2733
2734
من خودم نظرم رو بیمارستان آتیه بود ولی الان به خاطر دکتری که پیدا کردم ، باید درمورد این بیمارستان تحقیق کنم
اگر کسی چیزی میدونه ممنون میشم بهم بگید
خوشحال میشم از کارام دیدن کنید
www.aartt.blogfa.com
سلام گلگون من هم دکترم اونجا عمل میکنه و تصمیم قطعی گرفتم برم اونجا
هرچی تحقیق کردم راضی بودن همه
خیلی تعریف شنیدم
یکی از دوستای خودمم مرداد اونجا زایمان کرده می گفت عالیه
ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عالیـــــــــــه، من یکماه پیش اونجا زایمان کردم خیلی خوب بود و بهم خوش گذشت. هر وقت یاد روز زایمان و بیمارستان می افتم خیلی حس خوبی دارم و یه خاطره شیرین برام باقی موند.
دوستان از دکتر و هزینه هاتون هم تو خاتم بگید؟ و ا زنوع زایمانتون؟
کسی زایمان طبیعی کرده تو خاتم ؟
حتما باید زیر نظر پزشکای اونجا باشیم که برا طبیعی پذیرش بشیم نمیشه دردمون گرفت بریم اونجا؟
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
من طبیعی بودم با دکتر کاشانی زاده... دکترم کامل پیشم بود. نمیدونم همینطوری بری هم میشه یا نه. ماماها هم خوب بودن. کمک خاصی که بگی ورزش بدن و اینا نه ولی مثل بعضیا که میگن ماما دعوامون میکرد نبودن.. محترمانه رفتار میکردن. من که حرکات مختلفو انجام میدادم ازم سوال میکردن کلاس رفتی که بلدی گفتم نه تو کتاب خوندم.... یه خوبی دیگش اینکه موبایل هم میشد برد و با شوشو تماس داشت. همراه هم مادرم پیشم بود طفلی تا آخرش گذاشتن باشه آخه انگار آخر آخر دیگه همراه باید بره بیرون اتاق. هزینه هم درست یادم نیست فکر کنم یک و چهارصد بدون بیمه بودم. اردیبهشت امسال.
بخش نوزادان هم که خودشون همه کاراشو از جمله تعویض و فرستادن برای چکاپ ها و دست آخر هم بررسی شنوایی و اینا میکنن. اگر بیمه باشی خیلی خوبه بری اونجا. بیمارستان تاپیه.
2738
ممنون دوستای خوبم
دکترم شهرزاد زاده مدرس هست
که فقط اونجا و یه بیمارستان دولتی زایمان انجام میده

منم اگر خدا کمکم کنه طبیعی میخوام هرچند خیلی مونده ولی تصمیمم اینه
www.aartt.blogfa.com
سانتا جون دکتر کاشانی زاده از چه زمانی اومد بالای سرت ؟ یعنی کلا چند ساعت با تو بود؟
اخحه من شنیدم تا زمانی که نزدیک مرحله زایمان نشه زنگ نمی زنن دکتر بیاد برا همین میپرسم
و اینکه ایا وجود دکتر واقعا تاثیر گذار بود یا روند زایمان رو خودت طی کردی؟
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
دردای اولیه من نصف شب شروع شد یعنی ساعت سه رسیدم بیمارستان که خود بیمارستان همون زمان به دکترم خبر داد. دکتر هشت صبح اومد و کارهایی مثل زدن آمپول و پاره کردن کیسه آب رو انجام داد و نینی ظهر به دنیا اومد. بررسی وضعیت نینی هم توسط خود دکتر انجام میشد. نه ایشون مراحل اصلی رو بودن و چک کردن باز شدن دهانه رحم و غیره رو هم خودشون انجام میدادن. اینکه ایا وجود دکتر واقعا تاثیر گذار بود بله چون من یه مشکل هم داشتم که بند ناف دور بدن نینی بود و اگر هر دکتر دیگری بود سریع منو میفرستاد سزارین. ولی با طی شدن مراحل و شروع درد اصلی با وجود اینکه خودم میگفتم سزاینم کنن دکتر بهم آرامش میداد و کمک کرد تا طبیعی انجام بدم. من ازشون خیلی راضی بودم. بخیه هم با وجود اینکه زیاد خوردم چون نینی درشت بود (چهارکیلو) خیلی خوب زدن و هیچ مشکلی ندارم. فردای زایمان اکثر خانمای اونجا بدون معاینه دکترشون تلفنی مرخص شدن ولی ایشون اومدن و معاینه کردن و خودشون دستور مرخصی رو امضا کردن.
