2410
2553
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138819 بازدید | 486 پست
بچه ها من دکترم مژگان شهاب الدینی واقعا هم دکتر خوبیه از منشیش پرسیدیم گفتند خانم دکتر دستمزد جدا نمی گیره مطبش توی بلوار آیت الله کاشانی بعد از چهار راه ابوذر توی بیمارستانهای پارس جم اقبال عرفان و چمران زایمان می کنند البته تو چمران واسه طبیعی نمی یاند اگه سزارینی باشی و او رژانسی هم نمی یاند . ولی بیمارستان های دیگه که گفتم هم برا طبیعی می یاند هم سزارین اورژانسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام دوستان امیدوارم همگی خوب باشید اطلاعی از دکتر محسن فکرت دارید که دستمزدش چقدر هست .فقط بیمارستان مادران میره.هزینه بیمارستان چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم کمکم کنید
خداوند خوبیها همیشه سپاسگزارت هستم تا ابد
من هم سال گذشته از این تاپیک کمک گرفتم و دکترم رو عوض کردم و خانم دکتر لیلی صفدریان که هم خیلی باتجربه است و اصلا هم پولکی نیست رو انتخاب کردم. ممنون از دوستانی که ایشون رو معرفی کردند

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

2714

دوستای خوبم سلام
من الان پیش دکتر مغازه ای میرم و یک بار فعلا ایشون رو دیدم
دیدم ایشون هم توی لیستتون هست ...میخواستم بدونم اولا ایشون هم زیر میزی نمیگیرن؟ و اینکه کارشون اونقدر که میگن خوب هست؟ لطفا اگر کسی پیش ایشون میره یا میرفته نظر بده...
ممنونم

ببخشید کسی از دکتر هداوند یا رمضانی یا موید محسنی خبر داره؟میدونین کدوم بهتره؟واسه سزارین؟اخلاق و خوشرزیی و ایمان و مهارت؟کمک کنید به یه مامان سردر گم!!!نینی نچرخیده احتمالا سزارینم!کمک!
دکتر فاطمه فدکی .بیمارستان جواهری وبیمارستان البرز.زیر میزی هم نمیگیره
ویزیت در بیمارستان جواهری و کلینیک سهند توی خیابون عباس آباد نرسیده به سهروردی روزهای چهارشنبه.
بسیار حاذق و استاد دانشگاه هست.بیمارستان جواهری بیمارستان دانشگاه آزاده
توی درمانگاه جواهری اگه ویزیت بشی چند تا بیمار با هم میرن ولی توی مطبشون که کلینیک سهنده یکی یکی و خیلی هم وقت میگذاره و مهربان و با سواد هستن
سلام به همتون
چه تایپیک خوبی راه انداختین و جقدر هم کارآمده!دستتون درد نکنه

من دکترم میترا کاشانی هست 2 تومن جدا میگیره و میگه هزینه بیمارستان جداست و ازتون تو بیمارستان دستمزد پزشک نمیگیرن.
هنوز زایمان نکردم و نمیدونم آیا اگه بیمارستان میخواست دستمزد پزشک بگیره چقدر میگرفت یعنی دستمزد ایشون الان معمولیه؟بدون زیرمیزی محاسبه شده؟؟؟
اگه یکی خبر داره بهم بگه
ممنون میشم
مریم ناز جون باید محبت کنه ولیست رو اصلاح کنه که مامانای گل به اشتباه نیفتن مثلا دکتر حجتی رو از لیست حذف کنید چون منشیشون گفتن از همه توی همه بیمارستان ها 500هزار تومن میگیره
2706