2726
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 893709 بازدید | 3791 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام

برنز طلایی واقعا ممنونم از تاپیک خوبت و اطلاعات عالیت . ببخشید من مشکلم با همه فرق داره . مشکلم اطراف دهنمه که به شدت خشکه و باعث شده لپ هام افتاده بشن . 31 سالمه ولی صورتم داره افتاده می ش حتی چند تا چروک کنار دهنم سمت راستم فقط تشکیل شده . خیلی ناراحتم . چیکار کنم خوب بشم؟
توکلت علی الحی الذی لا یموت
سلام دوستم

تفاوت سرم مو ـ آب رسان ـ آنتی فرایز ـ ماسک مو چیه ؟؟موهای من به شدت نازک هست و بعد از حمام

توهم میره با کلی نرم کننده باز میشه سرم و ماسک و آب رسان و نرم کننده کدوم بهتره ؟؟

اصلا اگه از چیزای دیگه استفاده کنم نرم کننده دیگه لازمه؟؟

ممنونم که وقت میذاری عزیزم
میشه برای حاجتم صلوات بفرستی دوست من❤
پری::

روزها دور دهانت کرم پلی ویتامینه سی گل رو بزن و باقی صورتت غیر اطراف چشم لیفتازوم فیس دوکس و شبها هم حتما تکرار کن لیفتازوم رو.
می تونی جای لیفتازوم فیس دوکس از DERMALIFT صبح و شب استفاده کنی .(پوستت رو با شوینده مناسب جنس پوستت شبها قبل زدن کرمها بشور) مدتی طول می کشه اثراتشون رو حس کنی.

یا علی
آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
مامان بردیا ::

با تفاسیری که کردی احتمالا* پوستت مختلطه .می تونی از محصولات مخصوص پوست مختلط استفاده کنی . اما باز هم باید از نزدیک دید .اطلاعات نارسا ناست .
آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
برنز جون من پوستم مختلط و حساسه فوری قرمز میشه میتونم از فیس واش گارنیر استفاده کنم بعد میشه یه ضد چروکم معرفی کنی
دلتنــــــگ نشــــدی ببیــــــنی
چـــــگونه خوبتـــــرین خــــاطره هــــــا
بی رحــــــم ترینــــــشان می شــــــود …
برنز جون سلام ممنون میشم جوابم رو بدی این دومین پستیه که من در این مورد میذارم من 30 ساله هستم و این که پوستم هم کک مک داره هم خشکه هم لک داره هم این که پوست بدنم خیلی سفیده اما صورتم نه خیلی تیره شده خواهشا کمک کن ازت ممنونم
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
برنز جون سلام ممنون میشم جوابم رو بدی این دومین پستیه که من در این مورد میذارم من 30 ساله هستم و این که پوستم هم کک مک داره هم خشکه هم لک داره هم این که پوست بدنم خیلی سفیده اما صورتم نه خیلی تیره شده خواهشا کمک کن ازت ممنونم
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706