2737
2734
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 893775 بازدید | 3791 پست
آیدا جان باید به دکترت مطمئن باشی. البته الان دیگه دیسپورت اصل کانادایی دیگه نیست اگرم باشه خیلی گرونه.
دکتر صمیمی و نخعی خوبن. سرچ کن اطلاعاتشون میاد
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کسی تا حالا از کرم مرطوب کننده ویتامین ای الارو استفاده کرده؟برای پوستای تقریبا چرب و مستعد جوش خوب هست؟
و از پاک کننده های ارایش چشم و صورت کلینیک تا حالا استفاده کردید؟خوبه بگیرم؟//
فاطیما جان کجا انجام دادی خانومی هزینه اش چقدر بود واسه جوانی بود یا جای جوش؟ ممنون.
با دکترت تماس بگیر ولی فیس واش کلینزنس اون می تونی استفاده کنی و کرم aha نئوستراتا . اسپری آب اون هم خوبه. بچه ها از زنیاک هم راضی بودن. من محلول ضد جوش نئوستراتا دارم خوبه
2738
آیدا جون برای گونه ها دویست تومن
یه مرکز معتبر هست توی قم به اسم ایرانیان
پوستم چرب هست
ولی تاحالا اینهمه جوش یکجا نزده بودم
هنوز دلمه های لیزر کامل ریخته نشده
امروز میرم پیش دکترم
میترسم
سلام برنز جونم من 25 ساله ام و پوستی گندمگون و نسبتا خشک دارم

اگه امکان داره چند تا راهنمایی ازتون می خوام

* کرم دور چشم برای رفع تیرگی و جلوگیری از چروک
* کرم ضد چروک برای صورت
* بوم لب روشن کننده لب
* شامپو بدن و لوسیون

راستش خیلی بعد از حمام پوستم خشک می شه و گاهی هم سوزش داره

لطفا از مارکهای ایرانی معرفی کن عزیزم که مقرون به صرفه تر باشه
ببخشید سوالها زیاد شد
فاطیما جان شما دیگه صورتت جوش نمیزد که رفتی لیزر؟؟ من یه دونه جوش داشتم دکتر گفت هر وقت جوشهات کامل کامل کامل درمان شد و دیگه جوش نزدی بیا. گفت لیزر جوش رو تشدید میکنه
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
آیدا جان دکتر باریک بین خوبه ولی از بقیه بیشتر میگیره خیلی هم معطلی داره من که اعصابم نمیکشه!
مرکز لیزر به سیما همه شون کارشون خوبه دکتر باریک بین هم اونجاس.
یکی از بچه ها پیش دکتر نخعی یه نوع بوتاکس ایرانی زده بود اسمش یادم نمیاد
سمانه جان من جوابت رو بدم یا حتما میخوای برنز جان جواب بدن؟
2706