2737
2734
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138858 بازدید | 486 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی هدی جان از راهنماییت.زنگ زدم گفت میگیره
بید مجنون از دکتر مغازه ای و کارش و اخلاقش راضی بودی؟
شنیدم بیمارستان رسالت هم کار میکنه اگه دکتر خوبی باشه و تاییدش کنید اون بیمارستان به من خیلی نزدیکه و اونجا میرم
میشه بیشتر در موردش بگی بید مجنون جان؟
واسه من هم خیلی مهمه زیر میزی نگیره
شما طبیعی زایمان کردید؟
خودشون بچه تون رو به دنیا اوردن؟
چه طور بود؟
خواهش میکنم راهنماییم کن بید مجنون عزیز
مرسی
***حسبی الله و نعم الوکیل ***
سلام sahar.abl
عزیزم منم از اول بارداریم پیش دکتر فرساد میرم و الان ماه نهم هستم و اگه خدا بخواد تاریخ زایمانم برای 25 اردیبهشت هست، دکتر خیلی خیلی خوبیه و مهمتر از همه اینکه خیلی به وضعیتت اهمیت میده ، من هم مثل شما استرس داشتم که دستمزد می گیره یا نه اما هفته پیش که رفتم پیشش این موضوع رو پرسیدم و گفت که هیچ دستمزدی نمی گیره هر چی تعرفه بیمارستان هست همون .شما هم اصلا به این شایعات گوش نکن من هم به گفته چند نفر میخواستم دکترم رو عوض کنم ولی خوشحالم که دکترم خانم فرساد هست ، در ضمن من بیمارستان اقبال میرم پیش ایشون برای ویزیت، به من گفت هر موقع دردت شروع شد برو بیمارستان هر موقع که شد اونا خودشون با من تماس میگیرن و از این بابت هم خیالم راحت شد که خودش میاد برای زایمان. تعریف سزارینشم خیلی شنیدم عزیزم ،ایشالا برا طبیعی هم همینطور باشه شرمنده پر حرفی کردم .
سلام elham548 عزیز
من تقریبا یک سال و نیمه پیش دکتر فرساد میرم واسه چکاپ و معاینه های روتین.دوستش دارم دکتر نازنینیه.اتفاقا منم همیشه بیمارستان اقبال ویزیت میشم و اونجا میرم

اما من حتی از منشیش هم پرسیدم تلفنی گفتن دستمزد جدا میگیرن واسه همین تقریبا مطمئن شدم
از این کمک و راهنماییت جدا ممنونم.پر حرفی چیه عزیزم خیلی هم کمکم کردی
شما کدوم بیمارستان انشاالله فارغ میشید؟پرسیدید دکتر با چه بیمارستانهایی کار میکنه
من اقبال برام خیلی دوره.
من دیگه تصمیم داشتم اوایل خرداد برم پیش دکتر مغازه ای.بیمارستان که کار میکنن رسالته و به من خیلی نزدیکه و هم زدستمزد نمیگیرن.تو این سایت از بچه ها خیلی تعریفش رو شنیدم
حالا نمیدونم چی کار کنم.برم دکتر فرساد یا مغازه ای؟ بد جوری دو دلم
میشه نظرت رو بهم بگی و از این دو دلی نجاتم بدی.

سحر جون منم مهر پارسال پیش دکتر مغازه ای زایمان کردم. البته سزارین و در بیمارستان چمران . با اینکه همه می گن تخصص این دکتر در زایمان طبیعی هست اما من از سزارینش هم خیلی خیلی راضی بودم و خدا رو شکر اصلا اذیت نشدم. تو بیمارستان چمران چون من بیمه ارتش بودم زیر میزی ندادم . الان نمی دونم زیر میزی میگیره یا نه ولی می تونی با مطبش تماس بگیری و بپرسی.
2738
sahar.abl عزیزم من اگه خدا بخواد تو بیمارستان اقبال میخوام زایمان کنم آخه خیلی بهم نزدیکه ،دکتر فرساد با بیمارستان عرفان، کیان و اقبال کار میکنه که دو تای اولی خصوصی هستن عزیزم .از من پرسید که بیمه ام چیه منم گفتم تامین اجتماعی بیمه ی دیگه ای ندارم بعد گفت که دستمزد جدا نمی گیره فقط همون تعرفه بیمارستان و میگیره بازم از خودش بپرس شاید از کسایی که بیمه تکمیلی دارند دستمزد میگیره شما بیمه ات چیه سحر جون؟
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم عزیزم
مامی علیرضا عزیزم
ممنونم از راهنماییت.من تقریبا دیگه مطمئن شدم برم چمران تا پیش دکتر مغازه ای ویزیت بشم برای کارای قبل از بارداری
چون شنیدم ایشون تو بیمارستان رسالت هم کار میکنن و به من خیلی نزدیکه
من بیمه تکمیلی پارسیان و بیمه تامین اجتماعی دارم واسه همین راغبم که بیمارستان خصوصی برم

elham548 عزیزم
ممننم از راهنماییت
بیمارستانهای طرف قرارداد دکتر فرساد خیلی از من دورن
یه سر به دکتر مغازه ای میزنم اگه ببینم دکتر خوبیه و دلسوز و خوشبرخورده و این که زیر میزی نمیگیره ایشون رو انتخاب میکنم

مامی علیرضا ممنون میشم اگه در مورد دکتر مغازه ای و تجربیاتتون در مورد ایشون بیشتر کمکم کنید

ممنون از هر دو دوست عزیز
مامی علیرضا عزیز اگه ممکنه آدرس و شماره مطب دکتر مغازه ای رو لطف میکنی
ویزیتشون چقدره؟

مامی علیرضا جون میشه این نظر دوستمون رو بخونی و نظرت رو بهم بگی
نگرانم کرد
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=427327&postID=16291178#16291178
نظر طولانی مادر خانومی در مورد دکتر مغازه ای
دو دل شدم شدیدا
2706