2726
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138851 بازدید | 486 پست
دکتر فائزه طلاچیان و بیمارستان بهمن

سلام عزیزم ... من 11 ماه تحت نظر ایشون بودم (2ماه قبل از بارداری) تا زایمان ولی به بی مسئولیتی ایشون کسی رو سراغ ندارم ... با اینکه زیر میزی هم میگیرن و اصرار به زایمان در گرونترین بیمارستانهای خصوصی رو دارن ولی بمحض زایمان میرن و دیگه تا فردا صبح حتی در حال موت هم باشی بالاسرت نمیان و با یه تماس با بیمارستان همه چی رو کنترل میکنن ... جالبتر از همه این همه مدت هر بار شماره همراهش رو خواستم طفره رفت ... حتی برای مواقع ضروری شماره همراهش رو به بیمارش نمیده تا شاید خدایی نکرده اتفاقی بیفته و نیاز به سوال کردن از ایشون رو داشته ولی برخلاف دکترهای دیگه ...
من بدترین خاطره زایمان رو با ایشون داشتم ... از آزمایشات بیش از حد در دوران باردای بگیر تا 2 ساعت تاخیر روز زایمان و خونریزی شدید حتی تا 1 ماه بعد از زایمان و یه روز بیشتر بستری بودن توی بیمارستان و ... که همش هدیه یه سهل انگاری ایشون بوده و ایشون میگفتن تقصیر بیمارستانه و یمارستان میگفت تقصیر ایشونه ... بالاخره ما که متوجه نشدیم تقصیر کیه و با وجود داشتن پسری سالم و ناز بنام عرفان اینا برام مهم نیست و واگذار کردم بخدای مهربون
اصلا اطلاعات پزشکیش کامل نیست و ازش زیاد سوال بپرسی سعی میکنه با طفره رفتن سر و ته همه چی رو هم بیاره ... حسرت به دلم موند یه بار اطلاعات راجع به تغذیه و جنین توی هفته و ماهی که بود بده و فقط با اندازه گیری وزن و شنیدن صدای جنین چکاپ 20000ت رو به پایان میرسوند ...
عزیزان خواهشا در انتخاب دکتر و بیمارستان دقت کافی رو داشته باشین چون من تا حد مرگ رفتم و برگشتم
زندگی زیباست ای زیباپسند ... زیبااندیشان به زیبایی رسند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی از همکاری همه دوستان

بچه ها جدیدا تعرفه هزینه زایمان بیمارستانها عوض شده.
و خیلی از دکتر هایی که تا حالا زیرمیزی نمیگرفتن، الان با من و من میگن که فلان قدر دستمزد جدا میگیرن.

یه بار دیگه مطمئن بشین از اینکه این دکترها زیرمیزی نمیگیرن.

مثلا بیمارستان آتیه و برخی از بیمارستانهای خصوصی، تا یکی دو ماه پیش هزینه کلی سزارین رو میگفتن 5 تومن. ولی الان اگه زنگ بزنی و بپرسی میگن 3 تومن یا کمتر.
در عوض دکترهایی که توی این بیمارستان ها زایمان میکردن و دستمزد هم نمیگرفتن، الان دارن دستمزد جدا میگیرن.
بازم تحقیق کنین.