در کل توصیه من به شما اگر میخواین طبیعی زایمان داشته باشین حتما بدن خودتونو با ورزش آماده کنید و روحیه خودتونو حفظ کنید. کلا هم توکلتون به خدا باشه تا هرچی خیره پیش بیاد.
سانتا جون شما در طول بارداری ورزش میکردی یا قبلش هم ورزشکار بودی ؟؟
تو سه ماه اول هم میتونستی ورزش کنی ؟ با این لکه بینی ها و هوای آلوده من که خونه نشین شدم
www.aartt.blogfa.com
سلام منم دکترم روغنی زاد هیت و بیمارستان خاتم قراره اشااااله زایمان طبیعی کنم برام دعا کنین. منم تعریف زیاد شنیدم ایشااله که درست باشه
گل پسرم 1اسفند دنیامونو روشن کرد!!
ورزشکار نبودم
ورزش درست و حسابی رو از ماه های چهارم پنجم شروع کردم یادمه دو تا مایو خریدم یکیش که کوچیک شد یکی دیگه گرفتم بزرگ!! استخر میرفتم همین استخرهای معمولی خودم شنا بلد بودم و توی عمیق شناهای معمولی رو میرفتم. ماه های آخر تر هم توی کم عمق راه میرفتم که خیلی خوب بود. ماه آخر هم کلا پیاده روی کردم. نرمش کگل هم که احتمالا میشناسین هروقت یادم بهش میفتاد در هر حالتی انجام میدادم.
شما اگر لکه بینی داری حتما از دکتر در مورد ورزش سوال کن یا حداقل بذار یه ماه اولت بگذره تا وضعیتت فیکس تر بشه. احتمالا پیاده روی سبک نباید ضرری داشته باشه. من پیاده روی رو آخرا که توی بهار بود میرفتم پارک پردیسان و هوا خیلی خوب بود. زمان هایی هم که نمیتونستم برم توی خونه راه میرفتم. الان راست میگی هوا اصلا خوب نیست.
انشالله این دورانو با موفقیت به خوشی طی کنی. اگر نینی اولت باشه آخرین ماه های دو نفری بودن زندگیتونه پس ازش ایتفاده کنین و سفر برین و بگردین.
طنین جان من تعریف دکتر روغنی زاد رو شنیدم و اوایل قبل از دکتر کاشانی زاده یه بار رفتم پیشش ولی خوب هم ویزیتش خیلی گرون بود هم راهش دور و هم اینکه زیر میزی میگیره. من نمیدونم بعضی از این دکترای مذهبی چرا این چیزاشون به مذهب نبرده. دکتر کاشانی زاده اصلا اهل پول نبود. وقتی کاشانی زاده ده تومن میگرفت ایشن بیست تومن میگرفت. الانش که حتما خیلی بیشتره. انشالله که شما هم زایمان راحتی داشته باشی.
یک تفاوت دیگر این دو تا دکتر غیر از هزینه ها روششونه. دکتر کاشانی زاده بدون استفاده از روش های کاهش درد روند زایمان رو تسریع میکنه و زیاد موافق اپیدورال و اینا نیست ولی فکر کنم آمپولو تا حد کمی استفاده کرد چون من در حین درد خوابالود شده بودم حسابی. ولی روغنی زاد از داروهای مسکن استفاده میکنه... از همونا که بیحال میشی شدید.
2706