2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام همیشه جون فردا صبر کن بزار دو روز بگذره
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
2731
روزی که قرار بود پری بیاد
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
همیشه جون اینو بخون گلم چگونه می تو از بارداری مطلع شد و علایم آن چیست؟

پرسیده شده توسط: موضوع: مقالات ارسالی آویزه‌هامقالات زناشویی, مقالات مفید زناشویی
چگونه می تو از بارداری مطلع شد و علایم آن چیست؟
در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم بارداری زمی رخ می دهد که در حوالی تخمک گذاری رابطه جنسی برقرار شود و به نوعی اسپرم مرد که در مایع منی وجود دارد وارد مجرای تناسلی زن شود و از این طریق به رحم راه یافته با تخمک ارتباط برقرار کرده و لقاح صورت گیرد.
اگر مایع منی روی الت تناسلی زن بریزد حتی اگر باکره باشد امک ورود منی به داخل مجرای تناسلی و بارداری هست هر چند احتمال آن از زمی که مستقیما وارد واژن شود کمتر است.
مایعی که قبل از منی از الت تناسلی مرد خارج می شود و شفاف می باشد حاوی اسپرم هست ولی احتمال بارداری بوسیله نیست. البته احتیاط در اینست که در صورتیکه افراد قصد بارداری ندارند از تماس این مایع با الت تناسلی زن نیز خودداری کنند.
زم تخمک گذاری در افرادی که پریود های منظمی دارند بدین شکل به دست می آید که فرد تاریخ پریود بعدی خود را محاسبه می کند و از آن تاریخ ۱۴ روز کم می کند. این زم زم تقریبی تخمک گذاری در وی می باشد. کسی که قصد بارداری دارند از چهار روز قبل از این تاریخ تا سه روز بعد از این تاریخ یک شب در می رابطه جنسی برقرار می کنند و کسی که قصد بارداری ندارند باید در این یک هفته از هر نوع رابطه جنسی بدون استفاده از روشهای پیشگیری از بارداری بپرهیزند.
هنگامی که لقاح صورت می گیرد و سلول تخم تشکیل و در دیواره رحم یا حتی در بارداری خارج از رحم در خارج از رحم جایگزین می شود به مرور که رشد می کند و جفت شکل می گیرد هورمونی به نام بتا اچ سی جی ترشح می شود که با رشد جنین میز آن نیز افزایش می یابد و از روی سنجش میز آن میتو مشخص ساخت بارداری صورت گرفته است یا نه.
میز این هورمون از حدود ۱۰ روز بعد از لقاح در خون قابل دازه گیری می باشد و بعد از حدود دو هفته از لقاح در ادرار نیز قابل سنجش می باشد. لذا در صورت وقوع بارداری از روز دهم با ازمایش خون و از روز چهاردهم با بیبی چک می تو بارداری را تشخیص داد. در صورتیکه تست منفی باشد حدود یک هفته بعد مجددا تکرار می شود و در صورت منفی بودن مجدد بارداری منتفی می باشد.
از نظر علایم نیز اولین علامت بارداری تاخیر در پریود می باشد. زمی که بارداری بوقوع پیوندد پریود اتفاق نمی افتد و ریزش دیواره های رحمی صورت نخواهد گرفت. در برخی از زن ممکن است در زم مقرر پریود لکه بینی رویت شود ولی پریود اتفاق نیفتد و فرد این لکه بینی را به منزله پریود خود حساب کند و بعد مشخص شود باردار بوده است. در این موارد بعد از یک هفته از این موضوع یا یک هفته بعد از تاخیر در پریود با تست بیبی چک یا آزمایش خون می تو از بارداری یا عدم بارداری اطمین حاصل کرد.
علایمی مثل تهوع صبحگاهی یا ویار حاملگی حدود یکماه تا یکماه و نیم بعد از بارداری آغاز می شود و علامت مشخصه یا مهمی برای بارداری محسوب نمی شود. برخی از دوست دل درد یا بزرگی شکم را نشه بارداری می دند در حالیکه این علایم نیز ماهها بعد از بارداری ایجاد می شود و نمی تود نشه اولیه بارداری محسوب شود.
در واقع مهمترین علامت برای بارداری عدم وقوع پریود می باشد که آنهم صد در صد نشه بارداری نیست و فقط یک نشگر است که باعث می شود به بارداری شک کنیم و با جام تست آزمایشگاهی یا بیبی چک از وقوع بارداری مطمئن شویم.
منبع : طلوع شب – www.2loeshab.blogfa.com
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
2738
2706