی یه گوجه و یه کیوی حتما بخور

کرم ابروی سریتا(سبز رنگه)
ویا
قزل گون(خرگوشک)که باید از عطاری بخری
2738
سمیرا::

شاید منصفانه نباشه گناه رو کلن گردن لیزر بندازیم .اینکه توسط چه کسی (متخصص یا...)و با چه دستگاه و یا کیت ی و....انجام شده مهم ترن.
اما گاهی درمانها منجر به آلرژی می شن .
و با استناد به اینکه بدن ما همونی نیست که 7 سال پیش بوده ، می بینی چیزهائی در ما در حال تغییرن و تقریبا فرار ازشون ناممکنه.
درگیر نکن ذهنت رو به اینکه یه سال پیش جوش زدی و لک ها هنوز هستن .

کاری که گفتم رو بکن و تو هم روزانه یکی دو تا کیوی بخور و گاهی اوقات ماسک کیوی بزار روی پوستت یه ربع ی.
برنز جون سلام، دوباره مزاحم شدم
اطلاعاتی در مورد کرم ضد لک ستلمانز داری عزیزم؟ میشه بگی چقدر تاثیر داره؟
مرسیییییییی گلم
ﺑﺪﺍﻥ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﺮ ﺣﺎﻝ ﺗﻮ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺁﮔﺎﻩ ﻫﺴﺖ ...
برنز جونم خیلی ماهییییییییی.....عزیزم منم تقریبا مشکل افشان و دارم...کناربینیم و چانم جوش های بزرگ ودردناک میزنم وقرمز 1ماه طول میکشه بره.....مخصوصا ضدافتاب میزنم تشدید میشه....
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
ممنون عزیزم از جوابت برنز جون یه سوال بی‌ ربط دارم شرمند بدن پاکش می‌کنم آکوا قهوه‌ای برای ابرو خوبه می‌خوام از مداد شیک‌تر باشه آیا واقعا هست؟ بازم ممنون که با حوصله سوالات رو جواب میدیی راستی‌ ا چ ا ، ویتامین س چه ما رکی خوبه ممنون
سلام دوستان

واقعا واسه پوستای جوش دار شیو بهتر از بند انداختنه؟؟

دوستانی که شیو میکنید ،،، میشه کامل بگید که چطوری شیو میکنید؟ چون من تا حالا واسه صورتم شیو نکردم

چند روزی یک بار؟؟ با چه وسیله ایی؟ داخل حمام یا؟

پوستایی که از لایه بردار استفاده میکنن آیا میتونن شیو کنن؟ حساسیت ایجاد نمیکنه؟
برای شادمانی و تندرستی و عشق پایداری که خداوند نصیبم کرده از او بسیار سپاسگزارم.
سلام برنز جون .پوستم سفیده وهر کرم پودری خوب رو پوستم می خوابه .تو زندگیم فقط واسه مهمونی ارایش کردم. وهمیشه ضد افتاب زدم.ولی گخگاهی چوش می زنم. کلا چه کرم پودری هست که ضرر نداشته باشه؟ ودرضمن کرم ضد افتاب کرم پودری ضرر داره؟ وریملی که تقویت کنه مژه رو چی هست.اخه مژهام خوبه ونمی خوام مشکل پیدا کنه؟ا چ ا اگه بزنیم دیگه مرطوب نمی خواد؟مرسییییییی
2706