2737
2739
عنوان

تفاوت بارداری اول با دوم

50477 بازدید | 32 پست
دوستانی که چند تا بارداری رو تجربه کردید آیا بارداری اول با دومی تفاوت داشته منظورم اینه که مثلا اگر تو اولی بارداری سختی داشتین بعدیا هم همینجوری بوده یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بارداری دومم تا به اینجا خیلی خیلی بهتره نسبت به بارداری اولم البته من ماه ششم هستم و تموم نشده ولی تا همینجا هم خیلی خوب بوده!
دادگاه...کافه...چه تفاوتی میکند وقتی خدای قصه سر میز دیگریست
2728
بله متفاوته.
دومی خیلی بهتره
من واسه اولی اصلا 9 ماه بارداری خونه مامانم بودم. ماه های اول ویار شدید طوری که از بوی تن شوهرم میآوردم بالا و ماه های آخر استراحت مطلق. اما واسه دومی ویارم فقط در حد حالت تهوع بود و تا 1 هفته مونده به زایمانم میرفتم سرکار حتی بعد ازسزارین اذیت نبودم
2738
من واسه اولی ترشی میخوردم کسی رو میدیدم شیرنی میخوره بالا میآوردم(واسه همین میگم ویار شدید) پوست صورتم و شکلم خفن زشت شده بود. واسه دومی مربا رو قاشق قاشق میخوردم و نسبت به شیرینی حریص شده بودم. صورتم هم تغییر نکرده بود. هر 2تا هم دختر بودن
عزیزم من بچه اولم دختر بود دومم پسر سر دومی واقعا راحت بودم اصلا باورم نمی شد حامله ام اصلا ویار نداشتم در حالیکه سر اولی تا سه ماه از شدت ویار گیج بودم حرفای اطرافیانم رو درست نمی فهمیدم اصلا ربطی به هم نداشت سر اولی ماههای اول وزن کم کردم هیچی نمی تونستم بخورم در حالیکه سر دومی راحت همه چی می خوردم اشتهام بیشتر هم شدفقط بدی دومی این بود که لکه بینی داشتم در حالیکه سر اولی حتی یک لکه هم ندیدم
من بارداری اولم سه هفته ویار شدید داشتم, اما بارداری دومم 2 ماه ویار وحشتناک که خون بالا میاوردم الان ماه پنجم بارداری هستم اما تاحالا از بارداری اولم خیلیییییی بدتر و وحشتناکتر بود, بارداری اولم فرز بودم اما الان راه نمی تونم برم :(
یادم میاد دیونه میشم خیلی سخت بود
هر دو تا نی نی هم پسر هستن
دل است دیگر ، هوایت را کرده و کمی تو را می خواهد.
دل است دیگر ...
یادش رفته که رفته ای !
من بارداری اولم سه هفته ویار شدید داشتم, اما بارداری دومم 2 ماه ویار وحشتناک که خون بالا میاوردم الان ماه پنجم بارداری هستم اما تاحالا از بارداری اولم خیلیییییی بدتر و وحشتناکتر بود, بارداری اولم فرز بودم اما الان راه نمی تونم برم :(
یادم میاد دیونه میشم خیلی سخت بود
هر دو تا نی نی هم پسر هستن
دل است دیگر ، هوایت را کرده و کمی تو را می خواهد.
دل است دیگر ...
یادش رفته که رفته ای !
2706