2733
2734
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138858 بازدید | 486 پست
نه هنوز عزیزم آخرای این ماه زایمان دارم. از دکتر پرسیدم گفت هزینه جدا نمی گیره. گفت همون هزینه حسابداری بیمارستان. از بیمارستان پرسیدم گفت طبیعی با اپیدورال حدود 1700 میشه که با یک شب اتاق و ... حدودای 2 میلیون باید بشه. حالا 4 شنبه که با دکتر وقت دارم باز ازش می پرسم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها طبق تماسها و مراجعاتی که به این دکترا داشتم عرض کنم که::
اولا" دکتر نیرومنش رو حذف کنید از لیستتون .من یه جلسه رفتم پیشش اصلا" خوشم نیومد .مریضا رو که چندتاچندتا میبینه با اینکه مطبش شلوغ نبود وقتی من رفتم.بعدشم گفت برای طبیعی 400 و برای سزارین 200 میگیره.باید پولو بهش بدی تا نامه معرفی بیمارستانو بهت بده.
دوما" دکتر فلک افلاکی تو عرفان 600 تومن دستمزد میگیره ولی تو لاله نمیگیره.گفت جدیدا" اینجوری شده.
سوما" دکتر اشرفی هم با بیمارستان عرفان بیمه اش کار نمیکننه و اگه بری عرفان آزاد باید بدی.
چهارما" هم دکتر فرح کیکاووسی رو هم به لیستتون اضافه کنید. من دیروز بعداز دکتر نیرومنش رفتم پیش دکتر کیکاووسی.خیلی عالی به نظرم اومد.خیلی با حوصله و مهربون و با ایمان بود.40 دقیقه تو اتاقش بودم. پولکی هم نیست و دستمزد جدا نمیگیره. مطبش شریعتی روبروی ایستگاه متروی قلهکه و روزهای زوج هست و تو بیمارستانای عرفان و لاله و مادران و نجمیه کار میکنه.
مریم ناز جون با اجازه ات لیستت رو آپدیت می کنم.
لیست جدید با اصلاحاتی که دوستان تذکر داده بودند در موارد مشاهده شده:

1- دکتر مژگان حجتی -مطب سعادت اباد - بیمارستانهای عرفان و مصطفی خمینی و ..........
2- دکتر مغازه ای - مطب شریعتی (فکرکنم)- بیمارستان چمران و .....
3- دکتر قوامی - مطب شهرک غرب- بیمارستانهای اتیه و لاله و ....
4- دکتر ناتاشا حقیقی- مطب بهار - بیمارستانهای بهمن و پاسارگاد و ......
5-دکتر اشرف ال یاسین - مطب ؟ - بیمارستان بهمن و .......
6-دکتر شیرین نیرومنش- مطب شریعتی بالاتر از یخچال- بیمارستان عرفان..( البته یک نفر برای کورتاژ دستمزد جداگانه داده ؟ و طبق گفته یک نفر جدیدا برای زایمان دستمزد جدا می گیره! )
7-دکتر جواد بیاتی- مطب ؟؟؟ - بیمارستان تهران کلینیک
8- دکتر زهرا نادری - مطب ؟احتمالاً نارمک - بیمارستانهای صارم و اقبال و ازادی (حذف از لیست چون فقط در صارم نمی گیرند!!!!!!!!!!)
9- دکتر محسن معینی مطب کنار پارک ملت بالاتر از تقاطع ولیعصر -روزهای زوج 02122016536 - بیمارستان لاله و آتیه و..........
10- دکتر فروغ شادانلو-مطب تهران کلینیک - بیمارستان تهران کلینیک
11- دکتر ربیعی - مطب ؟ - بیمارستان مصطفی خمینی و بیمارستان حضرت زینب
12- دکتر مریم اشرفی-مطب خیابان دولت-بیمارستان نجمیه،بقیه الله،عرفان
13- دکتر میترا کاشانی - مطبش توی ولیعصر روبروی توانیر هست- بیمارستان لاله- 88884142 (دو نفر از دوستان اعلام کردند ایشون دستمزد جدا می گیرند)
14- خانم دکتر موید محسنی ، مطبشون تو یوسف آباد -بیمارستان : خاتم الانبیاء و مصطفی خمینی .
15- دکتر بهناز عطارشاکری -فوق تخصص نازائی -مطب ملاصدرا -بیمارستانهای دی و پیامبران
16- دکتر فرناز بهین آیین 88786360
17-دکتر آزیتا وظیفه شناس-مطبش هم بلوار کشاورز - خ فلسطین
18-دکتر نفیسه کاشانی زاده - بیمارستانهای بقیه الله، عرفان ، خاتم الانبیا و ساسان - تلفن 66495088 (یکشنبه و 4 شنبه ها) - مطب خ فلسطین، بین انقلاب و بزرگمهر، کوی نجم، پلاک 56
19 -دکتر لاله امینی -تلفن : 88886711 ، ولیعصر - خ توانیر - پلاک 34 - ساختمان پزشکان توانیر
20-دکتر شهریار شکیبا .بیمارستان لاله- مطب یکیش تو ملاصدراست که روز های فرد اونجاست . یکیش هم خ آزادیه تلفنها :1) 88063129 2)66009619
21- دکتر فلک افلاکی- شریعتی انتهای میرداماد-22272067 ( طبق گفته یک نفر جدیدا در عرفان دستمزد جدا می گید.)
