2737
2734
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138858 بازدید | 486 پست
دوستان کسی میدونه دکتر طلاچیان دستمزد جدا میگیره یانه؟
دکتر خوبی هست یانه؟ با ایمانه ؟ روی طبیعی اصرار داره یانه؟
چون من دوست ندارم سزارین شم
میشه راهنماییم کنید؟
اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هستی جان چه بیمه ای داری ؟ اگه تکمیلی باشه ظاهرا رو حساب خود بیمارستان دستمزدشونو میگیرن! بازم شخصا ازشون بپرس.راحت جواب می دن.

ممنون راحله جان. واسه 5 دی پیش دکتر کاشانی زاده وقت گرفتم. امیدوارم دیگه ایشون رو عوض نکنم ! اگه بشه بقیه الله می خوام برم. راستش با حرفایی که دکتر حجتی زد از اومدن به مصطفی خمینی پشیمون شدم. میگه کار کادرشون خوب نیست ! یه کم سر در گم شدم عزیزم.
در میان این همه "اگر" ،تو چقدر "باید"ی!
2731
دکتر من 180 تومن زیر میزی گرفت ازم. همون روزی هم که پیشش رفتم بهم گفت. البته گفت 250 تومن میگیرم.

تازه میتونستم هیچی هم بهش ندم. چون قرار بود موقع کشیدن بخیه بهش بدم. اگه بخیه رو جایی دیگه میکشیدم هیچ کاری نمیتونست بکنه.

اما خودم ترسیدم. خیلی ها بهم گفتن دیگه نرو مطبش و زیرمیزیشو بهش نده.

چون بهم اعتماد کرده بود رفتم و تخفیف هم ازش گرفتم
می گویند شکستنی رفع بلاست... ای دل تحمل کن! شاید حکمتیست...
سلام به همه ی مامان های منتظر.....

بپه ها کسی دکتر عبدالحمید انتظاری رو میشناسه؟الان سالهاست که با دکتر شکیبا یک جاست مطب هاشون. منتها دکتر شکیبا دیگه مریض نمی کیرن دارن می رن امریکا خیلی وقتها نیستن! مامان خودم داداشم رو پیش دکتر شکیبا به دنیا اورده.

الان من خودم می رم پیش انتظاری ولی خوب شک دارم کسی می شناستش؟ کارش رو کسی دیده؟

ممنون میشم کمک کنید.
ما زنده به انیم که ارام نگیریم...... موووجیم که اسودگی ما عدم ماست!!
2738
آره مانیا جان
منم تازه فهمیدم که دکتر کاشانی زاده نیستن
البته چون سرشون خیلی شلوغه معمولن بیماراش سردرگم میشن
ایشالله که نی نی تو سالم به دنیا بیاد و زایمان راحتی داشته باشی
در میان این همه "اگر" ،تو چقدر "باید"ی!
دکتر زهرا مشایخ رو کسی نمیشناسه؟
زیر میزی میگیرن یا نه؟
تو بهمن و مادران و نجمیه هستن
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
بچه ها اگه دکتر زهرا مشایخ رو هم میشناسین تو رو خدا بگیییییییییییین...

فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
ببخشید همینجوری بدون زیر میزی دادن هزینه های بیمارستان سخته ....
این افرادی که دم از اش و پول و این حرفا میزنن از حال بقیه خبر ندارن....حتما پول مفت میارن که اینقدر طرفداریه ادمای مفت خور رو میکنن....
واینهایی که پیش این دکترا میرن رشوه میدن.

من دکترم اشرف معینیه.شنیدم خودش 700 میگیره.نمیدونم راسته یا نه....بیمارستانهاشم فکر کنم آتیه و خاتم باشه

کسی اطلاعی از کار ایشون داره؟

کسی راضی بوده از کارش؟

برادرش دکتر محسن معینی شنیدم چیزی غیر از بیمارستان نمیگیره....کسی از ایشون چیزی میدونه؟ تو رو خدا بپیییین

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
2706