1. دکتر مژگان حجتی ـ مطب سعادت‌آباد ـ بیمارستان‌های عرفان و مصطفی خمینی و قمر بنی هاشم (فقط تو قمر دستمزد نمیگیره)
2. دکتر مغازه‌ای ـ مطب شریعتی (احتمالا)ـ بیمارستان چمران
3. دکتر قوامی ـ مطب شهرک غرب ـ بیمارستان‌های اتیه و لاله
4. دکتر ناتاشا حقیقی ـ مطب بهار ـ بیمارستان‌های بهمن و پاسارگاد
5. دکتر محسن معینی ـ مطب کنار پارک ملت (روزهای زوج) تلفن 22016536 ـ بیمارستان لاله و آتیه
6. دکتر فروغ شادانلوـ مطب تهران‌کلینیک ـ بیمارستان تهران‌کلینیک
7. دکتر مریم اشرفی ـ مطب خیابان دولت ـ بیمارستان‌های نجمیه، بقیه‌الله وعرفان
8. دکتر مؤید محسنی(خانم) ـ مطب یوسف آباد ـ بیمارستان‌های خاتم‌الانبیاء و مصطفی خمینی
9. دکتر بهناز عطارشاکری (فوق تخصص نازائی) ـ مطب ملاصدرا ـ بیمارستان‌های دی و پیامبران
10. دکتر نفیسه کاشانی‌زاده ـ مطب خ فلسطین (یکشنبه و چهارشنبه‌) تلفن 66495088 ـ بیمارستان‌های بقیه‌الله، عرفان، خاتم‌الانبیا و ساسان
11. دکتر شهریار شکیبا ـ مطب ملاصدرا (روزهای فرد) تلفن 88063129 و خ آزادی، تلفن 66009619 ـ بیمارستان لاله
12. دکتر لیلی صفدریان ـ مطب فاطمی ـ بیمارستان‌های آتیه و مادران
13. دکتر کیکاووسی ـ مطب شریعتی، روبروی ایستگاه متروی قلهک (روزهای زوج) ـ بیمارستان‌های عرفان، لاله، مادران و نجمیه
14. دکتر صدیقه اخوان‌طبیب ـ مطب خ ولیعصر، پایین‌تر از میدان ولیعصر ـ بیمارستان‌های پاسارگاد و خاتم‌الانبیا
15. دکتر عذرا آزموده ـ مطب هفت‌تیر (شنبه و چهارشنبه) تلفن 88841574 ـ بیمارستان‌های مادران و میرزا کوچک‌خان
16. دکتر اشرف آل‌یاسین ـ مطب ؟ ـ بیمارستان بهمن
17. دکتر جواد بیاتی ـ مطب ؟ ـ بیمارستان تهران‌کلینیک
18. دکتر ربیعی ـ مطب ؟ ـ بیمارستان‌های مصطفی خمینی و حضرت زینب
19. دکتر حمید مظاهری ـ مطب ؟ ـ بیمارستان دی
20. دکتر معصومه میراسماعیلی ـ مطب ؟ ـ بیمارستان آتیه
21. دکتر فرناز بهین‌آیین ـ مطب تلفن 88786360 ـ بیمارستان ؟
22. دکتر آزیتا وظیفه شناس ـ خ فلسطین ـ بیمارستان ؟
23. دکتر لاله امینی ـ مطب ولیعصر، خ توانیر، تلفن 88886711 ـ بیمارستان ؟
24. دکتر منیره اخلاق نجات ـ مطب پاسداران، تلفن 22872167 و کلینیک ولنجک (روزهای زوج) تلفن 22417552 ـ بیمارستان ؟
25. دکتر شوزا قاضی‌زاده ـ مطب ؟ ـ بیمارستان ؟
26. دکتر فلک افلاکی ـ مطب شریعتی، انتهای میرداماد، تلفن 22272067 ـ (طبق گفته یک نفر جدیدا در عرفان دستمزد جدا می‌گیرند)
27. دکتر شیرین نیرومنش ـ مطب شریعتی، بالاتر از یخچال ـ بیمارستان عرفان (البته یک نفر برای کورتاژ دستمزد جداگانه داده و طبق گفته یک نفر جدیدا برای زایمان دستمزد جدا می‌گیرند)
28. دکتر میترا کاشانی ـ مطب ولیعصر، تلفن 88884142 ـ بیمارستان لاله (دو نفر از دوستان اعلام کردند دستمزد جدا می‌گیرند)
29. دکتر زهرا نادری ـ مطب خیابان آزادی -میدان استاد معین -انتهای 21 متری جی -کوچه علیزاده -پلاک 2 ـ 66018027بیمارستان‌های صارم و اقبال و آزادی (فقط در صارم دستمزد نمی‌گیرند
30. دکتر مژگان شهاب الدینی- مطب آیت اله کاشانی- تلفن 44087607 روزهای زوج 2 به بعد- خیلی شوخ و مهربان - بیمارستانهای عرفان و چمران و پارسیان و ....
Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
2728
اونایی که زیرمیزی نمیگیرن خودشون سهامدار بیمارستان هستند و اون پول رو جدا از بیمارستان میگیرن ..وگرنه هیچ دکتری نمیاد یهو چند میلیون کمتر از یکی دیکه یگیره چون کار خودش رو زیر سوال میبره
تو بازی زندگی موقع یارکشی... چه خوبه آدم بگه :
من و خدا ....شما همه
سلام دوستان
یک سوال دارم
به نظرتون من اگه مثلا ماه 7 بارداری برم بیمارستان رسالت که خصوصی پرونده تشکیل بدم . نه برای دکتر خاصی. بازم باید دستمزد جدا بدم به دکتر؟
نظرتون در مورد این راهکارم چیه که دیگه دستمزد جدا به دکتر ندم؟
***حسبی الله و نعم الوکیل ***
سلام ماریا جان
بیمارستان رسالت ویزیت میکنن یا فقط مطب؟
در ضمن آیا میشه موقع تشکیل پرونده ایشون رو انتخاب کرد و در صورتی که قبلا پیششون ویزیت نشدی؟
باور کنید گیج شدم
خودمم هم نمیدونم چی کار کنم
***حسبی الله و نعم الوکیل ***
2706