22- دکتر شوزا قاضی زاده
23- دکتر حمید مظاهری- بیمارستان دی
24-دکتر لیلی صفدریان آتیه و مادران مطب فاطمی
25- دکتر کیکاووسی - شریعتی روبروی ایستگاه متروی قلهک ( روزهای زوج) - عرفان ، لاله ، مادران ، نجمیه
سلام دوستان.مدتهاست نیومده بودم اینجا اتفاقی چشمم به تاپیکتون افتاد گفتم تجربه خودم رو بگم. خیلی از دکترها زیرمیزی نمیگیرن اما با توافقی که با بیمارستان می کنن مبلغ دستمزد رو در صورتحساب خیلی بیشتر از حد معمول میگیرن. در واقع به جای زیرمیزی رومیزی میگیرن.چه فرقی میکنه اسمش چی باشه مهم اینه که پول زیادی از مریض گرفته میشه که نباید اینطور باشه حالا یا توی مطب یا توی صورتحساب بیمارستان. من ماههای اول مریض دکتر شادانلو بودم اینم بگم که بسیار پزشک کاردان و مهربونی هستن اما وقتی از حسابداری بیمارستان راجع به هزینه پرسیدم گفتن دستمزد دکتر دو تومنه که با هزینه بیمارستان حدود 4-4/5 میشه! که خوب منم منصرف شدم چون به نظرم منصفانه نبود.بعد هم با تعریفهای بچه های این سایت پیش دکتری رفتم که با وجود اینکه کم هم پول نگرفت اما اصلا" راضی نبودم و خیلی اذیت شدم اما دیگه فرصت عوض کردنش رو نداشتم.به هرحال به این مسءله هم توجه کنید.
2738
با حرف سیندرلا موافقم.....منم الان دکترم خانم شادانلو ه و خیلی ازش راضیم ولی واقعا 5 یا 6 میلیون برای سزارین و 3 میلیون برای طبیعی زیاده....درست ایشون دستمزد نمی گیره ولی به قول سیندرلا قرارداد بالایی با بیمارستان داره و این جبران میشه.....یک سوالی که دارم اینه...که آیا این پول شامل هزینه نوزاد هم میشه و یا یه صورت حساب جداگانه برای آن هست؟
خیلی از دوستانی که بیمه دارن حتی با 900 هزار تومان پیش شادانلو سزارین شدن عزیزم. 5 میلیون مال کسیه که هیچ بیمه ای نداشته باشه. اکثر بچه ها، بین 900 تا ماکسیمم 3 میلیون دادن برای زایمان پیش شادانلو با بیمه.
من دو ماه پیش بیمارستان لاله پیش دکتر شهریار شکیبا زایمان کردم زیر میزی نگرفتن و خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتم کارشون واقعا عالیه اگه خواستید شمارشو میدم بهتون من آزاد بودم وهیچ بیمه ای نداششتم کل هزینه شد ???????
??????من دو ماه پیش بیمارستان لاله پیش دکتر شهریار شکیبا زایمان کردم زیر میزی نگرفتن و خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتم کارشون واقعا عالیه اگه خواستید شمارشو میدم بهتون من آزاد بودم وهیچ بیمه ای نداششتم کل هزینه شد یک میلیون و نهصد هزار تومن?
سلامم
بچه ها من یه سالی داشتم
من استرحت مطلقی هستممم
و برای زایمان میخوام بیام تهران
میخواستم بدونم بدون انتخاب دکتر همینطوری تو هفته 38 برم بیمارستان قبولم میکنه یا نه
البته بیمارستان خصوصی
چون نمیطونم هی بیام و برگردم
و با توچه به شرایطم که استراجتیم نمیخوام زود بیام تهران
و از طرفی نمیخوام پول زیر میزی بدمممم
میتونین کمکم کنین
سلام دوستان خوبم. من هنوز بارداری و زایمانو تجربه نکردم. اما تقریبا دو ساله دارم درباره ی دکتر، بیمارستان و سایر مسایل(!!!!!) تحقیق می کنم. من هم با این پول اضافی، حالا اسمش هرچی میخواد یاشه، مخالفم. چون دستمزد دکتر حتی توی بیمارستان خصوصی هم مبلغ قابل توجهی هست. من بعد از تحقیقات بسیار زیاد شبانه روزی و طاقت فرسا(!!) بالاخره دکتر نفیسه کاشانی زاده رو انتخاب کردم، چون هم علمشون زیاده و هم دستمزد اضافی نمی گیرن. دوستم عید بیمارستان عرفان پیششون سزارین اسپاینال داشتن هزینه ی کل شد یک میلیون و پونصد! هنوز هم حق ویزیت توی مطبشون هشت هزار تونمنه. خود من هم یه روز مطبشون بودم یکی از مریضاشون که هفته ی سی و پنج بود اومد از خود دکتر پرسید، دکتر گفت من به همون دستمزدی که بیمه میده قانعم. هر کسی بیشتر میگیره کار غیر قانونی میکنه. چند نفر دیگه هم سالهای قبل پیششون زایمان داشتن هم از کارشون راضین هم از اخلاقشون. در ضمن دکتر خیلی مومنی هم هستن. اینو همون دوستم که پیشش سزارین کرده میگه. اونم توی بیمارستان فهمیده، چون توی مطب معمولیه. این دوستم میگه دکتر توی اتاق عمل روسریش سرشه و جالبتر اینکه وقتی داره بچمو از شکمم در میاره، اذان میگه! به نظرم اینا نکات مثبتی هستن که در کنار علم زیاد دکتر، خیال آدمو راحت میکنه. در ضمن تاکیدش روی زایمان طبیعی هست، مگر اینکه مشکلی باشه.
ببخشید خیلی حرف زدم.
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
2706